Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex schôdzky na jeseň tiež ponúkajú veľa možností

29.október 2019
Sex schôdzky na jeseň tiež ponúkajú veľa možností

Aj keď to doteraz zatiaľ veľmi nevyzeralo, jeseň už tu je mesiac s nami. Teraz už sa ale musíte pripraviť na naozajstné jesenné počasie, kedy nás nepotešia ani teploty a ani počasie, ktoré bude vlhké a "vlezlé". To by však nemalo brániť vašim schôdzkam za účelom sexu! Ako to urobiť? Poradíme vám.

Normálne sa už v októbri stretávame s naozaj nepríjemným počasím. Zatiaľ sa nám úspešne vyhýbalo, a tak sme si mohli užívať pokojne aj 20° teploty a málo sme počuli o tom, že by niekde mrzlo. To sa skvele hodilo všetkým ľuďom, ktorí si chceli užívať posledné chvíľky nezáväzného (ale pokojne aj záväzného) sexu vonku. Teraz už sa ale budeme všetci musieť zmieriť s tým, že to bude inak a budeme sa musieť prispôsobiť. Pre mnohých to je síce nemilé, ale verte, že nejaké možnosti stále ostali. Dáme vám podrobný návod, ako to urobiť, aby ste sa mohli zoznámiť s niekým na sex zoznamke a užili si pekné intímne chvíľky.

Zoznámenie na online sex zoznamke

Takéto zoznámenie je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako si nájsť partnera ako pre nezáväzný sex, tak pre milenecký vzťah, ktorý je založený na dlhodobejšej báze. Je dobré mať dopredu rozmyslené, čo vlastne hľadáte. Sex na jednu noc? Alebo skôr niekoho, s kým by ste si chceli užívať pravidelne? Túto informáciu si môžete dať aj do svojho profilu, aby každý vedel hneď na začiatku, o čo máte záujem.

Dohoda je dôležitá

Všetko je o vzájomnej dohode. Riešte spolu ako to, že sa dopredu dohodnete, na akej báze bude tento "vzťah" založený, tak aj to, ako prebehne vaše prvé stretnutie. Nenechajte to na náhodu. Spýtajte sa tejto osoby na to, ako by si predstavovala vašu prvú schôdzku, či si myslí, že by na nej mal prebehnúť sex, prípadne aký a kde. Nemusíte všetko plánovať do úplných detailov, ale obaja by ste mali mať jasnú predstavu, ako bude schôdzka prebiehať a čo budete robiť. Tiež je vhodné spomenúť, že ak si nebudete vzájomne sympatickí, upustíte od toho a nebudete druhého do ničoho nútiť.

Prvé chvíľky na verejnom mieste

Tieto prvé chvíľky by ste ešte nemali tráviť sexom, a to nielen preto, že sa budete nachádzať na verejnom mieste, ale aj preto, že by ste mali najprv zistiť, či vám druhá osoba bude sympatická. V prípade, že sa vám z akéhokoľvek dôvodu nebude váš potenciálny sexuálny partner pozdávat, slušne sa s ním rozlúčte.

Nebojte se poznat sexuálního partnera na podzim!

Kde sa tieto prvé chvíľky budú odohrávať, to bude záležať len na vás. Niekomu je sympatickejšie, keď sa môže uchýliť k dobrému šálke kávy v príjemnej kaviarni. Iní zasa dajú prednosť reštaurácii, baru alebo vínnej pivnici, v ktorej sa uvoľní pohárikom alkoholu. S ním by ste to ale určite nemali preháňať, pretože nielen, že by ste sa potom mohli rozhodnúť inak ako za triezva, ale navyše by vôbec nemuselo k intímnostiam dôjsť, ak by ste sotva boli schopní chodiť. Jeden pohár na uvoľnenie a počiatočný pokec je úplne fajn.

Aktívnejšie typy ľudí môžu toto úvodné poznávanie stráviť aj vonku na prechádzke. Nikdy nechoďte mimo mesto alebo do miest, kde sa nenachádza veľa ľudí, kým nebudete druhému aspoň trochu dôverovať.

Presuňte sa do súkromia

Po tom, čo zistíte, že vám druhý je sympatický a naozaj by ste si s touto osobou chceli užiť intímne chvíľky, nezostáva vám nič iné, než nájsť miesto, kde to urobiť. Čisto teoreticky by to išlo aj na záchodoch v kaviarni alebo bare, kde ste strávili prvé chvíľky spolu, ale aj keď by to bolo veľmi vzrušujúce, tak to radšej zavrhnite.

Auto

To najmenšie súkromie, čo si môžete na jeseň ešte dopriať, je auto. Aj keď je to dosť minimalistické, ak nemáte v pláne skúšať kamasutru, tak by to nemusel byť zlý nápad. Len si aspoň trochu nechajte najprv rozbehnúť kúrenie. Možno si hovoríte, že sa predsa zahrejete pri sexe a možno aj na začiatku budete rozpálení, ale zima často obzvlášť ženy premôže a nikto nechce, aby sa tam jeden z vás (alebo dokonca obaja) klepal zimou.

Je to tiež veľmi dobrá varianta, ak nechcete, aby vás niekto videl. Stačí zájsť na nejaké opustené miesto a nikto sa nikdy nedozvie, čo ste robili. Možno nejaký náhodný okoloidúci zbierajúci huby sa nájde, ale tak to asi nebudete mať čas sledovať...

Prenajatú izbu

Vo väčších mestách sa ponúka aj samostatný prenájom izieb v byte alebo garsonke, ktoré sú často vybavené všetkým, čo budete potrebovať. Sadzby sa väčšinou pohybujú hodinovo, málokedy za deň či celú noc. V týchto izbách nájdete čisto prezlečenú posteľ, kondómy, fľašu šampanského a podobné veci, ktoré by sa vám mohli hodiť. Niekde nájdete aj erotické hračky, ale tie odporúčame nepoužívať, pretože nikdy neviete, či sú riadne umývané po každom použití tak, ako by mali. Mohla by sa rozvinúť infekcia alebo pohlavne prenosná choroba. Ak si to bez erotických hračiek nedokážete predstaviť, prineste si svoje.

Na podzim se spolu můžete válet v listí, ale sex si užijte uvnitř

Hotel

Klasický hotel alebo pokojne aj penzión je dobrou možnosťou, ale pravdepodobne sa vám trochu predraží a keď už sa pre to rozhodnete, oplatí sa vám tam stráviť celú noc, ktorú si aj zaplatíte. Len sa musíte vopred rozhodnúť, či je vôbec reálne, že by ste s týmto človekom, ktorého vidíte prvýkrát, chceli stráviť úplne celú noc, alebo či vám budú stačiť dve hodiny. Ak vám bude skôr sedieť druhá možnosť, vyberte si milenecký azyl.

Milenecký azyl

Asi najčastejšia možnosť, ktorú zvolí väčšina ľudí, a to či už tých, ktorí sa zídu len raz, alebo sa schádzajú pravidelne. Oplatí sa to viac, ako si zaplatiť izbu v hoteli na jednu noc, a svoj účel to splní. Mali by ste si dať ale pozor na to, aby ste navštívili iba také podniky, ktoré budú čisté a bezpečné. Nechoďte do pochybných podnikov, ktoré vám budú pripadať divné už na prvý pohľad, skúste si prečítať recenzie na internete, ktoré vám môžu veľa napovedať.

Keď sa vám stane, že sa aj tak ocitnete v izbe, ktorá sa vám nebude páčiť, nebojte sa to oznámiť personálu, požadujte naspäť peniaze a vyberte si iný podnik, a to aj napriek tomu, že vaša chuť na sex je obrovská a budete pred druhým vyzerať ako puntičkár. Nikto si nechce užívať na použitých prestieradlách, nájsť niekde v kúte použitý kondóm alebo ešte nejaké horšie veci. Ide o vaše zdravie a zážitok, ktorý rozhodne chcete príjemný.

Wellness

Chcete trochu zrelaxovať a pri tom si užiť pekné intímne chvíľky? Návšteva súkromného wellness pre vás môže byť výbornou voľbou. Oddýchnete si od stresu všedného dňa nielen vďaka sexu, ale aj vďaka vírivke. Nebojte sa, vírivky sú dezinfikované. Vždy by ste sa ale mali opäť uistiť, že sa jedná všeobecne o dobrý a čistý podnik, takže skontrolujte aj uteráky, podlahu a keby sa vám niečo nezdalo, nenechajte to len tak. Máte právo na precíznu čistotu, už len preto, že tieto súkromné wellness často nie sú práve lacnou záležitosťou.

Sex venku na lavičce na podzim je jednou z možností, ale bude vám při ní zima

Váš dom/byt

Ak uvažujete o tom, že by ste svojho nového sexuálnho partnera vzali k sebe domov, dobre si to najprv rozmyslite. Má to veľa nevýhod. Nielen, že vám z neho môžu zmiznúť cennosti alebo peniaze, ale druhý bude odteraz vedieť, kde presne bývate, čo so sebou nesie ďalšie riziká. Stretli ste sa s týmto človekom prvýkrát? Neberte ho k sebe domov. Na prvé dve alebo tri stretnutia si vyberte jednu z predošlých možností a následne, až druhému budete dôverovať v tom, že ide predovšetkým o spoločné intímne užívanie si, ho pozvite k sebe.

Samozrejme ak je to vôbec možné! Ak máte doma manžela/ku alebo deti, ťažko si tam budete vodiť milenca/ku. A nerobte to ani v prípade, keď práve nemá byť nikto doma. Tu totiž funguje zákon, že raz by vám to síce možno prešlo, ale je dosť možné, že na druhýkrát by sa ako na potvoru urobilo niekomu zle a prišiel by domov skôr.

Čo robiť po sexe?

Nikto väčšinou nerozmýšľa nad tým, čo bude po sexe. A tak nastáva trochu trápna chvíľka, kedy neviete, či sa hneď zobrať a odísť, alebo či zostať ešte chvíľu.

Je dobré, keď si to stanovíte vopred, na druhú stranu ale môže byť trochu trápne sa o tom baviť. Stanoviť to môžete predovšetkým podľa toho, na čom ste sa dohodli. Keď hľadáte sex na jednu noc, odíďte do pol hodiny po sexe a nič neriešte. Veď to je to, čo ste chceli - iba sex-, alebo nie? Ak ste sa ale dohovorili na dlhodobejšom mileneckom vzťahu alebo kamarátstve s výhodami, môžete sa po sexe ešte rozprávať alebo ísť napríklad na prechádzku.

Nabudil vás tento článok a chcete si užiť na jeseň trochu sexu? Zaregistrujte sa na online erotickej zoznamke a nájdite si niekoho, s kým si jesenné intímne hrátky užijete na sto percent. Nenechajte sa obmedziť nepekným a chladnejšom počasím a hľadajte spôsoby, ktoré vám dovolia z takej schôdzky dostať maximum.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.