Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na február 2020

10.február 2020
Sex horoskop na február 2020

Ste zvedaví, čo si pre vás nachystal druhý mesiac roka 2020? Chystá sa niečo zaujímavé vo vašom sexuálnom a milostnom živote okolo Valentína? Prečítajte si náš sex horoskop na mesiac február a zistite, na čo sa budete môcť tešiť. Stačí si nižšie vyhľadať svoje znamenia horoskopu...

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Vo februári by sme si ešte mali užívať sneh a mráz a zatiaľ sa počasie podobalo skôr tomu aprílovému. Avšak meteorológovia sľubujú na ďalšie dni sneženie a mrznutia a v takomto počasí sa človek chce zababušiť s niekým pod deku. A toto nutkanie budú ešte zvyšovať vibrácie, ktoré nám bude vesmír posielať. Jedná sa o sexy, žeravé vibrácie, ktoré nás v priebehu februára budú sprevádzať.

Venuša sa 7. februára presunie do Barana a to spôsobí, že v posteli budete chcieť prevziať velenie. S nikým nebudete diskutovať o tom, čo chcete, pretože to tak alebo tak dostanete. Potom sa 9. februára na oblohe objaví spln a vy budete túžiť po vášni, ktorá možno v poslednej dobe z vášho života trochu vyprchala. Určite sa nebojte urobiť niečo pre to, aby sa zase vrátila. Budete prekvapení, ako žhavý váš sex môže byť.

Keď sa Slnko 18. februára presunie do znamenia Rýb, začnete vo svojom milostnom živote túžiť po niečom viac. Asi hneď nebudete vedieť, o čo konkrétne ide, a bude to chcieť sa trochu zamyslieť. Až na to prídete, budete sa môcť prispôsobiť a urobiť všetko pre to, aby ste to dosiahli. Možno to bude beh na dlhšiu trať a nebude sa jednať iba o záležitosť tohto mesiaca, ale nenechajte sa odradiť.

To rozhodne nie je všetko. Čo ďalšie vás bude čakať v priebehu februára 2020? Dozviete sa nižšie v našom sex horoskope.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Barani, občas sa (nielen) v milostnom živote stáva, že veci vám tak nejako sami vychádzajú a presne to sa stane počas splnu 9. februára. Ak ste single, vyrazte niekam do spoločnosti, užívajte si, bavte sa a samo od seba potom príde to, že vás bude chcieť veľa ľudí spoznať bližšie. Stačí, aby ste sa uvonili a boli sami sebou.

Ak ste v súčasnej dobe vo vzťahu, tak majte na pamäti, že pred koncom mesiaca by sa v ňom mohlo objaviť nejaké napätie. Možno budete mať pocit, že vás váš partner trochu prehliada, alebo sa budete hádať stále dookola o jednej veci. Či už sa bude jednať o čokoľvek, tak riešením bude to, keď sa spolu trochu uvoľníte, pobavíte sa alebo sa spolu pohráte (napríklad pod perinou). To dokáže obrátiť všetko o 180 stupňov. Na samom konci mesiaca by ste mali stráviť pár chvíľ bez svojho partnera, užiť si nejakú vlastnú aktivitu. Vďaka tomu budete mať k sebe bližšie.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci, asi veľmi dobre viete, ako dokáže byť hrozné, keď sa vás niekto snaží dostať z vašej komfortnej zóny, že? Aby ste urobili niečo, čo normálne nerobíte. Tak práve tento mesiac by ste to mali skúsiť. Samozrejme so všetkou opatrnosťou, a ak budete chcieť skúšať niečo úplne nové, najskôr si o tom najlepšie niečo prečítajte. V posteli môžete vyskúšať veľa rôznych praktík, polôh, erotických hračiek,... Fantázii sa medze nekladú. Ale nemusíte to vzťahovať iba na sexuálny život, pokojne vyrazte na nejaké miesto alebo ochutnajte niečo netradičné. Všetko ale spoločne s partnerom. Aj keď sa vám spočiatku moc nebude chcieť, nakoniec sa vám to bude páčiť.

Ak ste single, trochu popremýšľajte nad tým, čo chcete a naopak nechcete od vzťahu. Aké sú vaše požiadavky? Rozmyslite si to ešte pred tým, než do nejakého nového vzťahu skočíte po hlave. Naozaj nechcete mať v budúcnosti tú trápnu konverzáciu o tom, že vám to nefunguje a že by ste sa skôr mali jeden druhému vyhýbať. A pozor! Tento mesiac sa vo vašom zornom poli bude pohybovať nejaký kamarát/milenec a možno to nebude prvýkrát. Tak buďte v strehu.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Tento mesiac pre vás bude platiť príslovie "čo na srdci, to na jazyku" a môžete za to poďakovať Mesiaci, ktorý bude 9. februára v splne. Môžete sa tešiť na hlboké konverzácie so svojím partnerom nad pohárikom vína, kedy budete úplne otvorene hovoriť o tom, čo sa vám preháňa hlavou. Tiež sa pripravte na skvelú sexy energiu, ktorá bude zapríčinená Marsom, ktorý sa presunie do vašej sféry intuície a sexu 16. februára. Využite svoju intuíciu na maximum v tom, aby ste dostali veci v posteli na ďalšiu úroveň! Bude to neskutočne úžasné ako pre vás, tak pre vášho partnera. Mimochodom, ak ste bez partnera a radi by ste si niekoho na sexuálne hrátky našli, venujte pozornosť svojim priateľom.

Rak (22. júna - 22. júla)

Vo februári by ste nemali podceňovať vašu pozornosť v práci. Venuša sa bude nachádzať vo vašej sfére kariéry a to bude zvyšovať šancu, že práve vo vašej práci alebo vďaka nej na niekoho narazíte. Mars sa 16. februára presunie do Kozorožca (majte na pamäti, že sa jedná o vaše opačné znamenie) a vďaka tomu môžete očakávať trochu napätie vo vzťahu s vaším partnerom. Obaja chcete niečo iné a to vám bude spôsobovať problémy. Ako to vyriešite? Nezabudnite o tom hovoriť a zvoliť kompromis.

Zároveň zistíte, že váš partner vás motivuje viac ako obvykle, aby ste v živote trochu zabrali a posunuli sa dopredu. Môže sa jednať o čokoľvek, napríklad s vami začne chodiť do posilňovne, alebo vás dokope k tomu, aby ste sa konečne prihlásili na kurz fotografovania, o ktorom snívate už roky. Ak nemáte partnera, stretnete niekoho, kto bude veľmi sebavedomý a istý sám sebou. Následne vás inšpiruje, aby ste sa prestali tak stresovať a začali si život užívať.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Spoznáte, ako ohromne ťažké je nájsť rovnováhu medzi tým, aby ste boli dobrým partnerom a zároveň uspokojovali svoje vlastné potreby. Tento mesiac ale zároveň nájdete odpoveď. Ako veľmi zahŕňate svojho partnera do svojich aktivít? A máte nejaký čas aj sami pre seba? Skúste si zodpovedať tieto otázky. Venuša sa bude nachádzať vo vašej sfére cestovania a učenia, takže ak ste single, môžete očakávať, že narazíte na niekoho, kto nebude z vášho mesta a zaujme vás.

Keď sa Merkúr 16. februára stane retrográdním, vaším milostným životom otrasie malá dráma. Nebojte sa svojmu partnerovi povedať, aby trochu upustil od svojich požiadaviek a tiež robil to, čo chcete vy. A nezabudnite, že nikdy nedostanete to, o čo si nepoviete. Spoločne si naplánujte zostať čo najviac v tomto mesiaci v posteli. Máte dobrú predstavivosť a mali by ste ju využiť.

Jaký bude váš sexuální a milostný život v únoru 2020 odhalí sex horoskop!

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Vy aj váš partner ste pomerne dosť zaneprázdnení a je veľmi ťažké nájsť si čas na seba navzájom. Ale akonáhle sa Venuša 7. februára presunie do vašej sféry sexu, všetko sa zmení a vy si zrazu nájdete čas nielen na spoločné trávenie času, ale tiež si to rozdáte kedykoľvek, kedy na to dostanete chuť. Merkúr sa 16. februára stane retrográdním (bude sa pohybovať spätne) a vyzve vás, aby ste sa spojili s niekým, koho už poznáte. Ak ste vo vzťahu, bude to skvelá príležitosť si spolu vyjsť niekam do spoločnosti a užiť si to.

A ak ste bez partnera, bude to pre vás znamenať, že by ste sa mohli s niekým zaujímavým zoznámiť vďaka dlhoročnému (alebo trebárs už aj zabudnutému) kamarátovi. Možno vám bude pripadať, že ste tento mesiac zavalení všetkým možným, ale mali by ste si urobiť čas aj na to, aby ste sa niekedy uvoľnili. Váš milostný život práve teraz potrebuje závan čerstvého vzduchu, tak mu ho doprajte.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Doteraz ste boli príliš zaneprázdnení, ale tento mesiac sa na vašom radari objaví láska. Spln 9. februára rozsvieti sféru vášho milostného života, priateľstva, romantiky a randenie. Robíte si stále čas na svojich kamarátov, alebo vás úplne pohltil váš vzťah a už je to dlhá doba, čo ste sa všetci naposledy zišli? Bude stáť za to, keď sa nad tým zamyslíte a vykonáte potrebné kroky k náprave.

Single? Február je skvelý mesiac pre stretnutie s niekým novým. 7. februára sa Venuša presunie do znamenia Barana, ktoré predstavuje vaše opačné znamenie, takže vás bude priťahovať niekto, kto bude mať rovnakú vášeň ako vy. Súčasne sa objavia žeravé vibrácie aj u niekoho, kto o vás prejaví evidentné záujem. Bude vás chcieť, ale budete chcieť aj vy jeho? Ak ste vo vzťahu, nevyhnete sa tento mesiac kompromisom. Vy chcete niečo, ale partner chce zase niečo iné, tak ako z toho von? Ako sa rozhodnete?

Škorpión (24. október - 22. november)

Merkúr sa bude pohybovať retrográdne vo vašej sfére randenia. Ale skôr, než začnete panikáriť, vedzte, že to nie je tak hrozné, ako to znie. Do vášho života to vnesie energiu snívania a vy budete premýšľať o tom, ako presne by váš vysnívaný milostný život mal vyzerať. To vás pripraví, aby ste sa vo vzťahu postavili za to, čo chcete, a neuspokojli sa s ničím menej.

Ak máte partnera, tak potom s ním tento mesiac budete chcieť tráviť spoločne kvalitný čas. Trebárs spolu začnete chodiť do posilňovne alebo si spoločnými silami pripravíte večeru, môžete si vymyslieť čokoľvek, dôležité bude, aby ste tento čas trávili spolu a boli šťastní.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Ak ste vo vzťahu, tak vezmite svojho partnera niekam na výlet a užívajte si spoločnosť jeden druhého. Venuša 7. februára bude prechádzať vašou sférou romantiky a skvele vás nažhaví. Ak ste single, tak si na tento víkend naplánujte prvé rande, bude to jedno z tých, na ktoré sa nezabúda (a to myslíme v tom dobrom slova zmysle).

V tomto období vám vesmír prinesie tiež vibrácie, vďaka ktorým sa nebudete báť zveriť s tým, čo by ste v posteli alebo aj mimo nej chceli. Rovnako ako vám pomôže povedať druhej osobe, že je vám sympatická. Pred koncom mesiaca si budete chcieť trochu odpočinúť od povinností a len sa váľať a maznať sa. Robte, čo vám bude príjemné! Nie je na tom nič zlé.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožci, mali by ste sa trochu viac otvoriť vo svojom milostnom živote. Ak ste single a niekto vám ponúkne rande, nebojte sa na neho kývnuť, aj keď si nie ste stopercentne istí, či by vám to mohlo klapať alebo či sa vám daná osoba vlastne páči. Takéto veci nemôžete odhadnúť, kým túto osobu nespoznáte bližšie.

Kozorožci vo vzťahu by ste mali so svojim partnerom skúšať nové veci. To, že ste niečo ešte nerobili, neznamená, že si to nemôžete zamilovať. Tak hurá do toho! Keď sa Venuša 7. februára presunie do znamenia Barana, začne vás váš partner trochu otravovať maličkosťami, ktoré pravidelne robí. Než sa ale pustíte do vyčítania a poviete niečo, čo by ste nechceli, premýšľajte. Keď to skúsite povedať jemnejšie, môže mu to pomôcť lepšie porozumieť a pochopiť vás.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

V poslednej dobe ste si s partnerom užili až až relaxovania pri televízii, takže je na čase, aby ste sa zdvihli a užili si nejakú zábavu. Venuša sa 7. februára presunie do vašej sféry komunikácie a vy vďaka tomu budete mať s partnerom hlboké, zmysluplné konverzácie. Čo chcete od života? Idete rovnakou cestou, alebo ste sa dostali na scestie? Nikdy neuškodí si to trochu skontrolovať. Do toho všetkého nezabudnite tiež na seba a venujte čas len sami sebe. Každý niekedy potrebujte trochu priestoru.

Ak ste bez partnera, potom majte oči otvorené dokorán, keď budete so svojimi priateľmi. Niekto nový a zaujímavý vás bude chcieť spoznať. To isté platí aj vo vašom každodennom živote. Nikdy neviete, na koho narazíte pri úplne bežných činnostiach, ako napríklad v rade v obchode.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Chápeme, že máte nejaké svoje obľúbené miesta, na ktoré chodíte, keď chcete niekoho spoznať, ale ak sa chcete zoznámiť s niekým novým a zaujímavým, musíte navštevovať aj také miesta. Takže sa nebojte ísť okukovať novú reštauráciu, ktorú práve otvorili, možno si padnete do oka s čašníkom alebo s ďalším hosťom.

Vy, ktorí ste vo vzťahu, možno budete pociťovať napätie v partnerskom živote a príčinou budú peniaze. Prejaví sa to aj v intímnom živote. Ale nebojte, hneď 9. februára sa to zmení a od hádok si s partnerom dáte pauzu. Namiesto toho vyrazte na pekný výlet, ktorý vám pomôže znovu načerpať energiu, prepojiť sa spolu a budete sa vracať domov oveľa silnejší.

Február si pre všetkých z nás nachystal zaujímavé veci. Je len na vás, či využijete všetkého, čo vám bude ponúkať. Ak hľadáte partnera na osvieženie sexuálneho života, určite neurobíte zle, keď sa zaregistrujete na erotickej zoznamke, ktorá vám pomôže do vášho života niekoho takého priviesť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.