Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

11 tragických príbehov o ľuďoch, ktorí sa zranili alebo zomreli pri sexe

18.október 2018
11 tragických príbehov o ľuďoch, ktorí sa zranili alebo zomreli pri sexe

Niektorí ľudia radi pri sexe experimentujú a skúšajú nové veci. Existujú však prípady, keď ich praktiky zašli až moc ďaleko a viedli k zraneniu či dokonca k smrti.

Sex môže byť nebezpečný a dokonca fatálny hneď niekoľkými spôsobmi, napríklad v podobe šírenia pohlavne prenosnej choroby z jedného partnera na druhého, či už je to sexuálne prenosná choroba, ktorá sa dá liečiť (napríklad kvapavka) alebo potenciálne smrteľná ako je HIV alebo hepatitída. Infarkt je tiež možný, až 2% ľudí, u ktorých došlo k infarktu, mali sex predtým, než k tomu došlo. Je to vcelku desivá predstava, avšak nie je veľmi pravdepodobné, že sex zapríčiní zástavu srdca, ako by sa stalo napríklad pri cvičení alebo v prípade rozčúlenia.

Väčšina ďalších prípadov, kedy môže byť sex nebezpečný pramení zo skutočnosti, že ľudia niekedy experimentujú a majú sex s určitým rizikom a za zvláštnych okolností. Následne si môžete prečítať o ľuďoch, ktorí buď zašli veľmi ďaleko a pri sexe sa zranili alebo dokonca zomreli, alebo proste len mali smolu a došli k úhonu.

Žena zo Seattlu si zašla na pohotovosť po niekoľkohodinovom orgazme

Jeden nepredstaviteľný zážitok sa v roku 2013 stal žene menom Liz zo Seattlu, ktorá zažila orgazmus pri sexe so svojim partnerom Ericom, ktorý trval 2 hodiny. Vydesený pár sa potom rozhodol vydať na pohotovosť, kde jej orgazmus trval ďalšiu hodinu, než konečne odznel.

Ruský pár, ktorý sa zasekol v polohe z Kamasutry

Valentina Sokolov dostala k svojim 50. narodeninám kópiu klasického hinduistického sexuálneho manuálu Kamasutra. Spolu so svojím partnerom Ivanom počas sexu vyskúšali polohu, ktorá sa nazýva Indrani. V tejto polohe žena zdvihne nohy a zaprie sa o partnerovo podpazušie. Valentina v tejto polohe vyvrcholila, čo následne viedlo k svalovej kŕči, pár teda v tejto polohe uviazol a nebol schopný sa pohnúť. Po 2 hodinách v tejto polohe sa im podarilo zavolať sanitku. Zdravotníci, ktorí prišli na záchranu, boli ľahko pobavení vzhľadom na vek oboch partnerov a zložitej polohe, v ktorej sa nachádzali. Príbeh tohto páru má sčasti šťastný koniec, pretože po príchode do nemocnice bol pár nakoniec oddelený, Valentina však údajne potrebovala operáciu a Ivan hanbou radšej z nemocnice utiekol.

Dočasná hluchota po vášnivom bozku

V čínskom meste Ču-chaj bola v roku 2008 privezená do nemocnice mladá žena po tom, čo náhle úplne ohluchla na ľavé ucho. Lekár citovaný v časopise The China Daily komentoval prípad takto: "Bozk znížil tlak v ústach, vytiahol bubienok a spôsobil poruchu ucha." Stanovená prognóza hovorila, že sa jej sluch opäť vráti za 2 mesiace.

Žena následkom vášnivého bozkávania ohluchla

Ženu z New Jersey zranil pri sexe na cintoríne pád náhrobku

V roku 2011 na cintoríne Ahavath Israel v Hamiltone v New Jersey, utrpela jedna nemenovaná žena pri sexe s mužským partnerom zranenia, keď náhrobok v ich blízkosti náhle spadol na jej nohu. Tento príbeh je celkom úsmevný vzhľadom k tomu, že mnoho veriacich by určite tvrdilo, že je to znamenie od boha a trest za taký hriech. Pravda je však taká, že žena náhrobný kameň posunula, keď sa počas sexuálnej extázy zvíjala v kŕčoch.

Betón a pingpongová loptička v konečníku

Tento nepredstaviteľný a desivý prípad sa stal 2 homosexuálnym mužom z Ameriky. Jeden z týchto mužov bol klismafil, čo je človek, ktorého vzrušuje zavedenie tekutín do konečníka. Počas jedného večera, kedy pár vyvádzal, si muž najprv do konečníka zaviedol pingpongovú loptičku a potom mu partner pomocou lievika nalial do konečníka betón. Veľmi bláznivý nápad, že? Akonáhle betón začal tvrdnúť, už to zrejme nebola taká zábava a pár sa bezodkladne vydal na pohotovosť. Lekárska pomoc zahŕňala operáciu, po ktorej ošetrujúci lekár odporučil muži návštevu psychiatra, ten však odmietol.

MMA bojovník si pri sexe zlomil penis

Ray Elbe utrpel mnoho hrčí a modrín, keď v roku 2009 hral v reality šou The Ultimate Fighter. O 3 roky neskôr však zažil tú najväčšiu bolesť vo svojom živote, keď si v Malajzii zlomil svoj penis počas drsného sexu so svojou priateľkou. Tento typ zranenia patrí medzi časté sexuálne zranenia a obvykle je sprevádzané puknutím. Ray sa zo svojho zranenia nakoniec zotavil.

Zranenia po domácky upravenej erotickej pomôcky

Nad týmto prípadom budete pravdepodobne krútiť hlavou. Žena z Marylande musela byť prepravená do nemocnice vrtuľníkom po tom, čo jej partner pripevnil umelý penis k čepeli šavľovej píly a s touto "erotickou pomôckou" začal ženu uspokojovať. Asi si hovoríte, že toto môže napadnúť len blázna vzhľadom na to, že šabľová píla sama o sebe nie je predmet prispôsobený nieto bezpečný pre sexuálnu činnosť. Ako si iste dokážete predstaviť, stalo sa nevyhnutné. Šabľová píla prerezala dildo a vážne ženu porezala.

Mŕtvica z cucfleku

Cucfleky sa nedajú považovať ako sexuálny akt, na druhú stranu sú vlastne výsledkom týchto aktivít, preto si tento prípad zaslúži v tomto zozname miesto. Štyridsaťštyriročná žena z Nového Zélandu kvôli svojmu "znamienku lásky" skončila v nemocnici. Cucflek, ktorý jej jej partner urobil, spôsobil zrazenie krvi a následne mŕtvicu, ktorá zanechala ženu čiastočne paralyzovanú. Podľa doktora v nemocnici Middlemore v Aucklande sa jedná o prvý prípad, kedy bol niekto hospitalizovaný kvôli cucfleku.

Cucfleky nie sú neškodné, ako ste si možno mysleli

Žena z Kalifornie utrpela stratu krvi z použitia pomôcky podľa inštrukcií

April Bonjour zažalovala výrobcu erotických hračiek Pipedream Products, keď utrpela veľkú stratu krvi potom, čo so svojím priateľom použila počas predohry jeden z vibrátorov od tejto spoločnosti. K incidentu sa žena vyjadrila takto: "3. novembra 2010 sme s priateľom počas predohry používali vibrátor Pipedream Products. Počas užívania som pocítila intenzívnu ostrú bolesť vnútri vagíny. Môj priateľ hračku rýchlo vytiahol a zistili sme, že je pokrytá krvou. Z tej straty krvi mi začalo byť mdlo, môj priateľ preto zavolal záchrannú službu. Pokiaľ prišli, striedavo som bola pri vedomí a omdlievala. Priateľ musel zobudiť syna, aby sme všetci mohli ísť do nemocnice. Pri pohľade na mňa bol veľmi vydesený ... Kvôli tomuto incidentu sme ja aj moja rodina museli vydržať extrémne emocionálny nátlak ... Z tohto dôvodu som začala tento súdny proces."

Smrť elektrickým šokom pri používaní štipcov na bradavky

Keď polícia v Pensylvánii na začiatku roku 2008 reagovala na tiesňové volanie Roberta Taylora, Taylor im pôvodne povedal, že jeho manželka Toby mala nehodu a po vysprchovaní ju usmrtil elektrický prúd, keď si fénovala vlasy. Polícia mala pochybnosti o podrobnostiach jeho výpovede a on nakoniec nesmelo pripustil, že si spolu s Toby užívali podivné intímne chvíľky, pri ktorých jeho žena mala štipce na bradavkách, skrz ktoré jej dával elektrické šoky, ktoré ju nakoniec usmrtili. Taylor bol zatknutý a obvinený z bezohľadného ohrozenia a nedobrovoľného zabitia.

Smrteľný experiment s koňom

V júli 2005 navštívil Kenneth Pinyan farmu v Enumclaw v štáte Washington, ktorá údajne poskytovala možnosť mať sex so zvieratami mužom, ktoré vzrušovali zvieratá. Keď Pinyan úmyselne dovolil žrebcovy, aby do neho vstúpil, zomrel na perforované hrubé črevo. Na farme s ním boli ďalší dvaja muži, ktorí na farmu chodili a jeden z nich ho anonymne odviedol do nemocnice, keď bol Pinyan zranený, lekári toho však moc nezmohli, pretože zomrel na ošetrovni. Prípad sa neskôr dostal do rúk vyšetrovateľom, ktorí museli sledovať stovky snímok, ktoré boli natočené zoofilom.

Než Pinyan začal praktizovať sex s koňmi, stratil schopnosť pociťovať určité pocity potom, čo mal nehodu na motorke. Najskôr skúsil extrémnejšie sexuálne praktiky, ako je použitie extrémne veľkých pomôcok, fisting a potom análny sex s koňmi. Začiatkom roku 2000 našiel na internete online skupinu mužov prezývanú "Zoo". Títo muži sa stretávali na farme v neregistrovanom areáli v kraji King vo Washingtone a užívali si spoločné víkendy, počas ktorých nakrútili zábery a neskôr ich vložili na internet. Okrem sexu s koňmi mali občas sex aj spolu. Podľa Charlesa Mudede, spoluautora dokumentárneho filmu Zoo z roku 2007, si muži vycvičili koňa k sexu tak, že sa vyzliekli a použili určitý feromón.

Nikto nechce dopadnúť, ako títo ľudia. Prevádzkujte bezpečný sex a zoznamujte sa na sex zoznamke.

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.