Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ľudia milujú sex v troch, skúsite ho tiež?

2.september 2021
Ľudia milujú sex v troch, skúsite ho tiež?

Sex v troch čiže trojka je forma skupinového sexu - dosť prekvapivá sa odohráva v troch ľuďoch. Dvaja muži alebo dve ženy, alebo dokonca 3 muži alebo 3 ženy, je to jedno. Je pre vás trojka to pravé? Ako sa na ňu pripraviť a čo by ste mali vopred vedieť?

Ak premýšľate, či je pre vás trojka to pravé, určite nie ste sami. Podľa štúdie doktora Justina Lehmillera, člena poradného zboru Men'Health a výskumného pracovníka Kinseyho inštitútu, je skupinový sex najčastejšou sexuálnou fantáziou Američanov. O sexe zahŕňajúcom viac ľudí fantazírujú najmä muži.

Štúdie ukazujú, že približne 10 percent žien a 18 percent mužov uvádza, že už skúšali sex v troch. Ak sa chcete pridať do tej šťastnej skupiny jedincov, ktorí môžu svoje fantázie uskutočniť, musíte vopred zvážiť niekoľko vecí. S tým vám poradia odborníci na sex aj obyčajní ľudia, ktorí si užili trojku, a pokúsia sa načrtnúť všetky aspekty, ako si trojku užiť čo najviac.

Prečo ľudia milujú sex v troch?

"Úprimne povedané, trojka pre mňa bola o tom, že som si mohol užiť ďalšiu ženu so ženou, ktorú milujem. Je to zážitok s partnerkou, ktorý si užívam najviac. Na druhú stranu, možnosť byť vnútri viac žien počas jednej noci je povzbudením ega. Jednoducho som sám sebou." - Rafa, 34 rokov, San Diego

"Myslím, že na intimite s viacerými ľuďmi naraz je niečo zvláštne. Ani si nemyslím, že ide o naplnenie fantázie, skôr len o to, že mám možnosť užiť si takto milovanie s dvoma ľuďmi naraz." - Spencer, 21 rokov, Quebec

"Pri skupinovom sexe môžete byť naozaj kreatívny, vymýšľať nové polohy, ktoré následne vyskúšate, striedať sa a venovať sa jednej osobe atď. Páči sa mi, že sex neprestáva, ani keď si dá jeden človek na chvíľu pauzu, aby sa napil vody alebo len sedel a pozoroval ďalších dvoch. Je to neustály dynamický proces, ktorý pri sexe jeden na jedného proste nemôžete zažiť." -L, 22 rokov, Veľká Británia

Aká je logistika sexu v troch?

Existuje mnoho spôsobov, ako prevádzkovať a prežiť sex v troch, takže si najprv budete musieť poriadne rozmyslieť, čo chcete. Nižšie nájdete niekoľko otázok, nad ktorými by ste sa mali zamyslieť:

S kým chcete mať trojku?

Chcete sa pripojiť k existujúcemu páru, nechať niekoho pripojiť sa k hrám s vami a vaším partnerom, alebo chcete nájsť dvoch náhodných ľudí, čo sa nepoznajú? Tieto faktory budú určovať, akým spôsobom budete ľudí do trojky hľadať.

Než sa do toho vrhnete po hlave, najskôr si ujasnite pár pravidiel a vyberte vhodného človeka pre vaše hrátky v troch

Čomu ste vy a vaši partneri otvorení?

Aká je vaša sexualita? Kto s kým bude komunikovať a aké aktivity budú povolené? Niektorí ľudia majú radi sex v troch bez bozkávania, alebo naopak vyradia z hry penetráciu. Niektorí muži chcú mať "diabolskú trojku", čo je trojka zahŕňajúca dvoch mužov, ktorí spolu nemajú sexuálnu interakciu. Iní chcú plne bisexuálnu trojku.

Kde to budete robiť?

Než sa do toho vrhnete, zvážte potenciálne miesta, spôsoby spania a dĺžku trvania zážitku. Ak ste v partnerskom vzťahu a nechceli by ste, aby osoba, ktorá sa k vám pripojí, zostala, dajte to najavo - ale láskavým spôsobom. Ak ste v tejto možnosti naopak otvorení, uistite sa, že je v posteli dostatok miesta pre troch alebo vymyslite spanie/odpočinok niekde inde.

Ako nájdem ľudí, s ktorými by som mohol mať sex v troch?

Otázka, na ktorú by nejeden rád poznal odpoveď. Zistite to vďaka skutočným skúsenostiam ľudí, ktorí trojku prevádzkujú.

"Nápomocné môže byť nájsť komunitu a priateľov s podobnými názormi na sex a vzťahy. Našli sme komunity nemravníkov, komunity LGBTQ, ktorí poskytovali príležitosti na usporiadanie trojky. Zoznamovacie weby môžu fungovať, ale byť lovcom jednorožcov nie je cool." - Rafa, 34 rokov, San Diego

"S mojím primárnym partnerom sme si navzájom prezerali zhody na Tinder a písali správy ľuďom, ktorí nás oboch priťahovali (a ktorí vyzerali, že by tomu mohli byť otvorení!), s otázkou, či by mali záujem o sex v troch. Ak odpoveď znela áno, trochu sme sa porozprávali o hraniciach, záľubách, čo nemáme radi atď., a ak sme z toho mali príjemný pocit, zišli sme sa." - Gabe, 30 rokov, Kapské Mesto

"Záujemcom o sex v troch by som odporučil, aby začali u svojich partnerov a porozprávali sa s nimi o tom, akým možnostiam sú otvorení. Ak ste na to sami, myslím si, že aplikácie a online komunity sú ďalšími miestami, kde hľadať. Väčšinu sexuálne pozitívnych ľudí, ktorých som spoznal a s ktorými som komunikoval, som našiel práve takto." - Daniel L., 40 rokov, Queens

Na akých online mobilných aplikáciách sa môžem zoznámiť s ľuďmi, ktorí majú záujem o trojku?

Na našej sex zoznamke určite nájdete veľa mužov aj žien, ktorí majú záujem o trojku. Hľadať takého človeka ale môže vždy len človek opačného pohlavia. Ďalej sa ponúka aplikácia Feeld, Grindr, Scruff, FetLife, Fantasy - väčšinu z nich stiahnete zadarmo na iOS aj Android.

Online zoznamky a rôzne komunity sú ideálnym miestom, kde môžete hľadať niekoho do trojky

Čo je to lovenie jednorožcov (unicorn hunting)?

Rafa spomínal, že nemáme byť lovcom jednorožcov. Čo to ale znamená? Lovenie jednorožcov je, keď heterosexuálny pár hľadá bisexuálnu ženu, ktorá by sa k nim pridala na sex v troch. Hľadať bisexuálnu ženu do trojky nie je zo svojej podstaty nič zlé. Lovci jednorožcov však majú zlú povesť, pretože sa k žene, ktorá sa k nim pripojí, často správajú ako k tovaru, miesto ako k ľudskej bytosti.

Lovci jednorožcov majú tiež tendenciu používať dravé a klamlivé taktiky, aby bisexuálne ženy nalákali do svojich spální. Často vstupujú do priestorov určených pre queer ženy výhradne pomocou ich profilu v zoznamovacích aplikáciách, alebo sa dokonca prezentujú ako slobodná žena, aby predpokladanú dohodu odhalili až po nadviazaní vzťahu. Tieto bisexuálne ženy sa potom cítia zranené a oklamané.

"Pokiaľ vám ide len o to, aby ste si s manželkou zaobstarali tretieho bez skutočného citového vzťahu, odporučil by som vám najať si profesionálnu sexuálnu pracovníčku," hovorí Daniel L. z Queense. Najať si sexuálnu pracovníčku je úplne oprávnené, ak chcete rozhodovať o všetkom! Môžete si tak vytvoriť presne taký zážitok, aký chcete, a nemusíte sa obávať citovej väzby.

Ako sa mám na trojku emocionálne pripraviť?

Komunikujte, komunikujte, komunikujte. V monogamných vzťahoch je počas trojky bežná žiarlivosť. Štúdie ukazujú, že komunikácia alebo vytvorenie pravidiel, ktoré sú výhodné pre vás aj vášho partnera, môže posilniť pocity pohody. Ak máte s komunikáciou problémy, možno by ste mali s trojkou počkať, kým túto zručnosť ďalej nerozvinie.

"Začnite sex v troch zdieľaním túžob, obáv a hraníc každého z vás," hovorí sexuálny pedagóg Cory Bush. "Každá osoba (bez ohľadu na to, či je partnerom) by mala zdieľať svoje vlastné túžby." Je to skvelý spôsob, ako vopred prísť na prípadné prekážky a určiť, na čo si dať pozor, predovšetkým na aké spúšťače alebo nepríjemné pocity. Vždy sa odporúča vopred si vymedziť jasné hranice.

Čo by som mal mať na pamäti počas samotnej trojky?

"Nemajte obavy z erekcie. Penis pri skupinovom sexe často nedokáže zostať stoporený po celú dobu, čo je úplne normálne, najmä ak ste v tom nováčikovia. Sľubujem, že to nikomu nebude vadiť. Je oveľa viac vzrušujúce hľadať kreatívne spôsoby, ako ľudí potešiť, než sa zamerať len na penetráciu." - L, 22 rokov, Veľká Británia

"Myslím, že ak chcete trojku, pretože je to pre vás konkrétna fantázia, trochu upravte svoje očakávania. Spočiatku to môže byť trochu strnulé a trápne a môže to trvať niekoľko rôznych pokusov, ako to bude zodpovedať vašim predstavám." - Spencer, 21 rokov, Quebec

Neľakajte sa, keď sex v troch nebude na prvýkrát ako vo vašej fantázii. Nevzdávajte to a čo najviac si ho užite!

Existuje niekoľko znamení, na ktoré si treba dať pri trojke pozor

"Myslím, že ak je niekto extrémne dychtivý sa do toho pustiť, ale je odmietavý, keď dôjde na všetky prípravné práce (stanovenie hraníc, zvládnutie očakávania atď.), Nemusí mať na srdci vaše najlepšie záujmy." - Gabe, 30 rokov, Kapské Mesto

"Keď ide o to, nájsť niekoho, kto vo vás oživí príťažlivosť, ktorú k partnerovi cítite. To je iný problém, ktorý potrebuje vnútornú prácu, komunikáciu a terapiu." - Evans, 29 rokov, Ghana

"Najdôležitejšia vec, ktorú chcem pri trojke zažiť, je, aby obe strany boli vzrušené - aj keď to dávajú najavo rôznymi spôsobmi. Najväčšie obavy mám z toho, že v páre je jeden z partnerov vodcom a druhý partner sa s tým v podstate len zmieruje." - Emerson K, 21 rokov, Kansas

Ale čo keď sa všetko strašne pokazí?

Ak idete do trojky s partnerom, môže sa pokaziť veľa vecí. Môže sa objaviť žiarlivosť, prevládnuť neistota alebo sa nevedomky odhalia spúšťače. Trojka je riziková aktivita a môže upozorniť na nestabilitu vášho vzťahu. Preto je nesmierne dôležité, aby ste do tohto zážitku išli s tým, že je váš vzťah pevný a nijako ho to neohrozí.

"Aj keď veci neprebehnú tak, ako ste si mysleli, alebo dokonca keď vás niečo naštve, viete, že máte partnera, ktorý vás podporí a pomôže vám to potom prekonať. Musíme sa cítiť fyzicky aj emocionálne bezpečne, aby sme sa mohli skutočne oddať rozkoši, takže ak sa obávate niečoho, čo by mohlo spôsobiť hádku, s trojkou ešte počkajte a do tej doby sa sústreďte na vyriešenie tohto problému," hovorí Bush.

Aj keď vás môže desiť prevádzkovať sex v troch, nenechajte ochromiť strach. Trojka je skvelá príležitosť, ako sa trochu pobaviť, sexuálne skúmať a prípadne sa pri tom zblížiť s partnerom (partnermi).

Hľadajte partnerov do trojky na našej sex zoznamke!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.