Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Lesbické dobrodružstvo

24.február 2020
Lesbické dobrodružstvo

Priznávam, som tak trochu kurva. Skúsila som v sexe už veľa vecí, aby som za tie roky spoznala, že monogamný vzťah s rutinným sexom nie je nič pre mňa. Zo začiatku som mala depresie a nechápala odsudzovanie okolia, nedokázala som prijať, že u mužov sa takéto správanie akceptuje a ženy sú len obyčajné kurvy, potom som ale prijala sama seba a odsťahovala sa niekam, kde ma nikto nepozná.

Už dva roky žijem v cudzom meste a o svojich sexuálnych eskapádach sa nezverujem ani najlepšej kamarátke. Mám pokoj a som šťastná. Pred nedávnom na mňa ale začali doliehať moje špecifické sexuálne chúťky. Vyskúšala som už skoro všetko - sado mäso, sex vo všetkých možných trojkách, s černochmi aj aziatmi, grupáč... Ženy ako také pre mňa však stále zostávali neprebádanou oblasťou. Nie som lesba, ale ani homofobo, dokážem oceniť peknú ženskú riťku, ale že by som mohla mať aj sex s dievčaťom?

Pár dní som sa s tou myšlienkou pohrávala a nakoniec som sa rozhodla. Je čas vyskúšať niečo z druhého brehu, Aneto... vyhľadala som si na nete bary, kde sa zhromažďujú dievčatá z lesbickej komunity, chcela som ísť na istotu. Jeden lesba bar bol priamo v centre mesta. Hneď v piatok večer po práci som sa vyzbrojila do akcie - vzala som si upnuté šaty, podpätky, červený rúž a obľúbený parfum. Do kabelky som hodila krabičku cigariet - najlepší zoznamovacie prostriedok - a vyrazila som loviť.

V bare som sa posadila na jednu z vysokých barových stoličiek a vyčkávala na tú, ktorá príde sama a niečím aj mňa ako hetero holku zaujme. Sedela som na stoličke asi hodinu, popíjala predražené nealko a znudene sledovala lesbické páriky, kde väčšinou obe vyzerali ako tuční chlapci. Nálada klesala a nádej mizla... až kým do dverí nevošla nesmelá ryšavka.

Vlasy mala vlhké od dažďa, ale to jej neuberalo na celkovom vzhľade. Jej veľké hnedé oči sa ľakavo obzerali po miestnosti a prítomných hosťoch, až pohľadom pristála na mne a vydala sa smerom k miestu, kde som sedela. Sakra, že by som to mala až tak ľahké? Nebola som na takú reakciu pripravená, preto som sa začala potiť a zrazu som nevedela, kam s rukami.

"Ahoj, ty si tu tiež skôr?" Prehovorilo ku mne stvorenia, ako by sme sa už dávno poznali.

"Č-čože?" Nechápala som. Márne som pátrala v pamäti, odkiaľ by sme sa my dve mohli poznať. Nepoznám moc dievčatá s tak ohnivými vlasmi. Dievča bolo navyše výrazné a atraktívne, určite by som si ju pamätala.

"Prepáč, tiež som z toho bola hrozne nervózna... vlastne stále som. Čo piješ? Dám si to tiež."

"Len džús." Odvetila som zmätene. V hlave sa mi motalo snáď sto otázok dohromady, nedokázala som vysloviť ani jednu.

"Ten rúž bolo super poznávacie znamenie, veľmi ti pristane." Zložila mi neznáma kompliment a mne svitlo. S niekým si ma pomýlila. S dievčaťom, ktorej podobu nepozná, asi nejaká rychlozoznamka. A ona ma s tou nešťastnou, ktorá ešte nedorazila, omylom zamenila. Najprv som chcela priznať farbu a dievčaťu povedať, že si ma pomýlila, ten pocit ma ale toľko vzrušil a vyhecoval, že som sa rozhodla tú hru hrať. Pokiaľ ju dostanem do postele a nič nespozná, vyhrala som.

Erotická povídka Lesbické dobrodružství

"Tebe ešte viac." Pochválila som jej červené pery. Zvolila o trochu svetlejší odtieň než ja a perfektne jej padol k pehatej pleti. Vedela som, že čas hrá proti mne, jej rande malo každú chvíľu doraziť a to by znamenalo koniec, takže som sa rozhodla riskovať a pozvať ju k sebe.

"Čakala som ale, že to tu bude lepšie, pripadám si ako na zraze tlstých ujov... Nechceš sa presunúť na lepšie miesto? Doma mám výnimočne upratané."

Ryšavka sa zatvárila prekvapene, chvíľu rozmýšľala, ako by bojovala so svojimi morálnymi zásadami, asi veľmi dobre tušila, čo sa bude večer diať.

"Keď poviem, že áno, budeš si o mne myslieť, že som suka?" Spýtala sa a vyzerala, ako že jej na mojom názoru naozaj záleží. Presvedčila som ju o opaku a po dopití poháriku som ju doviedla k autu.

Akonáhle sme dorazili do bytu, posadila sa ryšavka na gauč a začala si prezerať vybavenie skromnej obývacej izby. Ako som zistila z konverzácie počas cesty, volala sa Kristína. Pekne voňala a mala štíhlu postavu a príjemný hlas, takže som už po niekoľkých okamihoch cítila náklonnosť, ktorú navyše posilnil alkohol - z chladničky som vytiahla vychladený Moet a behom hodiny bola fľaša prázdna. Kristýna najskôr veľmi nepila, stále sa smiala a pomaly sa rozohrievala, čoskoro bola ľahkým cieľom a vôbec sa nepozastavovala nad tým, že jej neviem odpovedať na niektoré osobné otázky a väčšinu z našej domnelej predchádzajúcej konverzácie na chate si nepamätám.

Keď sa spýtala na mačku, pohotovo som ju klamala, že je na veterine. Všetko šlo až moc ľahko. Keď si Tyna odskočila na toaletu, bola som odhodlaná ju po návrate zviesť. Teraz alebo nikdy. Mala som príjemnú hladinku a zase som sa cítila nadržaná. Na novú skúsenosť som sa hladne tešila ako nejaký sukničkár na nový zárez na party.

Hneď ako sa ryšavá víla zjavila po mojom boku, povalila som ju na gauč a začala som sa dostávať do úst. Ihneď sa mi poddala a medzi bozkami vzdychala ako nadržaná mačka. Hladila som ju po hustých vlasoch a svojou panvou som sa tlačila na tú jej v pomalých zmyselných pohyboch. Tyna nebola príliš nesmelá, pretiahla mi cez hlavu tričko a oboma rukami mi začala stláčať prsia a potom ich oslobodila z čipkovanaj podprsenky, aby mala lepší výhľad. Prisala sa mi na bradavku a ryšavé rozstrapatené kučery jej čiastočne prekrývali peknú tvár. Maznala sa s mojimi prsiami ako žiadny muž predtým.

Strhla som z nej všetky zvršky. Kundičku si holila do úzkej ryšavej čiarky a bolo to pekne rajcovné. Prvýkrát ochutnám, aká je cudzia broskynka. Sála som jej klitoris rýchlo a divoko a podľa ohlasu tam hore som robila všetko až veľmi dobre. Horúca šťava z ryšavej dierky mi vytekala na jazyk, a tak som dovnútra opatrne strčila najskôr jeden a potom druhý prst, tak ako to vždy muži robili mne. Najskôr som jej škáru pomaly preskúmavala, ale bola tak chtivá a rozdivočená, že som ju skoro musela tvrdo prstiť, aby bola spokojná. Po niekoľkých minútach sa vo vnútri začala sťahovať a telo sa jej krútilo pod mojou rukou v orgazme, až sa vyčerpaná a spotená zrútila na pohovku a sťažka oddychovala ako po namáhavom športe. Cítila som, ako aj ja som tam dole úplne premočená a túžim po uspokojení, vzala som ju preto za ruku a nahú ju odviedla do pohodlia veľkej postele.

Tam som sa uvelebila a než som stačila roztiahnuť nohy, Tyna sa pritiahla k mojej kundičke, aby mi potešenie oplatila. Miesila mi moje pevné trojky a zároveň sa svojou pičkou trela o tú moú, až sme boli obe vlhké až na stehnách. Potom zaborila hlavu k môjmu klitorisu a hrala sa s ním jazykom, pričom mi venovala hlboké pohľady z očí do očí.

Vytiahla som zo šuplíku veľký ružový vibrátor, čo používam vo chvíľach samoty, a pohotovo jej ho podala. Celý ho oblizla, zapla a prechádzala mi s ním po okrajoch kundy, až som sa slasťou krútila. Potom mi ho celý bez varovania strčila dovnútra a pichala ma lepšie než ktokoľvek predtým. Pichala mňa aj seba, strkala si vibrátor do kundy a potom obšťastňovala aj moju a niekoľkokrát ma dohnala na pokraj šialenstva. Zažila som mnohonásobný orgazmus a niekoľko hodín úplného šťastia. Tá malá ryšavá mrcha to v posteli vedela.

Keď som ju ráno odprevádzala z bytu, bola som si istá, že toto nie je moja posledná lesbická skúsenosť. Tyne už sa nikdy neozvem, aj tak by na mňa za ten podvod bola pekne naštvaná, ale v lesbickom bare skúsim svoje šťastie znova.

Partnera na sex rovnakého pohlavia u nás na zoznamke síce nenájdete, ale ženu alebo muža do trojky nájsť môžete!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.