Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Posteľ? Nuda! Zaobstarajte si erotický nábytok

3.január 2023
Posteľ? Nuda! Zaobstarajte si erotický nábytok

Aj keď je sex vždy dôležitou súčasťou každého vzťahu, môže sa z neho časom stať stereotyp, najmä pokiaľ ho prevádzkujete stále v rovnakej posteli. Iste, môžete si to spestriť súložením v aute, vonku alebo na sex párty, ale väčšinou najľahšie miesto, kde sa môžete poriadne vyšantiť, je spálňa. Ako teda môžete sex v spálni urobiť zase vzrušujúcim? Jedným zo spôsobov, ako si doma vylepšiť sexuálny život, je začleniť do výzdoby spálne erotický nábytok.

Pokiaľ ste vo svete erotického nábytku nováčikmi, dovoľte nám, aby sme vám tento zábavný nábytok predstavili. Existujú stovky rôznych kresiel, lôpt, hojdacích sietí, hojdačiek, klinových vankúšov a sexuálnych hračiek, ktoré dodajú vašim spálňovým radovánkam nový a vzrušujúci rozmer. Sex nábytok nemení sexuálny zážitok len tým, že ho robíte na inom mieste; vďaka sexuálnemu nábytku môžete tiež preskúmať nové polohy, užívať si nové uhly a zasiahnuť nové miesta.

"Nábytok určený pre sex a intimitu môže pomôcť dosiahnuť pozície, o ktorých sa vám doteraz len snívalo, bez nepohodlia kĺbov a končatín alebo tlaku pri vzájomnom držaní," hovorí Kenneth Play, medzinárodný sexuálny pedagóg a sexuálny hacker. Nehovoriac o tom, že niektorý sexuálny nábytok, ako sú sex hojdačky a posteľové putá, vám umožnia venovať sa BDSM.

Než sa pustíte do nakupovania, spýtajte sa sami seba na pár vecí. Aký veľký chcete, aby bol? Chcete skôr niečo, čo môžete rozložiť a uskladniť? Musí byť ľahký, aby ste s ním mohli cestovať? Tieto otázky vám pomôžu pri rozhodovaní o kúpe erotického nábytku.

Dobre, tak to by sme mali! Tie najlepšie odporúčania na sex nábytok a nasmerovanie správnym smerom vám poskytnú už spomínaný Kenneth Play a Kate Balestrieri, psychologička a zakladateľka spoločnosti Modern Intimacy. aby nás nasmerovali správnym smerom.

Najlepší sex nábytok

Bondi Bondage Board – Najlepší sex nábytok na bondage

Spoločnosť: Liberator
Cena: 350 dolárov

 • skladacie a prenosné
 • obsahuje skladací mäkký matrac, opasok cez oči, očká na pripútanie, putá na zápästie, putá na členky a putá na stehná

Pre fanúšikov bondage poskytuje tento matrac nepreberné množstvo možností zviazania. Obsahuje 16 upevňovacích bodov doplnených o D-krúžky a trojzubcové spony, vďaka ktorým môžete svojho subíka pripútať v mnohých kompromitujúcich polohách.

Kippeto nafukovací vankúš - Najlepší nafukovací erotický nábytok

Spoločnosť: Kipetto
Cena: 45 dolárov

 • vyrobené z nekĺzavého materiálu, ktorý zabraňuje pošmyknutiu vás aj vášho partnera
 • podporuje rôzne uhly a polohy

Preskúmajte potešenie z hlbšieho prenikania, kedykoľvek budete cestovať s týmto nafukovacím sexuálnym vankúšom. Možno ho ľahko vyfúknuť a zbaliť do víkendovej tašky, aby bol sex na dovolenke oveľa príjemnejší.

Liberator Wedge Ramp Combo - Najlepší sexuálny nábytok pre polohu misionára

Spoločnosť: Liberator
Cena: 290 dolárov

Sexuálny klinový vankúš Liberator je skvelý na polohovanie v rôznych polohách. "Keď ide o penetračný sex, uhol je všetkým! Vďaka tomu môžete nastaviť boky tak, aby ste zaistili stimuláciu bodu G a krčka maternice presne tak, ako to má vaša partnerka rada," hovorí Play. "Obzvlášť sa mi to páči pri misionárskych polohách, kedy ho môžete použiť na podoprenie partnerovho pozadia vo vzduchu."

Liberator Wedge Ramp Combo

Sex Swing Door Jam Kit – Najlepšia sex hojdačka

Spoločnosť: Sportsheets
Cena: 80 dolárov

 • ľahké zostavenie
 • umožňuje hlbší prienik

Sexuálne hojdačky niekedy vyžadujú obrovskú miestnosť, robustné trámy alebo nádej a modlenie po pripevnení k stropu, ale táto nie.

"Ľahko použiteľná hojdačka cez dvere robí zvýšený sex prístupnejším bez toho, aby vyžadovala špeciálnu miestnosť alebo trápne rozhovory o jedinečnom nábytku v obývacej izbe vo vašom obytnom priestore," hovorí Balestrieri. "Táto hojdačka nad dvere navrhnutá pre partnerov, môže párom pomôcť zvládnuť nové uhly rozkoše, hlbší prienik a možnosti vertikálnej intimity."

Aerial Yoga Hammock – Hojdacia sieť nie na jogu, ale na sex

Spoločnosť: Sycyka
Cena: 67 dolárov

 • ľahké zavesenie
 • k dispozícii v rôznych farbách

"Jógové hojdacie siete sú v skutočnosti najlepšie sex hojdačky!" hovorí Play. "Vždy rád kupujem veci v zábavných farbách a tie nájdete v najrôznejších farbách dúhy. Nie všetky veci súvisiace so sexom musia byť len čierne a červené." Hojdacia sieť na jogu je naozaj jednoduchá na zavesenie. "Môžete v nej niekoho celkom ľahko priviazať tak, že jeho zápästie a nohy priviažete k bokom hojdačky!"

Pillo – Najlepší sex vankúš

Spoločnosť: Dame Products
Cena: 95 dolárov

 • diskrétny, štýlový dizajn

"Hľadáte niečo diskrétnejšie? Pillo od Dame Products je nutnosťou pre každý pár," hovorí Balestrieri. "Dobre sa mieša s každodenným interiérom a pre nevedomé oko je to len ďalší vankúš na čítanie, relaxáciu a sledovanie obľúbenej show. Zhasnite svetlá (alebo ich nechajte rozsvietené) a stane sa z neho nenápadný klenot, ktorý vám pomôže povzniesť sa a oblúkom sa dostať na tie správne miesta. Jeho menší profil a mierny klin dávajú párom možnosť, ako dať starým polohám nový náboj."

Sex vankúš Pillo

Prémiový sex stroj Cowgirl – Najlepší stroj na sex

Spoločnosť: The Cowgirl
Cena: 1 450 dolárov

 • extrémne výkonný, ľahko nastaviteľný motor
 • ideálny pre erotické spoločenské akcie

"Pokiaľ ide o stroje, na ktorých môžete rajtovať, je sex stroj Cowgirl jedným z tých najluxusnejších," hovorí Play. "Je skvelý aj pre erotické spoločenské akcie, pretože si nemusíte vyzliekať nohavice, aby ste si užili jazdu." Cowgirl je extrémne výkonný a intenzitu vibrácií spolu s otáčavými režimami môžete ovládať pomocou káblového ovládača alebo prostredníctvom aplikácie.

Kreslo na zlepšenie sexuálnych polôh – Najlepší sex nábytok pre hlboký prienik

Spoločnosť: Bondage Boutique
Cena: 100 dolárov

 • je možné ho rozložiť pre ľahké skladovanie
 • zosilnená guma ponúka oporu a odraz
 • mimoriadne silná guma sa môže ťažko naťahovať

Toto erotické kreslo má zakrivenie, ktoré umožňuje hlbší prienik pri sexe. Má tiež otvor v spodnej časti, takže môžete partnerke prstiť vulvu alebo análny otvor, kým sedí. Ďalšou výhodou je, že vďaka tomuto kreslu ste vy alebo váš partner v dokonalej úrovni pre orálny sex bez toho, aby ste si museli kľaknúť.

Sex Sofa – Najlepší erotický nábytok pre skupinové hry

Spoločnosť: BDSMarchitecture
Cena: 2328 dolárov

 • môže na nej/okolo nej sedieť niekoľko ľudí v rôznych polohách
 • ideálny pre mnoho polôh podľa Kámasútry

Pokiaľ chcete mimoriadne elegantný kus nábytku, u ktorého žiadny hosť nezistí, že je určený na sex, pozrite sa na túto nádhernú sexuálnu pohovku. "Dizajn je nesmierne elegantný a navyše všestranný, napríklad na manévrovanie so všetkými možnými uhlami a skúšanie kreatívnych sexuálnych polôh," hovorí Play. "Hodí sa aj do väčšiny moderných interiérov."

Sex Sofa

Kreslo Basket Swing – Najlepší sexuálny nábytok, ktorý nemusíte schovávať

Spoločnosť: Zuri Furniture
Cena: 699 dolárov

 • obsahuje vodeodolný vankúšik s polyesterovým polstrovaním
 • je možné nastaviť do rôznych výšok

Toto závesné hojdacie kreslo je ďalším kreatívnym a zaujímavým poňatím sexuálnej hojdačky. „Je to prekvapivo efektívne a vyzerá a môže sa používať ako bežný nábytok,“ hovorí Play. "Stačí pridať na rôzne miesta pútacie pásky na suchý zips a stane sa z neho ďalší jednoduchý bondage nábytok. Je to elegantné a sexy."

Nafukovacie prestieradlo na hrátky – Najlepšie sex prestieradlo

Spoločnosť: Shots Fist It
Cena: 699 dolárov

 • ľahko sa čistí
 • dodáva sa s fliaš koncentrovaného lubrikantu

"Toto nafukovacie prestieradlo na sexuálne hrátky je skvelé pre squirterov alebo pre každého, kto má rád bezstarostný špinavý sex bez toho, aby sa musel starať o upratovanie," hovorí Play. "Dobre sa hodí aj pre nuru masáže (čo je klzká japonská erotická masáž) alebo akýkoľvek typ mokrých a špinavých hrátok. Navyše sa veľmi ľahko skladuje. Môžete si ho predstaviť ako šmýkačku pre dospelých."

Lehátko z umelej kože Yoga – Najlepšie nastaviteľný sexuálny nábytok

Spoločnosť: Container Furniture Direct
Cena: 586-930 dolárov

 • umelá koža poskytuje luxusný vzhľad a pocit
 • odnímateľné vankúše

"Toto ležadlo, navrhnuté na optimálnu relaxáciu, je jedinečným prechodom medzi každodenným komfortom a sexuálnym útočiskom," hovorí Balestrieri. "Možno ho použiť pre sólové aj partnerské hrátky a poskytuje oporu pre mnoho polôh, aby sa partneri mohli uvoľniť a sústrediť sa na potešenie, nie na premáhanie." Jeho povrch z umelej kože sa ľahko čistí, takže upratovanie lubrikantu je oveľa jednoduchšie!

Na čo sa zamerať pri erotickom nábytku

Pri nákupe sex nábytku budete chcieť zohľadniť, ako ho plánujete používať a ako ho budete skladovať. Pokiaľ s používaním erotického nábytku začínate, vyskúšajte erotický vankúš alebo erotickú hojdačku a hľadajte modely, ktoré je možné pre uskladnenie ľahko vyfúknuť alebo zložiť. Pokročilí majitelia sex nábytku možno budú chcieť investovať do erotických strojov, ktoré poskytujú väčšie potešenie, ale vyžadujú si ďalší úložný priestor. Ak hľadáte sexuálny nábytok, ktorý nemusíte odkladať, keď príde návšteva, poobzerajte sa po sexuálnom lehátku, ktoré môžete mať vystavené a vaša spoločnosť nebude mať ani tušenie – a tí, ktorí vedia, k čomu tento konkrétny typ nábytku slúži, sú natoľko múdri, že to nebudú riešiť.

Ako sme vyberali

Vybrať ten najlepší sex nábytok vám pomohli odborníci na sex Kenneth Play a Kate Balestrieri. Obaja hodnotili svoje výbery na základe hodnoty, štýlu a toho, ako dobre fungujú. Zohľadnili sme aj sexuálny nábytok, ktorý mal vysoké hodnotenie zákazníkov na webových stránkach e-shopov, ktorým dôverujeme.

Čo si potom na nejakom tom sex nábytku urobiť peknú erotickú fotku a pochváliť sa s ňou na našej zoznamke?

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.