Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Mimozemská mačička

10.august 2021
Mimozemská mačička

Bola ako mačka. Ryšavé vlasy jej tvorili na hlave akúsi helmu. Trochu šikmé, zelené oči ako keby sa na svetle zužovali, práve tak ako mačacie. Tmavá, kožená, alebo snáď latexová kombinéza akoby bola jej druhou kožou.

Na hrudi sa jej snažili prepichnúť špicaté prsia s ostrými bradavkami. Môj pohľad zišiel nižšie a prisahal by som, že to nie je druhá, ale jej vlastná koža. Medzi nohami ako keby som videl to, čo robí ženu ženou. Chcelo sa mi pristúpiť k nej a siahnuť si, aby som vedel, že sa mi to nezdá. Hoci mala topánky s vysokými podpätkami, chodila skoro nečujne, ako mačka. Než sa človek nazdal, stála mu za chrbtom.

Aj jej, inak krásny hlas, sa podobal mačaciemu mňaukaniu. "Tak si siahni!" Náhle stála predo mnou a pozrela sa mi do očí, ako keby mi čítala myšlienky. Zachvel som sa, ale vzala si moju ruku a nenásilne si ju zaviedla medzi nohy. Áno, bol tam otvor do jej tela a môj prst tam zašiel. "Mrhm..." vyzeralo to ako keby priadla a pritisla sa ešte viac ku mne. Pokrútila panvou, aby som do nej prenikol hlbšie. Až potom mi pustila ruku, aby sa mohla na môj prst ešte viac napichnúť.

Mimovoľne som sa pozrel na jej ruky, či na nich nie sú pazúry. Neboli, tak som sa upokojil. "Nechceš sa trochu prejsť?" Tiež som zacítil jej ruku medzi nohami, ako obchytkávala môj nástroj. Vyšli sme zo sály a ona hneď našla tiché miestečko. "Nezdržuj!" rozopla mi gombíky na nohaviciach a rázne ich stiahla aj so slipmi. "Poď!" Zdvihla nohu, aby sa mohla napichnúť na môj penis, čo mi trčal medzi nohami. Tou nohou ma objala a dorazila tak, že som v nej razom bol až po koreň. "Tak rob!" oblizla mi tvár a oprela sa chrbtom o stenu za sebou.

Erotická poviedka Mimozemská mačička

Zavesila sa mi rukami na krk a objala ma aj druhou nohou. Chytil som ju za prsia a vyzeralo to, ako keby neboli ničím zakryté. Bradavky sa jej naliali a ja som neodolal a musel sa k nim prisať. "Máš pravdu!" povedala, keď som si pomyslel, že na sebe nič nemá, ale je to jej pravá koža. "Bože, ona snáď vie čítať myšlienky!" pomyslel som si. "Áno viem!" odpovedala. "A teraz už nezdržuj a poriadne ma ošukaj!" rozkázala a ešte pevnejšie ma objala. Nenechal som sa zahanbiť a snažil sa odviesť poctivú prácu.

Z úst jej vychádzali zvuky, podobajúce sa mačaciemu "plaču" pri párení. Ešte niekoľkokrát mi oblizla tvár a ja som si pripadal, že mi tým dodáva ďalšiu silu k pokračovaniu tohto neobvyklého, ako inak to nazvať, než páreniu. Semenníky sa zacukali a vyslai spermie na cestu. Bol to tak prudký prúd, že ma to až bolelo. "Ďakujem!" pošepla mi do ucha a bola preč. "Mňau..." ozvalo sa z diaľky a ja som tam náhle stál sám, s nohavicami dole. Z penisu mi ešte odkvapkávali zvyšky semena a asi aj jej štiav. Ohol som sa a siahol do vrecka pre vreckovku, aby som sa otrel.

Natiahol som si nohavice, zašiel na záchod a stúpol si k umývadlu. Znovu som rozopol nohavice, aby som sa mohol umyť. Pozorne som si ho prezeral, ale nič na ňom nebolo vidieť. Pustil som vodu a prisunul ho pod jej prúd. Starostlivo som si ho myl, aby na ňom nezostali žiadne stopy. Utrel som sa a zapol si nohavice. "Tá snáď musela byť z inej planéty!" pomyslel som si. "Áno a potrebovala som tvoje spermie," ozvalo sa kdesi z diaľky. "Uvidím ťa ešte?" pomyslel som si, ale na to sa odpoveď už neozvala...

Trebárs raz zažijete podobnú situáciu. Urobte si výlet do Banskej BystricePrešova alebo kamkoľvek inam a uvidíte, čo vám život prinesie.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.