Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Drzá maturantka

18.október 2017
Drzá maturantka

„V poriadku, to je na dnes všetko, ak už nemáte inú hodinu, môžete ísť domov.“ Vypol som projektor a začal zbierať papiere rozložené na katedre.

V jednej zo zadných lavíc bez pohnutia sedela Darinka, už ráno som ju zastavil na chodbe a poprosil, aby si na mňa po vyučovaní našla pár minút. Teraz sa na mňa previnilo usmievala a čakala, kým zostaneme v triede sami. Poslednému študentovi som prikázal zatvoriť dvere, jedno stehno som vyložil na katedru a rukou Darine naznačil, aby si sadla bližšie ku mne.

„Vieš prečo si tu, však?“ Priateľsky som sa na ňu usmial. „Mám problém?“ Stála asi meter odo mňa a rukami žmolila lem krátkej sukne. Hanbila sa pozrieť mi do očí. „Obávam sa, že kvôli tvojim výsledkom ťa nebudem môcť pripustiť k maturite.“ Celý rok som jej dohováral, snažil sa povzbudiť ju, bolo jej to však jedno. Musel som pristúpiť na kruté vyhrážky. Nešlo tak úplne o to, že by bola v angličtine zlá, mala však príšerný prístup a správanie, za ktoré by si čas od času zaslúžila vyfackať. Stála tu teraz s dokonalou pretvárkou nevinného dievčatka, ja som však vedel, že patrí medzi najproblémovejších študentov z celej školy.

„Pán profesor, to nemôžete urobiť! Na najbližšej hodine ma môžete vyskúšať z čohokoľvek, všetko sa doučím, sľubujem!“ Prosebne zopla dlane a vyzerala, že sa každú chvíľu rozplače. „No tak, prestaň s týmto divadielkom. Obaja dobre vieme, ako by to dopadlo. Dal som ti už veľa šancí, tvoje výsledky skrátka nie sú dostačujúce.“ Pošúchal som sa po líci a sledoval, ako sa Darinka pomaly mení na drzú, nahnevanú dračicu. „Fajn, ako chcete. Asi sa vám ale nebude páčiť, že kvôli tomu prídete o prácu.“ Nechápavo som na ňu vypleštil oči. „O čom to hovoríš? Nemyslíš, že to už trochu preháňaš?“ Šibalsky sa usmiala a prišla celkom blízko ku mne.

Ruku som mal položenú na kolene nohy, ktorou som stál pevne na zemi. Bez slova si nadvihla sukňu a obkročmo vysadla na moje stehno tak, že som sa prstami dotýkal teplých pančušiek v jej rozkroku. Na moment som zamrzol, skutočne mi trvalo, kým som si uvedomil, čo práve robí. Mal som so chutí odsotiť ju, ak by som to však urobil, prekrútila by to vo svoj prospech a pred vedením by zo mňa urobila násilníka. Presne o to jej šlo, vyprovokovať ma. Nepohol som ani jediným svalom v celom tele. S kamennou tvárou som sledoval, ako sa začína trieť o moju ruku. Panvou sa pohybovala snáď do všetkých strán a vzrušene dýchala. „Okamžite s tým prestaň!“ Zvýšil som hlas a zoskočil z katedry, takže sa celé jej telo zošuchlo z mojej nohy. Sotva udržala rovnováhu.

Nehovorte, že sa vám to nepáči, pán profesor.“ Žmurkla na mňa a sukňu si vyhrnula až pod prsia. Cez hrubé silonky presvitala červená farba malého trojuholníka nohavičiek. „To stačí slečna, vidíme sa budúci týždeň.“ Nasrato som schmatol všetky svoje veci a odišiel k dverám. Darina sa však rozhodla brániť mi v odchode vlastným telom. Otočila sa mi chrbtom, postavila pri dvere a predklonila sa tak, že sukňa zozadu odhalila pásik táng medzi jej pyskami. K tomu ten dokonalo tvarovaný zadoček, od ktorého som nedokázal odtrhnúť oči. Ucítil som prichádzajúcu erekciu.

Jednou rukou sa opierala o kľučku dverí, druhou si nežne prechádzala od stehna až k pásu. Vták mi tvrdol závratnou rýchlosťou, cítil som, ako mi v ňom pulzuje krv. Netúžil som po ničom inom, iba ho vraziť medzi tie jej vyšportované nohy. Zhlboka som sa nadýchol a prevrátil oči až k stropu, akoby sa na ňom malo nahádzať nejaké znamenie alebo čo. Plné vajcia začínali vyhrávať nad zdravým rozumom. „Ak s tým okamžite neprestaneš, nedopadne to dobre.“ Dal som jej poslednú šancu na ústup. Usmiala sa na mňa ponad plece a začala si sťahovať silonky rovno aj s tangami, nôžky rozkročila o čosi viac a odhalila mi svoju mladú jaskynku.

Pristúpil som k nej, schmatol ju za ramená a otočil tvárou k sebe. „Tebe sa táto hra tuším naozaj páči.“ Pozrel som sa na ňu prísnym pohľadom, kvôli ktorému nachvíľu stuhla a nezmohla sa na žiaden ďalší komentár. Oprel som ju o lavicu v prednom rade a stiahol si nohavice. Sukňu som jedným pohybom vyhrnul naspäť nad zadok a začal tlačiť svoju kládu do jej teplého lona. Prudko sa vystrela a zasykala. „Bolí ma to!“ Vykríkla, keď som v nej nebol ešte ani do polovice. Bez váhania som prirazil a schmatol ju pod krk, aby bola ticho. „Mohla si sa radšej učiť, Darinka.“ Vysmieval som sa z toho, ako ju môj vták bolestivo rozťahuje. Mrdal som ju na lavici a strčil jej dva prsty do úst, aby neskúšala kričať.

Pomaly sa začala uvoľňovať, prestala ma v sebe zovierať tak silno, ako na začiatku. Nikdy som nemal problém s výdržou, v tejto chvíli mi to však bolo skôr na škodu. Bolo mi jasné že týmto tempom by sme tu boli ešte aspoň pol hodinu. Vytiahol som ho z nej a zatlačil do zadnej dierky. Až vtedy sa začala naozaj mykať a triasť. „To stačí, tak som to ešte nerobila, bolí ma to!“ Striedavo kňučala a kašľala, snažila sa vytrhnúť sa mi, našťastie som ju však držal celkom pevne. Ak by som jej ho do zadku vrazil celý, asi by som jej skutočne ublížil. Pomaly som vchádzal dnu a naspäť von, užíval si jej uzučkú dierku a aby toľko neprotestovala, prstom som zašiel k jej klitorisu.

Netrvalo dlho a poddala sa, potichu vzdychala, čím mi dala najavo že môžem pritvrdiť. Začal som šukať jej zadnú dierku poriadne rýchlo a zvýšil som aj tempo dráždenia jej pošváčika. Nechty pevne zarývala do lavice a poslušne ma nechala, aby som sa do nej dokončil. Celá dávka semena zostala v nej, sotva stála na nohách. Rýchlo som sa obliekol, zobral si všetky veci a kráčal k dverám. „Myslím že ťa nechám prejsť. Ale lepšia než trojka to fakt nebola.“ Žmurkol som na ňu pri odchode.

Pohľad na maturantky vám určite spríjemní deň v Košiciach aj v Trenčíne. Skúšali ste sa už s nejakou zoznámiť?

[sta]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.