Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ešte nie je neskoro vybrať vianočné darčeky!

18.december 2019
Ešte nie je neskoro vybrať vianočné darčeky!

Chýba vám darček pre vášho partnera alebo partnerku? Nezúfajte, ešte je čas to napraviť. Darujte svojej drahej polovičke niečo, čo váš sexuálny život pozdvihne na ďalšiu úroveň. A nemusí sa pritom jednať o darček za niekoľko tisíc, ale vystačíte si aj s pár stovkami.

Mnoho ľudí nakupovanie darčekov v predvianočnom období akurát stresuje. Nevie, čo komu kúpiť a zatiaľ čo rodina sa často uspokoji aj s maličkosťami, svojej drahej polovičke chceme venovať niečo špeciálne. Nechcete nič, o čom už druhý deň nebude vedieť, že to existuje. S takým špeciálnym darčekom vám dnes pomôžeme. Erotické hračky a pomôcky ocení každý, kto má rád sex a chce si ho niečím spestriť. A väčšina ľudí nemá rado stereotypný sex. Ako sa asi bude partner/ka tváriť, až zistí, že mu/jej Ježiško nechal ešte niečo v spálni? Aby ste túto chvíľku využili ešte viac, môžete ho/ju nechať darček po spálni hľadať.

Vybrali sme pre vás darčeky ako pre mužov, tak pre ženy. Niektoré sa samozrejme dajú použiť pre obe pohlavia, tak si pre istotu pozrite obe kategórie.

Erotické hračky a pomôcky pre partnerky...

...ktoré majú rady orálny sex

Sona 2 Cruise od firmy LELO

Ženy chápu, že sa váš jazyk môže unaviť, alebo niekedy nemáte na orálny sex náladu. Pravdou ale je, že väčšina žien ho miluje. Preto iste ocenia, keď si ho budú môcť dopriať často a to aj bez vašej pomoci. To môžete zariadiť zakúpením erotickej hračky, ktorá sa volá Sona 2 Cruiser. Tá využíva podtlak k stimulácii klitorisu, ktorá je veľmi podobná orálnemu sexu.

Cena: 149 EUR na oficiálnych stránkach výrobcu

...ktoré potrebujú čo najrýchlejšiu úľavu od stresu

Rub Me Massage Bar od firmy Pleasure Works

Nezabúdajte na to, že ženský orgazmus je vo väčšine prípadov podmienený uvoľnenou náladou. Čo tak svojej partnerke najskôr dopriať masáž chrbta (alebo čohokoľvek iného bude chcieť) s touto voňavou pomôckou. Tá sa začne topiť, keď príde do kontaktu s telesnou teplotou a premení sa vo veľmi príjemné a jemné maslo. Je to lepšia alternatíva klasických masážnych olejov. Vydrží na 10-12 masáží, ktoré môžu byť nádhernou predohrou.

Cena: cca 7 EUR

...ktorým sa nepáči byť pri sexe navrchu

Match od firmy We-Vibe

Byť hore nejednu ženu neuspokojí, pretože nie sú dráždené správne miesta. To sa môže zmeniť, keď do svojich intímnych chvíľok zapojíte aj párový vibrátor We-Vibe Match.

Cena: cca 126 EUR

Erotická hračka Match od firmy We-Vibe

...ktoré nikdy nemajú orgazmus z penetrativného sexu

Magic Wand Rechearchable od firmy Magic Wand

Jeden z najznámejších vibrátorov na svete! Je tak obľúbený, že sa objavil aj v niekoľkých filmoch či seriáloch. Nutné ale podotknúť, že toto je menšia a modernejšia verzia, ktorá je nabíjacia a vaša partnerka sa tak nemusí zápasiť s káblom a nemusí byť pri uspokojovaní odkázaná na elektrickú zásuvku.

Cena: cca 112 EUR

...ktoré sa vám hanbia povedať, čo by naozaj v intímnom živote chceli

Oh! Get Started Tie And Tease Kit od firmy Lovehoney

Niekedy je hra okolo viac než samotný akt. Dajte partnerke pod stromček túto sadu a nechajte ju, nech vás zviaže a trochu potrápi. Možno objaví nové radosti v sexuálnom živote, ktoré doteraz zostávali skryté, alebo ich skrývala zámerne. Táto sada obsahuje pásky, s ktorými zviažete zápästia a členky, pierko, saténovou páskou cez oči a návod pre začiatočníkov. Veľa vecí za pár korún, pre začiatočníkov úplne ideálne.

Cena: 11 EUR na oficiálnych stránkach výrobcu

...ktoré dokážu mať orgazmus iba v polohe na psíka, aj keď je to pre vás už niekedy nudné

Wedge od firmy Liberator

Pokiaľ chcete sex trochu osviežiť a nechcete kupovať erotickú hračku, vyskúšajte tento sex vankúš, s ktorým si budete užívať veľa polôh, či polohy klasické, ktoré získajú novú iskru. Konkrétne polohu na psíka môžete pozmeniť tak, že sa nebudete opierať o kolená, ale ľahnete si na brucho a pod seba dáte tento vankúš. Bude vás v sebe viac cítiť a bude to pre ňu príjemnejšie.

Cena: cca 84 EUR

Erotické hračky a pomôcky pre partnerov...

...ktorí sa hanbia, ale radi by sa zahrali na Christiana Greya

Soft Handcuffs od firmy Bondage Boutique

Niektorí muži sa boja svojim partnerkám zveriť s tým, čo by v posteli naozaj chceli skúsiť, pretože je nechcú vystrašiť. Ak sa nebojíte ľahkého BDSM a viete alebo si aspoň myslíte, že by váš partner mal záujem tieto praktiky skúsiť, darujte mu k Vianociam tieto putá, ktorými vás spúta (či vy jeho, podľa jeho preferencií).

Cena: cca 14 EUR

Pouta od firmy Bondage Boutique

...ktorí si radi užívajú na ženách krásnu bielizeň

Late Night Liaison Crotchelss Lace Teddy od firmy Lovehoney

Prekvapte partnera a kúpte pre neho darček, ktorý ale bude vlastne pre vás. Hovoríme o sexi spodnom prádle, ktoré si vezmete na seba a pohľad na vás ho zaručene vzruší. Súčasťou tohto darčeka môže byť aj tanec v lone, pri tyči či striptíz. Uvidíte, ako bude slintať!

Cena: 27 EUR na oficiálnych stránkach výrobcu

...ktorí sa nedokážu odtrhnúť od vášho zadku

Faux Leather Flogger od firmy Bondage Boutique

Áno, muži mávajú takú malú úchylku na ženské zadky a nie je na tom vôbec nič zlé. Ak vám to nevadí, môžete mu urobiť radosť týmito pokarhaniami. Nemusíte sa báť, vždy je na dohovore, ako intenzívne ich bude používať a vždy by ste mali mať záchranné slovo, ktoré hrátky ukončí. Potom sa môžete bezstarostne oddávať všetkým intímnym chvíľkam.

Cena: cca 11 EUR

...ktorí sú posadnutí vašimi prsiami

Tweezer Clamps od firmy Play PHS International

A ak je váš partner skôr horňák a vaše prsia ho zaujímajú oveľa viac než vaše pozadie, tak aj pre vás máme jeden tip na darček pod stromček. Jedná sa o štipce na bradavky, ktoré sú k sebe spojené retiazkou. Nebojte sa, intenzita, s akou vaše bradavky štipce stlačia, sa môže regulovať pomocou kolieska, ktoré sa posúvajú po kolíčkách dole. Určite sa s týmto darčekom pohráte ešte v ten večer.

Cena: cca 15 EUR

...ktorí niekedy len tak mimochodom spomenuli, že by sa im páčili análne hrátky

Remote Control Prostate Massager Vector od firmy We-Vibe

Mnoho mužov po hrách s análnym otvorom túži, ale boja sa s tým zveriť. Ak to váš partner urobil alebo ste si isté, že by to ocenil, určite mu to doprajte. K Vianociam môžete vybrať napríklad sadu análnych kolíkov, v ktorej nájdete veľkosti od najmenších až po veľké (teda ako začiatočníci zvolíte najprv tie malé). Ak ste si ale naozaj istí a chcete pridať ešte niečo navyše, tak určite nezabudnite zvážiť obstaranie masážnych pomôcok na prostatu Vector od firmy We-Vibe.

Erotická hračka Vector od firmy We-Vibe

Ako už názov napovedá, nejedná sa len o análny kolík ako taký, ale aj o pomôcku na masáž prostaty. Takáto masáž prostaty dopriava mužom veľmi príjemné pocity. Je vykonávaná pomocou vibrácií, ktoré sú zaručené dvoma motormi vo vnútri pomôcky. A ako skvelý bonus je diaľkové ovládanie, ktoré funguje až do vzdialenosti 3 metre. Pomôcku ale môžete ovládať aj cez mobilnú aplikáciu. Nudiť sa s touto multifunkčnou hračkou určite nebudete.

Cena: cca 126 EUR

...ktorí milujú, keď im doprajete orálny sex (ale vám sa do toho nikdy veľmi nechce)

Flavored Lubricant od firmy Wicked Sensual Care

Ženy pre svojich partnerov urobia takmer čokoľvek. A orálny sex je jednou z činností, ktoré má rado málo žien. Aj tak ich ale robia. Môže sa zdať, že ochutený lubrikačný gél je určený teda pre vás, ženy, ale skutočnosť je taká, že ak sa pri tom budete cítiť príjemnejšie (a bude vám to aj lepšie chutiť), budete to robiť častejšie a tým potešíte svojho partnera. Takže ktorú príchuť si vyberiete? Jahoda, mäta, melón, čerešňa alebo skôr jednu zo špeciálnych vôní ako je škoricový slimák, cukrové jablká alebo mäta s kokosom?

Cena: cca 11 EUR

Nezabúdajte na to, že Vianoce nie sú o drahých darčekoch a o peniazoch, ale o tom, že na druhého myslíme. Sme si istí, že na svojho partnera myslíte každú voľnú chvíľku a on to vie. Ukázať mu svoju náklonnosť môžete iste aj bez týchto erotických hračiek, keď budete chcieť, alebo ak to vaše finančné možnosti nedovoľujú. Buď môžete nejakú vychytávku vymyslieť z vecí, ktoré nájdete doma, vždy si ale dávajte pozor, aby to bolo bezpečné, alebo si určite vystačíte sami so sebou a svojou túžbou. Keď ukážete, že o druhého máte záujem, bude to pre neho mať väčšiu cenu ako darčeky za tisícky.

Ak plánujete sex hračky a pomôcky kupovať cez internet, mali by ste sa poponáhľať a urobiť to najlepšie ešte dnes. Prepravné spoločnosti sú zahltené a aj keď eshop odošle tovar včas, vy môžete balík dostať až po Vianociach. Ak vám naozaj záleží na tom, aby ste mali darček doma 24. decembra, radšej navštívte kamenný sexshop, prípadne vyberte možnosť vyzdvihnutia na najbližšej predajni.

Chceli by ste si cez Vianoce užiť aj trochu tej sexuálnej radosti, ale chýba vám k tomu partner alebo partnerka? Zaregistrujte sa na online erotickú zoznamku, na ktorej sa bezpečne zoznámite s mužmi aj ženami z celej Slovenskej republiky.

[Lil]

zdroj:

https://www.cosmopolitan.com/

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.