Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

22 vecí, ktoré nájdete doma a môžete ich využiť pri sexe

21.december 2020
22 vecí, ktoré nájdete doma a môžete ich využiť pri sexe

Niekedy za erotické hračky nemusíte utrácať majland. Ak tohtoročné Vianoce trávite vo väčšej chudobe ako zvyčajne a nemôžete si žiadnu dovoliť alebo žiadnu nedostanete pod stromček, nezúfajte. Môžete použiť niektoré z vecí, ktoré bežne nájdete vo vašej domácnosti a vyrobiť si tak svoju originálnu domácu erotickú pomôcku.

Vždy by ste mali pamätať na bezpečnosť, to je rozhodne pravidlo číslo jedna. Ale neznamená to, že by ste si pod podomácky vyrobenými erotickými hračkami mali hneď predstavovať výlet na pohotovosť. Keď sa budete správať zodpovedne a vyberať len bezpečné predmety, budete prekvapení, koľko bezpečných dobrodružstiev s nimi prežijete.

Domáce erotické hračky sú skvelá voľba pre všetkých. Najväčšiu radosť ale urobia asi tým, ktorým sa nechce za klasické erotické hračky platiť veľké sumy peňazí alebo nechcú používať nič, čo bolo vyrobené len za cieľom sexuálnych hrátok. Dobrou správou je, že tieto hračky sú dostupné všetkým a prinesú do vášho sexuálneho života niečo nové a dynamické, čo je na nezaplatenie.

Ale asi neviete, od čoho začať, a určite by sa vám neoplatilo pochytiť prvé, na čo by ste doma narazili. My vám ale pomôžeme využiť konkrétne veci a dosiahnuť s nimi tých najlepších a predovšetkým najuspokojivejších výsledkov.

Čo možno doma využiť ako erotickú pomôcku?

Perlový náhrdelník

Ak chcete trochu zlepšiť váš štýl fajčenia, mohli by ste pridať perlový náhrdelník. Jemne ho obtočte okolo penisu a pohybujte s ním hore a dole. Špičku penisu bozkávajte a sajte. Štruktúra perál a ich otáčanie poskytne partnerovi úplne iný, unikátny zážitok.

Drevená vareška

Asi vás neprekvapí, k čomu by ste varechu mohli použiť. Áno, trochu sa vrátime do detských rokov, kedy sme dostávali vareškou výprask - to môžete zaradiť aj do vášho dospelého, intímneho života. Len by ste si najprv mali byť istí, že ste obaja na rovnakej vlne a dohodnúť si aj silu výprasku. Varecha má dvojaké využitie, pretože môžete k penetrácii použiť jej druhý koniec. Ten musíte ale najprv obaliť kondómom (ktorý upevníte napríklad slabou gumičkou). Nielen, že by mohli byť nebezpečné triesky, ale tiež by sa vám ju nepodarilo kvalitne vydezinfikovať.

Uhorka

Uhorka ako sexuálna pomôcka je taká najväčšia klasika, ktorá napadne každého na prvýkrát. Určite si s ňou môžete užiť veľa zábavy, navyše si v obchode môžete vybrať takú šírku, ktorá vám bude najviac vyhovovať, ale nikdy na ňu nesmiete zabudnúť nasadiť kondóm. Tiež je tu určitý predpoklad, že uhorku nebudete konzumovať, prípadne ju vopred aspoň olúpete.

Použijte okurku jako dildo, můžete si vybrat různé průměry!4

Vankúš

Vankúše nemusia len zdobiť váš dom, ale tiež pomôžu pomôcť uspokojiť ženu - tá si môže o ne trieť klitoris a môžu poslúžiť ako taká náhrada za partnera. Ľudia zabúdajú na to, že veľa uspokojenia možno priviesť jednoduchým trením.

Sprcha s rôznymi štýlmi tryskania vody

Tieto sprchové hlavice majú väčšinou 4-10 rôznych nastavení prúdu vody. Ide predovšetkým o zmeny tlaku a smeru vody, ktoré môžete nádherne využiť pre stimuláciu klitorisu. Sami si môžete nájsť také nastavenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať. Nikdy sprchu nezasúvajte do vagíny!

Hubka na riad

Niektorí ľudia majú radi, keď sa niečo hrubo dotýka ich kože (napríklad milujú peeling). Niečo podobné môžete zažiť aj s hubkou na riad, ktorú môžete na koži tlačiť len zľahka, ale môžete aj pritlačiť. Najlepšími miestami budú obe polovice zadočku, vonkajšie pysky, prsia, penis, ale niekomu môže byť príjemné aj prechádzanie semenníkov. Ak je na vás hubka veľmi drsná, pridajte kvapku príjemne voňajúceho oleja, ktorý ju zjemní. Hlavne ale používajte úplne novú, čistú hubku.

Jedálenské paličky

Jedálenské paličky môžete spojiť dohromady gumičkami a následne ich použiť ako štipce na bradavky alebo pysky. Najvyššie vyberte umelohmotné - nehrozí riziko triesok a sú hygienickejšie.

Gumička

Ak sa vám páčia krátke, štípajúce pocity, malé gumičky (také tie rôzne farebné) vám s tým môžu pomôcť. Nezabudnite sa opäť uistiť, že s tým súhlasíte vy aj váš partner. Túto slasť môžete dopriať aj sami sebe, ale na niektoré miesta sa lepšie dostane váš partner - navyše súčasťou toho je aj okamih prekvapenia, ktorý to celé ešte zlepšuje.

Ústna voda

Áno, pri orálnom sexe by sa dali použiť aj kocky ľadu, ale ich problém je ten, že sa rýchlo roztopia. Zato keď si vypláchnete ústa tesne pred fajčením ústnou vodou, tak bude tento chladivo-štipľavý efekt trvať oveľa dlhšie. Môžete skúsiť tiež použiť silné mentolky, ale tie sú väčšinou s cukrom a ten nie je úplne najvhodnejší zapájať do orálnych hrátok. Mnoho ľudí tieto pocity miluje.

Obyčejná ústní voda umí dělat divy

Kokosový olej

Tak nejako sme si zvykli používať kokosový olej úplne na všetko. Nie je tak žiadnym prekvapením, že sa dá používať aj ako lubrikačný pomocník. Samozrejme musíte zvoliť nejaký organický, bez konzervantov alebo iných chemikálií, a navyše musíte myslieť na to, že ho nesmiete skombinovať s latexovým kondómom (rovnako ako každý iný lubrikant na olejovej báze). Tiež používajte iba novo otvorený kúsok, pretože inak sa v ňom môžu tvoriť baktérie.

Silonky

Klasické silonky si pri sexe musíte zložiť, tak prečo ich rovno na niečo nevyužiť? Zviažte nimi svojmu partnerovi ruky alebo členky alebo ich použite ako pásku cez oči. Všetky ostatné zmysly potom budú fungovať mnohonásobne viac, nezaškodí preto sa následne partnera dotýkať niečím hodvábnym alebo zamatovým, pierkami či inými príjemnými vecami.

Úplne rovnako ako silonky môžu fungovať aj šál, tričko a ďalšie časti oblečenia.

Kocky ľadu

Použitie kociek ľadu v sexe sa môže zdať úplne obyčajné. Je to také prefláknuté, ale sami priznajte, kedy ste to naposledy skúsili? A vedeli ste, že ich môžete využiť hneď na niekoľko rôznych techník? Tou najznámejšou je roztápanie kociek na rôznych miestach tela - chrbát, prsia, brucho, vnútorné stehná, ale aj intímne partie. Je to vzrušujúce a sexy. Ďalej sa môžu využiť na znecitlivenie niektorého miesta, prípadne na následný teplotný šok (napríklad lízanie, sanie). No a v neposlednom rade môžu byť pomocníkom pri orálnom sexe - buď si žena môže naplniť ústa niekoľkými kockami a zároveň s nimi partnera uspokojovať, alebo si ich takto "vychladiť" a až potom poskytnúť partnerovi slastný zážitok.

Kefa na vlasy

Plochá strana kefy môže byť použitá ako plácačka, ktorou dáte partnerovi (alebo on vám) výprask, druhou stranou môžete partnera podpichovať (ak ho budete chcieť potrápiť, môžete prechádzať toto plieskané miesto). Okrem zadočku môžete prechádzanie štetinkami kefy skúsiť na chrbte, vnútornej strane stehien alebo hrudníka.

Vrecko na desiatu

Ak máte radi naozaj veľa lubrikantu, môžete vrecúško na desiatu (nejaké kvalitnejšie) naplniť olivovým alebo kokosovým olejom, ponoriť do neho penis a hrať sa. Keby ste potom chceli pokračovať sexom, opäť nezabudnite, že nesmiete použiť latexový kondóm.

Ponožky

Podobne ako vrecko môže poslúžiť aj ponožka, do ktorej sa dá opäť nejaký lubrikant a masturbuje sa s ňou.

Ponožky většina lidí při sexu nechce, zkuste ale udělat opak

Elektrický kefka

Pre domáci vibrátor nemusíte chodiť ďaleko, možno sa ukrýva vo vašej kúpeľni! Elektrická zubná kefka alebo elektrický holiaci strojček môžu vykonávať aj uspokojujúcu funkciu, ak ich spodnú časť použijete proti klitorisu alebo semenníkom. Samozrejme musí byť prístroj opäť zabalený, ideálne v plastovom vrecku (kondóm by vám nechal na rukoväti stopy lubrikantu).

Spodná bielizeň

Možno by ste neverili, ale spodnú bielizeň môžete využiť ako rubík. Len sa uistite, že je ideálne bielizeň čistá a že ju máte zloženú tak, aby sa prípadne rozkladalo smerom z pusy von a nie do krku.

Nôž na maslo

Využite niektoré súčasti vášho príborníka k sexuálnym hrám. Podstatou je, aby neboli ostré, takže si môžete vybrať napríklad nôž na maslo. Dajte ich do chladničky a potom partnerovi doprajte chladivú slasť, bez toho aby ste porušili jeho kožu.

Roller

Rollery sú používané na masáže - väčšinou chrbta. Vy ich ale môžete využiť na oveľa zaujímavejšie miesta. Namasírujte partnerovi zadnú stranu stehien, oblasť pod prsiami alebo chodidlá.

Mydlo

Ženy, páčil sa vám jeden z predošlých nápadov s masážnou sprchovou hlavicou? Tak zbystrite! Ak si tieto chvíľky vo vani budete chcieť užívať so svojim partnerom, určite nebudete chcieť, aby sa nudil. On môže použiť na masturbovanie mydlo. Obaja sa tak budete skvele uspokojovať. Vy mydlo do svojich hrátok radšej nezapájajte a rozhodne si ho nezasúvajte do vagíny.

Kancelárska sponka

Ak sa vám nechcú kupovať štipce na bradavky, pretože neviete, či by táto sexuálna praktika mohla byť niečo pre vás, máme pre vás jednoduchý tip. Nájdite vo svojom písacom stole sponky na papier a dajte ich na bradavky tak, ako by ste ich normálne použili na papier. Je to jednoduché a rýchlo zistíte, či sa vám podobná stimulácia bradaviek páči.

Kravata

Ani na bondage (zväzovanie) nepotrebujete do začiatku žiadne profesionálne vybavenie. Bude vám stačiť obyčajná kravata. Človek je vždy rád, keď jednu vec využije na viac účelov, takže sa nebojte si kravatu vziať na spoločnú (trebárs aj pracovnú) večeru a následne si s ňou dať malý, sexy dezert.

Nemusíte utrácať tisíce, aby ste si užívali doma trochu netradične, či už sami, alebo s partnerom. Vidíte, že vám bude stačiť veľa vecí z tých, ktoré má väčšina z nás doma. Nič vám nebude brániť ešte dnes vyskúšať aspoň jeden z týchto domácich sexuálnych pomocníkov, tak hurá do toho! Ak by ste ale tieto experimenty skôr radi skúšali s niekým, zaregistrujte sa na erotickú zoznamku a zoznámte sa s niekým, kto tiež rád experimentuje v sexe.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.