Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Erotické hračky, ktoré zmenia váš život – 1. diel

28.február 2023
Erotické hračky, ktoré zmenia váš život – 1. diel

Urobte si v novom roku pozitívnu zmenu! Zaobstarajte si erotickú hračku – malého pomocníka, ktorý zariadi tie najlepšie a najintenzívnejšie orgazmy. Vyberte si z nášho zoznamu tých najlepších erotických hračiek!

Či už hľadáte vibrátor v štýle Magic Wand, vibrátor na sanie klitorisu, rabbit vibrátor, análny kolík alebo niečo úplne iné, vždy platí, že nakupovanie erotických hračiek pre dospelých nie je vždy úplne jednoduché a neskutočný výber môže človeka zahltiť. Buďme úprimní, niekedy je ťažké povedať, čo má hračka vôbec robiť a/alebo kam má smerovať - nieto zistiť, či vám skutočne privodí orgazmus... Keď k tomu pripočítate obvyklé veci, ktoré treba pri online nakupovaní zvážiť (ako je značka, cena, materiál a funkčnosť), je toho naozaj veľa. Ale našťastie ste na správnom mieste.

Vyznať sa dobre v osobnom potešení sa dá nazvať umením a vy máte šťastie, že ste narazili na tento článok, v ktorom vám predstavíme zoznam 33 najlepších erotických hračiek, ktoré si môžete v roku 2023 kúpiť. Tento hlavný zoznam výrobkov, ktoré skutočne stoja za vyskúšanie a kúpu, zahŕňa erotické hračky pre sólo zábavu aj erotické hračky pre páry - od špičkových hračiek, ako sú vibrátory ovládané aplikáciou, až po ľahko ovládateľné hračky pre začiatočníkov, ktoré fungujú na všetky telá.

Pretože sa celých 33 erotických pomôcok do jedného článku nezmestí, môžete sa tešiť ešte na ďalšie dve pokračovania. A až sa konečne rozhodnete pre svoju obľúbenú a objednáte si ju, bude jej doručenie poštou vrcholom celého mesiaca, ale možno aj roku. Užite si to!

Najprv ale pár rád...

Rady pre výber erotické hračky

Aká je najlepšia erotická hračka pre moje telo?

Vec sa má takto: Každý je iný, takže to, čo zázračne funguje u kamarátky, nemusí fungovať u vás. A to nevadí, pretože máme veľa možností! Poďme si to teda rozobrať (samozrejme s pomocou odborníkov).

Podľa odborníčky na sex Gigi Engle vám pravdepodobne postačí vibrátor veľkosti dlane, ak dávate prednosť presnej stimulácii klitorisu, zatiaľ čo ľudia, ktorí dávajú prednosť penetrácii, si možno zamilujú zahnutý wand vibrátor, ktorý je určený na vnútornú stimuláciu.

Máte tendenciu sa pri dotyku trieť o celú vulvu? Sexuologička Dr. Jess O'Reilly hovorí: "Možno by ste mali zvážiť obstaranie plochého alebo wand vibrátora, ktorý by vibroval celou oblasťou." A samozrejme, ak vám análna stimulácia naozaj robí dobre, zvážte análny kolík alebo hračku na prostatu.

Mal by som s partnerkou používať sexuálne hračky?

Iste! Erotické hračky v posteli otrasú vašim sexuálnym životom (v dobrom slova zmysle). Pokiaľ si ale nie ste istí, ako na to, zvážte, či si s partnerom jednoducho nesadnúť a otvorene a úprimne sa porozprávať. "Začnite tým, že svojmu partnerovi vyslovíte úprimný kompliment. Potom mu povedzte, že ste premýšľali o tom, aké by to bolo vyskúšať niečo nové alebo zaviesť do vzťahu niečo nové," hovorí Engle.

Na začiatku doktorka O'Reilly odporúča používať hračku, ktorá jednoducho obohatí vašu bežnú rutinu. "Nemusíte nič meniť, ale vibrácie rozhodne zintenzívnia pocity," hovorí. "Sexuálne hračky vedú k väčšiemu potešeniu a často aj k hlbším rozhovorom o tom, čo vás baví (a čo nie), pokiaľ ide o sexuálne potešenie. Nie sú vašou konkurenciou - sú doplnkom."

Ako vybrať najlepšie erotické hračky pre dospelých

Opäť platí, že každý (a každé telo) je iné, takže to, čo jednému človeku spôsobí úžasný orgazmus, nemusí fungovať u vás. Než investujete do nového bzučiaceho kamaráta, zvážte niekoľko vecí:

Zistite, aký typ stimulácie preferujete

Než si v našom zozname erotických hračiek nájdete dokonalého "partnera", Dr. O'Reilly odporúča stráviť nejaký čas so svojou starou dobrou rukou a zistiť, ktoré oblasti a pohyby vám prinášajú najväčšie potešenie. „Premýšľajte o tom, čo robíte s rukami, a považujte sexuálnu hračku za ich rozšírenie,“ vysvetľuje Dr. O'Reilly.

Držte sa kvalitných materiálov

Okrem hľadania výrobkov, ktoré vám robia naozaj sakramentsky dobre, by bezpečnosť a pohodlie mali byť vašimi hlavnými prioritami, keď sa púšťate do tohto nákupného dobrodružstva. Engle hovorí, že by ste sa mali poobzerať po hračkách vyrobených z ABS plastu, nerezovej ocele alebo lekárskeho silikónu (ktorý je možné ľahko čistiť). Dr. O'Reilly dodáva, že bezpečné a ľahko čistiteľné sú aj hračky z borosilikátového skla.

Pozrite sa na špecifikácie

Všeobecne platí, že ťažšie protizávažie = hlbšie vibrácie. To však neznamená, že každá hračka so silným motorom bude úžasná. Hračky tiež musia byť vyvážené, aby sa energia vibrácií dostala tam, kam potrebuje (napr. do kontaktnej plochy), a nie inam (napr. do rukoväte, ktorá by vám potom akurát unavila ruku). A niekedy je lepšia ľahšia hračka, ak hľadáte niečo, čo si môžete brať aj na cesty.

Rovnako tak by ste mali venovať pozornosť aj maximálnej úrovni hluku a sile vibrácií hračky. Najvýkonnejšie erotické hračky sú obvykle najhlučnejšie, takže ak máte spolubývajúcich, mali by ste na to pamätať. Hladina hluku sa meria v decibeloch (dB), zatiaľ čo vibračný výkon sa obvykle meria v otáčkach za minútu (RPM), a hoci nie každý vibrátor bude mať tieto informácie ľahko dostupné, oba parametre je dobré poznať, či už dávate prednosť intenzite pred diskrétnosťou, alebo naopak. Pre poriadok dodajme, že erotické hračky, ktoré pracujú pod 50 dB, sú považované za tiché.

A teraz už hurá vyberať!

NAJLEPŠÍ VIBRÁTOR PRE ZAČIATOČNÍKOV

Maude Vibe

Spoločnosť: Maude
Cena: 49 dolárov
Materiál: platinový silikón
Použitie: iba na vonkajšie použitie
Doba prevádzky: 2,5 hodiny pri najnižšej rýchlosti
Doba nabíjania: 1,5 až 2 hodiny
Vodotesnosť: nie, iba vodeodolný

Práve ste odštartovali svoju cestu s erotickými hračkami? Tento masážny prístroj v tvare slzy sa vám bude hodiť. Je vyrobený zo 100% platinového silikónu a je to ohromujúci kúsok veľkosti dlane, ktorý ani začiatočníkovi nenaženie strach. Má tri rýchlosti, trepotavú špičku a neuveriteľne tichý motor. A dokonca sa dodáva s cestovným zámkom a roztomilým pláteným cestovným puzdrom, takže si ho môžete zobrať so sebou na cesty.

Recenzie z internetu: "Toto bol môj prvý vibrátor a som veľmi rada, že som poslúchla recenzie! Vôbec som sa nebála ho vyskúšať, bol úžasný a na to, aký je malý, má naozaj silu. Rozhodne skvelý pre začiatočníkov!"

Maude Vibe

NAJLEPŠÍ VNÚTORNÝ VIBRÁTOR

Smile Makers The Tennis Pro

Spoločnosť: Smile Makers
Cena: 60 dolárov
Materiál: potravinársky silikón
Použitie: vnútorné a vonkajšie
Doba prevádzky: s jednou batériou AA: 4 hodiny
Doba nabíjania: neuvedené
Vodotesnosť: áno

Nie je tento vibrátor rozkošný? Tennis Pro, doplnený o šikmú, zaoblenú hlavicu navrhnutú na stimuláciu prednej steny vagíny a silné, dunivé vibrácie, je dokonalou výbavou do nočného stolíka. Jeho na dotyk zamatovo hebký silikón, štyri rýchlosti a dva pulzačné režimy si zamilujete, až sa s ním budete hrať úúplne všade. Navyše neprekročí hladinu hluku 45 decibelov, takže sa nemusíte báť, že by vás spolubývajúci počúvali.

Recenzie z internetu: "Som človek, ktorý sa nedokázal 'dostať' k potešeniu seba samého, ale toto! TOTO je pre mňa a môjho chlapca zmena hry. Nikdy som si nemyslela, že budem dievča, ktoré používa hračku, ale celú dobu som si to myslela zle!"

Smile Makers The Tennis Pro

NAJLEPŠÍ VIBRÁTOR NA KLITORIS

JimmyJane Form 2 Pro

Spoločnosť: JimmyJane
Cena: 130 dolárov
Materiál: silikón a ABS plast
Použitie: iba na vonkajšie použitie
Doba prevádzky: 1 hodina
Doba nabíjania: 1,5 hodiny
Vodotesnosť: áno

Áno, je to drahá hračka, ale za tú cenu sa oplatí. To, čo Form 2 Pro odlišuje od ostatných vibrátorov na klitoris, sú dva vibračné motory – jeden v každej špičke – ktoré mu dodávajú dvojnásobný výkon, pretože podobné vibrátory majú obvykle len jeden motor. Vyberte si z piatich vibračných režimov a piatich stupňov intenzity a pripravte sa na stimuláciu klitorisu až do extázy.

Recenzie z internetu: "Zameriavam sa výhradne na stimuláciu klitorisu. Takže som nečakala, že táto pomôcka na mňa bude mať zásadný WOW efekt. Panebože, ako som sa mýlila! Vibrácie hračky Form 2 Pro ponúkajú presne toľko energie, koľko je potrebné bez toho, aby boli prehnane silné. Aj keď už vlastníte iný stimulátor klitorisu, tento odporúčam všetkým, ktorých poznám. Je to investícia na nezaplatenie!"

JimmyJane Form 2 Pro

NAJLEPŠÍ VIBRÁTOR NA VULVE

Dame Pom

Spoločnosť: Dame
Cena: 95 dolárov
Materiál: lekársky silikón
Použitie: iba na vonkajšie použitie
Doba prevádzky: 1,5 hodiny
Doba nabíjania: 2,5 hodiny
Vodotesnosť: áno

Pom je flexibilný externý vibrátor, ktorý sa zmestí priamo do dlane, a je skvelou voľbou pre začiatočníkov aj pokročilejších. Ponúka širokú aj cielenú stimuláciu a vďaka piatim intenzitám a piatim vibračným vzorom vás zavedie k rozkoši.

Recenzie z internetu: "Páčila sa mi intenzita a nastavenie. Páčilo sa mi, že som ho mohla použiť na klitoris alebo ho otočiť hore nohami a použiť ho na vaginálny otvor pre stimuláciu tam. Vyskúšala som ho v sprche, a keď som dosiahla orgazmus s otvorenými ústami visiacimi pod sprchovou hlavicou, bolo by mi jedno, keby som sa utopila alebo pošmykla. Bol to raj."

Dame Pom

NAJLEPŠÍ BULLET VIBRÁTOR

Crave Bullet

Spoločnosť: Organic Loven
Cena: 59 dolárov
Materiál: nerezová oceľ
Použitie: iba vonkajšie
Doba prevádzky: 1,5 hodiny
Doba nabíjania: 1 hodina
Vodotesnosť: áno

Crave Bullet je naozaj skvelá hračka z viacerých dôvodov. Okrem toho, že je úplne šokujúce, aká je silná a zároveň super tichá, zvláda tento bullet vibrátor tri nadpriemerne silnej rýchlosti vibrácií, a to všetko v malinkom vibrátore s dĺžkou iba 6,2 cm. To znamená, že tento vibrátor môžete použiť v mnohých ďalších hračkách, do ktorých vojde, ako sú erekčné krúžky alebo dildá a strap-on postroje.

Recenzie z internetu: "Crave Bullet je o toľko lepší ako všetky ostatné, s ktorými som sa kedy stretla, že to ani nie je fér. Je to, ako by ani nehrali rovnakú hru. Kúpte si jeden, alebo možno dva. Nebudete sklamané."

Crave Bullet

NAJLEPŠÍ VIBRÁTOR NA SANIE KLITORISU

Unbound Puff

Spoločnosť: Unbound
Cena: 48 dolárov
Materiál: silikón
Použitie: iba na vonkajšie použitie
Doba prevádzky: 3 hodiny pri najnižšej rýchlosti
Doba nabíjania: 1,5 hodiny
Vodotesnosť: áno

Tento pekný, drobný a neuveriteľne výkonný miláčik si vyslúžil tisíce päťhviezdičkových recenzií z jedného dôvodu: robí svoju prácu. A robí ju dobre. Určite sa vám bude páčiť, že je vodotesný, dobíjací, vybavený piatimi stupňami intenzity a naozaj tichý. A hoci je Puff určený na použitie na klitorise, možno ho použiť kdekoľvek na tele, kde dosiahnete dostatočné utesnenie.

Recenzie z internetu: "Poviem vám, že Puff je najlepší vibrátor, aký kedy budete mať! 1000000000/10, odporúčam. Úžasná kúpa, či už ste skúsení, alebo ešte len začínate. Perfektný na cesty, kompaktný, krásny a určite sa vám budú chvieť nohy!"

Unbound Puff

NAJLEPŠÍ WAND VIBRÁTOR

VUSH Majesty 2

Spoločnosť: Organic Loven
Cena: 120 dolárov
Materiál: silikón a ABS plast
Použitie: iba na vonkajšie použitie
Doba prevádzky: 2 hodiny
Doba nabíjania: 2 hodiny
Vodotesnosť: áno

Tento silikónový wand vibrátor (ktorý môžete poznať z videoklipu "Up" od Cardi B) je ideálny pre sólové aj partnerské hrátky. Má päť rôznych úrovní a 10 rôznych vzorov pre neuveriteľných 50 personalizovaných úrovní a intenzít, takže si môžete nájsť svoju dokonalú kombináciu, a ani pri najvyššom nastavení – čo je pôsobivých 8 000 otáčok za minútu – neprekročí 50 decibelov.

Recenzie z internetu: "Som veľmi rada, že som si ako svoj prvý vibrátor vybrala práve Majesty 2. Páčia sa mi všetky možnosti rýchlosti a rytmu vibrácií. Pri prvom použití Majesty 2 som nevydržala ani 1 minútu. Bolo to ohromujúce!"

VUSH Majesty 2

Z ďalších najlepších erotických hračiek si môžete vyberať čo nevidieť! Sledujte našu rubriku Erotické pomôcky.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.