Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex horoskop na december 2019

5.december 2019
Sex horoskop na december 2019

December je tu! Posledný mesiac roka 2019, v ktorom nás čaká predovšetkým chaos, radosť, rodinné stretnutia a zakončenie tohto roka. Ale myslíte, že to je všetko? Samozrejme, že nie! Súčasťou vášho života je aj sex, intímne chvíľky a láska, ktoré vás budú sprevádzať celým mesiacom. Čo konkrétne vás v týchto oblastiach čaká, sa dozviete v našom sex horoskope.

Horoskop vytvorila Donna Page, profesionálna astrologička s akademickým titulom z poradenskej psychológie, ktorej prácu, súčasnú činnosť, knihy a videá môžete sledovať na týchto stránkach (v angličtine).

Nebojte sa, teploty už sú síce pod nulou, ale vaše libido to nijako neovplyvní, rozhodne nie v negatívnom slova zmysle! Naopak tieto mrazivé dni, ktoré prídu, budete chcieť stráviť doma v teplúčku, najlepšie pod perinami so svojou drahou polovičkou. Kým inokedy viete, čo by ste chceli, alebo čo sa vám preháňa hlavou, ale máte v nej akýsi filter, ktorý vám nedovoľuje sa o to podeliť so svojim partnerom, teraz sa tento filter zruší a vy vyrieknete všetko, čo chcete.

Ale dávajte si aj trochu pozor na to, čo budete hovoriť. 9. decembra sa totiž Merkúr dostane do Strelca, a to spôsobí, že sa budete potýkať s nepríjemnou situáciou, keď poviete niečo hlúpeho alebo nevhodného. Áno, možno dokonca urazíte svojho partnera. Ale bude to mať aj kladnú stránku, aspoň bude vedieť, čo si myslíte, a môže to svojím spôsobom vášmu intímnemu životu prospieť. Ale nebojte, celý mesiac nebude len o trapasoch, budú sa diať aj vyložene dobré veci. Budete sa spolu baviť, chodiť na párty, stretnutia a vtipkovať. Určite sa nebudete môcť sťažovať, že by ste svoj čas nedokázali pekne stráviť.

Spln v Blížencoch 12. decembra bude žiariť na váš milostný život. Budete v ňom chcieť mať všetko úplne perfektné, rovnako ako sa to zdá dokonalé u známych párov (napríklad Princ Harry a Meghan), a vlastne nie je žiadny dôvod, prečo by ste to nemohli dosiahnuť. Spoločnými silami samozrejme.

A čo ďalej si pre vás nachystal december 2019 v milostnom a sexuálnom živote? Vyhľadajte si nižšie svoje znamenia a prečítajte si svoj horoskop.

Baran (21. marca - 20. apríla)

Tak pekne poporiadku: Mars, planéta akcie, sa bude nachádzať vo vašej sfére sexu a zmyselnosti. Takže sa pripravte, že budete tento mesiac veeeľmi zaneprázdnení. Čím? No samými krásnymi vecami... Obdobie okolo splnu 12. decembra bude skvelým obdobím pre to, aby ste konečne vyjadrili, čo cítite a čo si myslíte. Len buďte pripravení, že vás bude čakať niečo podobné aj v opačnom smere, pretože váš partner vám má tiež čo povedať.

Venuša sa 20. decembra presunie do Vodnára a bude to ideálny čas, aby ste spoznali niekoho nového. Ak ste single, dávajte dobrý pozor a poriadne vnímajte, pretože vaša nová známosť môže mať pomalý rozjazd. Najskôr budete len kamaráti a obaja si budete chcieť ujasniť, že je medzi vami psychická aj fyzická príťažlivosť. Takéto uvedomenie je dôležité a rozhodne by ste ho nemali podceniť.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Býci, radšej oprášte svoj dirty talk, pretože ho tento mesiac budete potrebovať. Vo vašej sfére sexuality, zmyselnosti a premýšľania sa v decembri budú nachádzať dokonca dve planéty. Tým pádom pre vás tento mesiac bude naozaj žhavý. Na druhú stranu ale budete chcieť so svojim partnerom komunikovať aj o tom, čo potrebujete k tomu, aby ste sa v tomto vzťahu cítili v bezpečí. Nedostáva sa vám toho v súčasnej dobe? Tak neváhajte a porozprávajte sa o tom.

Majte na pamäti, že tento mesiac budete potrebovať trochu viac trpezlivosti. Mars bude cestovať Škorpiónom, ktorý predstavuje vaše opačné znamenie, čo bude spôsobovať, že vás možno ľudia vo vašom živote či okolí budú otravovať viac než obvykle. Nebude to pravda, ale vám to tak bude pripadať. Najprv sa zhlboka nadýchnite, než svojho partnera vykopnete z postele kvôli chrápaniu. Každému sa to raz za čas stane.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Chcete horúcejší sexuálny život, ktorý by bol zároveň naplňujúci? Dobre, Blíženci, máte ho mať! Jupiter sa presunie 2. decembra do vašej sféry zmyselnosti a sexu a od tej doby si budete môcť rozkazovať, čo chcete v posteli. A dokonca vám to aj vydrží, pretože v tejto pozícii vytrvá celý rok. Očakávajte teda vo vašom živote nejakú žeravú akciu. Venuša sa bude od 20. decembra nachádzať vo vašej sfére cestovania a vy sa zoznámite s niekým oveľa viac scestovaným, než je u vás obvyklé.

Novolunie a zatmenie Slnka 26. decembra vo vás prebudí hlboké myšlienky. Počúvajte svoju intuíciu, a to obzvlášť v prípade, keď sa bude jednať o nejaké dlhodobejšie záležitosti. Čo presne chcete od svojho vzťahu a dostáva sa vám to v súčasnej dobe? Nie je potrebné niečo zmeniť, napríklad aj radikálne? Poriadne o tom popremýšľajte a nezabudnite sa aj nejako rozhodnúť.

Rak (22. júna - 22. júla)

Raci, tento mesiac vám bude ponúkať veľa rôznych zaujímavých možností. Budete mať takmer nekonečné množstvo možností, kedy narazíte na niekoho nového, ale to len v prípade, že ste bez partnera. Jupiter sa totiž 2. decembra presunie do Kozorožca. Nemusíte cítiť vôbec žiadny nátlak, že by ste sa museli rozhodnúť pre jednu konkrétnu osobu práve teraz. Naopak si nechajte čas, rozpozerajte sa poriadne okolo seba a až potom vyberajte.

Venuša sa 20. decembra dostane do vašej sféry sexuality a zmyselnosti, a vďaka tomu výrazne stúpne intimita vo vašom sexuálnom živote. Dokonca aj taká obyčajná vec ako maznanie sa na gauči pri sledovaní televízie sa môže zvrhnúť na niečo oveľa viac (a romantika pri tom chýbať nebude). Mars, planéta akcie, sa presunie 5. decembra do vašej sféry romantiky a randenia a vy budete chcieť sex, a to veľa! Najlepšie najrýchlejšie, ako to len bude možné. Ak ste vo vzťahu, tak to bude tá pravá chvíľa, aby ste do vášho vzťahu a dennej rutiny dostali trochu zábavy. Budete vďaka tomu mať k sebe oveľa bližšie.

Lev (23. júla - 22. augusta)

Aj keď sa vám na vianočnej párty vášho kolegu naozaj veľmi nechce (či na firemný vianočný večierok), neodmietajte hneď túto pozvánku. Mohol by sa tam nachádzať váš nový potencionálny partner. Spln 12. decembra vyzdvihne sféru zábavy, randenie a kamarátstvo. Nájdete niekoho, s kým na to rovno skočíte.

Ste v súčasnej dobe vo vzťahu? Nezabudnite do vášho spoločného života pridať trochu zábavy, aj keď to pravdepodobne budete musieť vtlačiť medzi všetky tie rodinné stretnutia a podobne. Venuša sa presunie 20. decembra do znamenia Vodnára, vďaka tomu sa vám podarí sa s partnerom zblížiť. Nalejte si pohárik vína, zapáľte sviečky a užívajte si čas vo dvojici. Budete sa cítiť veľmi, veľmi príjemne.

Co vás čeká v průběhu prosince 2019 v milostném a sexuálním životě? Dozvíte se to v sex horoskopu!

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panny, už nejakú dobu ste úplne posadnutí svojou prácou a teraz pre vás vesmír má jasnú správu: Je čas na odpočinok! 2. decembra sa Jupiter presunie do vašej sféry romantiky a randenia, takže sa pre zmenu budete trochu zaujímať o svoj milostný život. Spln 12. decembra vám pripomenie, že ak chcete vzťah, je dôležité si na to tiež urobiť niekedy čas. Odtrhnite sa teda od všetkého ostatného a vyrazte niekam so svojím partnerom a venujte sa mu.

Ste single? Potom urobte to isté, len urobte niečo pre to, aby ste stretli nejakú novú, zaujímavú osobu. Buď si založte profil na zoznamke alebo vyrazte niekam na párty, na zábavu, alebo pokojne oboje. Spoznajte nových ľudí, bude ich hneď niekoľko, ktorí by stáli za hriech. Ešte to vylepší zatmenie Slnka 26. decembra, ktoré vám pripomenie, že je naozaj čas na nejaké rande, či už s vaším dlhodobým partnerom, či s práve nájdenou známosťou.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Každý človek má nejaký určitý typ ľudí, ku ktorému ho to priťahuje. Vy tento mesiac budete premýšľať o tom, či je tento typ pre vás ten pravý. 2. decembra sa Jupiter presunie do vašej sféry začiatkov a koncov. Budete mať nutkanie nechať minulosť minulosťou a verte, že to tak je správne. Vďaka splnu 12. decembra budete konečne pripravení zvoliť si vzťah, ktorý pre vás bude ten správny.

Budete si veľmi dobre vedomí, že už ste to všetko raz robili, ale iba s určitým typom ľudí, a vďaka tomu sa budete môcť zamerať na ten typ ľudí, ktorí naozaj stojí za váš čas. Venuša sa 20. decembra presunie do vašej sféry romantiky a milostných afér a u vás sa objaví sladká energia na randenie. Ak ste single, teraz je tá najlepšia doba na to stretnúť niekoho nového. A ak ste už zadaní, tak si urobte čas na nejaké rande s vaším partnerom, budete si potom ešte bližší.

Škorpión (24. október - 22. november)

Byť Škorpiónom vo svojej podstate znamená myslieť na sex a vzťahy skoro stále. Ťažko povedať, či je to výhra alebo prekliatie. Ale tento mesiac to bude ešte posilnené, pretože sa po prvé budete snažiť zistiť, aké sú vaše túžby, a po druhé sa ich budete snažiť zrealizovať. Spln 12. decembra sa bude nachádzať vo vašej sfére zmyselnosti a intuície, čo bude ešte zdvojnásobovať vaše túžby a túžbu po ich uskutočnení. Teraz je tá najvhodnejšia doba, aby ste sa so svojím partnerom porozprávali o tom, čo sa vám preháňa hlavou.

Ak ste bez partnera, potom budete pociťovať veľa vibrácií vedúcich k flirtovaniu. Budete sa cítiť, akoby vás všetci chceli, a to naozaj veľmi! Užívajte si ten pocit a nezabudnite si vybrať niekoho, s kým si budete užívať...

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Strelci, ste single? Potom je čas, aby ste sa z tejto pozície dostali! Tento mesiac stretnete niekoho, kto vás naozaj bude chápať. Budete sa smiať, budete vtipkovať, budete chcieť celý deň sledovať váš obľúbený seriál a bude podporovať vaše sny. S touto osobou, či s vaším dlhodobým partnerom, ak nejakého máte, budete po 20. decembri cestovať, pretože sa Venuša bude nachádzať vo vašej sfére komunikácie a cestovania. Užijete si veľa zábavy.

Vďaka zatmeniu Slnka, ktoré sa bude konať 26. decembra, budete chcieť trochu preskúmavať rôzne praktiky a polohy v posteli. Viete, v čom ste dobrí, ale čo keby ste pre raz skúsili nechať prejaviť váš prírodný talent a dosiahli tak ešte lepších zážitkov? Určite teraz budete mať o čom premýšľať. Nepremýšľajte ale veľmi dlho, skôr konajte, pretože to je podstatou veci.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Áno, Kozorožci, niekedy skrátka je niečo veľmi dobré na to, aby to bola pravda. Ale Jupiter tu tento mesiac bude preto, aby vám pripomenul, že s tým nič nenarobíte a musíte sa s tým zmieriť. Ak vám niekto príde úžasný, verte tomu, že aj v skutočnosti je. Ste single? Potom majte oči otvorené dokorán, pretože sa niekto zaujímavý vo vašom zornom poli objaví a bude tu pre vás - ak ho teda budete chcieť.

20. decembra vás Venuša donúti znovu prehodnotiť to, či chcete byť s niekým (konkrétnym) len kamarát, alebo milenec. Len vy sami budete musieť prísť na odpoveď. Mimochodom, práve teraz je skvelá doba pre dlhodobé vzťahy, tak skúste prijať všetky tie malé veci, ktoré vás oboch robia šťastnými, ako napríklad maznanie na gauči alebo rozprávanie sa dlho do noci. Niekedy menej je viac.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

Vodnári, je čas na váš milostný život, a to vďaka splnu, ktorý sa bude vyskytovať vo vašej sfére vzťahov. Budete tráviť čas s partnerovými priateľmi a naopak a užijete si pri tom srandu. Ak ste bez partnera, potom dávajte dobrý pozor pretože práve vďaka priateľom a kamarátom môžete naraziť na niekoho nového a bude to veľké!

Keď sa Venuša presunie 20. decembra do vášho znamenia, začnete žiariť. Každý bude chcieť poznať vaše meno a dostať sa do vašej prítomnosti. Vďaka zatmeniu Slnka, ktoré prebehne 26. decembra, budete premýšľať nad tým, čo od svojho vzťahu chcete a čo potrebujete. Nebojte sa o tom s partnerom hovoriť, nemôžete to totiž dosiahnuť, keď o tom nebude vedieť.

Ryby (21. februára - 20. marca)

Ak ste vždy premýšľali o vzťahu s nejakým konkrétnym kamarátom, tak teraz je tá najvhodnejšia doba, aby ste s tým naozaj niečo urobili. Venuša vás bude tlačiť, aby ste sa viac zamerali na milostné vzťahy než na tie kamarátske. Nemáte vo svojej mysli nikoho konkrétneho? Tak vyrazte von a začnite s ľuďmi hovoriť. Stretnete niekoho, s kým si okamžite sadnete a môže sa to rozvinúť v niečo oveľa viac...

Zatmenie Slnka, ktoré prebehne 26. decembra, vás donúti investovať snahu a čas do svojho vzťahu a posunúť veci na ďalšiu úroveň. Urobte si teda čas, aby ste pre svojho partnera urobili niečo pekné. On to veľmi ocení a samozrejme z toho potom budete mať tiež určité výhody.

Užite si tieto predvianočné a vianočné chvíle v čo najväčšej pohode, spoznávajte nových ľudí a urobte maximum pre svoje vzťahy, či už sú milostné, milenecké, či "iba" sexuálne. A pretože je toto posledný horoskop v roku 2019, tak vám v ňom prajeme krásny, šťastný a sexuálne naladení nový rok 2020! Zaregistrujte sa na našu sex zoznamku a nájdite niekoho, s kým tento nový rok oslávite.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.