Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Pumpy na klitoris: V jednoduchosti je krása

29.júl 2021
Pumpy na klitoris: V jednoduchosti je krása

Každý určite niekedy počul o pumpách na penis. Ide o pomôcku, ktorá dokáže penis na krátku dobu zväčšiť až o pár centimetrov. Ale už ste niekde zahliadli zmienku o pumpách na klitoris? Dosť pravdepodobne nie, pretože nie sú tak rozšírené a mnoho žien ani netuší, prečo by si takú pomôcku vyhotovili.

Pumpy na penisy sú celkom známou vecou, ​​napríklad aj preto, že sa objavili v niekoľkých filmoch (nutné dodať, že väčšinou komédiách, v ktorých toto zväčšovanie nedopadlo tak, ako by malo). Ale film, v ktorom by sa objavila pumpa na klitoris, žiadny nepoznáme. To, prečo ženy tieto pumpy používajú, je veľmi podobné ako u tých pre mužov: "Primárnym účelom týchto púmp je dostať krv do genitálií, aby sa zvýšilo sexuálne vzrušenie a citlivosť," vysvetľuje Lisa Finn, sexuálna trénerka vo firme Babeland.

Aj tak sa ale tieto pumpy v niektorých veciach líšia. Pokiaľ chcete experimentovať a skúsiť si to, odporúčame si prečítať nasledujúcich 7 vecí, ktoré by ste o nich mali vedieť, ako ich začnete používať.

Bezpečnosť by mala byť pri používaní púmp na klitoris na prvom mieste

"Než vyskúšate akékoľvek nové zariadenie alebo hračku, spustite je u svojho lekára," hovorí Dr. Nicole Williams, gynekologička a zakladateľka Gynekologického inštitútu v Chicagu. Aj keď v podstate nemôžete "zničiť" klitoris stimuláciou, doktorka Williams hovorí, že je dôležité zabezpečiť, aby úroveň sania nebola taká vysoká, aby došlo k poškodeniu drobných ciev okolo tejto citlivej oblasti. Čokoľvek, čo trvá dlhšie ako štyri hodiny a vedie k strate citlivosti alebo k zmene farby, musí skontrolovať odborník. Takže, hoci je nám úplne jasné, že k svojmu gynekológovi neponesiete svoju novú pumpu na klitoris, aby ste sa s ním radili o tom, či je bezpečná, ak k nejakému poraneniu, znecitliveniu alebo zvláštnemu zafarbeniu dôjde, určite by ste nemali s návštevou lekára otáľať. Dr. Williams tiež zdôrazňuje, že je dôležité zabezpečiť, aby každá zakúpená pumpa mala nastaviteľnú úroveň sania - nielen pre zábavu, ale aj ako bezpečnostný prvok. Rychlovypínacie tlačidlo alebo ventil vám môžu tiež poskytnúť väčší pokoj, pretože sa v prípade akýchkoľvek ťažkostí alebo nepohodlia môžete spoľahnúť na to, že pumpa okamžite prestane pracovať a zruší sa všetok podtlak.

"Ak pumpu nepoužívate správne, príliš rýchlo vyvíjate veľmi veľký tlak alebo ignorujete červené príznaky nepohodlia svojho tela, existujú fyzické riziká a potenciálne nepriaznivé účinky, ako je poškodenie krvných ciev alebo tkanív vulvy, podliatiny alebo dočasná strata citlivosti," dodáva Finn. Aj keď dodáva, že tieto riziká sú ojedinelé, môžu sa stať, ak nebudete pumpu používať so všetkou opatrnosťou. Než si ju teda zaobstaráte a predovšetkým ako ju prvýkrát zapnete, uvedomte si, aké riziká vás čakajú a na čo si máte dať najväčší pozor. Určite si nezabudnite podrobne prečítať návod - o tom sa budeme zmieňovať ešte ďalej.

S týmto problémom tiež súvisí fakt, ktorý platí u zhotovovaní všetkých erotických hračiek - nekupujte neoverené výrobky od neznámych firiem, ktoré navyše nemajú žiadne recenzie. Väčšie firmy majú svojich odborníkov, ktorí strávia mesiace, aby vyvinuli takú hračku, ktorá bude funkčná, ale zároveň bezpečná.

Pumpy na klitoris a vagínu vyrábajú napríklad firmy:

Doc Johnson

  • Bloom Intimate Vibrating Body Pump with Quick-Release Valve - 150 dolárov
  • Kinky - Pumped - Rechargeable Vibrating Sucking Vagina Pump - 95 dolárov

Erotická pomôcka Bloom Intimate Vibrating Body Pump with Quick-Release ValveErotická hračka KINK - Pumped - Rechargeable Vibrating Sucking Vagina Pump

New York Toy Collective

  • York Toy Collective Trans maske Pump - 35 dolárov

Erotická pomôcka York Toy Collective Trans maske PumpErotická pomôcka York Toy Collective Trans maske Pump

Lelo

  • Sila - 170 dolárov

Silá je luxusná pumpa na klitoris malých rozmerov. Je nabíjacia, sľubuje viac sacej sily, ale zároveň menej hluku (je vraj tak tichá ako šepkanie), čo sa oboje hodí. Tešiť sa môžete na 8 rôznych nastavení, od tej najmenšej a najjemnejšej intenzity až po uspokojujúce pulzácie. Skvele sadne na telo, je na sto percent vodeodolná, takže si ju môžete vziať do sprchy alebo do vane, čo je skvelé plus. Vyrobená je z ultra jemného prémiového silikónu pre príjemný pocit.

Erotická hračka Sila od Lelo

Cal Exotics

  • Intimate Clitoral Pump - 28 dolárov

Táto pumpa je vyrobená z luxusného, ​​telu bezpečného silikónu bez ftalátov. Má tlačidlo na rýchle uvoľnenie podtlaku.

  • Silicone Pussy Pump - 40 dolárov
  • Advanced Clitoral Pump - 30 dolárov

Ergonomicky tvarovaná a ľahko použiteľná originálna a jedinečná klitorálna pumpa ponúka nový vzrušujúci spôsob, ako sa dostať do extázy. Táto úžasná hračka je dodávaná s dvoma vymeniteľnými oválnymi objímkami, ktoré sa nasadia cez ovládač pumpy (jeden má jeden uzlík a druhý má štyri), flexibilné vzduchovou hadicou, ktorá umožňuje nastaviť sanie a ventil pre rýchle uvoľnenie tlaku (tlačidlo v tvare srdca blízkosti pumpy) . Účelom sania je zvýšiť prietok krvi, čím je klitoris citlivejší na dotyk. To vytvára úplne iný sexuálny vnem a je skvelým predchodcom ďalšieho kroku: rezonančných vibrácií. Pumpa dokáže vytvoriť silné, ale nie ochromujúce dozvuky, ktoré prúdia od spodu až hore k vrcholu. S touto hračkou rozhodne môžete byť kreatívny. Skúste použiť sanie pred sexom alebo na bradavkách.

Erotická pomôcka Intimate Clitoral Pump Cal Exotics Erotická hračka Silicone Pussy Pump

Home

  • Pussy Pump - 34 dolárov

Blush Novelties

  • Beginner 's Clitoral Pumping System - 25 dolárov
  • Temptasia Advanced Pussy Pump System - 40 dolárov

Úplne jednoduchá pumpa na klitoris vhodná aj pre začiatočníkov. Nechýba ani tlačidlo pre rýchle uvoľnenie podtlaku. Je vyrobená z bezpečného silikónu a akrylového cylindra, ktorý sa dáva na klitoris. Môžete si zaobstarať aj "rozdvojku" a vďaka tomu si saním stimulovať obidve bradavky naraz alebo napríklad bradavku a klitoris.

Hoci je hlavnou funkciou zvýšenie prietoku krvi pre zvýšenie citlivosti, niektorí môžu pumpy používať aj z estetických dôvodov:

"Niektorí ľudia budú používať klitorálne pumpy kvôli dočasnému zväčšenie genitálií, čo môže byť nielen skvelé vizuálne, ale tiež dobré pre potvrdenie pohlavia u tých, ktorí chcú, aby im ich genitálie počas sexu prišli väčšie alebo podobnejšie penisu," vysvetľuje Finn. Skvelou voľbou sú potom Trans maske Pumpy (New York Toy Collective), ktoré sú priamo na tento problém zamerané.

Erotická pomôcka Beginner 's Clitoral Pumping System Erotická pomôcka Temptasia Advanced Pussy Pump System

Čo by ste mali vedieť o pumpách na klitoris?

Orgazmu môžete dosiahnuť aj len vďaka pumpe

Možno sa budete čudovať, ale niekedy stačí len použitie samotnej pumpy a citlivejší jedinci môžu počas chvíľky dosiahnuť orgazmus. Ak máte takéto predstavy o dokonalej pumpe na klitoris, Finn odporúča, aby ste sa držali takých produktov, ktoré sú určené na masturbáciu alebo sú vyrobené pre hrátky a vzrušenie. Príkladom takejto pumpy je Kink Pumped Rechargeable.

Pumpy na klitoris a pumpy na vulvy nie sú jedno a to isté

Mysleli ste si doteraz, že tieto dve pumpy sú vlastne jedna a tá istá? Omyl! Pumpy na klitoris spoznáte podľa toho, že majú viac cylindrický tvar a svojou veľkosťou objímu len externé žľazy klitorisu, zatiaľ čo pumpa na vulvu je často v tvare skôr kyslíkovej masky a má za úlohu objať celú vulvu.

Vždy si pozorne prečítajte príbalový leták s inštrukciami, pretože každý výrobok je iný

Aj keď pravdepodobne väčšinu príbalových letákov s inštrukciami vyhodíte, u erotických hračiek by ste si ich mali prečítať. Pri jednoduchých a celkom "neškodných" hračiek ako je napríklad bullet vibrátor ho môžete len rýchlo prejsť očami, ale pri zložitejších hračkách, do ktorých sa radia práve napríklad pumpy, si ich musíte poriadne preštudovať. Rôzne pumpy môžu mať odlišný dizajn, a tým pádom budú aj inak fungovať. "Predovšetkým by ste mali dbať na bezpečnosť. Mali by ste si vopred zistiť, kde je rychlovypínacie tlačidlo alebo ventil, ktoré okamžite zruší podtlak a sanie. Keď budete chcieť zlepšiť tesnenie medzi pumpou a telom, naneste na telo lubrikant na vodnej báze. Navyše s ním bude odstraňovanie oveľa príjemnejšie," hovorí Finn. Naštudujte si tiež, ako hračku presne používať, dodržujte všetky kroky a dbajte ako na bezpečnosť, tak na správnu hygienu a starostlivosť o pomôcku po hrátkach.

Prvýkrát ju pravdepodobne budete chcieť vyskúšať osamote

Opäť sa to môže týkať všetkých erotických hračiek, ale u púmp je to častejšie. Samy si môžete riadiť, koľko tlaku budete pridávať a nebudete sa musieť pred nikým predvádzať alebo sa nechávať ovládať. To je samozrejme tiež pekné, ale skôr až budete mať s pumpou nejaké skúsenosti. O samote budete mať veľa času zistiť, aké pocity vám to prináša a či sa vám to naozaj páči. Ďalej sa naučíte s hračkou pracovať a odstrániť ju z tela. Viac si budete všímať signálov, ktoré vám bude telo vysielať, že je niečo v neporiadku. "Pamätajte, že ak vám to bude pripadať nepohodlné alebo dokonca bolestivé, vaše telo vám dáva najavo, že niečo nie je v poriadku a mali by ste prestať," odporúča Finn.

Veľmi vám pomôže, keď budete vopred vedieť, akú veľkú plochu chcete pumpou stimulovať

Väčšina púmp na vagínu má približne rovnakú veľkosť, ale pumpy na klitoris sa môžu v priemere líšiť. Ak viete, že máte väčšiu klitorálnu žľazu (alebo zrovna prechádzate hormonálnou terapiou, ktorej súčasťou je rast genitálií), vyberte si takú pumpu, ktorá má širšiu základňu, aby lepšie vyhovovala vašej anatómii. A ako spoznáte, že ste vybrali správnu veľkosť? Všetko potrebné by sa malo vojsť dovnútra a zároveň by malo hore zostať ešte trochu vzduchu, ktorý bude obklopovať tkanivo vnútri pumpy. Základňa by mala byť v úplnom kontakte s vaším telom, aby sa vytvorilo dobré tesnenie, ktoré je potrebné k správnemu pumpovaniu.

Užívajte si všetko vzrušenie, čo vám fyzikálne sily ponúkajú. Sanie nie je žiadna veľká veda, vo väčšine prípadov na to nepotrebujete elektrinu a v prípade diskomfortu sa rýchlo "zachránite". Tak prečo to neskúsiť? Pumpy zakúpite vo väčšine sex shopov alebo online.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.