Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sacie vibrátory na klitoris: neopísateľná slasť a ešte viac

25.október 2022
Sacie vibrátory na klitoris: neopísateľná slasť a ešte viac

Vibrátory s funkciou sania klitorisu sa pýšia tými najlepšími recenziami od veľmi spokojných užívateliek. Tie sú unesené niekoľkonásobnými alebo až explozívnymi orgazmami. Chcete dopriať svojej partnerke aj také potešenie? Alebo ste žena a túžite prežiť podobnú skúsenosť? Čítajte ďalej.

Možno je na čase zabudnúť na starý vibrátor. Robíme si srandu - nerobte to. Uvedomte si však, že od 60. rokov, kedy sa objavil kúzelný prútik Hitachi (Hitachi Magic Wand), sa sexuálna technika vyvinula a teraz existujú vibrátory pre ženy, ktoré umožňujú sanie klitorisu. Hovoríme o erotických hračkách, ktoré simulujú orálny sex – je to revolúcia a my sme pre ňu.

Aby sme plne pochopili kúzlo vibrátorov na sanie klitorisu, musíme najskôr pochopiť, ako fyziologicky funguje orgazmus.

Či už máte penis alebo vulvu, mali by ste vedieť, že „orgazmus zahŕňa prúdenie krvi a jej zotrvanie v erektilnom tkanive v genitáliách a následné uvoľnenie tejto krvi rytmickými kontrakciami panvového dna,“ vysvetľuje doktorka Laurie Mintz, sexpertka spoločnosti Lelo a autorka knihy Lelo a autorka knihy Leli a autorka knihy Leli U mužov je erektilné tkanivo v penise a u žien v klitorise (ktorý mimochodom zasahuje až 5 centimetrov dovnútra tela).

"Na rozdiel od tradičných vibrátorov, ktoré sú často navrhnuté tak, aby tlačili priamo na špičku klitorisu, sú hračky na sanie klitorisu obvykle navrhnuté tak, aby sedeli okolo špičky klitorisu, obklopovali ju a smerovali tam dávky vzduchu alebo zvukových vĺn," hovorí Mintz. "Tým dochádza k stimulácii vnútorného aj vonkajšieho klitorisu ak prekrveniu tejto oblasti - čo je základom orgazmu!"

Dobre, teraz, keď už rozumieme fyziológii, si poďme porozprávať o vibrátoroch s funkciou sania klitorisu a ich úlohe pri sexe, pretože veci sa menia a vy by ste sa mali pridať.

Čo presne je sací vibrátor na klitoris?

Vibrátor na sanie klitorisu funguje tak, že využíva kombináciu vzduchu, sania a trochy vibrácií na dosiahnutie orgazmu. Spoločnosti ako Womanizer, Satisfyer a Lelo sú v súčasnosti poprednými značkami, ktoré vyrábajú jedny z najlepších hračiek na trhu.

Vibrátory na sanie klitorisu sa vyrábajú v rôznych tvaroch a veľkostiach, ale všetky majú nejaký druh nástavca alebo otvoru, ktorý ide cez špičku klitorisu (časť klitorisu na vonkajšej strane vulvy). Nástavec potom "saje" vonkajšiu časť klitorisu podobne, ako keď partner používa ústa pri orálnom sexe.

Megwyn White, odborníčka na sexuálnu pohodu a sexpertka spoločnosti Satisfyer, hovorí: "Tieto hračky využívajú neuveriteľný pulz podobný vlnám, aby prinútili klitoris k orgazmu, ktorý je mimo tabuľky. Mnoho žien hovorí, že sa to nepodobá žiadnej inej stimulácii, akú kedy pocítili, a že to skutočne vyťahuje klitoris k hre a účasti na hlbších úrovniach dôvery a odovzdania sa, pričom vyzýva celé telo, aby sa otvorilo prijímanie vĺn orgazmu."

"Tieto hračky tiež poskytujú menej intenzívne pocity ako tradičné vibrátory na klitoris, ktoré môžu byť pre niekoho zahlcujúce alebo príliš silné," vysvetľuje Mintz. Cole dodáva, že tieto hračky majú ergonomický dizajn aj sú tiché, čo sú kľúčové súčasti párových hier. Nebude vás rozptyľovať bzučanie vibrátora a nehrozí, že sa budete cítiť "zastrašení" sexuálnou hračkou. Je to výhra pre všetkých.

11 najlepších vibrátorov s funkciou sania klitorisu, ktoré si môžete kúpiť:

Okrem vibrátorov na sanie klitorisu, ktoré sme vyskúšali a zamilovali si ich, bolo pre odporúčanie oslovených aj nemálo odborníkov: Ashley Cobb, sexpertka z Lovehoney, Taylor Sparks, erotická pedagogička a zakladateľka Organic Loven, Sofia Alexandr, spolumoderátorka Private Parts Unknown a sexualitu po celom svete, a Courtney Kocak, spolumoderátorka Alexandry v Private Parts Unknown.

Tu sú ich odporúčané erotické pomôcky na sanie klitorisu:

Womanizer X Lovehoney Pro40 dobíjací stimulátor klitorisu

"Jedným z mojich najobľúbenejších je Womanizer X Lovehoney Pro40 Rechargeable Clitoral Stimulator," hovorí Cobb. "Je to tak nejako zároveň veľmi jemný a pritom intenzívny zážitok. Môžete ho použiť aj na bradavky, čo je skutočne skvelý pocit." Pozri obrázok pod Womanizer Duo.

Satisfyer Love Triangle

"Najnovšia hračka na trhu so vzduchovým saním, Satisfyer Love Triangle, je potešením, pretože kombinuje technológiu vzduchového sania s hlbokými vibráciami," hovorí Sparks. "A čo je ešte lepšie, je možné ju ovládať prostredníctvom aplikácie Satisfyer."

Satisfyer Love Triangle

Romp Shine

"Romp Shine rada odporúčam tým, ktorí hľadajú lacnejší variant," hovorí Sparks. "Má 10 úrovní intenzity a diskrétny motor."

Vibrátor Zalo's Rose Series

"Ak máte rada všetku rozkoš a chcete niečo, čo okrem sania preniká aj do vás, vibrátor Zalo's Rose Series kombinuje vibrátor na bod G so vzduchovou stimuláciou klitorisu," hovorí Kocak. "Hračka sa dodáva v žltej farbe, čo je pre vibrátor jedinečná farba, a zavádzacia časť tohto vibrátora je silnejšia ako väčšina modelov s duálnou stimuláciou, takže je ideálna pre ženy, ktoré ocenia väčšiu veľkosť."

Womanizer Liberty

"Mojím ďalším osobným favoritom je Womanizer Liberty," hovorí Cobb. "Je drobný a ľahko sa s ním cestuje. Má tiež magnetický cestovný kryt pre diskrétnosť. Môžete ho doslova hodiť do vrecka a nikto nespozná, že tam je." Pozri úvodné fotografie.

Dame Aer

„Dame Aer je dostupný za menej ako 100 dolárov a vďaka väčšiemu náustku je prístupnejší pre rôzne veľkosti klitorisu,“ hovorí Alexandra.

Baci Lora Di Carlo

"V súčasnej dobe existuje mnoho spoločností, ktoré majú vo svojich hračkách podobnú technológiu," hovorí Sparks. "Odporúčam Baci od Lory Di Carlo, pretože okrem technológie pleasure air, ktorá stimuluje hornú časť klitorisu, vibruje aj dole po 'nohách' klitorisu."

Erotická pomôcka Baci Lora Di Carlo

Lovehoney Rose Toy Stimulátor na sanie klitorisu

Táto pomôcka na sanie klitorisu, ktorá kombinuje potešenie aj estetiku, je skvelá a vyzerá ako ruža. (Veľmi roztomilé a romantické!)

SONA 2 Cruise

"Všeobecne som veľkým fanúšikom značky LELO, ale úplne milujem ich SONA 2 Cruise, pretože je super kvalitný, dizajn je úžasný a má zabudovaný 'tempomat'', teda automatické zvýšenie intenzity pri silnom pritlačení k telu," hovorí Kocak.

SILA Cruise

Mintz poznamenáva, že SILA Cruise je podobný ako SONA, pričom "SONA buduje orgazmus rýchlejšie a SILA pomalšie. SONA má menšie ústie/otvor, ktorý sa dá umiestniť okolo klitorisu, a SILA má väčší".

Womanizer Duo

Cobb odporúča Womanizer Duo. "Je to to najlepšie z oboch svetov," hovorí. Je to stimulátor klitorisu aj bodu G, a vytvára tak explozívne zmiešané orgazmy.

Womanizer DuoWomanizer X Lovehoney Pro40 dobíjací stimulátor klitorisu

Ako používať vibrátor na sanie klitorisu s partnerkou?

Začnite predohrou

Rovnako ako pri každej sexuálnej situácii – alebo fyzickej aktivite – budete chcieť začať zahrievacím cvičením. Predohra je veľmi dôležitá. V žiadnom prípade by ste nemali do vagíny dotyčnej osoby vkladať čokoľvek bez toho, aby to bolo vlhké a pripravené (a s lubrikantom).

White odporúča použiť obľúbený prírodný lubrikant alebo masážny olej vhodný na vagínu a ručne stimulovať klitoris partnerky. Pohlaďte ho jemne a dôsledne. Až bude pripravená, priložte jej hračku na klitoris. Intimitu umocnite hlbokým bozkávaním a očným kontaktom. Tento druh hry býva intenzívny. Dajte tejto intenzite priestor sa prejaviť.

Používajte hračku nielen na klitoris. Vďaka tomu, že sú tieto hračky prísavné, je možné ich využiť aj na iné erotogénne zóny. "Skúšali ste nimi niekedy stimulovať bradavky?" pýta sa Johanna Rief, globálna vedúca komunikácie spoločnosti Womanizer.

Povzbudzujte partnerku, aby dýchala do svojho tela a uvoľnila sa. Toto všetko je o nej. "Dych je tak dôležitý na to, aby sa žena plne oddala zmyselnému potešeniu a vytiahla zo seba svoje najhlbšie túžby. Prinútiť ju, aby sa ponorila do svojho dychu a do zmyselného prúdenia svojho tela, môže vyžadovať určitú trpezlivosť a prípravu," hovorí White.

Kombinujte orálny sex s vibrátorom na sanie klitorisu

Hračky podobné orálnemu sexu neznamenajú, že orálny sex ako taký je mimo hry. Vaše ústa sú kúzelné, ale pridanie hračky je úplne iný zážitok. "Orálny sex ponúka neuveriteľný prostriedok na aktiváciu orgazmického potešenia a zároveň zostáva v jemnejšom priestore vzrušenia, aby sa žena mohla viac ponoriť do svojho zmyselného stelesnenia," vysvetľuje White.

Požiadajte partnerku, aby si hračku priložila na klitoris. Jazykom stimulujte zvyšok jej vulvy. Lízajte pysky ohanbia, jemne dráždite pošvový vchod a skúste doň dokonca preniknúť jazykom. To všetko pomôže prebudiť nervové zakončenia v jej klitoridálnej sieti, čo značne zintenzívni rozkoš. "Držte ruku pri zadočku zovretou dlaňou a vytvorte touto rukou silnú kotvu, aby ste zostali spojení s telom a partnerka mohla použiť svaly panvového dna na uvoľnenie orgazmickej energie," dodáva White.

Pomocou prstov môžete stimulovať partnerkinu oblasť bodu G. Umiestnite dva prsty do vagíny a "zaháknite" ich smerom hore k pupku. Pohupujte sa proti tejto oblasti pohybom "poď sem". Nezabudnite s partnerkou vždy komunikovať o tom, ako sa cíti a čo je jej príjemné.

Pri pohlavnom styku používajte vibrátor s funkciou sania klitorisu

Aj keď použitie vibrátora na sanie klitorisu môže znieť trochu zložito, v skutočnosti to tak nie je. Zapojenie vonkajšieho klitorisu do klasickej akcie urobí sex lepším. "Aktiváciou klitorisu prirodzene zosilňujete vzrušenie pri penetračnom sexe vďaka zväčšeniu oblasti okolo pošvového kanála," dodáva White.

Kľúčom je nájsť ľahké spôsoby, ako udržať hračku nad klitorisom a zároveň si užívať pohlavný styk. Nie je to také odlišné od toho, keď si do spálne vezmete klasický vibrátor... len partnerka možno prežije viac orgazmov.

Tri najjednoduchšie polohy pre začiatočníkov s touto erotickou pomôckou na klitoris sú misionárska, na psíka a kovbojka. Na začiatok sa držte jednoduchosti. Neskôr môžete vždy preskúmať ďalšie polohy. Pre začiatok nechajte partnerku držať hračku pri klitorise. Tak spozná, či je na správnom mieste.

Pri misionári môže hračku držať na mieste váha vášho tela, zatiaľ čo pri polohe na psíka si partnerka môže s hračkou siahnuť medzi nohy. Kombinácia stimulácie saním klitorisu s prienikom môže byť priamo explozívna.

"Pri kovbojke partnerka sedí, takže môže používať túto hračku rukami," hovorí Mintz. "Bonus: môžete sa hrať s jej prsiami a zároveň získať plný vizuálny prístup k jej telu."

Pokiaľ sa rozhodnete nepoužívať hračku počas pohlavného styku, po ňom je vždy výbornou voľbou. "Po penetračnom sexe je ďalšou možnosťou, ako zapojiť hračku na sanie klitorisu, najmä ak vaša partnerka počas pohlavného styku nedosiahla orgazmus," hovorí Riefová.

Vibrátor simulujúci orálny sex pomocou funkcie sania klitorisu je úžasnou voľbou na pekný intímny darček pre partnerku. Zvoliť ale samozrejme môžete aj akúkoľvek inú erotickú pomôcku, ktorá jej urobí radosť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.