Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Formovanie tela jarným maratónom

8.február 2018
Formovanie tela jarným maratónom

Obracaním listov v kalendári sa blížime k jarným mesiacom a tešíme sa na teplé počasie. Odložíme kabáty, vysoké čižmy a veľké svetre. Zo skrine vytiahneme minisukničky a odhalíme svoje nohy, boky a vôbec naše telá.

Hmmm, nejedna si po prečítaní týchto riadkov povie, že treba pripraviť svoje „body“ na jarnú sezónu. Prvé, čo príde na um je fitko, kardio, beh a toto sú úkony pri ktorých sa potí a potí.

Kočky, čo tak zapotiť sa príjemne a dokonca s radosťou.

Viete, že sexom spálite prebytočné kalórie ?

V kinách teraz beží maratón Trilógie 50-tich odtieňov a dajme si aj my sexuálny maratón.

Spojíme príjemné s užitočným.

50 odtieňov šedej

Tentokrát šedú vymeníme za zlatú

Už pri samotnom vyzliekaní spálite 10 kalórií. Po vyzlečení sa pustíte s partnerom do masáže a máme fuč ďalších 80 kalórií.

A aby to nebolo len o spaľovaní, ale aj o erotike, vezmeme si na pomoc WOMANIZER – stimulátor klitorisu. Je dokonale prepracovaný, s čistým dizajnom, ktorý svojou 8 stupňovou rytmickou sacou silou dokonalo stimuluje klitoris. A keďže je jeho spínač zdobený SWAROWSKÉHO kryštálom, je to ten najvhodnejší Valentínsky darček.  

50 odtieňov temnoty

Predohra je vstupná brána k sexu. Temnota je peklo a my si urobíme Raj na Zemi.

Intenzívnym bozkávaním a aktívnymi rukami sa môžeme zbaviť až 90 kalórií. Na trhu máme veľkú ponuku s erotickými pomôckami k predohre od erotického prádla, cez plácačky, jemné pierka až kam nás pustí fantázia.

Ale, čo tak skúsiť zahriať sa erotickou spoločenskou hrou DUEL V LÁSKANÍ. Je to prvá slovenská spoločenská hra pre dospelých plná vzrušenia, láskania a vtipných úloh. Už iba pustiť dobrú hudbu, otvoriť fľašku dobrého vínka a šteklivá predohra môže začať.

Spoločenská hra Duel v láskaní

50 odtieňov slobody

Hodinkou šťavnatého sexu sa dokážete oslobodiť až o 300 kalórií. Samozrejme záleží aj od polohy a jej náročnosti. Najlepšie z výskumov vychádza poloha, pri ktorej čupíte nad partnerom, pretože po polhodinke je fuč až 200 kalórií.

Takže v závere nášho maratónu dáme erotické pomôcky bokom a pekne si to odmakáme !!!

A keďže chceme, aby náš partner vydržal aspoň hodinu a tiež má nárok na Valentínsky darček, ponúkam vám pre neho elegantný oceľový krúžok na penis a semenníky v zlato-ružovej farbe.

Krúžok na penis

Nemajte obavy FIFTY SHADES FREED COOCK RING je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s nápisom I want You Now, napomáha udržať maximálnu erekciu, takže každá z vás môže prekvapiť darčekom svojho partnera.

Milé dámy, čas beží.

Ak chcete mať hriešne krásne telá, začnite jarným maratónom.

Držte sa hesla : Chudneme v posteli !!!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.