Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Zvýšte si sebavedomie v posteli

31.december 2020
Zvýšte si sebavedomie v posteli

Pri milovaní môžete byť božsky uvoľnení, a tým pádom si ho viac vychutnať. Trebárs ako Samantha v seriáli Sex v meste. Ako sa ale k erotickej sebaistote dopracovať? To vám dnes prezradíme. A nebojte, dokáže to naozaj každý!

Sebavedomie je v posteli dôležité. Náprotivok dokáže vycítiť, že niečo nie je v poriadku, rovnako tak vy si sex neužijete tak, ako by ste mohli. Samozrejme to, že je pri sexe sebadôvera dôležitá, platí u mužov aj u žien. Ale oveľa častejšie sa jej nedostatok v sexuálnej rovine vyskytuje u žien, preto predovšetkým im bude tento článok venovaný. To najpodstatnejšie by si z neho ale mali vziať aj muži.

Ako to robia sebavedomé ženy?

Niekoľko žien sa zverilo s tým, ako v posteli nabrali dostatok sebavedomia. Podariť sa to môže aj vám!

Sústreďte sa na to, čo vás vzrušuje

Petra, 36 rokov, účtovníčka, má priateľa pol roka

"Skôr som sa hanbila v posteli experimentovať. A tak ma dlho ticho lákala predstava, že mi priateľ spúta zápästia a potom ma začne orálne láskať, lenže som sa jej uskutočnenie bála navrhnúť. 'Čo ak mu budem pripadať divná?' desila som sama seba. A keď som pri sexe vykonala niečo inak ako zvyčajne, hneď mi bežalo hlavou 'Robím to dobre? Čo keď sa mu to v skutočnosti nepáči?'"

"Potom som si ale prečítala rozhovor s Beyoncé, ktorá skúsila zahnať trému pomocou svojho alter ega menom Sasha Fierce. V Sashinej koži preto speváčka vystupuje na pódiu. A ja som sa rozhodla vyskúšať jej taktiku: Jednoducho som sa pri milovaní začala správať ako iná žena, ktorý si veľmi verí. Kedykoľvek ma prepadla negatívna myšlienka, zahnala som ju a sústredila som sa iba na veci, ktoré ma vzrušujú. Za pár mesiacov mi došlo, že už nič nehrám! Proste sa zo mňa postupom času stala tá sebaistá a živočíšna milenka, na ktorú som sa spočiatku hrala."

Tip navyše: Keď si vymyslíte spálňové alter ego, vlastne nebudete nič hrať ani predstierať. Len povolíte uzdu sexualite, odhodíte zábrany a vychutnáte si svoju zmyselnosť. Sebavedomie naberiete už len preto, že ste sa odhodlala zariskovať.

Objavte, aký sex chcete

Sára, 38 rokov, produkčná, žije s priateľom štyri roky

"V dvadsiatich som chodila s bývalým spolužiakom. Lenže ma podviedol so ženou, ktorá ma v škole šikanovala (a on toto vedel). Po tomto fiasku som si prestala úplne veriť. Trvalo rok, kým som sa s niekým ďalším vyspala. A veľa rokov som o sebe strašne pochybovala. Pri milovaní som bola v kŕči, nedokázala si sex užiť. Robila som automaticky veci, o ktorých som si myslela, že ich odo mňa náprotivok očakáva. A miesto aby som sa mužovi priznala, že ma neprivádza k orgazmu, len som vyvrcholenie predstierala. Nedošlo mi, že chyba nie je vo mne a že jej maskovaním škodíte len sebe."

Zvyšte si sebevědomí a oblečte se do takových oblečků, ve kterých se budete cítit sexy!

"Všetko sa zmenilo až v tridsiatke, kedy som začala pracovať ako produkčná. Zrazu som stretávala veľa zaujímavých ľudí, a tak som začala experimentovať s oblečením, líčením aj účesmi. Naučila som sa sústrediť viac na seba ako na svojich partnerov. Zistila som, že ma vzrušuje, keď na seba natiahnem oblečenie z umelej hmoty alebo latexu. Môj súčasný priateľ Lukáš zbožňuje, keď sa pre neho takto oblečiem. Avšak len ja rozhodujem o tom, čo si vezmem na seba. Baví ma ho prekvapovať."

"Keď sa Lukášovi nejaký môj kostým náhodou nepáči, neurazí sa. V decembri sa nám narodilo prvé dieťa, ale erotické oblečky si užívam ďalej. Pribrala som, a tak som to vzala ako zámienku k veľkému nakupovaniu. Urobili sa mi strie - a čo má byť? Nemám sa za čo hanbiť."

Tip navyše: Sexy bielizeň a oblečenie nenoste len pre neho, ale predovšetkým pre seba. To vy by ste sa mali chcieť cítiť zvodne, to vás by mali handričky vzrušovať. Keď si robíte starosti, či sa milému v novej bielizni budete páčiť, ste zraniteľná a hneď zneistíte. Namiesto toho sa postavte pred zrkadlo a vychutnávajte si pocity, ktoré vás pri pohľade na vlastné telo zaplavia.

Sexy správy pomôžu

Monika, 32 rokov, úradníčka, zadaná rok a pol

"Zamilovala som sa do muža z iného mesta, ale ani jeden z nás sa zatiaľ sťahovať nechce. Vzdialenosť nevnímame ako prekážku. Vídame sa raz za tri týždne cez víkend. Medzitým si užívame veľa sexu po Skype alebo žeravých esemesiek. Občas prídu v nevhodnú dobu (napríklad som mu poslala svoju nahú fotku vo chvíli, keď bol na oslave babičkiných narodenín), ale nevadí nám to. Ak vás niekto priťahuje, nemala by ste potláčať svoje pocity. Navyše keď sa mu chystám napísať poriadne dráždivú textovku, vzruší ma už len predstava, ako ju Ján číta."

"Vždy som rada pri sexe hovorila sprosto, takže ma rozpaľuje aj chlípne písanie. Aspoň viem, že na mňa Ján myslí, aj keď sme od seba ďaleko. Samozrejme by som to nerobila, keby som mu maximálne nedôverovala. Vopred sme sa dohovorili, že všetko, čo si odovzdáme, zostane len medzi nami. Viem, že svoj sľub neporuší. To mi dodáva sebaistotu. Navyše som sa v našom vzťahu naučila vyjadrovať, čo naozaj cítim a čo ma rozpaľuje."

Sebevědomé ženy jsou pro muže nesmírně přitažlivé

Tip navyše: Ak vás láka erotické esemeskovanie, ale ešte ste ho s priateľom nevyskúšali, nemusíte hneď písať priamo o sexe. Aj nevinná správa môže odštartovať žeravú výmenu. Pre začiatok skúste napríklad návrh: "Večer si chcem dať vaňu. Pripojíš sa?"

Zabudnite na tabu

Eliška, 29 rokov, prekladateľka, rok je sama

"Od osemnástich som išla zo vzťahu do vzťahu. Ale po poslednom rozchode som prvýkrát v živote zažila nezáväzný sex. A bolo to skvelé! Fakt ma to prekvapilo. Dovtedy som totiž verila, že dokážem spať jedine s partnerom, ktorého milujem. O ženách, ktoré nezáväzne pospávajú s cudzími mužmi, som tvrdila, že si samy seba nevážia a vlastne sú k poľutovaniu. Lenže súčasne som celý čas tak trochu závidela kamarátkam, ktoré boli nezadanéh a chválili sa zážitky s úžasnými chlapíkmi, s ktorými sa zoznámili na večierku a odišli s nimi rovno k sebe domov..."

"Až nedávno mi došlo, že tieto ženy sa nemajú vôbec zle. Sú silné, sebavedomé a robia to, po čom túžia. Navyše som aj ja spoznala muža, ktorý sa nechce viazať, ale úžasne sa s ním sexuje. A pochopila som, že presne toto teraz potrebujem! Páči sa mi, priťahuje ma, nikto iný na obzore nie je, tak prečo by som mu mala odolávať? Vídame sa len občas, pritom si strihneme číslo a nič ďalšie neriešime. Nič k nemu necítim, takže sa pred ním nehanbím a je mi jedno, čo si o mne pomyslí. V posteli som uvoľnená. Došlo mi, že môžem byť šťastná, aj keď s nikým nechodím. Tesne po rozchode som si plánovala okamžite niekoho ďalšieho nájsť, ale teraz som spokojná sama so sebou. Viem, čo potrebujem. A tiež som zistila, čo vo vzťahu (ne)chcem. Už sa neuspokojím len s podpriemerným mužom len preto, že mám strach zo samoty."

Tip navyše: Ak trpíte tiež nedostatkom sebavedomia, že nemôžete byť sama a po rozchode si okamžite hľadáte ďalšieho partnera na vzťah, zakročte, než vám to zničí celý život. Naučte sa, ako byť sama, a verte, že nie je nič zlé na nezáväznom sexe.

Aké ďalšie rady na zvýšenie sebavedomia v posteli vám môžeme ponúknuť?

Dajte seba na prvé miesto

Keď ste sa s ním ocitla v posteli, možno predpokladať, že ho aj sexuálne priťahujete. Ale aby vás vyhodnotil ako najlepšiu milenku, je potrebné, aby ste si užívala a prežila s ním orgazmus. Odporúčania, ako si v posteli veriť a byť dobrá milenka, znie: Užívať si, venovať sa sebe a svojim prežitkom.

Začněte mít rádi sebe a vlastní tělo! Pak teprve můžete dosáhnout kvalitnějšího sexu

Milujte svoje telo

Vďaka masáži môžu ženy začať svoje telo milovať. Pretože im dáva radosť, ktorá prichádza zvnútra. Nemusia kvôli tomu cvičiť, chudnúť, zlepšovať sa. Zrazu je láska k telu zážitkom. A takto spokojná bytosť dokáže rozkoš aj rozdávať. Pretože sa za svoje telo a prejavy nehanbí. Vie, čo jej robí dobre.

Uvoľnenie a občas niečo nové

Úsmev je vstupenkou ku každému srdcu. Neberte sa príliš vážne, pretože potom sa nedokážete uvoľniť a pri milovaní je sexy, keď žena pôsobí prirodzene. Účinkuje aj pravidelný erotický update: zmyselný parfum, extravagantné lodičky, luxusné spodné prádlo.

Dajte šancu hračkám

Základnou podmienkou je, aby sa žena mala rada. K lepšej kondícii môžu pomôcť tiež venušine guličky, ktoré posilňujú panvové dno a prekrvujú sliznicu. Čo môže spôsobovať väčšiu chuť na sex. Potom už chýba len krôčik k tomu, aby ste si zaobstarala nejakú erotickú hračku.

Prekabáťte svoju myseľ

Sebavedomie by ste mali získať ešte pred tým, než vkročíte do postele, pretože potom už bude neskoro. Skúste teda počas dňa nacvičovať tento rituál: Ukradnite si niekde chvíľu súkromia, napríklad sa zatvorte na toalete. Postavte sa s mierne rozkročenými nohami, rukami založenými v bok a zdvihnutou bradou. Vydržte v tejto pozícii dve minúty a uvoľnene dýchajte. Rečou tela si preprogramujete myseľ a zdvihne sa vám aj hladina testosterónu, aby ste bola priebojnejšia, a klesne hladina kortizolu (hormónu stresu).

Milujte seba a svoje telo, navýšte čo najviac svoje sebavedomie a užite si skvelý (napríklad nezáväzný) sex s niekým z online erotickej zoznamky!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.