Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Fotíme erotické fotky

4.február 2021
Fotíme erotické fotky

Erotické fotky môžu byť nádherné a vzrušujúce, ale tiež nepodarené a dokonca až odpudzujúce. Čo urobiť pre to, aby vaše intímne fotografie patrili do tej prvej kategórie?

Pekné erotické fotky sa môžu podariť každému! Chce to len mať správne vybavenie, vyfotiť sa zo správneho uhla, zaujať čo najlepšiu polohu a pekne sa tváriť. Takto sa to veľmi jednoducho hovorí, ale skutočnosť je mnohokrát oveľa ťažšia. Za tú námahu to ale určite stojí!

Keď si vytvoríte profil na našej online erotickej zoznamke, môžete si nahrať svoju vlastnú erotickú fotku. To je prvá z možností, ako umožniť človeku "na druhej strane", aby vás lepšie spoznal. Čo všetko ukážete, to už bude záležať len na vás. Druhou možnosťou je posielanie fotiek priamo do správ. Ak ste hanblivejší, je to pre vás ideálna voľba, pretože si zvolíte, komu presne svoju intímnu fotku pošlete a neuvidia ju všetci hneď po vstúpení na váš profil. Navyše fotiek v správach môžete poslať, koľko chcete, takže si ich určite nafoťte viac, aby ste mali aj nejaké do zásoby. Takéto fotky ale môžu vzniknúť aj iba za účelom pošteklenia vášho dlhodobého partnera a jediný, kto ich uvidí, bude on.

Aké fotky nezaujmú?

Fotky, ktoré nebudú vyzerať pekne, skrátka nikoho nezaujmú. A to je veľká škoda, pretože je veľká šanca, že keby fotka bola pekná, zaujala by veľkú väčšinu ľudí. Čomu by ste sa teda mali vyvarovať? Predovšetkým to, aby fotka bola nízkej kvality, fotená za zlého osvetlenia, taká, na ktorej nie je nič vidieť (či už veľmi tmavá alebo naopak preexponovaná). Mnoho ľudí tiež nemusí "agresívne" fotky, ktoré zobrazujú prílišný detail prirodzenia, či už mužského alebo ženského. Doporučujeme preto fotenie z trochu väčšej diaľky.

Ako na vyfotenie skvelej erotickej fotky?

Čím sa odfotiť?

Nemusíte si kupovať žiadny drahý fotoaparát, v pohode vám vystačí šikovný mobilný telefón, ktorý bude patriť do strednej triedy, a teda bude mať pravdepodobne kvalitnejší fotoaparát ako lacnejšie telefóny. Kvalita síce nikdy nebude taká ako pri profesionálnej zrkadlovke, ale pre účely amatérskeho fotenia to bude úplne v poriadku. Rozhodne odporúčame sa nefotiť lacnými telefónmi, kde optika ani čip nie sú kvalitné. Aj keby ste boli akokoľvek krásne, nikto by to bohužiaľ nepoznal.

Na prednú kameru v mobile zabudnite

Moderné telefóny majú vzadu výkonnejší fotoaparát, vpredu majú tzv. selfie kamerku. Kvalita fotografií z tejto prednej kamery je väčšinou veľmi, veľmi mizerná, takže sa budete musieť nejako pohrať tak, aby ste sa vyfotili zadnou kamerou.

Na vyfotenie erotickej fotky môžete použiť aj telefón s kvalitným fotoaparátom

A čo napríklad kompaktný fotoaparát?

Kompakty môžu vytvoriť kvalitné fotky, ale majú svoje nevýhody. Keď sa budete fotiť v zrkadle, vzhľad kompaktu často fotku narúša. Horšie je ale sťahovanie fotiek z fotoaparátu do počítača, to je neskutočná strata času, pretože v mobile máte fotky neustále k dispozícii a nahráte ich rovno z neho kamkoľvek zrovna potrebujete.

Ako by sa mal človek na fotku nastaviť?

Pre ženy sú určite jedny z najlepších fotiek o zrkadlo. Veľkú výhodu máte v prípade, že vlastníte veľké zrkadlo napríklad pri šatníkovej skrini. Pekne sa v nich vidíte a môžete si trochu zapózovať a samy odhadnúť, aká póza by bola na fotku najlepšia. Aj muži sa môžu odfotiť v zrkadle, ale to odporúčame predovšetkým tým, ktorí majú vypracované telo a nehanbia sa ukázať svaly. Nezabudnite zrkadlo najskôr poriadne vyčistiť! Naopak by sa obe pohlavia mali vyhnúť malým zrkadlám v kúpeľni - zubné kefky nikoho zrovna nevzrušia. A keď už sme v tej kúpeľni - ošemetné sú aj fotky vo vani. Takúto fotku potom okrem vášho tela môžu zdobiť aj sprchové gély, šampóny na vlasy alebo nevzhľadný obklad.

Čo keď ale zrkadlo doma nie je?

Nebude vám ostávať nič iné, než si zohnať statív alebo ho niečím nahradiť. Pokúsite sa foťák (jednoduchší variant) alebo mobil nastaviť tak, aby zaberal časť miestnosti, ktorú chcete fotiť, zapnete samospúšť (odporúčame pár sekúnd navyše, aby ste mali možnosť sa pripraviť), zaujmete svoju pozíciu a hurá, máte hotovo! Môžu ale nastať problémy s ostrením. Než vojdete do záberu, foťák/mobil môže zaostriť napríklad na stenu, a keď sa objavíte v zábere, nestihne si pred vyfotením uvedomiť, že by mal zaostriť na vás. Budete to teda musieť nejako doladiť a vyberať len fotky zaostrené na vás. Na konci takú fotku ideálne orežte, pretože tam bude určite veľa priestoru, ktorý na fotke vôbec nemusí byť. Nikoho nezaujíma, koľko máte na okne kvetináčov alebo neporiadok pod posteľou.

Stojí za to si pozvať niekoho, kto by vás vyfotil?

Iste, môžete si pozvať kamarátku alebo kamaráta, ktorí vám urobia fotky a zároveň vám ich môžu aj skritizovať a poradiť, aké fotky sú tie najlepšie. Ale len v prípade, že máte naozaj dobrých kamarátov. Niektorí by mohli vaše fotky zneužiť, iní zase nehovoriť pravdu.

Aj muži môžu urobiť erotickú pózu, ktorá nebude vyzerať hlúpo

Kde sa ideálne fotiť?

V podstate je to jedno, ale ideálne bude, keď vyberiete čo najsvetlejšiu miestnosť, pretože na fotkách je potom menej digitálneho šumu a sú ostrejšie. Ideálne sú miestnosti s veľkými oknami alebo so strešnými oknami. Keď je aj tak izba tmavá, je potrebné rozsvietiť všetko, čo je po ruke - žiarivky, lustre, lampy, lampičky...

Kedy a kde sa ideálne fotiť?

Ak sa budete fotiť sami alebo s kamarátkou/kamarátom, tak rozhodne vo dne! Fotenie večer (alebo kedykoľvek, keď je vonku tma) väčšinou dopadá katastrofálne. Znamená to, že si doma musíte rozsvietiť, takže budete celí žltí. Ak si myslíte, že na to vyzrejete bleskom, tak to sa veľa mýlite. Blesk vám väčšinou urobí akurát červené oči a prepálené (biele) plochy na tele. Ak by ste fotili nejakú časť tela z blízka, tak bude navyše vyzerať neprirodzene a oveľa horšie ako vyfotená vo dne. Úplne zabudnite na fotenie s bleskom v zrkadle! To urobí na fotke také odlesky, že na nej nie je nič poznať, niekedy ani tvár.

Keď už by nebolo inak a naozaj by ste sa z nejakého dôvodu chceli fotiť s bleskom, je najlepšie, keď si niekoho pozvete, aby vás odfotil. Vy budete pózovať pri stene, na ktorú keď blikne blesk, tak rozsvieti celú fotku. Keď naopak budete sedieť uprostred temnej izby, bude to na fotke vyzerať ako niekde v čiernom tuneli. Ale ak vás bude fotiť profík, tak je to jedno, pretože ten si nastaví svetla a blesky tak, aby fotky dopadli skvele.

Čo si vziať na seba?

U mužov je to o niečo jednoduchšie. Ak chcete ukázať predovšetkým postavu, tak si oblečte iba trenky/boxerky. Slipy veľmi sexy nie sú. Vyberte nejaké pekné, ktoré nenosíte už 10 rokov a nie sú vyťahané a sprané, nedajbože deravé. Odvážnejší jedinci sa môžu odfotiť nahí, ale odporúčame sa vyhnúť foteniu penisu "v kľudovom stave". Skrátka sa vopred trochu vzrušte, aby ste fotkou vzrušil aj ženu na druhej strane.

Ženy majú oveľa pestrejší výber oblečenia, ktoré si na fotenie môžu vziať. Všeobecne platí, že by ste sa mali fotiť v tom, v čom sa cítite dobre a pohodlne. Veľmi teraz frčí prirodzené a jednoduché veci, ako sú tričká (bez podprsenky), kraťasky (krátke) alebo farebné nohavičky. To sú také obyčajné veci, v ktorých ale ženy vyzerajú sexy. Samozrejme môžete staviť aj na čipky, podväzky alebo rôzne druhy siloniek, ale s ničím to nepreháňajte! Myslite na to, že v jednoduchosti je krása.

Intímne fotky ktoré vzniknú, môžu byť dychberúce

Ako pózovať? Alebo radšej nepózovať?

Aj tu by ste mali staviť na prirodzenosť. Nerobte pózy ako lacné modelky - tie len v prípade, že na prvý pohľad človek spozná, že to je iba sranda. Ale musíte počítať s tým, že takúto fotku zo srandy druhý nepochopí a bude ju brať vážne. To by ste potom vyzerali ako blbci. Najlepšie je, keď budete fotiť s dobrou náladou, skvelé fotky potom vzniknú jednoducho a budú vyzerať prirodzene. Nešpulte pery (a áno, platí to aj pre mužov!). Môžete sa príjemne usmievať alebo nahodiť roztomilý výraz. Pozor, medzi úsmevom a smiechom je rozdiel. Pri úsmeve človek pozdvihne kútiky a poodhalí zuby, zatiaľ čo smiech je hlasný prejav, pri ktorom sa zapája aj bránica.

Sexy polohy sa dajú vymyslieť aj zozadu, prípadne môžete fotiť iba časti tela - prsia, zadoček alebo intímne partie.

Fotky sú na svete, čo ďalej?

Ideálne nič needitovať, neretušovať, neuberať, nezväčšovať. Ak si dostatočne veríte, že fotku vylepšíte, môžete pridať jas alebo kontrast, aby fotka vyzerala lepšie. Retušovať môžete prípadné drobnosti, napríklad papierik od žuvačky, ktorý sa váľa za vami na posteli. Ale určite by ste sa mali vyhnúť retušovaniu, zmenšovaniu či zväčšovaniu častí vášho tela. Je to nefér voči druhému človeku a navyše sa to väčšinou tak úplne nepodarí, takže by ste nakoniec boli len pre smiech.

Po týchto (ne)úpravách vás už len čaká to najlepšie, nahrať na našu zoznamku. Je to úplne jasné a jednoduché. Fotografia nesmie mať viac ako 2 MB, takže ak váš fotoaparát fotí väčšie fotky, musíte fotku zmenšiť. To urobíte jednoducho buď priamo v nastaveniach telefónu (napríklad už aj tak, že fotku orežete) alebo ju upravíte v nejakom programe (stačí úplne jednoduchý program, napríklad Skicár). Potom už vám nebude nič brániť sa chváliť svojím telom ostatným užívateľom zoznamky opačného pohlavia.

Ak sa chcete pokochať fotkami ostatných ľudí alebo sa naopak pochváliť svojimi, zaregistrujte sa na erotickú zoznamku a môžete robiť oboje!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.