Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Prežívajte slasť na tomto (nielen) BDSM nábytku

30.september 2021
Prežívajte slasť na tomto (nielen) BDSM nábytku

Ak ste niekedy mali sex, pravdepodobne ste ho prevádzkovali v posteli. Možno ste odvážni a súložili ste v aute, vonku alebo na sexuálnej párty, ale rovnako ho väčšinou ľudia prevádzkujú v súkromí nejakej izby. Sex v spálni je síce skvelý, ale robiť ho zakaždým v rovnakej miestnosti na rovnakej posteli môže byť trochu, ehm, nudné. Dajte preto príležitosť sex nábytku.

Existujú stovky rôznych kresiel, gulí, hojdacích sietí, hojdačiek, vankúšov a erotických hračiek, ktoré váš sexuálny zážitok posunú na úplne novú úroveň. Sex nábytok nemení sexuálny zážitok len tým, že si to rozdáte na inom mieste, vďaka sexuálnemu nábytku môžete tiež preskúmať nové polohy a rôzne uhly.

"Nábytok určený pre sex a intimitu môže pomôcť dosiahnuť polôh, o ktorých sa vám ani nesnívalo, bez nepohodlia, bolesti kĺbov a končatín alebo tlaku pri vzájomnom držaní," hovorí Kenneth Play, medzinárodný sexuálny pedagóg a sex hacker. Nehovoriac o tom, že niektorý sex nábytok, ako sú sex hojdačky alebo putá, vám umožní venovať sa aj BDSM v prípade, že sa chcete vyblázniť.

Než sa pustíte do čítania odporúčania konkrétnych druhov nábytku, opýtajte sa sami seba na pár vecí. Aký veľký chcete, aby bol? Má to byť niečo, čo môžete rozložiť a potom bez obáv uskladniť? Musí byť ľahký, aby ste s ním mohli cestovať? Tieto otázky vám pomôžu pri rozhodovaní o kúpe erotického nábytku.

Kenneth Play a Kate Balestrieri (Psy.D., zakladateľka Modern Intimacy) predstavujú svoje obľúbené kusy sex nábytku na trhu.

Rozdajte si to na BDSM nábytku

Sex Wedge

Spoločnosť: Liberator

Cena: 98 dolárov

Sexuálny vankúš Liberator je skvelý pre polohovanie partnera a sex v rôznych polohách. "Keď ide o penetračný sex, uhol je najdôležitejší! Vďaka tomu môžete nastaviť boky takým spôsobom, aby ste zabezpečili stimuláciu bodu G a krčka maternice presne tak, ako to má vaša partnerka rada," hovorí Play. "Obzvlášť sa mi páči u misionárskych polohách, kedy ho môžete použiť na podopretie partnerkinho pozadia alebo ho dať partnerke pod hlavu, aby sa jej hlava priblížila k vašej."

Erotická pomôcka Sex Wedge

Sex Swing Door Jam Kit

Spoločnosť: Sportsheets

Cena: 69,99 dolárov

Sex hojdačky niekedy vyžadujú obrovskú miestnosť, robustné trámy alebo nádej a modlitbu po pripevnení k stropu, ale táto nie.

"Ľahko použiteľná hojdačka, ktorú pripevníte na dvere, sprístupňuje sex na vyvýšenom mieste, bez toho aby vyžadovala špeciálnu miestnosť alebo trápne rozhovory o jedinečnom nábytku vo vašej obývačke," hovorí Balestrieri. "Táto hojdačka na dvere môže párom pomôcť vyskúšať nové uhly rozkoše, hlbší prienik a možnosti vertikálnej intimity"

Aerial Yoga Hammock

Spoločnosť: Sycyka

Cena: 69,99 dolárov

"Hojdacie siete na jógu sú v skutočnosti najlepšie sex hojdačky!" hovorí Play. "Vždy rád kupujem veci v zábavných farbách a tieto nájdete v najrôznejších farbách dúhy. Nie všetky veci súvisiace so sexom musia byť len čierne a červené."

Hojdacia sieť na jógu je naozaj jednoduchá na zavesenie. "Môžete v nej niekoho celkom ľahko zviazať tak, že zápästia a nohy priviažete k stranám hojdačky!"

Pomôcka na sex Aerial Yoga Hammock

Pillo

Spoločnosť: Dame Products

Cena: 95 dolárov

"Hľadáte niečo diskrétnějšie? Pillo je nutnosťou pre každý pár," hovorí Balestrieri. "Dobre sa hodí ku každodennému interiéru a pre neznalé oko je to len ďalší vankúš na čítanie, odpočinok a sledovanie obľúbeného seriálu. Zhasnite svetlá (alebo ich nechajte rozsvietené) a stane sa z neho nenápadný klenot, ktorý vám pomôže povzniesť sa a oblúkom sa dostať na tie správne miesta. Jeho menší profil a mierny klin dávajú párom možnosť, ako dať starým polohám nový náboj."

The Cowgirl Premium Sex Machine

Spoločnosť: The Cowgirl

Cena: 1500 dolárov

"Čo sa týka vibrátorov, na ktorých sa dá 'jazdiť', je Cowgirl jedným z najluxusnejších vibrátorov," hovorí Play. "Je skvelý aj pre erotické spoločenské akcie, pretože si nemusíte dávať dole nohavice, aby ste si užili jazdu."

Cowgirl patrí medzi tzv. šukací stroj. Je extrémne výkonný a intenzitu vibrácií spolu s rotáciou môžete ovládať pomocou ovládača na kábel alebo prostredníctvom aplikácie.

Erotická pomôcka The Cowgirl Premium Sex Machine

BDSM Serving Table

Spoločnosť: BdsmFan

Cena: 79 dolárov

Tento BDSM servírovací podnos by sa skvele hodil na párty! "Ak poznáte niekoho, kto sa rád necháva objektivizovať, môžete ho premeniť vo skutočný objekt a použiť ho k prenášaniu nápojov, občerstvenia alebo sexuálnych potrieb po večierku," hovorí Play. "Ich prsia alebo hrudník sa stanú súčasťou ponuky, pretože budú sedieť na podnose vedľa ďalších predmetov."

Sex Position Enhancer Chair

Spoločnosť: Bondage Boutique

Cena: 99,99 dolárov

Toto sexuálne kreslo je tvarované tak, že umožňuje hlbší prienik pri sexe. Má tiež otvor v spodnej časti, takže môžete partnerke pri sedení prstiť vulvy alebo ritný otvor. Ďalšou výhodou je, že vďaka tomuto kreslu ste vy alebo váš partner v dokonalej úrovni pre orálny sex, bez toho aby ste si museli kľaknúť.

Classic Black Sybian Package

Spoločnosť: Sybian

Cena: 1245 dolárov

"Sybian, nominovaný na cenu Xbiz 2019, je zaručenou lahôdkou pre všetky osoby, či už single alebo vo vzťahu, ktoré chcú rozšíriť svoje vedomosti o sexuálnych reakciách svojho tela a potenciálu orgazmu," hovorí Balestrieri.

Klasické balenie obsahuje stoličku, motorizované nadstavce, ktoré ponúkajú robustnú sadu pre vaginálnu, klitorálnuy, prostatickú a análnu stimuláciu.

Erotická pomôcka Classic Black Sybian Package

Sex Sofa

Spoločnosť: BDSMarchitecture

Cena: 2337,73 dolárov

Pokiaľ chcete mimoriadne elegantný kus nábytku, u ktorého žiadny hosť nezistí, že je určený k sexu, pozrite sa na túto nádhernú pohovku.

"Dizajn je okrem toho, že je všestranný, nesmierne elegantný a ponúka veľa uhlov pre kreatívne polohy pri sexe," hovorí Play. "Hodí sa tiež do väčšiny moderných interiérov."

Basket Swing Chair

Spoločnosť: Zuri Furniture

Cena: 626,40 dolárov

Toto hojdacie kreslo s košom je ďalším kreatívnym a zaujímavým poňatím sexuálnej hojdačky. "Je prekvapivo efektívne a slúži aj ako bežný nábytok," hovorí Play. "Ak pridáte na rôzne miesta tejto hojdačky pásky na suchý zips, stane sa z nej ďalší nábytok na bondage, pretože pásky budú fungovať ako putá. Je to elegantné a sexy."

Pomôcka na sex Basket Swing Chair

Shots Fist It Inflatable Play Sheet

Spoločnosť: Stockroom

Cena: 59,99 dolárov

"Toto nafukovacie prestieradlo je skvelé pre milovníkov squirt alebo pre každého, kto si rád užíva bezstarostný špinavý sex bez starostí s upratovaním," hovorí Play. "Funguje tiež dobre pre Nuru masáže (čo je klzká japonská erotická masáž) alebo akýkoľvek typ mokrých a špinavých hrátok. Navyše sa veľmi ľahko skladuje. Môžete si ho predstaviť ako šmýkačku pre dospelých."

Erotická pomôcka Shots Fist It Inflatable Play Sheet

Yoga Faux Leather Chaise

Spoločnosť: Container Furniture Direct

Cena: 656,16 dolárov

"Toto lehátko je navrhnuté pre optimálnu relaxáciu a predstavuje jedinečný prechod medzi každodenným pohodlím a sexuálnym útočiskom," hovorí Balestrieri. "Možno ho použiť pre sólo alebo partnerské hrátky a poskytuje oporu pre mnoho polôh, aby sa partneri mohli uvoľniť a sústrediť sa na potešenie, nie na nadmernú námahu." Jeho povrch z umelej kože sa ľahko čistí, takže upratovanie lubrikantu je oveľa jednoduchšie ako v posteli!

Erotická pomôcka Yoga Faux Leather Chaise

SM Torture Rack

Spoločnosť: RWSX

Cena: 999 dolárov

"Kreslo SM Torture Rack je nutnosťou pre každý výstredný pár, ktorý chce posunúť BDSM na ďalšiu úroveň. Je to rodovo neutrálne, robustný doplnok, ktorý vám pomôže dráždiť, mučiť a hravo posúvať hranice oboch zúčastnených po celé hodiny," hovorí Balestrieri. "Vďaka mnohým konfiguráciám pre putá a polohy v sede je toto zariadenie skvelé pre bondage hrátky, edging, pôsobenie bolesti a submisie."

Tento erotický nábytok väčšinou kúpite iba cez internet v slovenských sex shopoch, niektoré dokonca len cez stránky zahraničných sex shopov.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.