Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

V čom uchovávať erotické hračky a pomôcky? - 2. diel

15.február 2022
V čom uchovávať erotické hračky a pomôcky? - 2. diel

Možností, kde uchovávať alebo kam schovávať erotické hračky a pomôcky je mnoho. Preto vám prinášame druhý diel na túto tému, v ktorom objavíte množstvo ďalších skvelých boxov, puzdier, taštičiek alebo schoviek, ktoré sú tak geniálne, že len vy budete vedieť, že sa vo vnútri nachádza niečo intímne.

Ak vás zaujíma, aké predmety sa objavili v predchádzajúcom diele článku, neváhajte a prečítajte si V čom uchovávať erotické hračky a pomôcky - 1. diel.

Puritize Home Large UVC Sterilizer Box

Spoločnosť: UVee
Cena: 149,99 dolárov

Tento kufrík je diskrétny, jednoduchý, má vstavaný kombinačný zámok a dokonca dezinfikuje vaše hračky počas skladovania pomocou UV-C svetla. Ľudia s germafóbiou môžu jasať a pravdepodobne ho budú využívať nielen na erotické pomôcky, ale aj na diaľkové ovládače, bezdrôtové slúchadlá, telefón, ale napríklad aj na čistenie psích hračiek. Toto puzdro naozaj ponúka možnosti využitia pre množstvo predmetov, takže sa rozhodne oplatí zaobstarať. Síce bolo pôvodne určené iba pre erotické hračky (hoci nedávna zmena názvu na "Puritize Home" vyvoláva dojem, že je určené pre celú domácnosť. Toto zariadenie vyzerá ako solárium pre vaše hračky (či iné predmety) a v závislosti od veľkosti, ktorú si zaobstaráte, sa do neho zmestí všetko od vaginálnych guličiek, bullet vibrátorov, cez rabbit vibrátory, a čo je najpôsobivejšie, až po Magic Wand. Väčšia veľkosť má aj nabíjacie porty, takže sa sterilizátor môže nabíjať, zatiaľ čo sa vo vnútri predmety dezinfikujú.

Puritize Home Large UVC Sterilizer Box

Moi Box

Spoločnosť: Plume
Cena: 59 dolárov

Krabička Plume Moi Box je nielen diskrétna, ale vďaka lakovanému povrchu a kombinačnému zámku s prackou z hovädzej kože pôsobí veľmi elegantne. Dostanete aj cestovné puzdro, ktoré vám pomôže hračky vo vnútri krabičky ešte lepšie usporiadať. Stránky obsahujú naozaj skvelý rozpis hračiek, ktoré sa do krabičky zmestia, a hračiek, ktoré sa do nej nezmestia (sexuálne panny v životnej veľkosti spadajú do kategórie "nie", rovnako ako Magic Wand vibrátory).

Moi Box

Happy Rabbit Silicone Storage Case

Spoločnosť: Happy Rabbit
Cena: 6,82 dolárov

Nie tak diskrétne, ale stále roztomilé. Toto silikónové puzdro, dostupné v troch veľkostiach, od spoločnosti Happy Rabbit je pekný spôsob, ako udržať všetky vaše silikónové sexuálne hračky pohromade na jednom mieste. Väčšia veľkosť je vhodná pre rabbit vibrátory, zatiaľ čo menšie veľkosti sú perfektné pre bullet vibrátory, erekčné krúžky a kondómy.

Babeland Keeper Case

Spoločnosť: Babeland
Cena: 5,99 dolárov

Pokiaľ chcete mať úložný priestor pre svoje malé hračky a zároveň podporiť malý podnik, mohol by byť tento nenápadný kufrík s logom Babeland presne pre vás, navyše je cenovo dostupný a roztomilý. Nie je obrovský, takže sa viac hodí na menšie hračky, ako sú bullet vibrátory, kondómy, erekčné krúžky a vrecká s lubrikantom, ale pokiaľ so svojou zbierkou erotických hračiek ešte len začínate, tak ho potrebujete!

Happy Rabbit Silicone Storage CaseBabeland Keeper Case

CalExotics Pleasure Pearls Weighted Esctasy Kegel Balls in Clam Case Box

Spoločnosť: CalExotics (California Exotic Novelties)
Cena: 17,99 dolárov

Dobre, toto je tak trochu scenár „sliepky a vajcia“, pretože spoločne s úkrytom dostanete aj erotickú hračku. Dotyčné puzdro je mimoriadne roztomilá mušľa a vo vnútri sa nachádzajú Venušine "perly". Úprimne povedané, zahoďte dodávané guličky a vyberte si populárnejšie a osvedčenejšie (nízka cena tu zodpovedá kvalite), ako sú high-tech Lovelife Krush alebo kultové Lelo Pleasure Beads, ale puzdro si nechajte, pretože je naozaj roztomilé.

Lovehoney Lockable Sex Toy Case

Spoločnosť: Lovehoney
Cena: 26,99 dolárov

Za menej ako 30 dolárov je toto veľkoryso veľké puzdro z tvrdého plastu uzatvárateľné na zips skvelou ponukou. Sú v ňom sieťované a elastické vrecká na usporiadanie vašich hračiek a je priestrannejšie, než vyzerá. Ako vidíte, zmestí sa vám tam rabbit alebo magic wand vibrátor v plnej veľkosti, spolu s ďalšími vecami, ako sú krúžky na penis, vibračné guličky, kondómy a čokoľvek ďalšie potrebujete. Zipsy sú v jednej línii, takže na ne môžete hodiť visiaci zámok ako na kufor, keby sa v ňom chceli začať hrabať nejakí zvedaví spolubývajúci.

Lovehoney Lockable Sex Toy Case

Eoere Combination Lock Medicine Cabinet

Spoločnosť: Eoere
Cena: 37,99 dolárov

Tento kufrík z tvrdého plastu je pomerne cenovo dostupný, teda pokiaľ hľadáte niečo so vstavaným kombinačným zámkom. Je určený pre lieky a fľaštičky s tabletkami, takže sa do neho pravdepodobne nezmestia väčšie hračky, ako je rabbit vibrátor, ale množstvo menších bullet vibrátorov, lubrikantov, kondómov a ďalších malých vecí by sa určite zmestilo.

Eoere Combination Lock Medicine Cabinet

Urecity Portable Makeup Train Case

Spoločnosť: Urecity
Cena: 99,95 dolárov

Tento kufrík je so svojimi 25,5 cm strednej veľkosti, čo znamená, že by sa do neho zmestilo niekoľko bullet vibrátorov a prípadne aj nejaké zasúvacie hračky, aj keď čokoľvek o veľkosti magic wand vibrátora by sa doň nevošlo. Nájdete na ňom zabudovaný kombinačný zámok a celý kufrík je viac ako roztomilý a môžete sa s ním bez obáv pochváliť. Navyše, keby niekto pojal podozrenie, tak jednoducho cestujete s uzamykateľným kozmetickým kufríkom! Navyše ho možno zaobstarať v ďalších dvoch veľkostiach, do ktorých sa už zmestia aj väčšie pomôcky.

Urecity Portable Makeup Train Case

Book Safe with Key Lock

Spoločnosť: JSSMST
Cena: 13,50 dolárov

Hľadáte super schovku pre svoje hračky? Potom vás zaujme tento dutý slovník. Je dodávaný s dvoma kľúčmi pre bezpečné a diskrétne uloženie vašich pomôcok. Vzhľadom k tomu, že má veľkosť knihy (aj keď je to slovník, takže tučná kniha, ale napriek tomu), je pravdepodobne lepšia pre menšie hračky.

Book Safe with Key LockBook Safe with Key Lock

Diversion Water Bottle Can Safe

Spoločnosť: Stash-It
Cena: 23,95 dolárov

Schovať si intímne hračky do termosky? Prečo nie! Aj keď sa sem zmestí maximálne tak bullet vibrátor alebo pár kondómov či lubrikačných sáčkov, čmuchalov by asi NIKDY nenapadlo sa sem pozrieť, čo môže byť veľké plus.

GoPong Sunscreen Diversion Safes 2 Pack

Spoločnosť: GoPong
Cena: 9,99 dolárov

Viete, že na Amazone môžete zohnať celý rad takýchto nenápadných skrýš, ktoré môžu byť ako na erotické pomôcky, tak aj na cennosti, peniaze alebo ďalšie veci, ktoré nechcete, aby niekto našiel? Tak napríklad tieto falošné fľaše na opaľovací krém sú 20 cm vysoké a 7,5 cm široké, takže by pravdepodobne boli dobré len na malé intímne pomôcky. Ale zase si ich môžete hodiť do kufra na dovolenku a rozhodne to nikomu nebude pripadať divné.

Diversion Water Bottle Can SafeGoPong Sunscreen Diversion Safes 2 Pack

Fake Whole Kernel Corn Can Safe

Spoločnosť: Maelivos
Cena: 11,99 dolárov

Rovnako vás môže prekvapiť táto (prekvapivo priestranná) falošná plechovka kukurice. Táto tajná schránka meria asi 10 cm na výšku, čo je viac ako dosť pre bullet vibrátory a dokonca aj väčšie "rúžové" vibrátory, ako je OhMiBod Lovelife Smile, ktorý meria iba 7,5 cm.

Liberator Tallulah Suede Locking Sex Toy Case

Spoločnosť: Liberator
Cena: 60 dolárov

Zatiaľ čo ľudia s jednou alebo dvoma hračkami si pravdepodobne vystačia s ich uložením do zásuvky v puzdrách, ako sú tie vyššie uvedené, ak máte viac ako jednu alebo dve, môžete zvážiť toto puzdro z mikrovlákna ako alternatívne miesto, kde ich môžete mať pohromade. Puzdro má vodeodolnú nylonovú podšívku pre väčšiu ochranu a je ľahko uzamykateľné priloženým visiacim zámkom a kľúčom. Ľahko sa do neho zmestí niekoľko veľkých wand vibrátorov a menších hračiek - pokiaľ do neho však vložíte viac hračiek, každá by mala byť stále vo vlastnom samostatnom látkovom sáčku.

Fake Whole Kernel Corn Can SafeLiberator Tallulah Suede Locking Sex Toy Case

Upko Luxury Bondage Locking Storage Sade Trunk

Spoločnosť: Upko
Cena: 550 dolárov

Vždy sa nájdu ľudia, ktorí sa rozhodnú veľa investovať do jedného typu vecí – a ak sú tým typom vecí náhodou erotické hračky, potom by mohli hľadať úložný priestor, ktorý bude hodný veľkosti ich zásob. Courtney Kocak, spolumoderátorka programu Private Parts Unknown, síce tento kufor nevlastní, ale hovorí: "Ako sa moja zbierka rozrastá, mám zálusk na tento nádherný kufor: Je to sexy vyzerajúci organizátor, ktorý ma sám o sebe vzrušuje." Uzamykateľný kufor z umelej kože lemovaný červeným zamatom sa otvorí a odhalí niečo, čo pripomína skôr malú skriňu so zásuvkami, háčikmi a otvormi na uloženie najrôznejších erotických hračiek a doplnkov. (Ktoré by opäť mali byť uložené v jednotlivých puzdrách, pokiaľ by sa mohli dostať do kontaktu.) V zatvorenom stave vyzerá skôr ako luxusný kufrík alebo aktovka a mal by sa vďaka svojej hrúbke vojsť pod väčšinu postelí.

Liberator Tristan Toy Bag

Spoločnosť: Liberator
Cena: 65 dolárov

Táto štýlová taška by sa dala nazvať naším osobným favoritom. Má množstvo možností ukladania erotických hračiek rôznych veľkostí a tvarov. Vyzerá naozaj skôr ako štýlová taška, než ako niečo, v čom budete schovávať svoje erotické pomôcky, čo jej nahráva na cestovanie. Je kompaktný, ale zároveň sa nemusíte báť, že by sa do nej nezmestil Magic Wand vibrátor a množstvo ďalších hračiek. Recenzia hovorí jasne: "Naplnila som ho sexuálnymi hračkami a viezla ho v lietadle a nikto ani nemrkol okom. Rovnako diskrétne je aj v prípade, že idete k partnerovi domov pešo."

Bondatrix BDSM Equipment Tool Kit Bag

Spoločnosť: Bondatrix
Cena: od 182 dolárov

Ľudia, ktorí majú viac hračiek pre BDSM, by mohli dať prednosť tomuto organizéru s množstvom slotov a vreciek pre svoje nástroje. Odporúča ho Kenneth Play, tvorca série "Sex Hacker Pro" a spoluzakladateľ Hacienda Villa - sexuálne pozitívne komunity. Po zbalení výbavy sa ľahko prenosná taška zroluje do tubusu doplneného nastaviteľným ramenným popruhom. Keď sa taška nepoužíva, je možné ju vďaka pútkam v hornej časti ľahko zavesiť do skrine.

Upko Luxury Bondage Locking Storage Sade TrunkBondatrix BDSM Equipment Tool Kit Bag

Teraz už môžete v kľude rozširovať svoju zbierku erotických hračiek a pomôcok, pretože sme vám dali viac ako mnoho nápadov na úložné priestory.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.