Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Vibračné nohavičky a vibrátory do nohavičiek vás vzrušia aj uspokoja

2.jún 2022
Vibračné nohavičky a vibrátory do nohavičiek vás vzrušia aj uspokoja

Spodná bielizeň je jedným z najzaujímavejších kusov oblečenia. Aj keď si na seba chcete obliecť tučný sveter a džínsy, nikto nemusí vedieť, že pod nimi ukrývate vibračné nohavičky. Tie sú jedným z najzaujímavejších spôsobov, ako si spestriť sexuálny život nielen vo vzťahu na diaľku.

"Vibračné nohavičky sú stále populárnejšie," hovorí sexuálna terapeutka Debra Laino. "Ženy často používajú vibračné nohavičky kvôli diskrétnosti a vzrušeniu - môžu si sexuálne užívať kdekoľvek a kedykoľvek."

Jedným zo spôsobov, ako do sexuálneho života zapojiť vibračné nohavičky/vibrátory do nohavičiek, ktoré sa často používajú na spestrenie predohry, je nasadiť si ich alebo vložiť vibračnú vložku do spodnej bielizne a nechať partnera ovládať ich diaľkovým ovládačom alebo aplikáciou. A navyše, kto hovorí, že sa dajú použiť iba v spálni? Ešte väčšie vzrušenie dosiahnete, ak to vyskúšate na verejnosti pri večeri alebo v bare.

"Veľkú úlohu okrem sexuálneho potešenia tu zohráva budovanie očakávaní, ktoré rozprúdia dopamínové receptory," hovorí Laino. "Celkovo môžu byť vibračné nohavičky zábavné, trochu tajomné a plné prekvapení."

Možno ich však použiť aj na vyvrcholenie - či už sa hráte sólo, alebo s partnerom. Sú tiež skvelým spôsobom, ako preklenúť priepasť medzi orgazmami vo vzťahoch na diaľku, pretože mnohé z nich sa spárujú s mobilnou aplikáciou, ktorá umožňuje partnerovi prevziať kontrolu nad vibrátorom na diaľku.

Najlepšia vibračná bielizeň pre každý štýl, citlivosť a rozpočet

Vibrátor do nohavičiek Lock-N-Play

Spoločnosť: CalExotics
Cena: 47 dolárov

Nenechajte sa zmiasť podobnosťou tohto vibrátora s menštruačnou vložkou s krídlami - táto vibračná vložka má k nej ďaleko. Tieto malé krídla sú v skutočnosti magnetické záložky, ktoré múdro pomáhajú udržať vibrátor na mieste. Malé zariadenie je tak diskrétne, že sa skvele hodí aj na cesty. Vkĺzne do vašich obľúbených nohavičiek a môžete si užívať 12 vibračných režimov, ktoré môžete ovládať priamo na hračke alebo diaľkovým ovládačom.

Vibračné nohavičky Desire Luxury

Spoločnosť: Lovehoney
Cena: 100 dolárov

Tieto krajkové nohavičky nie sú len veľmi roztomilé - sú vybavené jedinečne navrhnutým vreckom, ktoré drží malý, ale mocný vibrátor na svojom mieste. Vďaka ôsmim rýchlostiam a 12 vibračným režimom sú možnosti pre vás a/alebo vášho partnera či partnerov nekonečné.

Vibrátor do nohavičiek Lock-N-PlayVibračné nohavičky Desire Luxury

Vibrátor do nohavičiek Moxie

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 129 dolárov

Nikto nevie vibrátory na diaľkové ovládanie lepšie ako We-Vibe. A ich hračka Moxie to len potvrdzuje. Moxie je dokonale navrhnutý tak, aby sa diskrétne zmestil do akýchkoľvek vašich nohavičiek. Je skutočne tichý, čo sa hodí, keby ste si ho chceli vziať napríklad do luxusnej reštaurácie. Vďaka pokročilej mobilnej aplikácii We-Connect môže váš partner vibrácie ovládať doslova odkiaľkoľvek – áno, dokonca z celého sveta, pokiaľ bude mať pripojenie na Wi-Fi alebo mobilné dáta.

Vibrátor Venus Butterfly

Spoločnosť: Lovehoney
Cena: 30 dolárov

Tento kúsok je jedinečný. Môže za to zábavný motýlí design. K "motýliku", ktorého telo tvorí vibrátor, sú pripojené nastaviteľné pásky, takže sa jedná o veľmi (naozaj veľmi) "úsporné" nohavičky. Nie sú bezdrôtové, takže sú ideálne pre prípad, že máte noc pre seba alebo váš partner chce maximalizovať potešenie počas predohry. Tešiť sa môžete na 10 módov vibrácií, konkrétne 3 rýchlostí a 7 režimov vibrácií.

Vibrátor do nohavičiek MoxieVibrátor Venus Butterfly

Vibrátor Eva II, ktorý nepotrebuje nohavičky

Spoločnosť: Dame Products
Cena: 135 dolárov

Tento vibrátor od Dame Products je vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu a presne padne priamo do vašich veľkých pyskov ohanbia, oprie sa o klitoris, takže sa môžete vykašľať na akékoľvek nohavičky a ísť jednoducho bez nich. To je rozhodne veľký pokrok. Navyše tento vibrátor môžete použiť so svojim partnerom, kedy bude diskrétne stimulovať klitoris pri penetratívnom sexe.

Vibračné nohavičky Cheeky Panty

Spoločnosť: Adam&Eve
Cena: 70 dolárov

Niektoré vibračné nohavičky sú opaskové, čo nie všetkým vyhovuje. Ak túžite po klasickejších nohavičkách, ktoré toho zakrývajú viac, Cheeky Panty vibrátor bude lepšou voľbou. Diskrétny bullet vibrátor umožňuje 9 rôznych úrovní pulzácie, rýchlosti a eskalácie.

Diaľkovo ovládané vibračné nohavičky My Secret

Spoločnosť: Screaming O
Cena: 90 dolárov

Nenechajte sa zmiasť vzhľadom týchto skromných táng. Je to naozaj múdro vymyslené - vibrátor s farbou zodpovedajúcou nohavičkám (ružová, čierna, červená) je dodávaný s prstienkom, ktorý funguje ako diaľkové ovládanie na 15 metrov (a jeho veľkosť je možné nastaviť). Vďaka nemu je hranie s hračkou zábavným a módnym riešením a nemusíte nikde na verejnosti vyťahovať podozrivé klasické diaľkové ovládanie. Vibrátor je vodeodolný a ponúka 3 stupne intenzity a 7 vibračných režimov.

Vibračné nohavičky Jolt!

Spoločnosť: Secret Indulgenz
Cena: 80 dolárov

Príhodne pomenovaný výrobok hovorí sám za seba. Jolt! (otras, šok) tvrdia, že vás dokáže zhodiť zo stoličky - neváhajte a vyskúšajte to.

Vibračné nohavičky blueMotion NEX 1 Gen 2

Spoločnosť: OhMiBod
Cena: 145 dolárov

Konečne vibračné nohavičky, ktoré nie sú čierne, červené alebo ružové! Malinkatý vibrátor, ktorý je s nimi dodávaný, je ideálny na vzťahy na diaľku. Hračku môžete ovládať ručne alebo prostredníctvom aplikácie OhMiBod Remote App, v ktorej môžete dokonca zdieľať fotografie alebo zaznamenávať svoje orgazmy.

Diaľkovo ovládané vibračné nohavičky My SecretVibračné nohavičky blueMotion NEX 1 Gen 2

Miniatúrne vibračné čierne tangá

Spoločnosť: CalExotics
Cena: 32 dolárov

Tento malý, ľahko zakrivený vibrátor pekne vkĺzne do čiernych táng, ktoré sotva pocítite (ale naozaj sú súčasťou balenia). Diaľkový ovládač funguje až na vzdialenosť 6 metrov, takže sa skvele hodí na hranie na diaľku, keď budete niekde vonku so svojim partnerom. Alebo si ich môžete užívať v pohodlí domova.

Club Vibe 3.OH

Spoločnosť: OhMiBod
Cena: 130 dolárov

Spoločnosť OhMiBod ponúka základné vibračné nohavičky blueMotion NEX 1 Gen 2 a potom vylepšené Club Vibe 3.OH. Špičkový technologický dizajn dokáže vibrovať do rytmu hudby, takže sa perfektne hodí do klubu alebo napríklad na svadbu. Neovláda ho ale iba hudba, ale aj hlas, takže vás váš partner môže priviesť k orgazmu aj iba slovami.

Diaľkovo ovládaný vibrátor do nohavičiek Companion

Spoločnosť: Clandestine Devices
Cena: 150 dolárov

Veľká výhra tohto vibrátora: hodinky ako diaľkové ovládanie. Sú dostatočne diskrétne, aby ste ich mohli nosiť a používať na verejnosti, či už si užívate sólo, alebo s partnerom. Nikto sa nikdy nedozvie, čo máte naozaj za lubom. Zamatové krídelká a magnet udržia dobíjacie vibračné nohavičky Companion na mieste a umožnia užívateľovi preniesť svoje fantázie kamkoľvek, dokonca aj pod vodu. Vďaka štíhlemu, tvarovanému strihu sa Companion pohodlne prispôsobí všetkým tvarom a veľkostiam tela.

Club Vibe 3.OHDiaľkovo ovládaný vibrátor do nohavičiek Companion

We-Vibe Sync

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 129 dolárov

We-Vibe Sync je zábavná možnosť, ktorú môžete zvoliť, pokiaľ si radi užívate hands-free. Perfektne sa prispôsobí vášmu telu pre intenzívnu stimuláciu klitorisu a bodu G.

Vibračné nohavičky s diaľkovým ovládaním

Spoločnosť: Fem Xtc
Cena: 80 dolárov

Tento balíček obsahuje tri farby nohavičiek - čiernu, bielu a ružovú, takže môžete zvoliť farbu podľa nálady a príležitosti. Vibrátor ponúka 10 rôznych vzrušujúcich režimov a k dispozícii sú dokonca dva diaľkové ovládače, takže vy (alebo váš partner) sa môžete cítiť pod kontrolou, či už ste v kine, v klube alebo doma.

Vibrátor do nohavičiek

Spoločnosť: Looflar
Cena: 36 dolárov

Tento vibrátor je veľmi zvláštneho tvaru. Trochu pripomína vystúpené volské oko, po okrajoch v tvare okvetných lístkov a dole s guličkovým chvostíkom. Pokiaľ vás jeho zvláštny vzhľad neodradí, tak vedzte, že je dokonale priliehavý a môžete ho nosiť s akýmikoľvek vašimi nohavičkami. Je diskrétny, tichý a je hodvábne jemný na dotyk.

Vibračné nohavičky pre mužov Lover's Cheeky

Spoločnosť: Cal Exotics
Cena: 30 dolárov

Áno, naozaj existujú aj vibračné nohavičky pre mužov. Tieto nohavičky sú vybavené korálkami na stimuláciu penisu na všetkých správnych miestach a vďaka výkonnému vibrátoru čaká aj ženu intenzívne potešenie. Ten môže byť použitý aj samostatne. Opasky nohavičiek môžu byť nastavené až do veľkosti 223,5 cm, takže si ich môže užívať naozaj každý muž.

We-Vibe SyncVibračné nohavičky pre mužov Lover's Cheeky

Vibračné nohavičky Hidden Pleasure

Spoločnosť: Evolved Novelties
Cena: 75 dolárov

Táto sexy kombinácia je presne to, čo potrebujete, aby ste sa dobre bavili. Nohavičky sú vybavené hodvábnymi mašličkami, ktoré umožňujú nastaviť vibrátor presne na zónu rozkoše. Navyše váš partner môže stáť aj 12 metrov od vás a mať všetku zábavu pod kontrolou. Oba výrobky sú bez ftalátov a latexu.

Vibrátor do nohavičiek

Spoločnosť: Tracy's Dog
Cena: 25 dolárov

S týmto vibrátorom môžete nosiť vlastnú spodnú bielizeň alebo sa rozhodnúť bielizeň úplne vynechať. Jednoducho vložte dlhšiu časť do vagíny, zatiaľ čo kratšia časť bude dráždiť klitoris. Zostane na svojom mieste, nosenie je veľmi pohodlné a jeho výhody si môžete užívať aj pri partnerskom sexe. Nenechajte sa zaskočiť nízkou cenou, recenzenti na Amazone sú s týmto vibrátorom veľmi spokojní.

Vibračné nohavičky Hidden PleasureVibrátor do nohavičiek Tracy's Dog

Tak neváhajte a oživte si sexuálny život vďaka vibračným nohavičkám alebo vibrátoru do nohavičiek! Nakupovať môžete online alebo sa pozrite, či vo vašom najbližšom meste nesídli kamenný sex shop.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.