Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Masáž s prekvapením

31.júl 2019
Masáž s prekvapením

Poznali sa už dlho a boli spolu veľmi dobrí kamaráti, jedného dňa medzi rečou sa ona posťažovala, že ju boli chrbát a on jej navrhol masáž. Dohodli sa, že sa stretnú u nej doma a on jej masáž urobí. Keď prišli k nej domov, spýtala sa ho, či nechce uvariť najskôr kávu a on prikývol.

Obaja si uvedomovali, že to pre nich bude niečo zvláštne a nezvyčajné, obaja cítili zvláštne napätie svojho tela. Ona uvarila kávu a ponúkla mu kúsok buchty, čo jej ostala v trúbe. Začali sa baviť a popíjať kávu. Mali sa vždy o čom baviť, a tak čas rýchlo utekal. On sa na ňu pozrel a povedal jej "Čo ta masáž? Vždy keď spolu hovoríme tak sa zťažuješ na bolesti chrbta a zrazu sa k tomu nemáš..." Ona mu odpovedala "A čo si mám zoblieť?" "No zobleč si tričko a podprsenku, keď ťa boli chrbát," on na to. "Neboj nebudem sa pozerať." A odišiel z miestnosti. "Ak už budeš ležať, tak zavolaj." Pozeral sa z okna a čakal, až mu povie, že môže.

Zavolala na ňho a on vošiel do miestnosti. Ležala na bruchu a na sebe mala len rifle, ruky mala zložené pod hlavou a čakala na dotyk jeho dlaní. Nabral si na prsty krém a naniesol ho na jej chrbát. "Nie, to je strašne studené, najskôr si krém nahrej v dlaniach." Začal jej prstami masírovať chrbát a ďalej sa bavili, ona však po chvíľke prestala hovoriť a sústredila sa na tlak jeho prstov a dlaní. Cítila, ako občas pritlačil a potom sa jej len zľahka dotýkal. Masíroval jej chrbát a aby jej mohol masírovať len krk, musel sa postaviť pred ňu. Zdvíhla hlavu a pozrela sa mu priamo do rozkroku. "Prepáč, musel som sa premiestniť, aby som ti mohol namasírovať krk." "Jasné, to je v pohode, pokračuj" ona na to. Chvíľu jej masíroval krk a potom sa zase presunul na chrát a pokračoval v masáži. Nabral si ďalšiu várku krému na prsty a naniesol ho na jej chrbát. Vykríkla ešte raz.

Začal ju masírovať na krížoch a pozorne skúmal jej reakcie. Občas mu ruky skĺzli z chrbta až na obliny jej pŕs, vždy povedal "Prepáč, to ten krém, ako mi po ňom kĺžu prsty." "Jasné v pohode," ona na to. Zrazu niekto zazvonil, rýchlo sa dvihol a otočil sa, aby sa mohlo dvihnúť a ísť otvoriť. Počul, ako sa baví s nejakou ženou a čakal, až sa vráti. Príšla späť do izby a na sebe mala mikinu zapnutú až úplne ku krku. Mikina krásne zvýrazňovala jej nádherné veľké prsia. Pristúp k nej a rozopol jej zips na mikine. "Čo chceš robiť?" spýtala sa ho a on jej bez akejkoľvek odpovede sklonil hlavu a pobozkal jej prsník. V puse cítil chuť krému. Ľahko sa zachvela a on jej dal dole mikinu, z jej tela a položil ju späť na posteľ, aby mohol pokraovať v masáži.

Erotická povídka Masáž s překvapením

Po chvíľke masáži jej ľahko stiahol rifle z jej zadočku, aby ich nemala mastné. Ona sa nadvihla a sama si rozopla zips a tým mu dala najavo, aby jej rifle úplne dal dole. Keď dal rifle z jej tela úplne dole, zistil že nemá žiadne gaťky na sebe, trochu ho to udivilo, ale ona mu povedala, že rada chodí naostro. Jediné, čo si nechala na sebe, boli krásne farebné pružkované ponožky. Jeho ruky kĺzali po chrbte a pomaličky sa presúvali na jej zadoček. Začal s jeho masážou, prsty mu po koži samé kĺzali až na jej studničku. Vedel, že už teraz nechce prestať a začal ju schválne dráždiť. Pod prstami cítil, ako sa mu celá otvára, avšak chcel ju ešte chvíľku trápiť, a tak jej ponúkol, že jej urobí masáž pŕs a bruška. "To sa tiež masíruje?" spýtala sa ho. "No samozrejme, že áno," on na to. Nabral si krém na prsty a naniesol ho na bradavky, začala na ňho kričať, že je to veľmi studené.

Začal masírovať jej bradavky a cítil ako sa začínajú zväčšovať a tvrdnúť pod jeho dotykmi. Sklonil svoje pery k jej prsiam a začal ich bozkávať a prechádzať jazykom po bradavkách, rukou kĺzal do jej lona a začal hladiť jej studničku. Keď vsunul prst do jej vchodu cítil, ako je šialene mokrá, ako by bola malá priehadná nádrž, ktorá hrozí pretečením. Dráždil jazykom jej bradavky, ktoré boli nádherne veľké, uvedomil si, že nikdy takto veľké bradavky nevidel. Jej telo sa celé chvelo a on už ju nechcel ďalej trápiť a začal bozkávať jej telo smerom k jej studničke. oana dala nohy od seba a on sa zaboril svojimi ústami nezi jej nohy a začal plnými dúškami hltať jej sladký nektár.

Jazykom krúžil okolo klitorisu a neustále ho dráždil špičkou svojho jazyka. Jej vzdychy sa rozlievali po celej miestnosti a nabádali ho k ešte väčšej aktivite. Roztiahol jej nohy, aby sa mu krásne celá otvorila a on ju mohol lízať pekne celú jej zmočenú studničku. Chvíľu ju lízal len tak ľahko, ako keby sa jej motýľ dotýkal svojimi krídlami a potom jeho dotyk zosílil a takto sa to opakovala vždy dookola. Ona bola na pokraji svojho výbuchu a prosila hom aby do nej vstúpil a poriadne ju pomiloval, on však povedal, že ešte nie je vhodná chvíľa a nech sa sústredi na svoju rozkoš. Začal dráždiť jazykom jej ružičku a ta sa pod dotykom jazyka začala otvárať. Jej reakcia ho prekvapila, vôbec netušil, že je to jej najcitlivejšie miesto, ktoré jej pri dráždení poskytuje najväčšiu rozkoš. Zmietala so sebou zo strany na stranu a zvoľna sa blížila na svoj vrchol. Bola plne v moci jeho jazyka a oddávala sa rozkoši. Narážala so zadočkom na jeho jazyk a cítila, že sa blíži jej vyvrcholenie. Orgazmus ju zasiahol v niekoľkých vlnách za sebou a on ju zvoľna dráždil jazykom, takže ju neustále zaplavoval orgazmom za orgazmom. "Prosím, už nie, nechaj ma chvíľku odpočinúť," poprosila ho a on so záhadným úsmevom na perách počúvol.

Váš nový partner zo sex zoznamky by vám určite másáž urobil, nie je na čo čakať, zoznámte sa!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.