Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Populárna sexuálna fantázia

7.február 2024
Populárna sexuálna fantázia

Predstavte si svoju najhorúcejšiu sexuálnu fantáziu, pri ktorej sa vám krútia prsty na nohách, ako veľmi je to príjemné. Možno je to vášnivé tajomstvo, ktoré ste držali pod pokrievkou, alebo možno váš partner presne vie, o čom ste snívali. Aká je tá vaša sexuálna fantázia?

Takmer každý má nejakú sexuálnu fantáziu, ktorá ho vzrušuje alebo by ju rád uskutočnil...

"Sexuálna fantázia je predstava alebo myšlienka, ktorá vás vzrušuje, či už chcete, aby sa uskutočnila v skutočnom živote, alebo nie," hovorí Rachel Wright, psychoterapeutka a sexuálna pedagogička. A nemusí to byť nutne celá filmová inscenácia, ktorá sa odohráva vo vašej hlave a v ktorej vy hráte hlavnú rolu a váš partner (alebo vaša zamilovaná celebrita) je v nej váš milostný partner. Môže to byť akýkoľvek obraz, koncept, scenár alebo predmet, ktorý vás vzrušuje. "Pre niektorých ľudí je to pornografia. Pre iných je to erotická literatúra. A pre iných je to jednoducho atraktívna osoba, ktorá ide po ulici a v hlave si s ňou vytvorí scénu," hovorí párová a rodinná terapeutka Rachel D. Miller.

Hľadáte nejakú pikantnú inšpiráciu, alebo jednoducho neviete, kde začať? Zhromaždili sme pre vás niekoľko najobľúbenejších sexuálnych fantázií. Ale najprv...

Ako začať rozhovor o sexuálnych fantáziách so svojim partnerom?

Prežívanie bežných sexuálnych fantázií znie ako veľma zábavy, ale kým si zásobíte košík na Amazone bičíkmi a reťazmi, nezabudnite sa najskôr s partnerom porozprávať.

"Hravo partnerovi povedzte, že máte fantázie, o ktoré by ste sa s ním chceli podeliť," hovorí doktorka Ava Cadell, klinická sexuologička a certifikovaná sexuálna poradkyňa. "Ak vám dá povolenie, rozprávajte mu o svojich fantáziách, začnite tými miernejšími. Diskusia o krotších fantáziách, ako je túžba sledovať partnerov striptíz, vás môže oboch upokojiť, než sa zveríte s niečím intenzívnejším," hovorí Cadell.

A ešte jedna múdra rada: nesnažte sa to naň vybaliť päť minút pred pracovnou schôdzkou. Načasovanie je dôležité. „Najlepší čas na to, aby ste s partnerom hovorili o svojich fantáziách, je ten, kedy sa cítite komfortne,“ hovorí Cadell. To môže počas dlhej cesty v aute (samozrejme keď ste v ňom sami), romantického rande alebo napríklad po milovaní.

"Predtým, než sa pohnete dopredu, je tiež kľúčové uistiť sa, že váš vzťah je dostatočne silný na to, aby ste sa mohli baviť o sexuálnych fantáziách, a že je to niečo, čo oboch partnerov baví," hovorí Mary Jo Rapini, psychoterapeutka špecializujúca sa na intimitu, sex a vzťahy.

"Napríklad mnohokrát fantázia zahŕňa prijatie tretej osoby," hovorí Rapini. V tejto hypotetickej situácii to môže chcieť jedna osoba, zatiaľ čo druhej je táto myšlienka nepríjemná. Preto Mary Jo odporúča najskôr experimentovať s hravou fantáziou s nižšími nárokmi, než sa odhodláte k niečomu takému, ako je horúca trojka.

Nakoniec je to ale úplne na vás a vašom partnerovi – vy poznáte hranice vášho vzťahu najlepšie.

Ako môžete bezpečne preskúmať svoje sexuálne fantázie?

Ujasnite si svoje ciele

"Prvou časťou je ujasniť si, či to vôbec chcete," hovorí Wright. Ako už spomenula, sexuálna fantázia je niečo, čo môžete, ale nemusíte chcieť stvárniť v skutočnosti. "Nie ste povinní sa o ňu s nikým deliť - je úplne v poriadku, keď si ju necháte v súkromí a len pre seba," hovorí Wright.

Podľa Wright môžete svoje sexuálne fantázie rozdeliť do troch kategórií a následne do troch oblastí, ktoré sú podnetom na konverzáciu:

  1. "Je mi jasné, že je to pre mňa výhradne fantázia a nechcem z nej urobiť realitu".
  2. "Je mi úplne jasné, že sa chcem pokúsiť to uskutočniť."
  3. "Mám túto fantáziu už nejaký čas a nie som si istý, či je to niečo, čo naozaj chcem v skutočnosti, ale veľmi ma to vzrušuje a chcem sa o to s tebou podeliť."

Ak si po zamyslení uvedomíte, že táto fantázia je niečo, čomu sa chcete venovať aj v reálnom živote, potom je čas sa o tom porozprávať.

Najskôr sa porozprávajte so svojím partnerom

Porozprávajte sa o tom

Pred konverzáciou musia obaja partneri súhlasiť s tým, aby sa rozhovor uskutočnil. "To môže vyzerať tak, že poviete: 'Ahoj, chcel som sa s tebou porozprávať o nejakých sexy veciach, o ktorých som premýšľal. Kedy by to bolo vhodné?" Mali by ste ponúknuť druhej osobe, aby sa vyjadrila k tomu, kedy a kde sa rozhovor uskutoční, najmä pokiaľ ide o rozhovor, ktorý nečakala. (Ako už bolo spomenuté, tento rozhovor môžete pokojne viesť aj mimo spálne.)

Počas samotného rozhovoru, pokiaľ o sexuálnych fantáziách s partnerom hovoríte prvýkrát, sa môže hodiť uviesť nejaké vizuálne príklady. "Ak je v televízii alebo vo filme scéna, ktorá sa zhoduje s tým, čo vás sexuálne vzrušuje, môžete ju použiť ako akýsi úvod," hovorí Miller.

Príklady: Vy a váš partner si užívate pohodový večer, púšťate si svoj obľúbený film. Môžete povedať niečo v zmysle: "To ma vzrušilo viac, než som čakal/a..." Alebo: "To je sexy a super vzrušujúce. Premýšľal/a si niekedy o tom, že by si niečo také urobil/a?" Okrem toho sa môžete podeliť o príklady fantázií prostredníctvom vizuálneho alebo zvukového porna.

"Spoločné čítanie erotickej literatúry môže byť ďalším spôsobom, ako ju predstaviť," hovorí Miller. Môžete si napríklad povedať: "Wow, čítal/a som túto scénu. Znie to tak horúco. Môžeš si to tiež prečítať a dať mi vedieť, čo si o tom myslíš?"

Pred hraním sa dohodnite na hraniciach

Pokiaľ ide o bezpečnosť a vyjednávanie hraníc, bude podľa odborníkov záležať na vašej jedinečnej situácii a forme hry.

Pokiaľ sa napríklad venujete skupinovému sexu, môže váš bezpečnostný postup zahŕňať dohodu všetkých o tom, čo sa bude diať, ešte pred samotným stretnutím, a tiež diskusiu o bezpečných sexuálnych praktikách (napríklad používanie kondómov a zubných rúšok) „U mnohých ľudí, s ktorými pracujem v rámci perverznej a polykomunity, sa odporúča a často praktizuje zdieľanie statusu,“ poznamenáva Miller. "To znamená uistiť sa, že sa pravidelne testujete, a zdieľať tieto informácie so všetkými zúčastnenými," dodáva.

Bez ohľadu na to, do akého typu hry sa zapájate, je potrebné udeliť súhlas a každý musí presne rozumieť tomu, na čo súhlas dáva. Koniec koncov nie je nič horúcejšieho ako bezpečný, konsenzuálny sex.

Dohodnite sa na bezpečnom slove

Bezpečné slová sú dohodnuté slová medzi vami a vaším partnerom (partnermi), ktoré po vyslovení signalizujú žiadosť o spomalenie alebo úplné zastavenie hrátok. Niekedy sú podľa Miller rozdelené do dvoch kategórií: "žlté" slová a "červené" slová. "Žlté slová signalizujú potrebu spomaliť alebo znížiť intenzitu hrátok, zatiaľ čo červené znamenajú tvrdé zastavenie."

Pri výbere bezpečného slova by ste mali zvoliť výraz, ktorý by ste počas hranej scény bežne nepoužili. "Musí to byť slovo, ktoré každého vyvedie z miery," hovorí Miller. Veľa ľudí napríklad volí výrazy súvisiace s jedlom, ako napr: "zmrzlina", "paradajka" alebo "ananás". Tieto slová často pri sexe každého zaskočia. (Ak teda práve nehráte sexi jedálenskú vojnu.)

Nezabudnite na následnú starostlivosť

Starostlivosť po sexe zahŕňa reset a vzájomné prepojenie po pobyte v spoločnom priestore s vysokými nárokmi. "Môže vyzerať rôzne, od toho, že niekomu donesiete pohár vody, až po to, že si na pár minút ľahnete do postele a pritúlite sa, alebo že sa vzájomne umyjete," hovorí Miller. Rovnako ako samotné hrátky, aj rituál následnej starostlivosti by mal byť v ideálnom prípade dohodnutý pred tým, než to celé odštartujete.

Dôležitou súčasťou následnej starostlivosti je aj debriefing. Miller odporúča usporiadať diskusiu hneď po sexe alebo nasledujúci deň. Pri debriefingu sa podelíte o to, čo sa vám podarilo, čo sa vám páčilo, čo sa vám nepáčilo a čo by ste chceli urobiť inak.

"Počas tohto rozhovoru nezabudnite starostlivo voliť slová, pretože je to niekto, s kým s najväčšou pravdepodobnosťou chcete mať sex znova," navrhuje Miller. Cieľom je, aby ste z debriefingu odchádzali s pocitom: "Áno, to bolo skvelé." alebo: "Toto sa nám ani jednému veľmi nepáčilo, nebudeme to robiť často, prípadne to vyradíme úplne.".

Debriefing je príležitosťou na vzájomné uistenie a tiež na diskusiu o tom, čo môžete nabudúce urobiť inak, aby pre vás oboch boli hrátky ešte horúcejšie.

Postarajte sa o svojho partnera aj po sexe a nezabudnite debriefing

Čo mám robiť, keď so mnou partner nechce preskúmať sexuálnu fantáziu?

To záleží na hraniciach vášho vzťahu.

"Ak napríklad žijete v nemonogamnom vzťahu a váš partner s vami nechce preskúmať nejakú fantáziu, ďalšie kroky by mohli zahŕňať nájdenie partnera na hrátky mimo vášho vzťahu, ktorý by bol ochotný sa do tejto fantázie zapojiť s vami," hovorí Wright. Môžete sa partnera opýtať: "Dobre, úplne to chápem. Čo by si povedal/a na to, keby som to preskúmaval/a s niekým iným?" Alebo: "Čo by si povedal/a na to, keby som to skúmal sám/sama?".

"Ak ste v monogamnom vzťahu, kde ste sa dohodli, že nebudete mať žiadne sexuálne vzťahy mimo partnerstva, ďalšie kroky môžu zahŕňať rozhodnutie, či to chcete nechať byť, alebo sa k tomu vrátiť," hovorí Wright. Pokiaľ je to tá druhá možnosť, zvážte, či rozhovor neodložiť na ďalšie rande. Môžete povedať: "Hej, toto je niečo, čo by som naozaj rád/a preskúmal/a, ale cítim teraz nejaký odpor. Zaujímalo by ma, či by si bol/a otvorený/á o tom popremýšľať, a potom sa k tomu môžeme vrátiť za týždeň alebo za dva a znova sa o tom porozprávať."

Zvlášť pokiaľ rozhovor nebol vopred naplánovaný alebo je fantázia trochu mimo komfortnej zóny vášho partnera, môže byť jeho počiatočná reakcia skôr konzervatívna. Aj keď to v danej chvíli môže bolieť, pochopte, že váš partner možno len potrebuje nejaký čas na rozmyslenie.

"V tejto situácii by tiež mohlo pomôcť zaujímať sa o to, čomu je otvorený a čo by chcel preskúmať, pretože mnohokrát sa môžete zhodovať viac, než si uvedomujete," hovorí Miller. Zoberme si napríklad povraz a bondage. "Spočiatku sa to môže zdať za ich komfortnou zónou, ale pokiaľ prejavia záujem o to, že by chceli spútať vaše ruky nad hlavou, možno je to otázka pomalého postupu k pokročilejším formám bondáže," vysvetľuje Miller.

"Nadšený súhlas je podmienkou hier, takže ak je to definitívne 'nie', bude dôležité, aby ste svoje sklamanie zodpovedajúcim spôsobom zvládli," poznamenáva Miller

Sexuálne fantázie, ktoré môžete s partnerom vyskúšať

Myslíte si, že ste pripravení na to, aby ste sa dostali do varu? Tu je 30 nápadov na sexuálne fantázie, ktoré môžete vyskúšať (alebo o nich aspoň začať snívať) už dnes večer.

Ak radi hráte hry

Pre mnoho klientov sexuologičky Cadell je niekedy dostatočným uspokojením obyčajné rozprávanie o fantázii. Tieto hry vám k tomu poskytnú rámec.

Zábavné karty vašich fantázií

Na kôpku kariet napíšte všetky svoje sexuálne fantázie a požiadajte svojho partnera, aby urobil to isté. Potom by mal každý z partnerov roztriediť všetky svoje karty na dve samostatné kôpky:

  1. Fantázie, ktoré chcete premeniť na skutočnosť, napríklad sex na verejnom mieste.
  2. Fantázie, ktoré majú zostať iba ako fantázie, napríklad skupinový sex.

"Vyjadrenie sexuálnych fantázií môže byť veľkou súčasťou predohry - alebo môže byť hlavnou udalosťou," hovorí Cadell.

Preveďte fantázie na plátno

"Zahrajte si sexy verziu hry Pictionary, kde sa s partnerom striedate v kreslení rôznych fantázií," hovorí Cadell. Každý sa päťkrát vystrieda a pokúsi sa uhádnuť, čo ten druhý kreslí, a to do jednej minúty.

Vyskúšajte šarády plné fantázií

"Zahrajte si vzrušujúce šarády, kde budete hrať svoje obľúbené fantázie bez toho, aby ste hovorili," hovorí Cadell. "Zistite, či váš partner dokáže uhádnuť, čo sa mu snažíte svojimi činmi a pohybmi oznámiť."

Zahrajte si na veštenie fantázií

"Vyskúšajte túto slovnú sexy hru, ktorá preverí vašu kreativitu aj predstavivosť," hovorí Cadell. Začnite s časovačom a dajte každému 20 sekúnd. Hoďte si mincou a víťaz začne popisovať scenár sexuálnej fantázie, napríklad trojku alebo análny sex. Po 20 sekundách sa vymeníte a váš partner bude pokračovať vo fantázii ďalších 20 sekúnd. "Toto robte na päť kôl a sledujte, aké erotické nápady vás napadnú. Na konci sa môžete rozhodnúť, či je to fantázia, ktorú chcete prežiť," hovorí Cadell.

Môžete vyskúšať rôzne outfity a hrať role play

Zahrajte si slávnu sexuálnu scénu z filmu

Dobre, toto nie je tak úplne hra ako taká, ale zábavným a sexy spôsobom preverí herecké schopnosti vás aj vášho partnera. Považujte to za dokonalú role play, či už sa budete držať pripraveného scenára, alebo improvizovať. Je to na vás.

Ak sa radi prezliekate

Fantázia je predovšetkým o úniku z reality. Využite teda príležitosť byť v spálni niekým iným, až sa nabudúce budete s partnerom cítiť na horúce hrátky.

Šéf a zamestnanec

Podľa štúdie z roku 2017 má 56 % žien a 61 % mužov sexuálnej fantázie o spolupracovníkoch. Zahrajte si túto fantáziu so svojim partnerom tak, že si vezmete svoj oblek do kancelárie, budete predstierať, že ste pri svojom stole, a necháte partnera, aby vám ukázal, čo to znamená pracovať nadčas.

Zdravotná sestra

Oblečenie nezbednej zdravotnej sestry môže byť rozhodne sexy. Vžite sa do role a preskúmajte partnerovo telo od hlavy až po päty. "Potom preskúmajte rôzne erotogénne zóny a požiadajte 'pacienta' o spätnú väzbu, čo je lepšie - dráždenie, lízanie, alebo hladenie?"

Policajný dôstojník

Použitie pút na spútanie by mohlo byť vzrušujúce, nasledovať by mohla prehliadka tela a trest zodpovedajúci zločinu.

Športoví hráči

Je váš partner veľký športový fanúšik? Popadnite dres pre svojho partnera a oblečenie rozhodcu pre vás (alebo naopak). Až prídete domov, pripravte sa na to, že budete rozhodovať všetky zápasy.

Domina

Cadell hovorí: "Keď má partner zaviazané oči, cítite sa bez zábran a sexuálne sebaistejšie." Prečo teda neskúsiť počas budúceho rande so svojou drahou polovičkou prebudiť svoju vnútornú dominu?

Osobný tréner

Vzrušuje vás cvičenie? Preneste túto energiu do spálne tým, že chytíte svojho partnera a budete požadovať, aby vám urobil 10 opakovaní... pohybu podľa vášho výberu.

Profesor a študent

Táto situácia vám umožní hrať sa s dynamikou moci a nie je nutné, aby učiteľ mal kontrolu. Dokonca môžete predstierať, že jeden z partnerov je promovaný študent, ktorý sa vracia do svojej starej školy...

Ak hľadáte vzrušenie...

To, po čom podľa Rapini mnoho párov vo svojich fantáziách túži, je deviantné alebo okrajové správanie. Takže až nabudúce budete túžiť po tom, aby ste sa nechali nachytať pri čine, skúste niektorú z týchto škandálnych aktivít.

Sexujte vonku

"Urobte si prechádzku v prírode, zahrajte si role exhibicionistov a sexujte na verejnosti," hovorí Cadell. Odpĺžte sa s partnerom na odľahlé miesto, kde vás nikto nechytí (pravdepodobne), a pustite sa do toho. "Vzrušenie z pobytu vonku môže byť opojným dobrodružstvom, na ktoré nikdy nezabudnete," hovorí Cadell.

Bondage je jednou z častých sexuálnych fantázií

Vstúpte do Mílového klubu

Prieskum spoločnosti Stratos Jet Charters z roku 2016 vykonaný medzi 2000 ľuďmi ukázal, že takmer 17 % z nich už počas letu niečo sexuálne podniklo – a 52 % o tom fantazírovalo. Tak prečo sa nepridať do klubu?

Skúste to na lodi

Keď už sa chystáte zvládnuť súš a vzduch, prečo neskúsiť aj more? Na tom hmlistom morskom vánku je niečo, čo ľudí poriadne rozpáli...

Majte sex s cudzincom

"Dohodnite si s partnerom scenár zvádzania v miestnom bare a nezabudnite doraziť každý zvlášť," hovorí Cadell. Potom už ide len o uháňanie. Možno utrúsi baliacu hlášku alebo pošle drink z druhej strany baru. "Nechajte hercov vo vnútri seba, aby túto fantáziu podnietil," hovorí Cadell.

Rozdajte si to v troch

Podľa štúdie z roku 2015 mal trojku každý siedmy Američan. A čo viac – každý piaty ju považuje za príťažlivú. Pokiaľ teda premýšľate o tom, že by ste do spálne priviedli ďalšiu osobu, nie ste sami. Len majte na pamäti predchádzajúce rady odborníkov. A uistite sa, že je to niečo, čo chcete robiť vy aj váš partner.

Zúčastnite sa skupinového sexu

Pre toto platí všetko vyššie uvedené. Uistite sa, že ste s partnerom na rovnakej vlne, a majte na pamäti bezpečnosť a súhlas. Ak to chcete robiť niekde, kde môžu byť ďalšie páry, ktoré zdieľajú váš záujem o konsenzuálnu nemonogamiu, skúste zamieriť do sex rezortu.

Natočte si erotickú nahrávku

Cadell tomuto dáva dva palce hore. "Vezmite si filmovú kameru a zahrajte si pornografickú scénu tým, že natočíte seba a svojho milenca ako pornohviezdy," hovorí. A potom si postavte statív alebo pripojte kameru k televízii, aby ste sa mohli sledovať (uistite sa, že deti nie sú blízko!). "Len si dajte pozor, aby ste aj pri niečom takom zostanete hraví. Pary si často nakoniec vzájomne vyčítajú, keď sa niekto 'dostatočne neangažuje', alebo sa cíti sklamaní. Ale má to byť predsa zábava," hovorí Rapini.

Ak máte radi, keď vás niekto pozoruje...

Možno to má rád aj váš partner? Je len jeden spôsob, ako to zistiť...

Buďte voyeuri

V štúdii z roku 2016, ktorú vykonal časopis The Journal of Sex Research, sa 46 % opýtaných rado pozeralo na ľudí pri sexe. Pokiaľ vás to teda tiež baví, skúste so svojim partnerom zájsť na nudapláž alebo na erotickú show.

Buďte exhibicionisti

Cítite sa naozaj odvážne? Ženy, až budete nabudúce v obchode s potravinami vo svojej obľúbenej sukni, uprite na partnera oči a pomaly si dajte dole spodnú bielizeň... Alebo sa môžete dohovoriť s nejakým voyeurom, ktorý vás rád bude sledovať pri sexe.

Pozerajte sa, ako ten druhý masturbuje

Cadellová odporúča túto fantáziu spojiť s nahrávaním sexu. "Buďte režisérom a režírujte svojho milenca v masturbačnej scéne," hovorí. Týmto spôsobom si odškrtnete dve fantázie.

Čo tak v lete vyskúšať nudapláž?

Prineste vibrátory

Toto je obľúbené odporúčanie psychoterapeutky Rapini. "Ak váš partner fantazíruje o vibrátoroch alebo o tom, že ho prizvete k hrátkam s vašim vibrátorom, myslím, že realizácia týchto fantázií môže zlepšiť váš sexuálny život," hovorí. Váš partner vďaka tomu spozná všetky vzrušujúce body na vašom tele.

Urobte si striptíz

Dávajte si jeden kúsok oblečenia po druhom, zatiaľ čo vás partner bude sledovať na druhom konci izby.

Choďte do striptízového klubu

Toto môže byť skvelá zábava, ale záleží na tom, ako veľmi ste si vo vzťahu istí. Žiarlite, keď sa váš partner pozrie na inú ženu/vaša partnerka sa pozrie na iného muža? Ujasnite si najskôr, čo dokážete zahryznúť a čo už nie.

Preskúmajte squirting

Možno sa to niekomu ľahšie povie ako urobí, ale možno zistíte, že nie je nič rajcovnejšie, než keď vás partner sleduje v plnej kráse. Ste pripravení to vyskúšať? Tu máte návod na vstup do mokrého sveta squirtingu.

Ak chcete prevziať kontrolu...

Potom vyskúšajte BDSM. Len sa najskôr uistite, že ste sa o tom s partnerom úprimne porozprávali a nezabudnite prebrať, čo to je, čo chcete a ako ďaleko ste ochotní zájsť.

Vezmite si plácačku

Ak ste obaja fantazírovali o výprasku alebo o tom, že ste výprask dostali, choďte do toho!

Použite pásku cez oči

Rapini odporúča pásku cez oči najmä pri orálnom sexe. Je niečo na tom, že jedna osoba má kontrolu a druhá je úplne prekvapená každým ďalším krokom svojho partnera – pary to naozaj vzrušuje. Popadnite šatku, dajte si ju cez oči a skúste to.

Pokiaľ sa radi nechávate vzrušovať alebo dráždiť...

Rapini hovorí, že niekedy je to robenie všetkého možného, len nie sexu, čo klientov naozaj vzrušuje. A existuje množstvo zábavných spôsobov, ako zvádzať a dráždiť.

Oblečte si sexi podpätky

Viete, že váš partner má slabosť pre topánky, alebo možno najmä pre červené topánky na podpätku? Rapini pozná niekoľko klientov, ktorí to tak majú. Takže až budete nabudúce v obchode, investujte do vražedne krásnych a vysokých lodičiek. A až budete sedieť oproti nemu pri stole, pomaly sa mu šmýkajte špičkou topánky po nohách hore a dole.

Prineste na telo čokoládu

"Máte radi orálnu stimuláciu? Nie ste sami. Mnoho partnerov je veľmi 'orálnych'," hovorí Rapini. "Majú fantázie o tom, ako zlízávajú polevu alebo čokoládu z tela svojho partnera." Prečo myslíte, že existuje farba na telo s príchuťou čokolády? Choďte si nejakú kúpiť a pustite sa do lízania.

Aké sú výhody sexuálnych fantázií?

Prečo vlastne experimentovať so sexuálnymi fantáziami? "Najväčším sexuálnym orgánom je v skutočnosti mozog, takže často treba začať so sexom v hlave," vysvetľuje Miller.

Okrem toho, že vás podľa Wright robia v spálni kreatívnymi, sú sexuálne fantázie tým, čo telo nabudí ku skutočnému sexu. "Akokoľvek si ľudia často chcú myslieť, že sexuálne zážitky sú okamžité, tak veľa ľudí ich takto neprežíva," hovorí Miller. "Túžba reagujúca na podnet je normálna a bežná."

Až sa vám nabudúce vlúdia do myšlienok sexuálnej fantázie, vedzte, že to váš mozog pracuje na tom, aby ste boli sexuálne zdraví a objavovali. Možno vám prospeje, keď na výzvu odpoviete – kto vie, aké úrovne potešenia môžete odomknúť. Čo napríklad ich potom preskúmať s niekým zo sex zoznamky?

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.