Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Erotické pomôcky, ktoré môžete použiť v sprche

14.august 2018
Erotické pomôcky, ktoré môžete použiť v sprche

Máte radi sex v sprche, ale radi by ste si ho trochu spestrili? V dnešnom článku si predstavíme niekoľko erotických pomôcok, ktoré nebudú len uspokojujúce, ale aj veľmi praktické pre sex v sprche.

Sprcha je ideálnym miestom pre sex v horúcich letných dňoch, ktorým v poslednej dobe čelíme. Stačí len nechať pustený prúd studenej vody, ktorý vás osvieži a schladí. Ďalšie tipy na sexy schladenie počas leta si môžete prečítať v tomto článku. Teraz ale späť k sexu v sprche. Je to síce ideálne miesto pre schladenie, ale zároveň je aj nebezpečným miestom, hrozí totiž riziko, že by ste mohli pošmyknúť a prípadne sa zraniť. Niektoré z pomôcok, ktoré si následne uvedieme, môžu zabrániť pošmyknutiu.

Okrem nasledujúcich pomôcok existuje jedna, na ktorú by ste nikdy nemali zabudnúť, akonáhle sa budete chystať mať sex v sprche alebo na akomkoľvek inom mieste, kde by ste prišli do kontaktu s vodou. Tou pomôckou je samozrejme lubrikačný gél, aby všetko išlo ako po masle.

Aké ďalšie pomôcky môžete teda použiť v sprche?

Vibrujúca umývacia hubka

Prvou erotickou pomôckou je diskrétna hubka, u ktorej nikto nespozná, že sa v skutočnosti jedná o erotickú hračku. Ak si ju kúpite, nebudete si musieť lámať hlavu nad tým, kam by ste ju mali schovať, pretože ju môžete nechať presne tam, kde ju budete používať - ​​v kúpeľni. Hubka je vodeodolná a neobsahuje ftaláty. Mini vibrátor, ktorý sa jednoducho zasunie do hubky, sa dá nastaviť na jeden stupeň vibrácií, vďaka ktorým si môžete užiť zmyselnú masáž, masturbáciu alebo predohru. Záleží len na vás, čo si z toho vyberiete. Pomôcka môže byť vaša za 32,68 dolárov, v prevode zhruba 29 Eur.

Sprchová hlavica v tvare dilda

Táto pomôcka nie je tak nenápadná ako predchádzajúca. Avšak si s ňou môžete užiť veľa zábavy aj bez partnera. Obyčajnú sprchovú hlavicu vymeňte za erotickú pomôcku, ktorá sa hodí na väčšinu štandardných sprchových hadíc. Súčasťou balenia sú aj gumové podložky pre bezpečné uchytenie. Veľkosť dildo hlavice je 16,5 cm a po premazaní silikónovým lubrikačným gélom sa môže použiť pre vaginálny aj análny sex. Cena produktu je 49,95 dolárov (zhruba 44 Eur).

Držadlo s prísavkami pre pripevnenie na dlaždičky

Hoďte starosti za hlavu, pretože s touto pomôckou si môžete bezstarostne užiť sex v sprche vo všetkých možných polohách. Pomocou prísaviek pripevnite držadlo na stenu či dlaždičky. Je to veľmi praktická pomôcka, pretože vám počas sexu poskytne potrebnú podporu, aby ste sa nepošmykli. To všetko vďaka páčkam, ktoré vytvárajú bezchybnú priľnavosť na akomkoľvek hladkom povrchu.

Sprchová hlavica v tvare dildaDržadlo pre sex v sprche

Držadlo je silné, vodeodolné, vyrobené z umelej hmoty. Prísavky merajú v priemere približne 10,16 cm. Držadlo má zároveň aj ergonomický úchopový bod, je teda optimálna pre každú veľkosť ruky. Navyše ho budete môcť nechať vo svojej kúpeľni, nikto totiž nespozná, že pre aký druh pomoci držado používate. Za cenu 29,95 dolárov (27 Eur) ho môžete mať doma aj vy.

Podpierka pre nohu (s prísavkami)

Podpierka je skvelou vychytávkou do kúpeľne. Pomôcka umožňuje dosiahnuť dosiaľ nemožných polôh vo vani alebo v sprche. Pomocou prísavky možno pomôcku pripevniť na miesto, na ktorom ju práve potrebujete. Pokiaľ ho pripevníte k vani, bude pre vás sex oveľa pohodlnejšie. Ak namiesto vane vlastníte sprchu, potom pre vás bude sex vďaka podpierke jednoduchší, pretože sa budete môcť oprieť a nebudete sa musieť báť, že sa pošmykne. Ako bonus môžeme uviesť, že ľahšie bude pre ženy aj holenie nôh. Pomôcka meria 17,8 cm v dĺžke a 12,7 cm v šírke. Ak vás pomôcka zaujala, môžete si ju kúpiť za 26,95 dolárov (24 Eur).

Putá pre sex v sprche (s prísavkami)

Pre milovníkov drsnejšieho sexu a BDSM tu máme tiež niečo. Jedná sa o putá do sprchy, ktoré sa opäť pripevňujú na dlaždičky pomocou prísaviek. Putá sú vyrobené z neoprénu, teda sú určené pre vlhké hrátky. Vďaka putám svojho partnera udržíte tam, kde ho chcete mať a to pokojne aj mimo kúpeľňu. Putá sú primárne určené pre hrátky v kúpeľni, možno ich však pripevniť k akémukoľvek hladkému povrchu, nemusíte sa teda obmedzovať iba na kúpeľňu. Veľkosť pút je nastaviteľná medzi 12,7 cm a 35,6 cm. Cena pút je 29,95 dolárov (27 Eur).

Máte radi sex v sprche, ale nemáte partnera? Zaregistrujte sa na sex zoznamku a zoznámte sa!

[rox]

Zdroj: https://naughtybutnice.com.auhttps://www.lovehoney.com.au

Zdroj fotografií: https://www.lovehoney.com.au

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.