Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

10 žien odhalilo najhorúcejšie sex správy, ktoré kedy dostali

21.september 2021
10 žien odhalilo najhorúcejšie sex správy, ktoré kedy dostali

Sexting (posielanie eroticky ladených správ) je medzi ľuďmi veľmi populárne. Dôležité ale je na neho ísť správne. Ak sa chcete zlepšiť v konverzácii so svojím partnerom alebo napríklad na našej erotickej zoznamke, prečítajte si naše tipy.

Je vedecky dokázané, že sexting je jedným z najhorúcejších spôsobov, ako sa s niekým zblížiť. Či už ste na začiatku vzťahu, alebo ste spolu odjakživa, sem tam nejaký ten sexting je zábavný spôsob, ako si to spestriť.

Ale buďme realisti, celý koncept je dosť široký. Znamená sexting posielanie fotiek? Videá? Celú hromadu emotikon s baklažánom?

Jasmine Akins, sexuálna pedagogička v spoločnosti CAN Community Health, hovorí, že ide o všetko vyššie uvedené: "Sexting je posielanie akéhokoľvek sexuálneho materiálu (obrázkov, správ, mémov, gifov atď.) prostredníctvom mobilného telefónu, e-mailu, správ na sociálnych sieťach a tak ďalej."

To znamená, že do kategórie sexting spadajú broskyňové emotikony, fotografie spodnej bielizne a popisné odstavce o tom, čo by ste chceli urobiť svojmu partnerovi po dlhom dni v práci.

Než sa dostaneme k tomu, čo by ste mohli svojmu partnerovi posielať, mali by ste mať na pamäti niekoľko vecí, než kliknete na tlačidlo odoslať.

Vždy si vyžiadajte súhlas

Než začnete fotiť akty, musíte sa podľa Akins v prvom rade uistiť, že druhá osoba s prijímaním vašich sexuálne ladených fotiek súhlasí. "Povolenie na odoslanie, povolenie na prijatie a povolenie k ďalšiemu odosielaniu a prijímaniu je veľmi dôležité," hovorí.

"Upozornite na to, že chcete s partnerom preskúmať sexting, a uistite sa, že aj vám je sexting príjemný. Nikdy by ste sa nemali cítiť pod tlakom, aby ste sa zapojili do sextingu." A ak to niekto robí, považujte to za veľkú červenú vlajku a vykašlite sa na neho.

Ďalšie malá, ale dôležitá poznámka: To, že ste raz dostali zelenú k sextingu, neznamená, že máte kedykoľvek voľnú ruku k posielaniu explicitných obrázkov (ak už ste to teda vopred nepreberala). Opäť platí, že by ste sa mali zakaždým pýtať na súhlas a vždy rešpektovať partnerove hranice alebo želanie, ak je práve zaneprázdnený alebo nemá o sexting záujem.

"Nezabudnite tiež, že rovnako ako u akéhokoľvek iného typu sexu v osobnom kontakte môžete kedykoľvek zmeniť názor na sexting - aj keď ste na začiatku súhlasili," hovorí Akins.

Najlepší spôsob, ako tomu predísť, je priebežne partnera kontrolovať a pýtať sa ho na veci ako "Páči sa ti to?" alebo "Ako sa cítiš, keď ti poviem, že tí chcem urobiť toto?" apod.

Existuje niekoľko spôsobov, ako požiadať o súhlas so sextingom: Môžete sa doslova opýtať, alebo sa do toho môžete oprieť. Trocha flirtovania vám môže napovedať, či je váš partner tejto myšlienke otvorený, alebo nie, takže začnite niečím jednoduchým, ako je "Nemôžem na teba prestať myslieť", a uvidíte, ako zareaguje.

Je dôležité sa uistiť, že je otvorený nielen sextingu všeobecne, ale aj sextingu v danú chvíľu. Pretože dostať v práci fotku s prsiami (alebo ešte niečím intímnejším) by nemuselo byť práve vhodné pre ich ašpirácie na povýšenie.

Prediskutujte svoje hranice a to, čo so sex správami urobíte po tom

Dôležité veci, o ktorých treba hovoriť pred tým, ako začnete posielať sexy správy: Mali by ste správy ihneď po konverzáciu zmazať, alebo je v poriadku, že si ich necháte v telefóne? Budete sextovať iba pomocou bezpečnej aplikácie tretej strany (napr. WhatsApp)? Je niečo, o čom naozaj chcete (alebo nechcete) sextovať? Vyhovuje vám prijímanie písaných správ? A čo fotografie? A čo zvukové správy?

Stanovte si, čo vy a váš partner pri výmene sexy správ hľadáte a čo nie, aby to bolo zábavné a nie desivé alebo dokonca nezákonné.

Než partnerovi pošlete sexy fotku, vždy sa uistite, či je na to vhodná chvíľa a či váš partner má záujem o také spestrenie konverzácie

Ujasnite si svoje zámery

Než sa vydáte cestou sextingu, je dôležité sa uistiť, že ste na rovnakej vlne, pokiaľ ide o to, čo presne vaše sex správy znamenajú. Ste len priatelia, ktorí spolu radi flirtujú a krátite si takto čas, alebo hľadáte niečo viac?

Sexting je stále formou intimity a je dôležité, aby ste sa do tejto aktivity zapojili iba s ľuďmi, ktorým dôverujete. Otvorenosť ohľadne toho, čo interakcia znamená, pomôže zabezpečiť, že všetko zostane zábavné a dobrovoľné. Inými slovami, ak hľadáte len niečo nezáväzného alebo kamaráta s výhodami, uistite sa, že o tom druhý vie.

Než niečo pošlete, dvakrát si to overte

Počuli ste tie príbehy - sex správy boli omylom poslané rodičom, aj keď mali byť poslané... no, nie rodičom. Akins hovorí, aby ste sa vždy uistili, že posielate správnemu príjemcovi, a vypli všetky automatické sťahovania. Posledná vec, ktorú chcete, je, aby sa vaše fotky omylom uložili - alebo ešte horšie, aby sa nahrali do zložky "rodinné fotky" v počítači.

Akonáhle ste pripravení na sexting, existuje veľa spôsobov, ako to urobiť, okrem jednoduchého posielania fotiek. Akins odporúča napríklad sťahovanie sexy klávesníc s GIFmi, vymýšľanie tajných významov emotikon a používanie popisného jazyka, aby ste partnerovi oznámili všetky vzrušujúce detaily.

Ak ste teraz pripravení na inšpiráciu, neváhajte sa inšpirovať niektorým z nižšie uvedených príkladov, ktoré sme pre vás zhromaždili. Verte nám, konverzácia sa vďaka nim rozprúdi...

10 vzrušujúcich príkladov sex konverzácií

1.

On: "Prial by som si, aby tu vedľa mňa ležala tvoja prdelka"

Ona: "Ja by som si tiež priala byť vedľa teba"

On: "Tie veci, čo by som robil..."

Ona: "Povedz mi ich"

On: "Práve teraz jazdíš na mojej tvári a moje péro je tak tvrdé, hladkám si ho"

Ona: "Mmm, čo keby som si tvoje péro vzala do pusy počas toho, čo ty mi ťaháš mušličku?"

On: "Mmm, to by sa mi veľmi páčilo. Chcem mať tvoju šťavičku po celej tvári, keď ti budem šukať pusu"

Ona: "Necháš ma ich zlízať, až sa urobím?"

2.

On: "Mal som dnes ťažký deň"

Ona: "Oh nie, je všetko v poriadku?"

On: "Áno, len sa nemôžem dočkať, až pôjdem z práce. Bolo toho veľa"

Ona: "No... Som hladko oholená a keď prídeš domov, nájdeš ma na stole. Tvoja večera sa bude podávať"

On: "Tak teraz naozaj slintém..."

Ona: "Tu je tiež pekne vlhko..."

On: "Okay, idem z práce skôr. Čoskoro sa uvidíme"

Ona: "Nemôžem sa dočkať, až sa urobíš"

3.

Aj pomocou smajlíkov sa dá jednoducho vyjadriť, čo máte v pláne

4.

On: "Ja iba venujem pozornosť všetkým malým náznakom a symptómom, ktoré tvoje telo vysiela, keď je pohltené v rozkoši"

Ona: "Naozaj? Nemyslím si, že niektoré z tých náznakov boli malé. Ako čo napríklad?"

On: "Mmm, pretože nevenuješ pozornosť všetkým tým malým náznakom, ktorým ja áno, spôsob, akým sa ľahko napneš, keď si myslíš, že sa ťa dotknem na nejakom citlivom mieste, tiché vzdychy, ktoré urobíš, keď chceš viac, letmý pohľad, ktorým sa pozrieš, keď sa snažíš vyzerať, že nie si zahltená potešením, tiché stonanie, ktoré urobíš, keď ti začnem dávať viac a potešenie sa prešpikujeme s potešením"

5.

On: "Stavím sa, že teraz vyzeráš veľmi pekne"

Ona: "Kto, ja?"

On: "Čo máš na sebe?"

Ona: "Kostým obrej veľryby"

On: "Vieš, že veľryba má druhý najväčší penis vo zvieracej ríši?"

Ona: "...a kto má ten najväčší?"

On: "Príď sa pozrieť"

6.

On: "Ťuk, ťuk"

Ona: "Kto je taaaam?"

On: "Ja, pri tvojich dverách"

Ona: "Počkaj, čo?"

On: "Som tu. S vodkou. A kondómmi. A lubrikantom... veľa a veľa lubrikantu"

Zapojte fantáziu a nebojte sa partnerovi farbisto opísať, čo by ste s ním chceli robiť

7.

Ona: "Mám veľmi veľký sex drive"

On: "Tak si poď sadnúť na moju tvár"

Ona: "Urobíš ma?"

On: "Veľmi rád by som"

Ona: "Opakovane"

On: "Znova a znova a znova"

Ona: "Kým nebudem kričať"

On: "Áno, neprestanem"

Ona: "Chcem sa triasť blahom"

On: "Budeš sa triasť, to ma hrozne vzrušuje"

8.

On: "Mmm a potom dám tvoje nohy na hlavu, strčím do tvojej vlhkej kundičky prst a urobím ťa tak, že budeš striekať, bude to všade na mojich prstoch, potom do teba zasuniem svoje péro a budem ťa pomaly šukať, kým ty budeš prosiť, aby som ťa šukal hlbšie a tvrdšie. A potom by som ťa šukal viac a viac, kým by si nekričala a nemlátila do matraca uspokojením. Potom by si ma chytila ​​za krk a pritiahla si ma pre viac bozkov"

9.

On: "Chcem ti pomaly roztiahnuť nohy doširoka a bozkávať vnútro tvojich stehien. Milujem, ako začneš byť vlhká"

Ona: "Ty teda vieš, ako ma vzrušiť"

On: "Teraz ťa chcem ešte viac. Potom ťa chcem bozkávať ešte nižšie a ešte nižšie..."

Ona: "Cítim tvoje bozky"

On: "A pomaličky viac roztvárať tvoje nohy, nežne ťa lízať hore a dole. Najskôr zvonku a potom sa prepracovať dovnútra"

Ona: "Moj chrbát sa prehýba len na to pomyslím"

On: "Tak vzrušujúce.. Hore a dole, presne uprostred a pomaly sa sústrediť na tvoj klitoris. Zapojil by som aj môj prostredník, ktorý by jemne tlačil na tvoj bod G, hladil by som ho hore a dole. Hore okolo neho, dolu cez neho a zastavil sa tesne pred tým, než ho vytiahnem. Znovu a znovu, počas toho, čo lížem tvoj klitoris."

Ona: "Môj bože, priala by som si, aby si bol tu"

On: "Tiež by som si to prial. Potom by som pomaly zvýšil rýchlosť a zatlačil by som viac na bod G, zatiaľ čo by som lízal"

10.

On: "Snažím sa sústrediť na prácu, ale jediné, čo robím, je snívanie o tom, ako si ohnutá cez môj stôl a nohavice máš pri členkoch"

Sexting môžete vyskúšať a bez obáv prevádzkovať aj na našej erotickej zoznamke. Naša sex zoznamka je bezpečná vďaka svojmu zabezpečeniu.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.