Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vneste vianočnú atmosféru aj do postele

28.december 2021
Vneste vianočnú atmosféru aj do postele

Už ste premýšľali, ako urobíte tento rok radosť svojmu partnerovi, ale napríklad aj svojim najlepším kamarátom? Predstavíme vám sexy darčeky, ktoré do vášho domu vnesú vianočnú atmosféru, zvodné oblečenie, ale aj žartovné predmety. Ako bonus sa dozviete, ako si užívať s partnerom počas vianočných sviatkov.

Sviatky sú za rohom, a tak je najvyšší čas sa zobrať a vymyslieť, čo tento rok všetkým dáte (za predpokladu, že ste otáľali rovnako ako my). Ak ste vo vzťahu a chcete dať svojmu vyvolenému darček, ktorý naozaj ocenia, nehľadajte nič iné ako vlastnú spálňu. Sex síce nemôžete tak úplne zabaliť a vložiť do krabice, ale sexuálne pomôcky s vianočnou tematikou sviatočné obdobie rozhodne spestrí.

Erotické pomôcky s vianočnou tematikou

Sexy vianočné tangá

Chcete svojmu partnerovi vzrušujúcim spôsobom ukázať, že máte chuť na sexuálne hrátky? Zaobstarajte si tangá bez rozkroku so zaujímavými nápismi "Naplácaj mi, tento rok som hnevala!" alebo "Rozpaľuješ ma ako vianočná hviezda". Pokiaľ nie ste zástankyňa titerných bezrozkrokových nohavičiek, môžete si objednať rovnaký nápis aj na tangách klasického strihu, klasických alebo stretchových nohavičkách a na sexy tielku.

Prekvapte partnera sexy spodnou bielizňou

Dildo candy cane

Vianočné uspokojenie vám môže priniesť toto dildo, ktoré je v tvare tradičného vianočného lízatka. Kúpite ho vo farbe priehľadnej s červenými prúžkami a môžete si vybrať z dvoch veľkostí M - 18 cm, L - 22 cm.

Užite si skvelý vianočný sex s dildom v tvare vianočnej cukrovinky

Vianočne ladený set erotických pomôcok

Ak si chcete užiť veľa zábavy na niekoľko dlhých zimných večerov, môžete si zaobstarať tento zaujímavý set, ktorý je ladený do vianočnej červenej farby. Nájdete v ňom šedočervenú plácačku s nápisom Slut (tento názov sa pri používaní zobrazí na tele), bezrozkrokové nohavičky s mašľou, červené chlpaté putá, červené nálepky na bradavky so strapcami, 6 hracích kociek pre sexy hrátky. To celé je zabalené v zamatovom vrecúšku.

Skráťte si dlhé zimné večery s týmto setom erotických pomôcok

Vtipná krabica

Ak si chcete trochu vystreliť zo svojich kolegov, najlepšieho kamaráta alebo napríklad aj svojho partnera, zabaľte im darček do krabice, ktorá je štylizovaná do krabice z erotického obchodu. Všetci okolo, vrátane obdarovaného, ​​si tak budú myslieť, že sa vo vnútri skrýva niečo neslušné. Ale pozor, aby nebol obdarovaný naozaj sklamaný, že sa v tom nič erotické nenachádza!

Ak si chcete z niekoho vystreliť, zabaľte darček do tejto vtipnej krabice

Sexy priania

Vianočné priania a rôzne kartičky nemusia byť len nudnými klasikami so Santa Clausom alebo zasneženou krajinou. Tieto sú špeciálne a môžete sa na nich dočítať napríklad vety: "Aj dospelí chcú pod stromčekom nájsť hračky", "Ak by sme cez Vianoce museli do karantény, potrebujeme zásoby", "Veselé Análoce" a podobné.

Venujte partnerovi netradičné vianočné priania

Horúca mašľa

Vďaka tejto mašli si vás váš partner môže rozbaliť ako darček pod stromček. Drží vďaka dvom ramienkam a časti medzi nohami. Farbu si môžete vybrať podľa svojho vkusu: horúcu červenú, zvodnú ružovú, sexy čiernu alebo nevinnú bielu.

Nechajte partnera, nech si vás rozbalí ako vianočný darček

Čiapočka na penis

Pokiaľ máte radi také tie malé hlúposti, ktoré vlastne k ničomu nie sú, ale sú strašne roztomilé, bude sa vám páčiť táto čiapočka na penis. Je samozrejme s vianočným motívom, jedna je v tvare sobej hlavy - s červeným nosom a parohmi, druhá v tvare čiapočky Santa Clausa - klasická červená s bielym okrajom a bielou bambulkou (tá sa dá zohnať dokonca aj so šálom!). A pokiaľ milujete skvelú dnes už vianočnú klasiku Tim Burton's The Nightmare Before Christmas (Ukradnuté Vianoce Tima Burtona), nájdete aj čiapočky s týmto motívom. No a ak vám nestačí čiapočka, môžete si kúpiť celý vianočný pletený návlek, ktorý sa vám bude perfektne hodiť k obleku Santa Clausa.

Dejte partnerovi čepičku na penis

Perverzný adventný kalendár

Tento kalendár je od ostatných sexy adventných kalendárov veľmi úsporný. Ide o pohárik, v ktorom nájdete papieriky - na každý deň jednu vzrušujúcu úlohu. Obsahuje 25 úloh. Určite sa nemusí využiť len na Vianoce...

Spestrite si vianočnú atmosféru týmto netradičným adventným kalendárom

Vianočné štipce na bradavky

Jedná sa o úplne obyčajné štipce na bradavky, ktoré fungujú na princípe utiahnutia šnúrky. Samozrejme nesmie chýbať vianočný motív, a tak si môžete vybrať zelenočervené s rolničkami, zelenočervené so Santa Clausom, modrobiele so snehuliakom a rukavicami, červenozelené v tvare vianočných ozdôb, červenozelené v tvare stromčeka s hviezdičkou, ale aj zlaté s krásnou 3D hviezdičkou.

Vyskúšajte tieto štipce na bradavky

Ručne vyrábané drevené ozdoby

Príde vám to ako klasika, ktorú si dáte na stromček? No nie tak úplne. Na týchto špeciálnych ozdobách z kolieska dreva nájdete ručne robené maľovičky Santa Clausa robiaceho rôzne bizarnosti. Tak napríklad bude ležať s vystrčenou zadnicou a v nej mať koktail, predvádzať sa (opäť s vystrčeným zadkom) s análnym kolíkom s líščím chvostíkom, bude tam zavesený na sex hojdačke s pomôckami na BDSM v pozadí s nápisom "Radšej neplač" alebo bude celý tvar análneho kolíka. Ale to samozrejme nie je všetko, motívov sú desiatky, niektoré ešte sprostejšie ako nami vymenované.

BDSM sada

Červená skrátka na Vianoce patrí, a tak si tieto sviatky môžete spestriť touto BDSM sadou, v ktorej je všetko v červenej farbe. Nájdete v nej putá na ruky a členky (vo vnútri chlpaté), obojok s vodítkom (taktiež chlpatý vnútri), opasok na zviazanie, štipce na bradavky, kolík, masku na oči, lano, pierka a pokarhanie.

Užite si trochu netradičný vianočný sex s touto červenou BDSM sadou

Vianočné dildá a análne kolíky

Ak ste fanúšikmi jednoduchosti, budú vám vyhovovať tieto dildá a análne kolíky, ktoré vyzerajú trochu ako stromčeky, sú v pekných vianočných farebných kombináciách (červená a zelená, červená a biela a odtiene modrej) a sú k dispozícii v rôznych dĺžkach, šírkach i tvaroch.

Užite si sexy vianoce s erotickými hračkami, či už osamote alebo s partnerom

Vibrátor Go F*ck yourself

Úžasný vianočný darček pre tých, ktorí majú zmysel pre humor a vedia anglicky. Nápis na tomto vodotesnom vibrátore s 10 vibračnými režimami znie: Merry Christmas, Go Fuck Yourself. Dvojzmyselnosť v tomto texte je geniálna. Ak nechcete mať tento text priamo na vibrátore (je totiž aj na krabičke), môžete ho vymeniť za fotku, a to akúkoľvek, ktorú si vyberiete. Môžete si tak urobiť srandu z kamarátov, ale napríklad aj urobiť radosť autofilovi.

Tento vibrátor je skvelým darčekom pre ľudí, ktorí vedia anglicky a majú zmysel pre humor

7 darčekov, ktoré môžete dať svojmu partnerovi v posteli

Ak ste na rozdávanie darčekov rovnako hrozný ako ja, poznáte ten boj, kedy s nákupom darčekov čakáte do poslednej chvíle a potom sa cítite úplne príšerne, keď vaša mamička otvorí ďalšiu sviečku Yankee. A kupovať darčeky pre priateľa alebo priateľku je možno ešte horšie. Hovorte si, že som staromódna, ale myslím si, že sexuálne služby sú zábavnejšie než akýkoľvek materialistický darček, takže by som povedala, že úžasný sex sa rozhodne počíta ako darček. Aj keď chcete svojmu partnerovi zaobstarať aj "naozajstný" darček, neznamená to, že nemôžete vyskúšať aj nejaké zábavné sexuálne praktiky inšpirované sviatkami, ak máte super obdarovávaciu náladu.

Či už sa chcete počas sviatkov doma poriadne vyšantiť, alebo hrať na istotu a počkať, až sa obaja vrátite do svojho bytu, tu je sedem sexuálnych aktov s vianočnou tematikou, ktoré môžete tieto Vianoce darovať svojmu partnerovi.

Ideme k babičke

Najmenej obľúbená časť sviatkov každého z nás? Všetko to cestovanie, zvlášť keď je sneh a cesty sú príšerné. Pokiaľ vás čaká dlhá cesta s vašim partnerom za rodinou na sviatky, je orál počas cesty perfektným spôsobom, ako rozbiť monotónnosť. Neodporúčame skutočný orálny sex na ceste, pretože je to dosť nebezpečné. Jednoducho zastavte a urobte si počas cesty zábavnú, sexy pauzu.

Nech sneží!

Nechajte partnera, aby sa vám urobil na tvár (ak vám to samozrejme nevadí). Je to zábavný darček, zvlášť pokiaľ to nerobíte často.

Santov striptíz

Oblečte sa do spodnej bielizne so santovskou tematikou (možno ale bez bielych fúzov) a ohromte svojho partnera. Prepuknúť počas striptízu v strhujúci refrén vianočnej koledy je nepovinné, ale odporúčané. Všetci na palubu polárneho sexpressu!

Ak bude na Vianoce vhodná chvíľa, prekvapte partnera sexy striptízom

Jazda na saniach

Počas ostatných 11 mesiacov v roku by ste tomu mohli hovoriť "dievča hore". Ale sú Vianoce, takže sa nalaďte na túto atmosféru a ponúknite partnerovi "jazdu na saniach". Bezpochyby vám aj v zime bude za chvíľu pekne horúco.

Ostrov nevhodných (sexuálnych) hračiek

Tento nápad je dvojnásobne úžasný, pretože vibrátor alebo inú sexuálnu hračku môžete ako darovať, tak ju následne použiť na potešenie partnera. Zabaľte nový elegantný vibrátor, navrch dajte veľkú mašľu a dajte ho pod stromček. Tip: Priložte odkaz, v ktorom presne napíšete, ako chcete, aby partner hračku neskôr večer použil.

Mrazivý orál

Pravdepodobne ste už počuli o zázrakoch triku s kockou ľadu – čiže o cmúľaní kocky ľadu predtým, než začnete orálny sex. Pokiaľ vašej drahej polovičke nevadí trocha chladu v jej intímnych partiách, je to zábavná variácia na orál, ktorá vás môže naladiť na sviatočnú atmosféru. Navyše sa po predohre môžete hneď zahriať.

Lyžičky pri ohni

Existuje nejaká časť Vianoc, ktorá je príjemnejšia ako maznanie pri otvorenom ohni? Ak máte to šťastie, že máte krb, pozvite svoju drahú polovičku, aby ste sa po spoločnom popíjaní vareného vína rozvášnili pred plameňmi. Pre intímnu polohu sa odporúča poloha lyžičiek, ale pokojne vyskúšajte aj iné sviatočné polohy, napríklad „na soba“.

Koniec koncov, či už svojmu partnerovi venujete erotické pomôcky alebo iné prekvapenie, tým najlepším vianočným darčekom je spoločne strávený čas.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.