Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexy spoločnosť v kempe

1.marec 2022
Sexy spoločnosť v kempe

Mal som 21 rokov, keď som išiel v lete s chlapcami na Vranov stanovať. Išli sme mojou škodovkou, nabalení až na prasknutie. Išli sme traja chlapci - Kamil, Lukáš a ja (Ondrej), všetci vybavení najrôznejšími prezervatívmi, k nášmu vysnenému letnému dobrodružstvu.

Keď sme dorazili do kempu, postavili sme stan pre 5 osôb a vybalili sme sa. Stan sme si postavili trochu ďalej od okolitých stanov tak, aby sme neboli toľko na očiach a aby sme boli blízko vody. Z kufra auta sme vybrali bedňu s potravinami a začali sme si robiť obed (polievku z vrecka a guláš z konzervy). Počas nášho varenia k nám prišli tri veľmi pekné dievčatá s prosbou o pomoc. Kamil sa spýtal, o akú pomoc majú záujem. Veronika (štíhla, modrooká, 19 ročná blond kočka) sa nám predstavila spolu so svojimi kamarátkami Martinou a Klárou. Martina mala ryšavé vlasy a svetlo hnedé oči a mala 18 rokov. Klára bola o dva dni mladšia ako Veronika, mala dlhé gaštanové vlasy a na nich trvalú.

Od samého začiatku sme na nich mohli oči nechať a boli sme ochotní urobiť čokoľvek o čo by si povedali. Veronika nám začala vysvetľovať, že si včera kúpila nový stan a zabudli návod na postavenie doma a nevedia si s ním rady. Pretože sme mali rozvarené jedlo, dohodli sme sa spolu, že Martina zostane s Lukášom variť a ja a Kamil sme sa vydali s Veronikou a Klárou pre ich stan k bráne kempu, kde mali aj zloženú ďalšiu batožinu. Navrhli sme im, že im postavíme stan vedľa nášho, aby sme mohli byť nablízku, pokiaľ by niečo potrebovali. Dievčatá s naším návrhom súhlasili a tiež sme to hneď urobili.

Stan sme postavili počas pol hodinky a dievčatá sa nám odvďačili bozkom. Klára pobozkala Kamila a mňa Veronika. Vošli sme spoločne do nášho stanu a čo sme nevideli. Martina sedela na kolenách Lukášovi a bozkávali sa. "Takto vy varíte!" povedal som a dali sme sa všetci do smiechu. Tak sme sa pekne popárovali, ale páčili sa všetci všetkým. Lukáš s Martinou prihodili ešte jedno vrecko polievky a konzervu guláša a spolu sme poobedovali. Po obede sme sa dohodli, že sa pôjdeme kúpať. Prezliekli sme sa do plaviek. Martina bola oblečená do bielych, dvojdielnych plaviek, ktoré jej bezchybne sedeli na jej ladnom tele a vyšla v ústrety Lukášovi, ktorý hltal očami každý jej pohyb. Klára mala zelenkavé plavky a vlasy do copu. A Veronika ešte nevyšla zo stanu.

Erotická poviedka Sexy spoločnosť v kempe

Chlapcom s dievčatami som povedal, aby šli napred, že ich s Veronikou dobehneme. Po ohlásení som vstúpil do stanu pri dievčatách. Veronika hľadala svoje plavky v batohu a bola ešte v šatách. Ako ich našla, spýtal som sa či mám odísť a Veronika povedala, že ak chcem môžem zostať. Otočená ku mne chrbtom si vyzliekla šaty cez hlavu a dávala dole podprsenku. "Otoč sa," povedal som. Veronika sa pozvoľna otáčala a pre mňa sa naskytol pohľad na Veroniku stojacu len v nohavičkách a s podprsenkou v pravej ruke. Jej prsia priťahovali môj pohľad, pretože boli veľmi pekné a stredne veľké, také, aké sa mi veľmi páčia. Môj kamoš narastal do pohotovostnej veľkosti, čo neušlo pozornosti Veroniky. Pristúpil som bližšie a dlaňami som začal masírovať teplé, stvrdnuté a vystúpené bradavky.

Veronika jemne zastonala a zaklonila hlavu. Vnímala každý môj dotyk a vzdychala. Moje plavky už aj tak nič neskrývali. Veronika si kľakla a oslobodila ho zo zajatia látky. Chytila ho pri koreni a zatriasla ním. Jemne ho dráždila nechtíkami svojich prstov a jemne ho honila. Mnou prechádzala slasť, ktorá sa dá len ťažko opisovať. Hladila ma po nohách, až k zadku, vzala žaluď do úst a zľahka ho žužlala. Prinútila ma ľahnúť si na chrbát a roztiahnuť nohy. Hladila ma po vnútorných stranách stehien a zároveň mi lízala a prstom jazdila cez čokoládovú dierku.

Keď som začal rýchlejšie vzdychať, Veronika odhadla prichádzajúci orgazmus a pri vrchole mi strčila prstík do čokoládovej dierky. Začal som jej striekať do pusy svoje spermie a ona ich všetké prehltla a kamoša dôkladne očistila. Taký silný orgazmus som ešte nemal. Ale môj kamoš bol stále pri chuti. Tentokrát som položil Veroniku na chrbát ja a zložil jej úplne premočené nohavičky. Jemne som ju pobozkal na Venušin pahorok. Roztvoril som jej jej lienku a zaboril sa do nej jazykom a pritom som ju hladkal po celom tele, po bradavkách, po rukách, po krku. Vnímal som jej vôňu, horkosť a hebkosť. Veronika šalela, uprela pri lízaní klitorisu.

"Poď do mňa, miluj ma, vystriekaj sa do mňa," uprela Veronika. Nasadil som svojho kamoša na okraj pošvy a prudko prirazil. Zašiel do nej až po koreň, celých 25 cm. Veronika vykríkla slasťou aj bolesťou a zavrtela zadočkom, aby som neprestával prirážať. Veronika sa pri prichádzajúcom orgazme vlnila, supela a stonala a ja som jej zasunul prostredník do čokoládovej dierky a pohyboval som s ním dovnútra a von. V momente jej orgazmu som sa urobil aj ja a vystriekal som sa do jej pochvičky a celú ju ostriekal. Potom sme vyčerpane vedľa seba ležali a ešte dvakrát sme si to zopakovali. Potom sme sa obliekli a šli sa za ostatnými kúpať. Neskôr sme si to rozdali medzi sebou ešte niekoľkokrát a dokonca aj všetci spolu v jednom stane. Bola to najbáječnejšia dovolenka, akú som kedy zažil.

Už čoskoro si budete môcť tiež užívať kempovanie a stanovanie. Dovtedy si môžete polovičku na sexy hrátky hľadať online na sex zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.