Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Najlepšie tipy, ako udržať kamarátsvto s výhodami

15.marec 2018
Najlepšie tipy, ako udržať kamarátsvto s výhodami

Nezáväzný milostný vzťah s kamarátom zažilo veľa ľudí. Len v niekoľkých prípadoch to ale dopadlo dobre - bez zlomeného srdca ani u jedného z vás. Ako to urobiť, aby tento kamarátsky vzťah s výhodami vydržal? To vám poradíme v dnešnom článku.

Ak máte kamaráta alebo kamarátku s výhodami, musí aj tento vzťah (ako každý iný) mať nejaké pravidlá, ktoré budete obaja rešpektovať. To všetko preto, aby sa nestalo napríklad to, že sa jeden z vás do toho druhého zamiluje a chcel od tohto vzťahu niečo viac. To potom väčšinou končí veľmi smutne, často aj rozpadom celého kamarátstva, ktoré ste budovali aj mnoho rokov. Prídete potom v podstate úplne zbytočne o priateľa, ktorého vám už nič nenahradí. Zostane vo vás už len prázdne miesto, ktoré budete chcieť nutne nahradiť niekým iným, a tak sa poženiete do unáhleného vzťahu. Presne tak to dopadnúť nesmie! Aj keď treba teraz kamaráta s výhodami nemáte, môže vás to kedykoľvek vo vašom živote stretnúť, a preto by ste si mali prečítať nasledujúce rady, aby ste vedeli, čo robiť a čomu sa vyhnúť.

Kto vie, že má okamžité tendencie k druhému cítiť niečo viac, mal by sa kamarátstvu s výhodami rovno vyhnúť. Tento typ vzťahu je určený len pre silných jedincov, ktorí sa radi bavia, radi si užívajú intímností a dokážu zabudnúť na nejaké hlbšie city.

Nerobte z kamarátstva plnohodnotný vzťah

Niektorí ľudia (často to sú ženy, ale ani niektorí citlivejšie založení muži nie sú výnimkou) si myslia, že keď sa s nimi niekto vyspí, hneď sa to môže premeniť v niečo vážnejšieho. Bohužiaľ to tak nie je a dalo by sa to skôr prirovnať k stavaniu hradu z piesku - nemá to zrovna pevné základy. Kamaráta s výhodami by ste si mali "zaobstarať" preto, že chcete vášeň, zábavu, užívať si a nič viac. Aj keď sa občas môže stať, že sa kamarátstvo s výhodami vyvinie z vášho najlepšieho priateľa, kde ste si museli s danou osobou rozumieť už predtým a nejaké pevnejšie základy by teda boli - premýšľajte veľa, než sa do toho pustíte. Takáto priateľstvá sú ojedinelé, naozaj o neho chcete prísť?

Zostaňte emocionálne neutrálni

Môže byť naozaj veľmi ťažké, aby ste do toho nezaťahovali emócie, ale je to naozaj veľmi dôležité, ak chcete, aby to správne fungovalo. Nesmiete k druhému moc priľnúť. Nesmiete začať žiarliť, keď ho / ju uvidíte, ako flirtuje s niekým iným alebo keď si s niekým vyjde. A tiež nesmiete byť naštvaní, ak okamžite neodpisuje.

Nemaznajte sa

Vynechanie maznania po sexe predstavuje pravidlo, na ktoré ľudia často (a niekedy aj radi) zabúdajú. Keď sa začnete maznať po sexe, vaše puto s druhým sa bude prehĺbovať. A to vám celú situáciu vôbec nebude uľahčovať, najmä ak sa ju inak budete snažiť držať bez emócií. Má to ale dve negatíva. Väčšina ľudí miluje maznanie po sexe, skrátka sa pritom cítime dobre - a práve tento pocit si teraz budete musieť odpustiť. Druhá vec je tá, že možno nebudete vedieť, čo presne po sexe robiť. Zdvihnúť sa a odísť? To hneď nemusíte, môžete zostať ležať a treba sa rozprávať. Hlavne nemazliť a nedržať za ruky.

Ako sa najlepšie chovať, aby vaše kamarátstvo s výhodami vydržalo?

Nepreháňajte to s komunikáciou

Na mysli máme predovšetkým komunikáciu cez mobil a rôzne sociálne siete. Nemôžete neustále tomu druhému písať, otravovať ho, on má aj svoj súkromný život, ktorého vy súčasťou nie ste. Po prvé ho môžete pekne vystrašiť, pretože si bude myslieť, že chcete vážny vzťah. Po druhé, keď ho to nebude otravovať, môžete si tak vytvárať silnejšie a silnejšie puto, ktoré potom ale nebude mať nič spoločné s kamarátstvom s výhodami ...

Vyberajte si starostlivo

Myslite dopredu. To znamená, že by ste sa mali zamyslieť nad tým, že tento "vzťah" niekedy skončí a vám potom nesmie byť v prítomnosti druhého trápne. Nebude to ideálne, keď budete niekoľko mesiacov spať so svojím kolegom, tento kamarátsky vzťah s výhodami ukončí jeden z vás, a potom sa budete musieť stretávať každý deň. Zvoľte niekoho, koho nestretávate tak často. Niekedy sa to všetko zomelie tak rýchlo a človek nemá čas moc premýšľať, ale môžete to aspoň včas stopnúť.

Nespite spolu 5 dní v týždni

Aj keď obaja milujete sex a najradšej by ste spolu spali stále, nerobte to. Tým všetko akurát zničíte. Raz za týždeň alebo raz za dva týždne sa dá považovať za optimálnu možnosť. Viac ako dvakrát v týždni už je skrátka zle, na druhého si moc zvyknete, stane sa v podstate súčasťou vášho života a toto všetko vedie k ... zamilovanosti.

Neprespávajte pri sebe

To, že s niekým spíte, ešte neznamená, že u neho musíte aj prespať. Je úplne v poriadku, keď odídete za hodinu potom, čo ste prišli. Ak to bude prespanie raz za čas alebo z praktických dôvodov (väčšia vzdialenosť medzi vami, zlé spoje domov a pod.), ničomu to nevadí. Dávajte si ale pozor na už spomínané maznanie po sexe a celkovo pri spánku. Tým by ste si mohli pekne zavariť.

Neriešte neustále vašu situáciu

Kamarátstvo s výhodami a vážny vzťah sú rozdielne v tom, že v slove kamarátstvo chýba slovo vážny, a preto je aj menej vážny. Keď ste s niekým vo vzťahu, obzvlášť na začiatku, ale aj v priebehu, často riešite, kam sa spolu posúvate, či to už poviete kamarátom, rodine, nasťahujete sa k sebe, kúpite dom alebo chcete deti. V kamarátste s výhodami nič také nie je, takže ani nie je, čo by ste mali riešiť. Takže to neriešte, nenavádzajte na to vždy úmyselne konverzáciu a nechajte voľne vyplynúť, ako tento "vzťah" dopadne. Jeden rozhovor o tejto téme urobiť môžete, je dobré mať jasno v tom, že obaja chcete nezáväzný vzťah, tým by to ale tiež malo skončiť.

Kamaráta s výhodami môžete nájsť trebarz v posilňovni.

Vždy používajte ochranu

Veľmi, veľmi a veľmi dôležité pravidlo. Len preto, že tento "vzťah" neberiete vážne, to ešte neznamená, že nebudete brať vážne svoje zdravie. Aj keď ste si istí, že váš kamarát alebo kamarátka žiadnou pohlavne prenosnou chorobou netrpí, istota je istota, a preto by ste ochranu použiť mali. Ďalej by sa ženy aj muži mali zamerať na to, aby žena v žiadnom prípade neotehotnela. Nedopadá to totiž potom tak, ako v amerických filmoch, že žene muž skočí okolo krku a je z nich razom šťastný a dokonalý pár. Realita je oveľa drsnejšia a určite by sa vám toľko nepáčila.

Zmierte sa s tým, že tieto vzťahy nie sú prispôsobené na to, aby trvali

Už na začiatku pamätajte na to, že nikdy neviete, kedy to môže skončiť. Nakoniec z toho môže byť pomerne jednorazová záležitosť, ktorá bude trvať jednu noc, týždeň alebo dva. Väčšinou sa jedná o pár mesiacov, len naozaj málokedy tieto vzťahy trvajú dlhšie ako rok, za čo môže mnoho dôvodov. Užívajte si, kým to trvá a viac neriešte.

Nebuďte prekvapení, keď sa vám to nakoniec nebude páčiť

Sex s kamarátov s výhodami sa často vyznačuje tým, že je sexy, žeravý a plný vášne. Niekomu taký sex nemusí vôbec vyhovovať a naopak má rád intímnejšie a romantickejšie chvíľky. Ak vám bude pripadať, že ten sex, ktorý prežívate so svojim kamarátom alebo kamarátkou, nie je to, čím ste (nie ste to "vy"), nebojte sa to narovinu povedať a nájdite si radšej niekoho na vážnejší vzťah než ten kamarátsky s výhodami.

Ak hľadáte kamaráta s výhodami a vo vašom okolí sa nenachádza nikto, kto by spĺňal vaše požiadavky (napríklad to, že by ste ho vo svojom súkromnom živote nestretávali), môžete sa porozhliadnuť na sex zoznamke, na ktorej by vám niekto mohol padnúť do oka.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.