Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vzrušte sa pri 16 reálnych sexy zážitkoch

20.máj 2021
Vzrušte sa pri 16 reálnych sexy zážitkoch

Horúce sexuálne príbehy nás nekonečne fascinujú, asi u nikoho tomu nie je inak. Či už ide o príbehy ľudí, ktorí zdieľajú svoje príbehy žeravého sexu, sex o medových týždňoch, sex s cudzím človekom alebo sex v bazéne - to všetko sa nám páči. Ale čím väčšie sprostosti v ňom budú, tým lepšie, že? To ale môže pre každého znamenať niečo iné - BDSM, veľa telesných tekutín alebo dirty talk.

My vám dnes ponúkneme 16 takých, reálnych príbehov, ktoré sú plné všemožných sprostostí a obscénnych priznaní.

Pridávame ešte malú, ale dôležitú pripomienku: všetky BDSM praktiky, hranie rolí (role play) a sexuálne výstrednosti by mali byť vykonávané iba s partnerom, ktorému dôverujete, s vopred dohodnutými záchrannými slovami, hranicami a nadšeným súhlasom. Ak sa chcete o BDSM pre začiatočníkov dozvedieť viac, prečítajte si niektorý z našich článkov: Čo robiť a ako sa správať po BDSM sexe. Nejedná sa ale len o BDSM, ale v podstate o akýkoľvek sexuálny akt, ktorý vykonávate spoločne.

Horúce príbehy plné výstredného sexu

Tak strašne ma to vzrušilo

"Druhý sex tej noci s mojím vtedajším kamarátom s výhodami pred niekoľkými rokmi. Robili sme to v sprche a on ma tlačil na kolená, aby som mu fajčila vtáka, a potom som sedela na zadku vo vani s roztiahnutými nohami. On stále stál a potom mi strčil nohu medzi nohy, svoj palec mi strčil do vagíny a pritom sa na mňa zhora pozeral. Bolo to len na pár minút alebo tak nejako, ale vzrušilo ma to tak strašne moc, že ​​som v podstate kričala, aby ma ošukal. Ešte stále na tú scénu myslím a vždy ma to vzruší."

Hrali sme role play "hlavne mi neurob dieťa"

"Ja a môj najlepší kamarát sme mali sladký sex v misionári, ktorý bol plný bozkov, a ja som cítila, ako sa približuje k orgazmu. Láskavo som mu pripomenula, aby ho vytiahol (síce som brala prášky, ale ani tak som to nechcela riskovať ) a jeho odpoveď bola: 'Čo, bojíš sa, že by som ťa nenabúchal?' Bola som zaskočená a odpovedala som: 'Pane, prosím, nerobte to!' a atmosféra zrazu bola tak neskutočne sexi! Úplne hladko sme sa presunuli do role play 'Nenabúchaj ma/Nabúcham ťa, či sa ti to páči, alebo nie.' Rovnako ho vytiahol, ale vďaka tomu príbehu som dosiahla orgazmus takmer okamžite. Keď masturbujem, tak na to stále myslím."

Deepthroat mojich prstov nebol problém

"S mojou ex sme v ten deň nemali nijako v pláne mať sex, len sme sa chceli trochu výstrednejšie maznať. Chytila ​​moju ruku, strčila si 3 prsty do pusy a potom ich strkala hlboko do krku. Po niekoľkých minútach tejto praktiky použila tú rovnakú ruku k nalubrikovaní jej stehien. Vkĺzol som do nej zozadu a bezmyšlienkovite som ju šukal. Vzrušujúce!"

Nechajte sa inšpirovať a oživte svoj sexuálny život výstrednejšími praktikami

Squirt

"Keď sme si práve užívali 69, ona sa mi vystriekala do pusy. Všetko som to prehltol a potom som sa s ňou bozkával."

Prstil ma počas mojich dní

"Sála som mu prstami po tom, čo ma prstil, keď som to dostala. Keď som to potom hovorila svojej najbližšej kamarátke, urobila na mňa ten najznechutenejší výraz, ktorý dokázala."

Moje prvýkrát sa ženou bolo, keď to dostala

"Konečne som mala možnosť mať svoj prvý sex s ďalšou ženou, ale ona to zrovna dostala. Spýtala som sa jej, či si vyberie tampón, aby som jej mohla vylízať. Nebolo to vôbec zlé. Žiaden zápach ani chuť. Samozrejme som sa sústredila na hrátky s klitorisom a nepenetrovala ju, ale keď nad tým takto spätne rozmýšľam, bola to celkom prasárna."

Jej najväčšia fantázia sa splnila

"Lízal som zadok svojej vtedajšej priateľke. Nakoniec som mal jeden prst v jej zadku a dva ďalšie v jej vagíne a ešte som jej stimuloval klitoris. Spýtala sa: 'Naozaj sa to deje?' ako by sa jej splnila jej najväčšia fantázia."

Splňte si s partnerem své sexuální fantazie!

Nazýval ma "oteckom"

"Prezliekanie za opačné pohlavie a sex dohromady bola jedna z najsexi vecí, ktorú som kedy zažila so svojím najlepším kamarátom. Je to neskutočné, ale sex trval okolo hodiny. V priebehu sexu sme hrali role play. Ja som bola vždy to 'neslušné dievčatko ', ale zrazu som bola ja na svojho kamaráta dominantná a oslovovala som ho dievčatkom, zatiaľ čo on ma nazýval oteckom. Bolo to hrozne vzrušujúce."

69 a rimming

"Skúšali sme rimming počas 69 a bolo to teda fakt niečo!!! Nikdy by som si nemyslela, že budem na niečo také, ale vždy som bola zvedavá a teraz som ešte zvedavejšia na hrátky so zadkom!"

Veľmi sa mu to páčilo

"Fajčila som mu ho po anále. Úprimne som si ani neuvedomovala, čo robím (nikdy som nemala problém niekomu vyfajčiť po vaginálnej penetrácii), kým nepovedal niečo ako 'O môj bože, ty si tiež prasa, zbožňujem to!' Páčilo sa mu to. Rada by som to zopakovala, ale len keby to bol CNC typ scenára (consensual non-consent - v reáli s tým obe strany súhlasia, ale hrajú sa na to, že nie). Potom by som mohla predstierať, že sa mi to nepáči, aj keď by som samozrejme bola vzrušená rovnako ako on."

Consensual non-consent - výslovný súhlas k predstieranému nesúhlasu počas sexu

Povedal som jej: "Nehýb sa, urobíš presne to, čo ti poviem"

"Začalo to jeden náhodný večer, kedy sme obaja ležali po sprche v posteli. Prikázal som jej, aby si kľakla na kolená a dala hlavu dole, zadok hore a ja som ju začal zozadu lízať. Neviem, čo ma to potom pochytilo, ale šiel som si za tým - lízal som jej zadok. Povedal som jej 'Nehýb sa, urobíš presne to, čo ti poviem,' a naplácal som jej. Nikdy predtým som to neurobil. Potom som ju 'prinútil', aby mi ho vyfajčila. Tento sex bol naozaj žhavý. Teraz keď máme sex, tak je to väčšinou nejaký typ CNC. Je to zábava. Vždy ale musíte byť opatrní a používať záchranné slovo."

Musela som sa urobiť snáď miliónkrát

"Nedávno sme sa s manželom prebudili a išli na vec. Neviem, kde sa to vzalo, ale bolo to super a v podstate som sa urobila tak miliónkrát, zatiaľ čo on mal problém sa urobiť. Tak som ho vyfajčila, a to hneď po tom, čo sme si to spolu rozdali. Nebolo to pre mňa typické, ale veľmi sa mi to celé páčilo, tak som si povedala prečo sakra nie?"

Ten pocit je tak nespútaný

"Veľmi si užívame CNC, dirty talk a role play. A keď mi líže zadok, je to úplne iný, zakaždým nový pocit a celé moje telo začne byť nespútané a cíti sa veľmi dobre. Strčí svoje prsty do mojej pusy a ja mu do nich uhryznem (väčšinou pretože máme divoký sex v dome jeho rodičov a ja som veľmi hlasná, ale tiež preto, aby sa pripravil na penetráciu análu) a celé je to potom pekne divoké."

Jedol mi zadok

"Raz som skoro omdlela, keď ma môj najlepší kamarát lízal. Najintenzívnejšie bolo rozhodne to, keď mi lízal zadok, nebolo to síce prvýkrát, ale bol tak skúsený, až som mu musela povedať, aby prestal, pretože som z toho bola úplne mimo. Keby mi ten zadok len lízal, tak by to so mnou nič moc neurobilo, ale on ho vyložene jedol. Bolo to úžasné! "

Keď budete chcieť skúsiť niektoré zo spomínaných praktík, nezabudnite, že by ste mali okrem súhlasu oboch (alebo viac) zúčastnených dbať aj na hygienu. Kritická je obzvlášť oblasť análneho otvoru, v ktorej sa nachádza mnoho baktérií. Tie, keď sa dostanú do miest, do ktorých nepatria, môžu narobiť peknú paseku. Ak sa chcete vyhnúť zápalom alebo infekčným chorobám, myslite vždy na to.

Chceli by ste si nejakú výstrednosť skúsiť na vlastnej koži? Snívate o niečom netradičnom, čo vám nedá spať a vzrušuje vás len krátke pomyslenie na danú vec? Skúste nájsť parťáka, ktorý to má rovnako a bol by ochotný to s vami vyskúšať. Dopodrobna mu môžete svoje túžby a fantázie napísať, rovnako tak on vám. Viete, čo sa hovorí, fantázii sa medze nekladú - a v tom vám nikto nemôže brániť. Hľadať takého človeka môžete trebárs na online sex zoznamke, kde mnoho ľudí túži splniť si svoje tajné sexuálne priania. Podarí sa vám to? Záleží len na vás...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.