Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Zlepšite svoj sexuálny život vďaka Vianociam

21.december 2022
Zlepšite svoj sexuálny život vďaka Vianociam

Počas Vianoc môžete urobiť veľa na zlepšenie svojho sexuálneho zdravia a užiť si príjemné zmyselné aktivity. Vianočný sex je jednou z tých vecí, na ktoré by ste mali pri príchode sviatkov na konci roka myslieť najviac.

Vianoce si môžete spríjemniť niektorými z týchto úžasných tipov na vianočný sex:

Čo môžete urobiť pre svoj sexuálny život na Vianoce:

  • Jedným z najlepších spôsobov, ako si spríjemniť Vianoce sexom, je spoločné sledovanie obľúbeného filmu v posteli.
  • Uvarte spoločne obľúbené jedlo a večeru pre rodinu.
  • Choďte večer na prechádzku a pozerajte na vianočné svetlá.
  • Vymeňte si v predvečer Vianoc sexy vianočné darčeky.
  • Dajte si studenú sprchu a následnú masáž, ktorá vás naladí na skvelý vianočný sex.
  • Nakoniec sa pripravte na kvalitný vianočný sex tým, že si pripravíte bar s horúcim kakaom, schúlite sa na pohovke a budete si spoločne užívať.

Vianoce sú tým obdobím v roku, keď sa všetci schádzame, aby sme jedli, pili a užívali si spoločnosti priateľov. Je to najlepší čas na prejavenie lásky k rodine a priateľom. Pre niektoré páry to môže byť príležitosť preskúmať niektoré nápady na vianočný sex. Počas sviatkov si väčšina párov nájde dostatok času, aby sa upokojila od nabitého pracovného programu. Toto obdobie je ideálne na to, aby sa páry naučili jednu alebo dve veci, ktoré ich môžu vzájomne zblížiť, napríklad môžu preskúmať najlepšie nápady na vianočný sex.

Okrem toho umožňuje párom ctiť rodinné tradície a hlavne si vytvoriť čas na vzájomné rozhovory, uprednostniť svoj vzťah a žiť bokom od náročnej pracovnej rutiny. Je to tiež tá časť roka, kedy môžete svojej milovanej osobe kúpiť sexy vianočné darčeky, aby ste obnovili svoju lásku. Vzhľadom na to, že sa jedná o sviatok blízky Silvestru, môžu páry využiť tento najvhodnejší čas na to, aby si stanovili svoje ciele a predsavzatia na konci roka.

V tomto článku sa pozrieme na niekoľko úžasných spôsobov, ako okoreniť svoj intímny vzťah s partnerom a vyťažiť z neho maximum. Čítajte ďalej a zistite niekoľko najlepších spôsobov, ako si spríjemniť Vianoce a vytvoriť sexy spomienky, ktoré si budete pamätať ešte dlho.

Tipy na ten najlepší vianočný sex

Vytvorte zoznam nemravností

Zatiaľ čo sa vaše deti v obývačke pozerajú na tradičné vianočné rozprávky, vy si môžete okoreniť sexuálny život v spálni. Zatvorte sa v spálni a pri čakaní na Ježiška si doprajte predohru. Môžete vyskúšať niektoré jedinečné vianočné sexuálne polohy, len tak rýchlo.

Zababušte sa do seba a odreagujte svoje myšlienky nejakou rozsiahlou predohrou. Predohra je jedným z podceňovaných sexy vianočných darčekov, ktoré môžete svojmu partnerovi dať. Môžete si vymyslieť zoznam položiek, ktoré chcete obaja na tento sviatok vyskúšať. Pripravte si zoznam vecí, vrátane vianočných sexuálnych polôh, dajte ich do pohára a každý deň si vyberte aspoň jednu položku, ktorú vyskúšate.

Hrajte sa s tematickým spodným prádlom

Určite chcete, aby bol váš partner šťastný a nadšený, že vás vezme na „prechádzku“, až zhasnú svetlá, s niektorými skvelými vianočnými sexuálnymi tipmi. Okoreňte romantiku v spálni nákupom vianočnej tematickej spodnej bielizne, aby ste získali trochu sebavedomia.

Pri nosení nejakej skvelej spodnej bielizne je vaším cieľom, aby sa vaša druhá polovička cítila ocenená, až ju obdarujete nejakým sexi vianočným darčekom. Dodajte svojmu partnerovi vzrušujúcu náladu. Môžete mu do uší pošepkať pár slov, ktoré ho vzrušia a prinútia ho pripraviť sa a tešiť sa na noc v očakávaní.

Sledujte v posteli film

Raňajky v posteli sú síce jedným z najromantickejších spôsobov, ako si okoreniť sexuálny život, ale existujú aj ďalšie aktivity, ktoré by ste mali vyskúšať. Pozrite sa s partnerom na svoj obľúbený vianočný film (ideálne nejaký s erotickými scénami), zatiaľ čo sa budete chúliť v posteli.

Jedným z najlepších spôsobov, ako si sexom spríjemniť Vianoce, je priniesť si najlepšie šampanské a horúcu čokoládu, aby táto chvíľa stála za to. Pri sledovaní filmu v posteli získate čas na to, aby ste sa s partnerom porozprávali a zároveň si užili niektoré z romantických scén vo filme.

Vyzlečte sa

A tu vám ponúkame jeden z najlepších tipov na vianočný sex, ktorý môžete vyskúšať. Pošlite svojho partnera nakúpiť nejaké veci na vianočné prípravy. Zatiaľ čo bude na pochôdzke, vyzlečte sa. Keď sa vráti z obchodu, nevysvetľujte mu, prečo ste nahá, ani mu nedovoľte, aby sa vás dotýkal, kým nedokončíte, čo robíte.

Znie to trochu šialene, ak máte okolo seba deti, však? Platí to samozrejme iba v prípade, že ste doma len dvaja. Zatiaľ čo vás váš partner pozoruje nahú, bude pravdepodobne premýšľať o najlepších spôsoboch, ako si cez Vianoce užiť sex, až sa mu konečne podvolíte.

Rozhojdajte sa pod vianočným stromčekom

Vianočný stromček, ktorý ste si práve kúpili, neslúži len na výzdobu vašej obývačky. Je to aj sexuálny nástroj pre tohtoročné Vianoce. Áno, počuli ste správne. Až zaklope na dvere, môžete ho prekvapiť trochou romantiky. Je to jeden zo skvelých nápadov na vianočný sex, ktoré môžete počas týchto sviatkov spojiť.

Pritiahnite svojho partnera k vianočnému stromčeku, dajte mu hlboký bozk a doprajte si sex práve pod stromčekom. Môžete si vybrať svoje obľúbené vianočné sexuálne polohy, ako je misionár a kovbojka, a užiť si chvíle v blízkosti vianočného stromčeka. Bude vám to pripadať ako sex v divočine! Na tento okamih už v živote nezabudnete.

Okoreňte svoj sexuálny život počas vianočných sviatkov

Zabite stres trochou masáže

Pokiaľ sa váš partner cíti trochu unavený a vyžmýkaný, môžete ho zbaviť stresu rýchlou masážou. Zaobstarajte si kvalitný vonný masážny olej a vytvorte si čas na masáž svojho partnera. Často po uvoľňujúcej masáži nasleduje rýchly a horúci vianočný sex, vďaka ktorému sa táto chvíľa počíta pre vás oboch.

Urobte si na tento Štedrý deň masáž výnimočnú, skúste ju ako nikdy predtým. Ak máte pocit, že nie ste v masáži najlepší, môžete sa pozrieť na nejaké návody na internete a prekvapiť svojho partnera niektorými pohybmi. Je to taký úžasný zážitok, keď si môžete užiť vianočný sex a ste pri tom pekne uvoľnení a nevystresovaní.

Prebuďte v sebe vianočnú atmosféru

Áno, sú sviatky a váš partner by ich mal cítiť so všetkým. Často je ale človek podráždený a bez nálady z mnohých dôvodov. Naplňte si vaňu olejom s vôňou škorice, dajte do nej plávajúcu sviečku a majte okolo seba nadýchané uteráky. Vydrhnite partnerovi chrbát a naservírujte pohár vychladeného vína, zatiaľ čo v pozadí budete púšťať tichú hudbu. No neznie to ako jeden zo skvelých nápadov na vianočný sex, ktorý si počas tohtoročných sviatkov nechcete nechať ujsť?

Sprevádzajte partnera do spálne, ktorú ste upratali a deky aj vankúše povliekli čerstvou a voňavou posteľnou bielizňou. Uistite sa, že sú zapálené sviečky, ktoré navodia romantickú náladu. Pokojne môžete pridať predchádzajúci bod a urobiť partnerovi masáž, a pokiaľ "musíte", nezabudnite ju okoreniť pomocou niektorých vianočných sexuálnych polôh. Len sa uistite, že partner urobí prvý krok. Nedopustite, aby mal pocit, že to bola pasca, ktorá ho má pripraviť na sex.

Vydajte sa na prechádzku do mesta

Ďalším úžasným trikom, ktorý môžete s partnerom vyskúšať, je prechádzka po meste. Vezmite ho na prechádzku neskoro večer, zatiaľ čo sa budete rozprávať o vianočných sexuálnych tipoch, ktoré ste nikdy nepreskúmali. Prechádzajte sa po rušných uliciach a pozerajte pritom na vianočné svetlá, ktoré farbia mesto.

Ide o lacnú vianočnú tradíciu, ktorú môžete praktizovať ako pár. Rovnako tak sa môžete prejsť po meste, uvidieť nejaké miesto s vianočným osvetlením a len sa kochať tou nádherou. Krátky výlet vás zbaví úzkosti pri čakaní na Ježiška. Aj toto je jeden z najlepších tipov na vianočný sex, ktorý by ste mali vziať na vedomie, aj keď sa to tak na prvý pohľad nemusí zdať.

Spievajte si spoločne koledy

Každý má svoj hlas a Vianoce sú tým pravým časom, kedy mu môže dať priechod. Na speve je niečo jedinečné a môžete to zistiť, keď si spoločne s partnerom zaspievate vianočné koledy v obývacej izbe alebo pokojne niekde na chodníku.

Nejde práve o vianočné sexuálne polohy; ale pri spievaní vianočnej koledy sa budete cítiť šťastní a zabudnete na starosti. Každá rodina má nejakú sviatočnú tradíciu a vy si môžete urobiť tú svoju. Vyzerá síce trochu staromódne, ale aj tak stojí za to, pokiaľ si chcete spestriť vianočný deň.

Rozbaľte si spoločne nejaké sexy vianočné darčeky

Otváranie sexy vianočných darčekov s partnerom je jednou z najzaujímavejších vecí, ktoré môžete na Štedrý deň urobiť. Nakúpili ste nejaké špeciálne vianočné darčeky, že? Ale ak máte deti, môže si otváranie darčekov na Štedrý večer trochu skomplikovať. Tak prečo si niektoré nenechať na rozbalenie až na druhý deň večer a nepocítiť vzrušenie, ktoré to prináša? Spoločné otváranie darčekov na druhý deň im dodá na výnimočnosti. Je to jeden z najlepších spôsobov, ako si spríjemniť Vianoce.

Môžete sa zavrieť v spálni a získať súkromie mimo dosahu detí. Ak jedna z darčekových krabíc môže obsahovať napríklad spodnú bielizeň, ďalšiu erotickú hračku, iný napríklad stolovú hru pre dospelých. Fantázii sa medze nekladú. Určite pri rozbaľovaní ale budete chcieť byť sami.

Rada na záver

Vianoce sú ideálnym časom na dávanie a prijímanie. Existuje množstvo vecí, ktoré môžete partnerovi ponúknuť, napríklad úžasný vianočný sex. Tento článok by mal zmeniť váš pohľad na tento sviatok, pokiaľ budete praktizovať tipy, o ktoré sme sa tu podelili.

Je dôležité si uvedomiť, že vianočný sex môže byť vzrušujúce. Ak sa s partnerom tešíte na skvelý sexuálny život počas týchto sviatkov, mali by ste vymyslieť nejaké lepšie spôsoby, ako si uľaviť od starostí a vytvoriť atmosféru pre romantiku. Týchto desať najlepších spôsobov, ako si spríjemniť sex na Vianoce, by vám malo pomôcť, aby vaše Vianoce mali zmysel. Zostaňte svojmu partnerovi nablízku a doprajte svojej rodine v tomto období pohodu.

Mohol by to byť jeden z momentov, ktorý oživí a okorení váš vzťah a budúci rok začnete od čistého stola. A ak partnera na vianočný sex nemáte, nájdete ho u nás na erotickej zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.