Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ohromujúce orgazmy vďaka vibrátoru

30.december 2021
Ohromujúce orgazmy vďaka vibrátoru

Stalo sa to jedného slnkom prehriateho popoludnia, keď Janin manžel trávil svoj čas v práci, ďaleko od domova. Jana sa nemohla dočkať až v kyvadlových hodinách cinkne deviata večer a on stlačí kľučku pri dverách.

Jana sedí v béžovo vypolstrovanom kresle a preberá sa videokazetami, ktoré sú starostlivo uložené v jednej z mnohých skriniek, a dostáva chuť pustiť si jednu z tých kaziet, ktoré sú ľahko eroticky ladené a ktoré ju vždy vyburcujú k milostným hrátkam. S neskrývaným nadšením sleduje milostnú hru niekoľkých ľudí vo filme, kde sa ruky a nohy prepletajú medzi sebou tak, aby našli rýchlo tú správnu cestu k bodom, ktoré vyvolávajú vlny rozkoše. Jana začína byť silne a búrlivo vzrušená. Jej nohavičky sú razom tak mokré, že jej nezostáva, než ich vyzliecť. Zbožňuje ten okamih, keď si vyzlieka svoju spodnú bielizeň. Vychutnáva si to tak dlho, ako to len ide a pri tom sa nežne hladí po bradavkách, ktoré okamžite stvrdnú, ako oriešky.

Ľahko schádza svojimi prstami po plochom a hebkom brušku, až narazí na prúžok chĺpkov, ktorý zdobí jej inak hladko vyholený lon. Ten akoby žadoní, aby sa s ním pomaznala. Nežne sa dotkne klitorisu a ten takmer súčasne s dotykom nabehne a naberie podobu hladkej a tvrdej fazuľky. Jana dobre vie, že vzadu v skrini trpezlivo leží vibrátor a čaká na svoju príležitosť pripojiť sa do milostného deja. Napína svoju túžbu ho použiť, jej ruky zachádzajú po stehnách nižšie a nižšie, až ucítia tú horúčosť a vlhkosť, ktorá v jej jaskynke panuje. Lačne olizuje tú božskú šťavu zo svojich prstov a nemôže sa jej nabažiť, akoby to bol ten najsladší karamel na svete. V tej chvíli si znovu spomenie na svoju milú erotickú hračku a s neustávajúcim láskaním svojho vzrušeného tela, otvára skriňu, z ktorej nedočkavo vyťahuje podobu mohutného stoporeného penisu. Na okamih sa prestáva zaoberať svojim telom a venuje sa svojej hračke. Zapína vibrátor na najnižší stupeň s cieľom čo najdlhšie predlžovať pocit vzrušenia, ktorý ovláda všetky jej zmysly. Jazykom prechádza po celej dĺžke umelého penisu.

Vzrušuje ju to do takej miery, že kundička pulzuje v rytme srdca. Pomaly sa roztvára a je pripravená ten obrovský penis prijať za svoju súčasť. Janine nohy sa, akoby samy od seba, rozťahujú, aby uľahčili prístup do rozžeravenej sopky, ktorá čoskoro vybuchne a vychrlí ten neuveriteľný prúd šťavy ako žeravú lávu. Posúva vibrátor hlbšie, až narazí na samé dno tej skoro nekonečnej tône. Vibrácie Janu privádzajú k šialenstvu, ktoré umocňuje krúživými pohybmi svojich prstov okolo celého klitorisu. Zapína vibrácie na najvyššiu mieru a túži ho cítiť vo svojom hebkom a krásne vytvarovanom zadočku, ktorý akoby prosil o trochu tej pozornosti. Pomaly a ľahko zasúva špičku údu do tej uzučkej dierky, dráždi si klitoris a pociťuje príznaky blížiaceho sa vyvrcholenia. Vzdychá a stoná, búrlivo onanuje svoju rituál striedavo s kundičkou. Vlasy Janu krásne šteklia na chrbte a prehlbujú tú rozkoš, ktorá ňou otriasa. Orgazmus vrcholí a Jana sa zmieta v tej bolestnej a pritom sladkej nádhere, akú jej tento stav poskytuje. Svaly sa Jane stiahnu tak, že vibrátor je pevne zovretý v jaskynke a vibráciami predlžuje ten úchvatný zážitok, akoby chcel, aby vrchol orgazmu trval čo najdlhšie.

Vzdychá rozkošou, celá sa chveje a dlhý orgazmus pomaly odznieva. Unavená a vyčerpaná vyvrcholením zatvára oči a viečka ťažú. Tesne pred zaspaním Jane hlavou preletí myšlienka s predstavou na krásne milovanie s milovaným mužom, ktorých ju čaká ešte dnes v noci, a ktorého sa už teraz nemôže dočkať.

Erotická poviedka Ohromujúce orgazmy vďaka vibrátoru

Jana:

Toto sa vážne nedalo dlho vydržať. Moja túžba po obrovskom penise tak veľmi rástla, že som si musela konečne kúpiť poriadny vibrátor. Keď som túto totálnu náhradu penisu doniesla domov, dostala som z neho strach a zároveň sa naňho tešila. Strach som mala, pretože bol naozaj veľký a ja som mala pocit, že som precenila svoje sily. Tešila som sa, pretože to bolo niečo úplne nové. Nemohla som odolať. S napätím som rozrobila plastikový obal a konečne vybrala ten úd. Bol krásne mäkký a napriek tomu dosť pevný, navyše hebký ako ľudská koža.

Nedočkavo som zasunula baterky a spustila ho. Pár sekúnd som skúšala stupne rýchlosti a napínala svoju chtíč, ktorá rástla neuveriteľnou rýchlosťou. Ľahla som si na posteľ a bez váhania doširoka roztiahla nohy. Jazykom som chvíľku len tak olizovala nesmierne lákavý žaluď a cítila, ako mi hladná kundička vlhne. Potom sa stalo niečo, čo som nečakala. Vibrátor som položila na svoju lasturku a zapla ho na maximum. Takýto výstrel orgazmu ma totálne odzbrojil. Chcela som viac. Kundička ma doslova pálila, ako chcela ďalší vrchol. Dierka sa mi zväčšovala a ja som vibrátorom roztierala milostné šťavy, ktoré sa rinuli von ako horúca láva.

Ten obrovský penis pomaly, ale iste zachádzal hlbšie do temnej tône slasti kým nenarazil až na samé dno. V brušku som zacítila ďalší záchvev prichádzajúceho orgazmu. Prstami som sa dotýkala Venušinho pahorku a trela ho dookola. Vibrátor obšťastňoval moju jaskyňku dokonale, posúvala som ho hore a dole a vibrácie mnou triasli. Orgazmus na seba nenechal dlho čakať a ja som bola úplne uspokojená. Nechcelo sa mi ho vybrať von a uložiť do skrine. Ale vedela som, že večer pôjdem opäť do svojej spálne. Tam na mňa bude čakať a môjmu chtíču neunikne dvadsaťcentimetrový vibrátor, ktorému stačia iba dve batérie na štyri stupne rýchlosti, navyše je hebučký a na dotyk veľmi príjemný. To si nenechám len tak ujsť a sily, ako som s radosťou zistila, som rozhodne neprecenila.

Aký vibrátor bude pre vás ten najlepší? To a oveľa viac o všetkých sexuálnych pomôckach nájdete v našej sekcii Erotické pomôcky.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.