Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nechajte sa chytiť do siete vášne s pomôckami Spider Toys

5.august 2019
Nechajte sa chytiť do siete vášne s pomôckami Spider Toys

Verní fanúšikovia Marvelu a Spider-Mana sa 4. júla dočkali pokračovania Spider-Man: Ďaleko od domova, ktoré dorazilo do kín. Na počesť tohto pokračovania uviedla spoločnosť Geeky Sex Toys na trh tématické erotické pomôcky a my si ich v dnešnom článku predstavíme.

Ak pravidelne čítate naše články o erotických pomôckách, určite ste niekedy narazili na články o iných pomôckách od spoločnosti Geeky Sex Toys. Výrobcovia sú preslávení svojim zameraním na erotické hračky, ktoré boli inšpirované kultovými filmami, seriálmi, komiksmi a videohrami. Ich produkty napríklad zahrňujú pomôcky na témy Hry o tróny, Avengers, Deadpool, Doctor Who, Star Wars, Pokémoni a mnoho ďalších. Najnovším prírastkom je kolekcia 3 erotických pomôcok inšpirovaná slávnym superhrdinom Spider-Manom. Výrobcovia sa tiež s dôvtipom pohrávajú s názvami svojich produktov a používajú slovné hračky.

V súčastnej dobe sa v kinách premieta dlho očakávané pokračovanie Spider-Man: Ďaleko od domova, v ktorom sa Peter Parker (Tom Holland) vydáva na školský výlet naprieč Európou. Vo filme sa objavujú známe postavy z prvého filmu, ale aj nové, z ktorých jednu stvárnil herec Jake Gyllenhaal. Pokiaľ ste film ešte nevideli, nenechajte si to újsť. Tí z vás, ktorí film už videli, sa teraz môžete nechať chytiť do siete okúzľujúcimi erotickými hračkami, o ktorých si následne povieme viac.

Spider-Stroker - Silicone Masturbation Sleeve

Ako prvú tu máte masturbačnú pomôcku pre muža, ktorá bola inšpirovaná prístrojom, z ktorého Spider-Man vystreľuje svoje pavúčie siete. Pomôcka je ručne vyrobená zo zdravotne nezavadného a vodotesného silikónu. Čo sa týka rozmerov, celková dĺžka červenej pomôcky s ikonickým pavúkom sa rovná 8,9 cm, v obvode meria 15,2 cm a priemer trubice je 3,2 cm. Ak by ste si radi užili skvelú masturbáciu s touto pomôckou, za 50 dolárov (45 EUR) ju môžete mať doma. Pomôcku môžete navyše obrátiť naruby pre lepšie čistenie, alebo len tak pre zmenu, keď budete chcieť pocítiť inú štruktúru.

Masturbační pomůcka Spider-Stroker

Spider-Plug - Silicone Butt Plug

Ako ďalší tu máme vskutku zaujímavý análny kolík, na ktorého konci sa nachádza veľký ikonický pavúk. Popis pri tomto výrobku je usmevný, alebo výrobci uvádzajú, že "Spider-Plug je jediný dôvod, prečo by ste si nemali nechať pavúka vliezť do zadku." A ďalej tiež zmieňujú, že by zákaznici mali pamätať na to, že tento pavúk nie je radioaktívny a nepremení ich v Spider-Mana. Materiál, použitý k ručnej výrobe, je opäť zdravotne nezávadný a vodotesný silikón. Základňa, ktorá sa zosunie do konečníka, meria necelých 7 cm. V obvode má pomôcka 10,8 cm. Chceli by ste si užiť skvelé análne hrátky s touto sexuálnou hračkou? U výrobcoch ju zakúpite za rovnakú cenu ako predchádzajúcu pomôcku, teda za 50 dolárov, čo sa v prepočte rovná 45 EUR.

Spider-Dildo

A teraz sa dostávame k poslednej pomôcke. Textúra dilda pripomína pavučinu a opäť nechýba ikonický pavúk, ktorého poznáme z kostýmu Spider-Mana. Tvar pomôcky nie je klasický rovný, ale mierne zahnutý, a na konci nájdete prísavku k pripevneniu na rovnú plochu. Dildo však možno použiť aj ako strap-on. Pomôcka je opäť ručne vyrobená zo zdravotne nezávadného a vodotesného silikónu. Dĺžka, ktorú môžno zasunúť, meria 15,2 cm a obvod sa rovná 10 cm. V prípade, že vás lakájú hrátky s týmto dildom, zaobstarať si ho môžete za cenu 60 dolárov (54 EUR).

Aby ste zažili úžasné erotické dobrodružstvo, nemusíte sa vydávať ďaleko od domova, ako sa vydali hrdinovia v novom filme za skvelými zážistkami. Stačí sa iba zaregistrovať na erotickej zoznamke, doplniť viac informácií a fotografie do profilu a vymeniť si vzrušujúce správy s ďalšími uživateľmi. A pokiaľ si budete rozumieť, môžete si dohodnúť schôdzku naživo a prípadne do svojich hrátok zapojiť aj erotické hračky.

[rox]

Zdroj: https://geekysextoys.com

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.