Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Čím pred sexom nažhaviť ženu?

24.november 2022
Čím pred sexom nažhaviť ženu?

Že je predohra trápna a nudná? Chcete, aby to medzi vami bolo horúcejšie ako kedykoľvek predtým, alebo aby ste znovu zapálili starý plameň? Vráťte predohru do spálne (alebo kamkoľvek inam, kde si užívate). Budete prekvapení, aký rozdiel môže mať trocha predohry na váš milostný život!

Zdá sa vám, že muži môžu byť pripravení na sex, a to ako psychicky, tak aj fyzicky, na prvú dobrú? U žien to tak obvykle nie je. Ženy majú tendenciu sa viac rozohrievať, než sú na sex pripravené ako fyzicky, tak psychicky.

Potrebujete v tomto smere trochu pomôcť? Možno by sa vám hodilo pár trikov a tipov, ktoré vám pomôžu ženu lepšie uspokojiť? Potom čítajte ďalej!

Pokiaľ chcete svoju ženu nabudiť, skúste vyladiť svoje zručnosti v oblasti predohry. Trocha predohry urobí naozaj veľa.

Tipy, ako vzrušiť ženu pred sexom

Bozkávajte sa na gauči

Spomínate, ako ste sa ešte na strednej škole bozkávali na gauči, keď rodičia odbehli do obchodu? Vráťte si tento druh vzrušenia a dobrodružstva. Urobte si muchľovačku na gauči s trochou utierania sa cez oblečenie. Nesnažte sa vyzliekať sa. To pomôže vašej partnerke sa uvoľniť a dostať sa do nálady.

Radi sa necháme trochu dráždiť bez toho, aby sme vedeli, že chcete sex. Verte, výborné muchlovanie bez akéhokoľvek nátlaku a bude vás prosiť o ďalšie.

Vzrušte ju bez toho, aby ste sa jej dotkli

Pošlite jej textovku alebo napíšte neurčitý odkaz, v ktorom jej poviete, čo jej chcete urobiť (rozprúdite jej fantáziu), a strčte jej ho do kabelky alebo do vrecka. Skúste jej prečítať erotický príbeh alebo sa s ňou pozrite na milostný film. Nebuďte príliš explicitní; jej predstavivosť môžete rozprúdiť len niekoľkými sexy návrhmi.

Pokiaľ ju dokážete vzrušiť a bude vlhká ešte predtým, než vás vôbec napadne sa jej dotknúť, zvládli ste to!

Tajne sa jej dotýkajte na verejnosti

Keď ste na verejnosti a nemôžete mať sex, dajte jej trochu ochutnať, čo môže priniesť neskoršia doba. Keď ste v kine, vkĺznite jej teplou rukou pod tričko. Alebo keď stojíte za ňou pri jukeboxe, skĺznite jej rukou po strane nohavíc. Keď sedíte s priateľmi pri večeri, trochu sa rozvášnite pod stolom, keď sa nikto nepozerá.

Tieto pohyby ju zahrejú a rozochvejú na tých správnych miestach. Najlepšie na tom je, že vie, teraz si to rozdať nemôžete, ale napriek tomu to veľmi chce. Keď sa konečne dostanete do súkromia, bude z vás strhávať oblečenie a žmurkať o to!

Neponáhľajte sa

Nevenujte sa rovno intímnym partiám. Jemné trenie hlavy, vlasov, chrbta, brucha, nôh alebo rúk je skvelý spôsob, ako ju začať nažhavovať. Pokiaľ sa vrhnete rovno na jej prsia alebo zadok, môže si myslieť, že myslíte len na seba. Chcete jej dať najavo, že myslíte na ňu, nie na seba.

Predvídavosť môže byť vaším najlepším priateľom. Než ju začnete vyzliekať, trochu sa s ňou pohrajte a poškádlite ju. Pokiaľ ju budete držať v napätí, či ju tentoraz skutočne vyzlečiete, bude sa vám rozplývať v rukách, až ju skutočne vyzlečiete.

Neponáhľajte sa a začnite pomaly nežnými dotykmi

Buďte pomalí a jemní

Rýchlym a hrubým správaním sa ďaleko nedostanete. Postupujte pomaly a jemne. Začnite krásnymi nežnými bozkami na jej krk. Neponáhľajte sa a bozkávajte ju po celom tele. Týmto spôsobom môžete výrazne zvýšiť jej pocit vzrušenia. Hádajte, kam vás zvýšený pocit vzrušenia dostane?

Urobte z toho zážitok, na ktorý pri vyzliekaní nezabudne

Pomaly ju vyzliekajte, namiesto aby ste z nej oblečenie rovno strhávali. Robte to po jednej vrstve. Po vyzlečení každej vrstvy sa trochu pohrajte. Napríklad jej vyhrňte tričko tak, aby mala stále zakryté oči, a začnite ju jemne bozkávať a dotýkať sa jej. Bude na vaše dotyky veľmi citlivá, keď nebude vidieť, čo bude nasledovať. Využite to a po každej vrstve ju prinútte, aby sa krútila blahom.

Nebuďte príliš dlho na jednom mieste

Dbajte na to, aby ste sa neustále pohybovali. Pokiaľ zostanete na jednom mieste veľmi dlho, môže sa nudiť. Pokiaľ ste našli miesto, kde sa jej to naozaj páči, zostaňte na ňom chvíľu, presuňte sa na iné a potom sa na toto miesto opäť vráťte.

Hovorte sprosto, ale zároveň jej skladajte komplimenty

Ani veľa jednej veci nie je dobré. Striedajte obe činnosti. Zatiaľ čo ju bozkávate na bruchu alebo na rukách, skladajte jej komplimenty a dávajte jej najavo, ako je podľa vás sexy. Potom jej pri bozkávaní krku šepkajte do ucha sprostiarne.

Dajte jej hlboký francúzsky bozk

Nezabudnite, aké je pre ňu bozkávanie dôležité. Hlboké bozkávanie jazykom je pre oboch partnerov neuveriteľne vzrušujúce. My dievčatá máme rady, keď si nás vychutnávate! Dávajte dlhé, hlboké, pomalé a dlhotrvajúce bozky, ktoré budú naozaj len bozky, žiadny sex, ale aj tak vaša partnerka zvlhne a bude chcieť viac.

Hlboké bozkávanie jazykom napodobňuje sex. Chvíľu o tom premýšľajte. Vlhkosť, sanie, lízanie, krútiace sa pohyby... To nám rozprúdi všetky šťavy a skvele naštartuje naše túžby. Vyberte si správne miesto a čas pre tento dlhý, vášnivý, zvodný bozk a bude len vaša.

Urobte jej masáž

Všetky ženy majú rady masáž. S týmto ale musíte byť opatrní, nechcete ju uspať! Chcete ju len uvoľniť a dať jej najavo, že na ňu myslíte a chcete ju urobiť šťastnú. Šťastná žena znamená šťastný muž, ak rozumiete. Vynikajúca erotická olejová masáž rozprúdi všetky jej šťavy.

Ak používate kondómy, uistite sa, že ste si zaobstarali masážny olej vhodný pre kondómy, kondómy bez latexu alebo sa uistite, že na niektoré miesta olej nedávate. Oleje môžu narušiť latexové kondómy.

Prinúťte ju, aby si ľahla na brucho, a začnite jej masírovať chrbát, krk a ramená. Postupujte hore a dole po jej tele. Dbajte na to, aby ste medzi jednotlivými dotykmi robili malé prestávky, aby ste ju mohli bozkávať a olizovať. Dbajte na to, aby ste zapojili celé jej telo. Tým jej zabránite zaspať a dostanete ju do správnej nálady - hlaďte ju celou rukou, nielen končekmi prstov. Nezabudnite si vychutnať jej krivky a tiež sa s nimi pobaviť.

Bozkávanie vašu partnerku nažhaví

Prevezmite kontrolu

Žena má rada, keď jej muž preberá v spálni kontrolu, takže buďte dôrazní (ale nie príliš) v tom, čo po nej chcete. Povedzte jej, čo presne po nej chcete. Napríklad jej povedzte, aby mala otvorené alebo zatvorené oči. Dajte jej najavo, v akých polohách ju chcete mať, a pomôžte jej sa do tejto polohy dostať.

Bozkávajte ju na krk a ušné lalôčiky!

Toto väčšina žien miluje. Ženský krk je oveľa citlivejší ako mužský. To znamená, že ak chcete svoju partnerku nažhaviť a nie ste si istí, ako na to, začnite ju bozkávať na krku a veľmi jemne hrýzť do ušného lalôčika. V okamihu ju nažhavíte. Je to kúzelné miesto!

Uistite sa, že postupujete pomaly a neponáhľate sa. Buďte zmyselní a prejdite od jemných bozkov k pevným. Chcete ísť ešte o krok ďalej? Priplížte sa k nej zozadu a bozkávajte ju zozadu na krk. A nezabudnite použiť svoje mužné ruky; ženy milujú, keď ich držia silné ruky! Urobte to a ona sa vo vašich rukách rozplynie behom okamihu.

Uistite sa, že je dosť vlhká

Keď končíte predohru, uistite sa ešte pred sexom, že je dostatočne vlhká. Niektoré ženy môžu potrebovať s lubrikáciou trochu viac pomôcť. Stačí sa uistiť, že máte pri príprave na sex po ruke fľaštičku s vynikajúcou lubrikáciou.

Pokiaľ nie je dostatočne lubrikovaná, môže byť sex dosť bolestivý, najmä s vybavenejšími mužmi. Existuje množstvo rôznych lubrikantov, takže zistite, čo vám obom vyhovuje, a majte ho pripravený. Existujú lubrikanty s príchuťou, hrejivé, chladivé, silikónové a na vodnej báze, podľa toho, čo máte radi, takže každý môže byť spokojný a užiť si ešte viac zábavy. Pokiaľ bude potrebovať nejaký lubrikant navyše, bavte sa a pomôžte jej ho naniesť.

Urobte si výlet tam dole

Nielen muži si užívajú, keď im niekto vykonáva orálny sex. Naozaj chcete, aby vás prosila o sex? Tak sa vydajte hlavou k jej intímnym partiám. Neponáhľajte sa, buďte jemní a zapojte celé svoje telo. Môžete jej rukami trieť stehná. Položte si jej nohy na ramená. Hrajte sa s ňou.

Neznie vám vykonávanie orálneho sexu ako veľká zábava? Môžete si ho spríjemniť. Existuje mnoho rôznych druhov lubrikantov s príchuťou, ktoré môžete použiť, aby ste si to trochu spríjemnili; existuje dokonca slaninový lubrikant! Môžete tiež použiť kofferdam (dental dam), tie môžu mať levanduľovú vôňu a chuť. Ale napríklad Sheer Glyde dams sa dodávajú v mnohých rôznych príchutiach.

Užite si to a uistite sa, že je vám pri tom obom príjemne

Len nezabudnite, že ženám trvá v priemere o niečo dlhšie, než sa dostanú do nálady a pripravia sa na sex, takže ak by po začatí sexu začala strácať náladu alebo lubrikáciu, vráťte sa na pár minút k predohre a pridajte trochu viac lubrikantu. Tým ju opäť dostanete do nálady a potom môžete mať obaja fantastický sex.

Keď sa zoznamujete so ženou, nesnažte sa jej hneď dostať do nohavičiek. Skúste na to ísť trochu pomalšie, napríklad tak, ako sme vám dnes napovedali.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.