Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Navštívte tie najlepšie sex rezorty na svete!

27.október 2023
Navštívte tie najlepšie sex rezorty na svete!

Vďaka zatemňovacím závesom, manželskej posteli bez detí a hromade vankúšov niet pochýb o tom, že hotely sú ideálnym miestom na vytváranie sexy spomienok. Ale vedeli ste, že v niektorých hoteloch a letoviskách nie je váš osobný apartmán jediným miestom, kde si to môžete rozdať?

Takým miestom sú sex rezorty. Tieto zmyselné dovolenkové miesta sú ideálne pre každého, kto si počas odpočinku rád trochu užije. Hoci sa ponuka v jednotlivých letoviskách líši, väčšina z nich ponúka vymoženosti na zvýšenie intimity a organizuje akcie, ako sú tematické večierky, nuda bazény, erotické masáže, a dokonca aj plnohodnotné orgie. "Obvykle sa sami seba však neoznačujú ako sex rezorty," hovorí doktorka Jessica O'Reilly, sexuologička a moderátorka podcastu Sex with Dr. Jess. "Obvykle si hovoria 'sexuálne pozitívne rezorty'," vysvetľuje.

Okrem zrejmých fyzických výhod pobytu v sexuálnom rezorte si tu môžete užívať aj mnoho psychických výhod. "Pretože spoločnosť má tendenciu učiť ľudí, že sex a nahota sú hanebné, návšteva sex rezortu môže byť oslobodzujúcou pripomienkou, že na sexe alebo nahote nie je nič hanebné ani zlé - ale že je to vlastne niečo, čo treba oslavovať," hovorí Gigi Engle , certifikovaná sexuálna pedagogička a autorka knihy All The F*cking Mistakes: a guide to sex, love, and life.

"Aj keď sa vám sexi večierky nezdajú, návšteva niektorého z týchto stredísk je skvelou príležitosťou, ako sa vyzliecť (mimo sex), lepšie spoznať svoje telo, naučiť sa viac o svojich hraniciach, nájsť si otvorených priateľov a dokonca sa zoznámiť s ďalšími pármi a nezadanými jednotlivcami, s ktorými sa môžete dať dohromady,“ hovorí O'Reilly. "Mnoho ľudí uvádza, že pobyt v erotickom prostredí zlepšuje ich sexuálny život tým, že zvyšuje ich túžbu, podnecuje nové konverzácie a rozširuje ich sexuálne obzory," vysvetľuje.

Zaujalo vás to? Pozrite sa na týchto 11 najlepších sexuálnych rezortov roku 2023:

Najlepší sexuálny rezort celkovo

Hedonizmus II v Negrile na Jamajke

Jedná sa pravdepodobne o najznámejší „hedonistický“ rezort. Tento zmyselný raj na zemi je rozdelený na "nahú" a "puritánsku" (oblečenie nepovinné) časť pláže. Užijete si tu veľa sexy zábavy, stretnete sa s tantrickými kurzami alebo masážami, sexy tematickými večermi, rovnako ako s množstvom stanov a herňou "Romping Shop", kde sa môžete pustiť do práce. Ehm, "práca". Pre vašu informáciu: herňa je otvorená párom, slobodným ženám a pozvaným slobodným mužom každý večer od 22:30 do 3 hodín.

Najlepší sex rezort pre polyamorikov a milovníkov swingers párty

Luxury Lifestyle Vacations

Luxury Lifestyle Vacations, ktorú založili manželia Claudia a Pepe Aguirreovci, je medzinárodná cestovná kancelária zameraná na sexy životný štýl s viac ako 20 rokmi skúseností v oblasti swingers turistiky. Tieto erotické dovolenky iba pre dospelých, známych pod názvom LLV-Club, nastavujú latku nemravnej zábavy veľmi vysoko a ponúkajú trasy od Miami až po Cabo. Oblečenie na nich nie je podmienkou.

Cestovatelia môžu prežiť svoje swingers fantázie vďaka erotickým workshopom, špičkovým DJs, tematickým večerom, luxusným herniam a ďalším možnostiam, a to všetko v päťhviezdičkových rezortoch a na palubách luxusných plavidiel v Paríži, na Tahiti, v Cancúne a ďalších destináciách.

Izba v najlepšom sex rezorte Hedonism II

Najlepší sexuálny rezort pre milovníkov perverzného sexu

Stay & Play v Salinas v Kalifornii

Ocitli ste sa v Monterey kvôli známemu automobilovému týždňu? Slintanie nad všetkými tými sexi autami vám pravdepodobne zvýšilo sexuálny apetít. Pripravte sa na to, že v tomto B&B budete môcť trochu upustiť paru, napríklad vďaka bondage. Stay & Play je útočisko BDSM, ktoré sa stará o BDSM a kink komunitu. Od hlavného domu je oddelený dungeon, kde sa odohrávajú všetky bondage hrátky, takže sa tešte, až si budete môcť prežiť v reáli svoje najdivokejšie sny.

Najlepší sex rezort pre nezadaných

Bali au Naturel v Buleleng regenstve na Bali

Bali možno vyvoláva predstavy o duchovnom prebudení, ale môžete si tu užiť aj poriadnu sexuálnu obnovu. Do tohto rezortu, kde je oblečenie voliteľné, sú pozvaní jednotlivci i páry, aby si oddýchli v spoločnosti rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí si myslia, že život je lepší bez ponožiek a spodnej bielizne.

Nečakajte tu však bujaré tematické večierky. Pokiaľ vám vyhovuje skôr odpočinok v kresielku, nebudete sklamaní.

Najlepší sex rezort pre swingerov

Desire Resort Riviera Maya v mexickom Cancúne

Ste pripravení na nahý plážový volejbal? V tomto cancúnskom štvorhviezdičkovom hoteli určenom iba pre páry je čas to poriadne roztočiť. V Desire sa môžete úplne vzdať oblečenia, zložiť si iba hornú časť alebo zostať úplne oblečení.

Rezort je síce "lifestyle-friendly" (tj je tu množstvo swingers párov), ale nájde sa tu aj množstvo párov, ktoré sú len zvedavé alebo si chcú užiť naozaj sexy dovolenku. Príďte po zotmení a užite si tematické večierky vrátane sexi uniforiem, spodnej bielizne a kravát, svietenia v tme a ďalších.

Najlepší sex resort pre queer ľudí

Temptation Cancun Resort v mexickom Cancúne

Podľa O'Reilly je Temptation najviac queer-friendly sexuálny rezort. (To napokon potvrdzuje aj rad recenzií cestovateľov.) Toto obľúbené miesto iba pre dospelých hore bez ponúka "sexy bazén" s barom, tematické večery a vlastné živé show a vystúpenia. Než sa na večer uložíte do postele, môžete si zalenosiť vo vírivke alebo si dopriať hviezdne jedlo v rade reštaurácií.

Je to tiež ideálne miesto pre nové zážitky s priateľmi, pretože Temptation ponúka balíčky pre rozlúčky so slobodou aj rozvodové večierky. (A pre vašu informáciu: vo verejných priestoroch nie sú povolené explicitné sexuálne aktivity.)

Najlepší sexuálny rezort

Najlepší nudistický sex rezort

Cypress Cove v Kissimmee na Floride

V tomto útočisku v Kissimmee, ktoré je jedným z najobľúbenejších prírodných rezortov v krajine, môžete robiť oveľa viac než sa len bozkávať. Pokiaľ chcete stretnúť pravú nudistickú komunitu, toto je jedno z najlepších miest, kam sa môžete vydať.

Aktivity v tejto oáze na brehu jazera zahŕňajú celú škálu činností od tenisu a plavby na lodi až po pozorovanie hviezd a popíjanie v bare Scuttlebutts Lounge alebo Cheeks Pool Bar. Keď si chcete oddýchnuť, nájdeme tam tiež miesto na kempovanie alebo zaparkovanie karavanov a množstvo apartmánov a víl.

Najlepší sexuálny rezort pre páry

Paradise Stream Resort v Mount Pocono v Pensylvánii

Máte náladu na erotickú dovolenku so svojou druhou polovičkou? Čo tak útek do hôr? Oboje si môžete splniť v tomto rekreačnom stredisku pre páry v Poconos, ktoré si potrpia na romantiku. V rezorte nájdete vírivky v tvare srdca, cez 2 metre vysoký pohár šampanského zvaný Champagne Tower a prvotriedna reštaurácia, v ktorých si jedlo vychutnáte najlepšie niekým výnimočným. Medzi aktivity v areáli patrí tenis, lukostreľba, prechádzky po náučných chodníkoch, výlety na snežniciach, jazda na bicykli a ďalšie.

Najlepší sex rezort pre začiatočníkov

Caliente Club & Resorts v Land O' Lakes na Floride

V tomto úkryte v slnečnej Floride, kde si môžete vybrať či budete chodiť oblečení alebo nahí, sa rozplyniete blahom zo všetkých tých "škandálnych" radovánok. Hoci na verejnosti nie je možné prevádzkovať žiadne sexuálne praktiky, ukľudňujúca masáž pre páry v kúpeľoch vás rozhodne naladí na to, aby ste si peprnejšiu zábavu preniesli do svojej hotelovej izby, apartmánu alebo modulárneho domu zvaného casita, v ktorom okrem dvojlôžkových postelí nájdete aj rozkladaciu pohovku. Aby ste mohli Caliente Club navštíviť, musíte byť členom, ale k dispozícii sú denné a ročné členstvo.

Najlepšie nenápadné sexuálne letovisko

The Natural Curaçao vo Willibrordus v Curaçau

Tento rezort s voliteľným oblečením je ostrovným rajom bez večierkov, ktoré sú ako na päsť na oko, ale pokiaľ hľadáte pohodovú dovolenku bez oblečenia, je to výborná stávka na istotu.

Doprajte si masáž pre páry, ktorá vám zvýši libido, a potom sa poflakujte pri bazéne alebo popíjajte drink v hlavnom dome. Odporúčame si tiež zarezervovať neďalekú možnosť šnorchlovania alebo potápania. Potom sa s partnerom vráťte do perín v hoteli The Natural.

Najlepší sexuálny rezort pre nové zážitky

Love Cloud v Las Vegas v Nevade

Chcete si konečne odškrtnúť zo svojho zoznamu perverzných aktivít „Vstup do míľového klubu“? Alebo si len chcete štýlovo obnoviť členstvo v tomto „klube“? S Love Cloud je to možné, aj keď nemáte radi rýchlovky na záchodoch. Naozaj! Hoci nejde o tak celkom sex rezort, toto sex lietadlo bolo zámerne navrhnuté s ohľadom na milostné hrátky. Útulná kabína je vybavená matracom, červenými saténovými obliečkami a bezdrôtovým zvukovým a svetelným systémom, takže si môžete nastaviť prostredie podľa svojich predstáv A nebojte, od pilota ste úplne oddelení bezpečnostnými dverami so závesom. Po prílete späť na letisko dostanete dokonca kartičku o VIP členstve v míľovom klube a certifikát o členstve.

Zaujíma vás, koľko by ste za sex v oblakoch zaplatili? Za 45-minútový let cca 1 200 EUR, 60-minútový let 1 300 EUR a 90-minútový let 1 700 EUR. Na palube nemusíte byť iba vo dvojici, ale môžete si užiť aj trojku, prípadne skupinový sex o viacerých ľuďoch, ale vždy záleží na váhových limitoch lietadla. Prikúpiť si môžete aj romantické zvezenie limuzínou na a z letiska, ktoré okrem jazdy samotnej za 230 EUR ponúka aj fľašu šampanského, ruže a kvalitné čokolády. Love Cloud ponúka svoje lietadlá nielen na sex vo vzduchu, ale aj na svadby/obnovy sľubu a romantické večere s jednochodovým či trojchodovým menu.

Aj vy si môžete užívať sexuálne hrátky so svojim milencom alebo milenkou na nejakom nádhernom mieste.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.