Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na jún 2021

10.jún 2021
Sex horoskop na jún 2021

Ani sme sa nenazdali a je tu prvý letný mesiac. Budú vás čakať žeravé radovánky? Na čo by ste sa mali zamerať a na čo si dať pozor v sexuálnom a milostnom živote? To vám prezradí náš sex horoskop na jún 2021!

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Existujú určité mesiace v roku, ktoré akoby boli stvorené pre blaho vzťahov. A áno, jún 2021 je jedným z nich. Vesmír sa postará o to, aby sa vo vašom živote dialo toľko vecí, že si tento mesiac rozhodne zapamätáte.

Všetko začne tým, keď sa Venuša (planéta lásky) 2. júna presunie do znamenia Raka. Poskytuje vám váš vzťah všetky potrebné pocity a zároveň sa v ňom cítite citovo chránení? Tak by to malo byť, a ak to tak nie je, je na čase sa s partnerom porozprávať a vyriešiť to. Teraz na to bude tá najvhodnejšia doba. Neskôr, konkrétne 11. júna, sa Mars presunie do znamenia Leva a dodá vášmu milostnému životu naozaj hravú energiu.

20. júna Jupiter zmení svoj smer na retrográdny a v rovnaký deň sa Slnko presunie do znamenia Raka. Budete tak túžiť po väčšej slobode, čo sa odrazí vo vašich vzťahoch. Všetko vám bude pripadať skvelé, ale až do doby, kedy sa váš partner bude snažiť prevziať velenie v posteli. Aj vy by ste raz radi chceli rozkazovať a vládnuť tomu druhému, že?

Okrem vyššie spomínaného sa môžete tešiť na mnoho ďalších vecí, ktoré budú špecifické len pre vaše znamenie. Tak si ho vyhľadajte v zozname nižšie a prečítajte si, čo vás všetko čaká v sexe v júni 2021.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Barani, budete túžiť po vážnych spojeniach, či už pôjde o vášho stáleho partnera alebo niekoho, koho ste zrovna stretli. 11. júna vás Mars bude nútiť, aby ste tvorili takéto spojenie. Ak ste vo vzťahu, vydajte sa spoločne na nejaké rande. Pamätáte si na ne ešte? Už je to dlhá doba, čo ste na nejaké zašli, bývalé opatrenia proti šíreniu koronavírusy tomu vôbec nepomáhali. Ale teraz už sú zase uvoľnené a môžete navštíviť svoje obľúbené miesta (alebo čoskoro budete môcť). Ak ste slobodní, vedzte, že nebudete na dlho...

26. júna sa Venuša presťahuje do vašej sféry romantiky a randenia, takže to bude ideálna doba na hrátky v posteli s niekým, na kom vám záleží. Zvážte pozvanie stráviť celú sobotu v posteli, ktorého sa vám dostane. Keď budete súhlasiť, nebudete ľutovať.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Aby ste mohli niekoho naozaj spoznať a on mohol spoznať vás, musíte prestať byť tak ostražití. Tento mesiac vás presne k tomuto kroku bude vesmír tlačiť. Nebojte sa teda otvoriť sa niekomu novému alebo povedať partnerovi, čo si naozaj myslíte, čo vás trápi alebo aké sú vaše túžby. Oslobodí vás a budete si potom môcť užívať naozaj krásne intímne chvíľky.

Nenašli ste ešte tú pravú osobu? Nevadí, pretože tento mesiac vám to vadiť rozhodne nebude. Už máte svoju partiu alebo svojich ľudí, na ktorých sa môžete v prípade "núdze" obrátiť. Ak sa niekto bude hodiť do vášho štýlu života, tak to bude skvelé! Ale ak nie, nebudete z toho robiť vedu. Ak máte už partnera, nechajte ho zúčastniť sa vecí, ktoré bežne robíte osamote. Aj niečo tak základného, ​​ako je nakupovanie, sa pre vás dvoch môže stať zábavným výletom, ktorý vás zblíži.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Je úplne v poriadku si povedať o to, čo chcete. A ak sa tak rozhodnete, uistite sa, že to poviete úplne jasne (pretože váš partner pravdepodobne nie je tým najlepším v lúštení vašich náznakov). A keď už hovoríme o tom, čo chcete, hodí sa spomenúť ešte jednu dôležitú vec: 11. júna vás Mars inšpiruje k plánovaniu skvelého výletu s niekým, kto je pre vás veľmi dôležitý.

Spln 24. júna vám prinesie super zmyselnú energiu - naplánujte si na tento deň "odpočinok" v posteli so svojím partnerom, obaja si to budete veľmi užívať. Ku koncu mesiaca si uvedomíte, že ste našli svätý grál vzťahov: spravodlivosť a naprostý rešpekt. Výborne! Pomôže vám to v budúcnosti budovať vaše vzťahy a vedieť, čo od vzťahu chcete.

Rak (22. júna - 22. júla)

Väčšinu mesiaca sa bude Venuša nachádzať vo vašom znamení, takže k vám budú prichádzať sladké a romantické vibrácie. Keď sa aj Slnko dostane 21. júna do vášho znamenia, ucítite v láske nový začiatok. Ak teraz skúšate randiť s rôznymi ľuďmi, narazíte na niekoho, s kým si naozaj sadnete. A ak už vo vzťahu ste, zrazu pocítite ešte väčšiu zamilovanosť. No nebude to krásne? Užívajte si to!

Spln 24. júna sa bude nachádzať vo vašej sfére partnerstva, čo ešte zdvojnásobí všetky tieto milostné vibrácie. Zrazu vám dôjde, prečo naozaj ste so svojim partnerom - a budete na seba pekne pyšní, že ste ulovili zrovna jeho.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Niekto po vás pokukuje a vy si konečne uvedomíte, že tá pravá osoba tu s vami bola po celý čas. Za všetko bude zodpovedná Venuša, ktorá sa bude nachádzať vo vašej sfére skrytej lásky. Takže majte oči i srdce otvorené. Ak ste už v nejakom vzťahu, mali by ste tento mesiac naplánovať spoločný výlet. Obaja si to zaslúžite.

Mars sa presunie 11. júna do vášho znamenia a prinesie so sebou sexy energiu. Nebojte sa svojmu partnerovi zveriť, čo by ste v posteli chceli skúsiť. Keď sa Venuša na konci júna presunie do vášho znamenia, budete túžiť po starej dobrej zábave s niekým špeciálnym. Naplánujte si nejaké rande. Alebo napríklad tri.

Čo vás čaká v milostnom živote v júni 2021? Zistite to v horoskope!

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Čo ten kamarát, o ktorom ste vždy premýšľali, ale nikdy ste s tým nič neurobili? Viete, o ktorom hovoríme, že? Jún je ideálny mesiac, aby ste urobili prvý krok. Venuša naozaj chce, aby ste si za tým išli, tak prečo nie? Ak ste v súčasnej dobe vo vzťahu, vezmite svojho partnera a zažite spolu nové dobrodružstvá. Dokonca aj niečo tak obyčajného ako prechádzka na bicykli po okolí vás môže pekne zblížiť.

Jupiter sa bude nachádzať vo vašom opačnom znamení vo sfére vzťahov. Že ste teraz dlho nikoho nemali? Považujte to za vyriešené a predovšetkým ukončené. Koniec mesiaca obohatí spln váš život romantickými vibráciami. Či už budete na žeravom rande s niekým novým, alebo doma so svojím partnerom, budete sa cítiť veľmi výnimočne.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Práca síce nie je považovaná za najlepšie miesto, kde si nájsť partnera, ale Venuša vám pošle niekoho úžasného, ​​a ten niekto bude práve spojený s vašou prácou. Ak máte partnera, zamerajte sa na to, koľko času trávite spoločne s ďalšími ľuďmi. Možno zistíte, že zbytočne veľa. Ono trochu času, kedy budete osamote, môže priniesť veľa ovocia.

Saturn sa nachádza vo vašej sfére randenia a bude vám pomáhať zistiť, čo chcete, ešte než sa pustíte do niečoho nového. Ušetrí vám to veľkú bolesť srdca. Spln 24. júna vám pomôže vytvoriť krásnu spomienku, ktorá sa bude odohrávať doma. Či už s niekým novým alebo s dlhodobým partnerom.

Škorpión (24. október - 22. november)

Venuša sa bude na začiatku mesiaca nachádzať vo vašej sfére cestovania. Tým pádom bude ideálne, keď si so svojim partnerom vyrazíte niekam na výlet. Ak váš vzťah potrebuje malú vzpruhu, pomôže aj zarezervovanie si izby v miestnom penzióne alebo hoteli, aby ste spoločne načerpali zase sily.

Zatmenie Slnka, ktoré prebehne 10. júna a u nás nebude viditeľné, sa bude nachádzať vo vašej sfére intimity a budete vďaka tomu prežívať naozaj sexi chvíľky. Keď nebudete mať sex, budete na neho aspoň myslieť. A to veľa. Využívajte váš čas chytro, zapojte fantáziu a vytvárajte si v hlave sexi scény, ktoré neskôr môžete vyskúšať aj v realite. Na konci mesiaca sa so svojím partnerom prepojíte na emocionálnej aj fyzickej úrovni.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Schovávali ste si nejakú peknú spodnú bielizeň alebo nejakú vychytávku na sex, až príde tá správna doba? Spomeňte si, kde tieto vecičky máte, pretože teraz sa budú hodiť. Za všetko môžete poďakovať Venuši, ktorá sa bude nachádzať vo vašej sfére intimity a bude vám posielať sexy vibrácie všetkých druhov.

Novolunie, ktoré prebehne 10. júna sa bude nachádzať vo vašom opačnom znamení a objasní vám, ako veľmi sa môžete na svojho partnera spoľahnúť a či chcete svoj vzťah posunúť ďalej. Jupiter vás tiež bude tlačiť do toho, aby ste sa zamysleli nad tým, či žijete na správnom mieste. Možno už je čas, aby ste sa s partnerom nasťahovali k sebe - do takého miesta, ktoré vám obom bude pripadať ako doma, v ktorom sa obe budete cítiť perfektne.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Poznáte tie chvíle, kedy vám každý pripadá sexi? Kozorožci, vitajte v júni! Všetko sa to bude odohrávať vďaka Venuši, ktorá sa bude nachádzať vo vašom opačnom znamení. Ak narazíte na niekoho zaujímavého, dajte mu vedieť, že ste otvorení rôznym možnostiam. Od toho sa budú môcť odpichnúť a všetko sa dá do pohybu...

Ak ste už vo vzťahu predchádzajúce riadky sa vás až tak týkať nebudú. Vy sa skôr budete cítiť utláčaní medzi tým, čo by ste mali robiť (práca, povinnosti) a trávením pekných chvíľok s partnerom. Ani jedno nemusíte zanedbávať, stačí si užiť s partnerom, potom sa budete cítiť oveľa lepšie a povinnosti vám pôjdu od ruky. 11. júna buďte v strehu: naplánujte si voľnejší deň, ktorý budete môcť stráviť v posteli, bude to naozaj skvelý deň na sex.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

S randením bude v júni trochu problém, pretože aj keď o vás bude mať záujem veľa ľudí, možno si nebudete stopercentne istí, čo presne by ste chceli. To je úplne v poriadku. Len povedzte druhej osobe vopred, že nehľadáte žiadny vážny vzťah, pretože by to mohlo skončiť jedným alebo dvoma zlomenými srdciami.

Ak ste už vo vzťahu, buďte pripravení na to, že sa 11. júna bude váš partner snažiť vás k niečomu presvedčiť. Buďte si istí, že ak dostanete vedierko vašej obľúbenej zmrzliny alebo vás prekvapí akoukoľvek inou vašou obľúbenou vecou, bude v skutočnosti chcieť niečo na oplátku. Mars sa bude nachádzať vo vašej sfére partnerstva a vy si vďaka tomu budete vo vzťahu užívať zábavu. Vyrazte si niekam spolu, pretože už je to strašne dlhá doba, čo ste spolu niekde boli.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Ryby, tento mesiac bude doslova preplnený romantikou. Zvládnete to? Novolunie 10. júna vás donúti premýšľať nad tým, ako sa cítite ohľadom niečoho dôležitého. Myslí si o tom váš partner to isté? Bude dobrý nápad to zistiť.

V rovnakom čase sa Venuša bude nachádzať vo vašej piatej sfére romantiky. Bude sa jednať o skvelú príležitosť na randenie, či už to bude s niekým úplne novým, alebo s vaším stálym partnerom. Tak choďte, zažite niečo nové o a oddávajte sa krásnym chvíľkam s príjemnou spoločnosťou. Budú lietať iskry.

Pokiaľ chcete v priebehu júna alebo akéhokoľvek iného mesiaca spoznať niekoho nového na vzrušujúce intímne chvíľky, zaregistrujte sa na online sex zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.