Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Oživte svoj sex ohromným množstvom polôh - 2. diel

20.apríl 2021
Oživte svoj sex ohromným množstvom polôh - 2. diel

Je tu ďalšia nálož erotických polôh, ktoré môžete (a mali by ste) so svojím partnerom vyskúšať, aby ste sa vyhli stereotypu vo vašom sexuálnom živote.

Vzhľadom k tomu, že pri jednej intímnej chvíľke partneri vystriedajú niekoľko polôh, bude sa vám ich hodiť naozaj veľká kopa. Preto vám ich ešte niekoľko prinášame! Niektoré polohy sa nemusia na prvýkrát úplne podariť a budete potrebovať viac pokusov, aby ste prišli na ich kúzlo.

Skrížené zadky

Návod: Poloha, ktorá je trochu podobná misionárovi, ale trochu netradičná. Platí, že žena sa nachádza dole a muž na nej, ale vstupuje do nej otočený o 70-90 stupňov. V praxi to vyzerá tak, že sa začne na klasickom misionárovi a muž pomaly otáča hrudník smerom preč od tela svojej partnerky, rovnako tak nohy, ale panva zostáva na rovnakom mieste. Partneri tak vytvoria písmenko x alebo +. V tejto polohe žena viac cíti partnerové pohyby.

Vylepšenie: Žena môže partnerovi masírovať chrbát, zadok alebo nohy, zatiaľ čo on bude prirážať. Určite sa mu to bude veľmi páčiť.

Naber si ma (poloha lyžičiek)

Návod: Poznáte polohu lyžičiek? Slávna, intímna a veľmi obľúbená poloha, pri ktorej obaja partneri ležia na rovnakom boku, dívajú sa rovnakým smerom. Žena je vpredu a muž do nej vstupuje zozadu. Pri tejto polohe sa môžete tešiť na veľké množstvo kontaktu, intimity, čo podporuje stimuláciu.

Vylepšenie: Keď dá muž svoje ruky na ramená svojej partnerky a zaprie sa o ne, môže tak zvýšiť intenzitu a hĺbku prírazov.

Mušle

Návod: Ak nemá žena problém s ohybnosťou, môžete vyskúšať túto zaujímavú polohu. Žena si ľahne na chrbát, zdvihne nohy hore a členky si dá za hlavu. Muž do nej vstupuje rovnako ako pri misionárovi. Žena má voľné ruky, čo jej umožňuje dráždiť klitoris. Môžete skúsiť ešte veľmi podobnú polohu, v ktorej žena nedáva nohy za hlavu, ale iba pred hlavu a roztiahne ich do písmena V. Stabilitu tejto polohe dodá žena chytením svojich členkov.

Vylepšenie: Muž môže svojou lonovou kosťou žene stimulovať klitoris alebo penisom bod G - záleží na tom, pod akým uhlom bude do partnerky vstupovať.

Nebojte sa experimentovať a vyskúšajte s partnerom niekoľko polôh!

Mútenie masla

Návod: Ešte jedna poloha, ktorá od ženy vyžaduje určitú ohybnosť. Ľahne si na chrbát, urobí "sviečku" ako v škole na telocviku a nohy dá za hlavu. V tejto polohe musí vydržať a muž do nej vstúpi zhora v podrepe (záleží na tom, ako je vysoký). V tejto polohe si môžete užívať očného kontaktu, žena navyše môže profitovať zo zvýšeného prietoku krvi do hlavy, ktorý zvyšuje extázu.

Vylepšenie: Ak si chcete sex trochu osladiť, nech muž vezme na pomoc čokoládový sirup, šľahačku alebo inú dobrotu a dá ju partnerke počas sexu do pusy. Jej zmysly spozornejú a to zlepší celkový zážitok.

Riaditeľ

Návod: Muž sedí na kraji postele alebo na stoličke. Žena si sadne na neho, ale obaja pozerajú rovnakým smerom. Táto poloha je skvelá na stimuláciu bodu G, navyše má žena úplne voľné ruky, takže sa môže hrať s partnerovými semenníkmi, perinea (hrádza) alebo svojím klitorisom.

Vylepšenie: Keď bude poloha pre ženu už veľmi náročná, môže si trochu uľaviť tak, že dá nohy hore na posteľ a kolená bližšie k hrudníku.

Čarodejník

Návod: Žena si opäť trochu zacvičí - urobí čiastočnú pozíciu mosta - nedvíha sa ale na ruky, zostáva opretá o ramená. Ruky sú pozdĺž tela. Muž si k nej kľakne a takto do nej vstupuje. Ideálne ju drží za stehná alebo zadok, aby ju mal v správnej výške. Pokiaľ práve nohy nedrží, môže stimulovať klitoris alebo masírovať kožu nad lonovou kosťou.

Vylepšenia: Ak si chcete užiť hlbšiu penetráciu, stačí, aby žena dala jednu nohu na partnerovo rameno.

Na stole

Návod: Táto poloha nemusí byť nutne vykonávaná na stole, stačí akýkoľvek podobný, rovný povrch, ktorý sa bude nachádzať približne vo výške mužovho rozkroku. Žena na tomto povrchu môže sedieť alebo ležať. Užijete si očný kontakt, ale predovšetkým sa jedná o skvelú polohu pre tých, ktorí sa stretávajú vo svojom vzťahu s výškovým rozdielom.

Vylepšenie: Keď si žena chodidlá oprie o partnerov hrudník, blízko k jeho ramenám, môže ovládať tempo, ale aj hĺbku prieniku.

Nevyhýbejte se očnímu kontaktu při sexu, zažijete intenzivnější intimní chvilky

Snežný anjel

Návod: Rozdajte si to v tejto netradičnej polohe, ktorú určite veľa ľudí ešte neskúšalo! Muž kľačí na zemi (posteli), nohy má rozkročené a je opretý o lakte. Žena sa pod neho "zasunie", pričom leží na chrbte, obaja majú hlavy odlišným smerom. Intímne partie majú obaja partneri pri sebe, resp. žena dole, muž priamo nad ňou a takto do nej vstúpi. Žena následne svoje nohy obmotá okolo partnerovho pása. Naskytne sa jej pekný pohľad na jeho zadok. Chytí ho za neho, aby mu pomohla s prírazmi, pokojne môže pridať aj trochu masáže. Rovnako tak má dobrý prístup aj k jeho semenníkom alebo k stimulácii klitorisu. Klitoris ale môže byť dráždený aj priamo jeho zadkom.

Vylepšenie: Počas sexu môžete túto polohu ľahko zmeniť na misionára, a to tak, že sa muž otočí čelom k partnerke. Následne sa môžu partneri vymeniť a na chrbte sa teda ocitne muž a jeho partnerka bude nad ním kľačať, opäť sa obaja budú pozerať iným smerom.

Zásuvka

Návod: Tejto polohy docielite buď samostatne, alebo zmenou z obrátenej kovbojky. Ak si zvolíte druhú variantu, bude to prebiehať takto: muž roztiahne nohy, žena sa nakloní dopredu, nohy dá dozadu (pozdĺž partnerovho tela, k jeho hlave) a oprie sa o lakte. Pri tejto polohe sa síce nepozeráte partnerovi do očí, ale muž má krásny výhľad na partnerkin zadok a žena môže zapojiť svoju fantáziu.

Vylepšenie: Nielen, že si žena môže sama stimulovať klitoris, ale navyše sa ponúka príležitosť k plieskaniu po zadku, ak sa vám to páči a chcete to do toho zahrnúť.

Vodopád

Návod: Muž si ľahne na chrbát na koniec postele a nechá svoj hrudník "spadnúť" z postele, takže jeho hlava leží na zemi, ale zadok je stále na posteli. Žena na neho nasadne na posteli, nohy má pokrčené a opiera sa s nimi buď o posteľ, alebo o zem, ako jej to vyhovuje. Ak v polohe mútenie masla sa žene naženie krv do hlavy, tu si to užije muž.

Vylepšenie: Žena môže na muža nasadať pod rôznymi uhlami a zistiť, ktorá poloha pre ňu bude najlepšia, aby dosiahla orgazmus. Zároveň jej pre udržanie rovnováhy stačí sa opierať iba jednou rukou, takže jej druhá ostane na stimuláciu klitorisu.

Vybočte zo stereotypu a vyskúšajte s partnerom nové sexuálne polohy!

Rýchlovka v kúpeľni

Návod: Táto poloha je ideálna na párty, kde nemáte veľmi príležitostí a veľa času. Samozrejme si ju ale môžete užívať aj doma. Vkĺznite do kúpeľne a postavte sa pred zrkadlo. Žena je vpredu a muž do nej vstúpi zozadu, obaja sa na seba pozerajú v zrkadle - tým vytvára nepriamy očný kontakt. Žena sa môže zaprieť o umývadlo alebo skrinku a vyzdvihnúť sa kúsok hore. Je dobré, keď ju muž trochu pridrží za zadok. Táto poloha je vďaka zrkadlu veľmi vzrušujúca.

Vylepšenie: Ak nebude zrovna muž držať partnerku hore, nemali by jeho ruky zaháľať. Môžu sa venovať prsiam alebo klitorisu, ale pokojne aj láskanie vo vlasoch.

Darček

Návod: Ak chcete s partnerom utužiť svoje intímne puto, vyberte túto polohu, pretože žiadna intímnejšia asi neexistuje. Obaja si ľahnite na bok čelom k sebe. Žena objíme svojho partnera rukami aj nohami (muž sa bude musieť trochu nadvihnúť, aby sa jej pod neho ruka a noha zmestili), samozrejme tak, aby intímne partie oboch partnerov boli blízko pri sebe. Nohy žena obmotá okolo jeho chrbta, takže ho objíma pomerne pevne a "drží sa ho ako kliešť". Okrem intimity táto poloha ponúka aj hlbšiu penetráciu a určitú relaxáciu tela aj mysle.

Vylepšenie: Ak chce žena partnerovi pomôcť, môže nohy pri prírazoch priťahovať k sebe. Tým mu uľahčí penetráciu, ktorá bude vďaka tomu hlbšia.

CAT (Coital Alignment Technique)

Návod: V štúdii publikovanej v časopise Journal of Sex and Marital Therapy uvádzali ženy, ktoré v polohe misionára nedosiahli orgazmus, 56% nárast frekvencie orgazmu práve vďaka CAT. Iné štúdie uvádzajú dokonca 73% nárast. Táto poloha je veľmi podobná misionári, líšia sa ale tým, že muž je posunutý vyššie a trochu na stranu. Namiesto toho, aby ste boli "hrudník na hrudníku", musí mať muž hrudník zhruba vo výške partnerkiných ramien. Žena by mala ohnúť nohy asi o 45 stupňov, aby sa boky naklonili hore - vďaka tomu bude koreň penisu v neustálom kontakte s klitorisom.

Vylepšenie: Žena môže nohy aj narovnať, potom je vhodné, aby muž tlačil panvu smerom nadol a žena naopak nahor. Tiež môžete skúsiť rôzne prírazy. Namiesto toho, aby sa muž pohyboval hore a dole, je lepšie, aby robil pohyby dopredu a dozadu, to privedie partnerku ľahšie k orgazmu. Dokonca môžete experimentovať aj s krúživými pohybmi.

Vzrušilo vás čítanie o polohách a dostali ste chuť si ich vyskúšať? Máte možnosť, a to aj keď nemáte v súčasnej dobe žiadneho partnera alebo partnerku! Muža alebo ženu na sex totiž nájdete úplne ľahko na našej erotickej zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.