Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex na verejnosti podľa kamarátky

20.október 2022
Sex na verejnosti podľa kamarátky

Raz sme sa tak rozprávali s kamoškou Martou. Ani neviem, ako a prečo, ale spýtal som sa jej, ako by mi to urobila niekde na verejnosti. Tu je jej odpoveď...

Išli sme do parku. Prikázala som Ti vyzliecť si bundu a uviazať si ju okolo pása. Po chvíli sme našli lavičku, ktorá bola tesne pri ceste, po ktorej síce stále chodilo dosť ľudí, ale za lavičkou bola hneď pár metrov zalesnená stráň, čo vyhovovalo mojim zámerom. Poručila som Ti sadnúť si, ale naopak, chrbtom do cesty. Nohy si prestrčil medzi doskami sedadla a operadla. Vyčkali sme na okamih, keď sa z oboch strán nikto blízko nepribližoval a ja som rýchlo skočila za lavičku, drepla si medzi Tvoje nohy, rozopla príklopec Tvojich kraťasov a stiahla Ti ich aj so slipmi. Všetko som hodila do tašky vedľa.

Medzitým sa už zase niekto blížil. Stúpla som si pred Teba a obhliadla situáciu. Myslím, že na náhodného okoloidúceho to mohlo pôsobiť ako laškovanie dvoch normálne oblečených milencov. Tvoja bunda okolo pása vyzerala úplne prirodzene a všetko skrývala. Po chvíli som nevydržala len tak predstierať obyčajné laškovanie a bez ohľadu na občas prechádzajúcich ľudí som sa začala pozerať na Tvoje gule a už stojaceho čuráka. Predklonila som sa tak, aby si mi videl za výstrih a hlavne aby som Ti mohla siahnuť na pohlavie.

Najprv som Ti dlaňou ľahko pritisla gule k doske lavičky a začala Ti ich váľať ako knedličky do polievky. Potom som ľahko prstami osahávala stojaceho čuráka až na žaluď, ktorý už bol vlhký od Tvojho mazania. Bolo mi z toho jasné, že Ťa to pekne berie. Pozerala som sa Ti zblízka do očí a sledovala, ako reaguješ na moje dotyky. Často si zišiel svojim pohľadom na moje visiace kozičky. Ja som bola tiež z Tvojich pohľadov a z toho, čo som mala v ruke, pekne nadržaná. Pevne som Ti ho stisla do dlane a pomaly stiahla predkožku. Môj pohľad teraz zišiel na čuráka. Uzdička bola zarezaná do žaluďa. Viac stiahnuť predkožku už normálne nešlo. Ale ja som za chvíľku ešte v sťahovaní pokračovala a pozerala sa nadržane na trpiaci chvost.

Znova som sa Ti pozrela do očí. Mal si ich teraz vytreštené bolesťou a vzrušením naraz a na perách slastné mručenie. „Určite Ťa už tlačí semeno, však? O chvíľu Ti uľavím a vystriekam si Ťa. Tešíš sa?" začala som Ťa dráždiť aj slovne. Po chvíľke tohto mučenia som Ti čuráka uvoľnila. Mal už tmavo červenú farbu. Vyzula som si sandály, pokrčila nohu a položila si chodidlo vedľa Tvojich gulí. Už si vedel, čo urobím. Najskôr som s chodidlom na päte pritisla stojaci chvost a snažila sa tlakom dole sťahovať z neho kožu, pritom som ti tlačila aj na gule, až si sa chvíľkami neubránil polohlasitým nárekom a šklbnutím tela.

Erotická poviedka Sex na verejnosti podľa kamarátky

Po chvíli som Ti priložila chodidlo na žaluď a tlakom pomaly pritlačila čuráka k doske lavičky. Mal si ho teraz namierený priamo pred seba medzi svojimi nohami a kus Ti ho presahoval cez dosku. Umiestnila som Ti naňho celé chodidlo a začala s ním pohybovať dopredu, dozadu a zo strany na stranu. Začal si stonať vzrušením.

„Až budeš, tak mi povedz!" prikázala som Ti. „Nechcem, aby si ma zaprasil tým svinstvom!" vymýšľala som si zámienku. V skutočnosti som sa nemohla dočkať, až budeš a ja ucítim Tvoje semeno. Až uvidím dôkaz Tvojho vzrušenia, ktoré som Ti spôsobila ja. Až budeš striekať iba kvôli mne. Pritlačila som na chodidlo, aby som Ťa už urobila. Tvoj kokot bol teraz zalomený cez okraj lavičky a jeho horúci žaluď som cítila až na päte. Potom som sa chytila ​​rukami operadla a pomaly celou svojou váhou si stúpla na chodidlo pod ktorým som drvila čuráka.

To už si nezvládal a začal potichu nariekať. Už som to chcela nechať, keď vtom si ma upozornil, že budeš. Rýchlo som zoskočila a odľahčeným chodidlom Ti začala rajtovať po čurákovi. Druhú nohu som sa snažila umiestniť proti nemu. Potom som ucítila, ako sa mi pod chodidlom začal šklbať. Čo najviac som ho uvoľnila, pretože som nechcela, aby len tak vytiekol, ale aby vystrekoval. Nadržane som pozerala, ako Ti strieka. Mala som šťastie a prvé výstreky zasiahli moje lýtko a pocákal si mi aj chodidlo a sandály. „Ty čuňa! To si ešte vybavíme," zrevala som Ťa, ale v skutočnosti som bola mokrá z toho, ako mi to stekalo po lýtku dole až do sandálov. Bolo to úžasné.

Vrátila som Ti oblečenie, Ty si sa obliekol, ja som sa obula a odchádzali sme od našej lavičky. Teraz som to zase potrebovala urobiť ja, ale mučila som so svojou zdržanlivosťou. Veľmi ma rajcovali pohľady protiidúcich ľudí na moju nohu poznamenanú zaschnutými potôčikmi semena a chodidlo v sandále mi stále kĺzalo po jeho zvyškoch.

No áno, tak čo s Tebou? Aby si sa nemučila. Vycítil som Tvoje vzrušenie a zahol z cesty hlbšie do parku. Po chvíli, v skryte krovia som zastavil a povedal Ti, nech sa chrbtom oprieš o strom. Trochu som Ti potom poroztiahol nohy od seba, kľakol k tvojim nohám a začal Ti lízať lýtka a stehná, až som ťa očistil od zvyškov svojej šťavy. Potom som po stehnách postupoval vyššie, až moja hlava zmizla pod Tvojou sukňou a môj jazyk začal očisťovať Tvoje stehná od Tvojich štiav, až nakoniec skončil v Tvojej štrbinke, ktorá mu na oplátku vydala ďalší bohatý príliv.

Po jazyku putovali pod Tvojou sukienkou aj moje ruky. Jedna ruka pevne uchopila medzi palec a ukazovák Tvoj klitoris a pevne ho stisla, zatiaľ čo druhá jemne mnula Tvoj pysk a jazyk vyčíňal vo vnútri Tvojej štrbinky. Bolo to úžasné, koľko Tvojej šťavy som si mohol vychutnať, skoro som sa v nej topil a počas krátkej chvíle si začala kričať, cukať so sebou v orgazme a ja som sa musel prestať venovať Tvojmu pysku a chytiť Ťa v páse, aby si neupadla. Po chvíli si zvláčnila a prestala sa hýbať.

Vstal som, upravil Ti sukňu a vyrazili sme späť na cestu. Teraz zase divne pozerali ľudia na mňa, ako som mal tvár mokrú so zaschnutými bielymi chrastami a začervenané pery. A možno tiež pozerali na nadúvajúcu sa hrču na mojich šortkách.

Úžasné zážitky plné napríklad aj nenápadného sexu na verejnosti môžete prežiť vďaka erotickej zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.