Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Bozkávacie hry pre zábavu i predohru

12.apríl 2018
Bozkávacie hry pre zábavu i predohru

Chcete sa s partnerom trochu odreagovať, ale nenapadá vás ako? Môžete skúsiť nejakú hru. Dnes tu pre vás máme tie bozkávacie. Pozvite kamarátov (nie je to ale podmienkou) a užite si veci, ktoré ste možno ešte nezažili. Čakajú vás žeravé chvíľky!

Bozkávanie pre niekoho môže znamenať srdce predohry. Je to to, ako sa spojíte po tom, čo ste prežili príšerný deň a často je to tiež prvým krokom, ktorý predchádza sexu. Ale čím dlhšie ste vo vzťahu a čím ste starší, tým menej sa spolu bozkávate a celý tento akt sa stáva menej vášnivým. Preto (a nielen preto) tu pre vás máme niekoľko bozkávacích hier, vďaka ktorým si môžete spoločne pripomenúť, ako skvelé to môže byť. Áno, možno si budete hovoriť vety typu "Bozkávacie hry? A to je čo? Som snáď na strednej?" Ale nie, je to oveľa horšie, ste dospelí. Musíte platiť účty, možno sa aj starať o deti a máte na krku hypotéku. Užite si preto aj niečo pekné, zábavného, ​​pri čom sa odreagujete a dosť pravdepodobne aj vzrušíte. A predovšetkým pritom zabudnete na všetky tie nepekné dospelácke povinnosti.

Mimochodom, druhá skupina, pre ktorú sú tieto hry vhodné, sú ľudí na začiatku vzťahu, ktorým sa síce vášeň ešte nevytratila, bozkávajú sa stále často a možno si hovoríte, že oni nepotrebujú dôvody na to, aby sa bozkávali ešte viac. To je ale chyba, pretože bozkávania nie je nikdy dosť, a preto si ho užívajte! Nemusíte o týchto hrách nutne premýšľať len ako o hrách, ale aj ako o predohre, ako o príležitosti k peknému sexu. Pretože aj keď sa to nezdá, dokážu človeka pekne nažhaviť a sex bude ich nádherným zavŕšením. Môžete si vybrať jednu z týchto 8 hier, alebo ich vyskúšať všetky, ako budete chcieť!

Fľaška

Hra, ktorú pozná každý a ktorú skoro každý hral práve na strednej škole a v období puberty. Vedzte, že keď ju skúsite teraz, bude to rovnako dráždiace ako to bývalo kedysi, kedy ste sa o láske ešte len učili. Patrí sa vysvetliť pravidlá: Umiestnite prázdnu fľašu doprostred a sadnite si okolo nej do kruhu. Jeden fľaškou zatočí a musí pobozkať človeka, na ktorého ukáže jej hrdlo. Vzhľadom k tomu, že sa budete bozkávať aj s ostatnými zúčastnenými, odporúčame túto hru len párom, ktoré nie sú extrémne žiarliví. Môžete si to doma nacvičiť tak, aby sa fľaška vždy zastavila na vašom partnerovi. Nie vždy to síce vyjde, ale za pokus to stojí. Asi nemusíme hovoriť, že by ste mali pozvať iba ľudí, s ktorými by vám nevadilo sa bozkávať.

7 minút v nebi

Táto hra je veľmi podobná flaške. Opäť sedíte v kruhu, použijete akúkoľvek prázdnu fľašu, aby ste si vybrali partnera. Potom sa s ním odoberiete do nejakej malej komôrky alebo skrine (ak sa do nej vojdete) a užívate si 7 minút vášnivého bozkávania. Teda, mali by ste. Samozrejme je len na vás, čo tam tých 7 minút budete robiť. Môžete si len rozprávať, tí najzdatnejší stihnú aj nejakú rýchlovku. Inak ale pravidlá hovoria, že oblečenie by malo zostať na svojom mieste. V podstate nepotrebujete ani organizovať žiadnu párty na to, aby ste toto zvládli. Kým Flaška by vám v dvoch hráčoch pripadala pravdepodobne nudná, 7 minút v nebi už je o niečo lepšie. Nastavte si na mobile odpočítavanie 7 minút, zatvorte za sebou dvere, majte absolútne súkromie a schválne, čo to s vami urobí ...

Zahrajete si radšej s mužom fľašku alebo so ženou 7minút v nebi?

Suck and blow

Stará, ale dobrá hra. Mohli ste ju, rovnako ako dve predchádzajúce, zahliadnuť v mnohých filmoch, takže pravdepodobne tušíte, ako má správne vyzerať. Stačí mať po ruke kreditnú kartu alebo akúkoľvek inú podobnú kartu. Ľudia v kruhu si ju odovzdávajú svojimi ústami tak, že ju jeden vždy musí nasať a druhý musí odhadnúť, v ktorú dobu prestať sať. Ak vám karta spadne, skončíte v bozku. Je to zábavná a úplne neškodná hra. Snažíte sa udržať kartu v behu čo najdlhšie, je to ale veľmi namáhavé, čo vedie k častejšiemu bozkávanie. Rovnako to ale je práve to, čo chceme, takže to nevadí.

Tajný letmý bozk (alebo viac)

Naozaj skvelá zábava, ktorú môžete skúšať kdekoľvek a predovšetkým sa týka len vás dvoch a nikoho iného. Princípom tejto hry je, že sa na verejnosti začnete bozkávať tak, aby vás nikto nevidel. Môžete to skúsiť vyložene niekde na verejnosť (na ulici, na námestí, v obchode) alebo niekde na párty, oslave pod. Nemusí sa jednať len o letmý bozk, väčšia sranda bude, keď skúsite francúzsky bozk. Odvážni môžu skúšať aj viac. Koľkokrát to za deň stihnete, bez toho aby ste boli pristihnutí? Pamätajte, že to je cieľom! Hoci, keď sa stane, že vás niekto pristihne, pravdepodobne to nebude ničomu vadiť, je to totiž súčasťou určitého sexi náboja, ktorý táto hra má.

Maratón v bozkávani

Bozkávajte sa tak dlho, ako to len vydržíte! Môžete súperiť ako v dvoch (prvý, kto prestane, ten z vás dvoch prehral), tak môže súperiť viac párov naraz a ten, kto prvý prestane, vypadáva z hry. Ale narovinu - každý je v tejto hre víťaz, pretože bozkávanie je skvelé! Avšak pre porazeného čaká nejaké potrestanie a aj to môže byť pekelne sexi. Vymyslite si potrestanie, ktoré bude zahŕňať treba nejakú súčasť predohry (napríklad masáž) alebo 10 rán bičíkom a podobné. To môže byť pre obe strany veľmi vzrušujúce, aj keď sa bude jednať o potrestanie. Znovu opakujeme, že táto hra nepozná porazených.

Maratón v bozkávaní s mužom alebo so ženou s Bratislavy

Bozkávacia kvóta

Hľadáte do svojho dlhodobého vzťahu iskru, ktorá už vyprchala? Táto bozkávacia hra vám bude skvelým pomocníkom. Stanovte si so svojim partnerom číslo, koľkokrát sa za deň pobozkáte. Myslíme ale doopravdický bozk a nie nejaký letmý na tvár. Pekné bozkávanie. Uvidíte, ako rýchlo sa vám podarí tejto hranice dosiahnuť. Potom toto číslo zdvojnásobte. A zábava začína. Bude to pre vás skvelá výzva, ktorá sa vám bude páčiť. Mala by trvať týždeň. Ako bude váš vzťah pokračovať, to už bude len na vás. Snáď sa vám podarí udržať aspoň také číslo, ktoré bude minimálne pre to, aby to vyhovovalo vám obom.

Maznanie v červenom svetle

Áno, budete osvetlení červenou a viete prečo? Pretože táto hra sa hrá v aute, keď čakáte, až vám na semafore padne zelená. Pre väčšinu ľudí čakanie na červenej znamená nudnú chvíľku (na niektorých semaforoch celkom dlhú chvíľu), keď nevie, čo robiť. Ale to sa zmení. Začnite sa vášnivo bozkávať a využite tento inak prázdny čas vo svoj prospech. Zároveň ale pokukujte po tom, kedy bude zelená. Je to cvičenie koncentrácie a vášne. Táto hra je naozaj zábava, uistite sa ale, že sa budete správať na ceste bezpečne. Bozkávajte sa len, keď auto bude stáť, a zároveň nezdržujte zbytočne na ceste prevádzku tým, že nebudete dávať pozor, kedy sa rozsvieti zelená.

Doširoka otvorené oči

Zaujímavá hra, ktorú môžete hrať sami so svojím partnerom. Ide o to, že sa budete bozkávať s otvorenými očami a kto ich prvý zavrie, tak ten v podstate prehral. Avšak opäť tú nemáme žiadnych porazených, takže dostane nejakú špeciálnu sexy úlohu, ktorý mu partner vymyslí. Ak sa vám to zdá ako ľahké, tak vedzte, že keď sa bozkávanie stane vášnivejšie, tak je ťažké, udržať oči otvorené. Zavrieť je ich pre nás skrátka automatické.

Účelom týchto hier je urobiť seba i partnera šťastného a obnoviť vo svojom vzťahu bozkávanie, ktoré časom odznieva. Uvidíte, ako váš vzťah rozkvitne aj v iných oblastiach, keď sa do neho navráti bozkávanie. Za skúšku to stojí, alebo nie? Obaja sa skvele odreagujete a uvoľníte od stresu, ktorý často narúša naše súkromné ​​životy viac, než si myslíme. Ako bolo spomenuté, môžete ich hrať aj len tak pre pobavenie na začiatku vzťahu alebo dokonca aj keď v žiadnom vzťahu nie ste. Nie je problém, keď sa dvaja nezadaní nezáväzne bozkávajú pre pobavenie a potešenie.

Nemáte si s kým zahrať bozkávacie hry? To je škoda! Nič vám ale nebráni, aby ste našli niekoho sympatického na erotickej zoznamke a potom to vyskúšali na vlastnej koži ...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.