Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Obdarujte partnera: top 17 erotických hračiek pre mužov

5.júl 2022
Obdarujte partnera: top 17 erotických hračiek pre mužov

Hľadáte darček pre výnimočného muža vo svojom živote? Erotické hračky pre mužov sú darčekom, ktorý poteší. Poznáme totiž malé tajomstvo: Chlapi milujú sex. A milujú masturbáciu. Dobre, možno to nie je veľmi veľké tajomstvo. Ale mnoho mužov nevie, že ich sexuálny život a sólo chvíle môže výrazne zlepšiť erotická hračka. Tak im ju darujte!

Napríklad vďaka erekčným krúžkom vydržia muži pri sexe dlhšie a pociťujú väčšiu rozkoš. A masturbačné návleky vnášajú do ich času osamote nový svet pocitov - od mäkkých materiálov cez rotujúce guličky až po vibrácie a teplo. Je to oveľa lepšie ako päť prstov a vazelína.

Erotické hračky pre mužov môžu otvoriť dvere k novým úchylkám, lepšiemu sexu a väčšej intimite. Ale čo je najdôležitejšie, robia mužov šťastnými.

Teda pokiaľ vyberiete tú správnu! Nižšie sme pre vás pripravili nákupného sprievodcu niektorými z najpredávanejších a najlepšie hodnotených erotických hračiek pre mužov. Vyberte niektorú z nich a váš muž vám bude veľmi vďačný!

17 najlepších erotických hračiek pre mužov

Máme pre vás 17 vibrujúcich, pulzujúcich a potešenie prinášajúcich erotických hračiek, ktoré môžete darovať svojmu partnerovi. Aby sme vám nakupovanie trochu uľahčili, rozdelili sme zoznam do nasledujúcich sekcií:

  • Masturbačné hračky
  • Hračky pre páry
  • Hračky na masáž prostaty a análne hračky
  • High-tech hračky
  • Hračky pre fetišistov

Masturbačné hračky

Tieto hračky sú určené na sebauspokojovanie. Ale môžu sa s nimi baviť aj páry! Nezabudnite k darčeku pridať lubrikant. Tieto hračky vyžadujú lubrikačný gél, aby sa im darilo.

TENGA Spinner Penis Stroker 'Shell' 03

Cena: 25,99 dolárov

Tenga Spinner je klasický masturbačný návlek na opakované použitie a je skvelým štartovacím darčekom pre mužov, ktorý ešte nemal tú česť používať masturbačnú hračku. Jeho použitie je naozaj jednoduché - stačí pridať trochu lubrikantu a začať "honiť". Vnútorná komora sa pri pumpovaní otáča, čím sa pohyb hore a dole dopĺňa o rotačnú stimuláciu. Je to božský pocit, a navyše je táto hračka cenovo dostupná!

Nabíjací vibračný masturbačný návlek VeDO Hummer 2.0 - Black Pearl

Cena: 69,99 dolárov

VeDO Hummer je krokom vpred oproti jednoduchším masturbačným návlekom, ako je Tenga Spinner. Tento masturbačný návlek na batérie pridáva k zážitku vibrácie pre intenzívnejšie pocity a silnejšie orgazmy. Je dobíjací cez USB a kompatibilný s hračkou Hummer 2.0, ktorá umožňuje potešenie bez použitia rúk.

TENGA Spinner Penis Stroker 'Shell' 03Nabíjací vibračný masturbačný návlek VeDO Hummer 2.0 - Black Pearl

Nabíjací multifunkčný masturbátor pre mužov Maia Piper

Cena: 79,99 dolárov

Maia Piper je vibrátor a masturbátor na penis s 15 rôznymi funkciami, ktoré mužovi umožnia úplne jedinečný zážitok zakaždým, keď bude mať náladu na sólo zábavu. Dobíjacie zariadenie má režimy sania, vibrácie a zahrievania s niekoľkými intenzitami pri každom nastavení. Dobíja sa cez USB, je vodotesný a chránený zárukou.

Masturbačný návlek TENGA Aero Silver Ring Air-Pulse

Cena: 54,99 dolárov

Pokiaľ váš muž pozná erotické hračky a masturbačné návleky, tento ho prekvapí. Nový rukáv Tenga Aero využíva vzduchové impulzy na simuláciu sania, tesnosti, tlaku a mnohých ďalších vecí. Na výber je 10 rôznych nastavení a každé z nich je jedinečné a vzrušujúce. Vnútro návleku je vyberateľné a ľahko umývateľné.

Hračky pre páry

Niektoré erotické hračky sú vyrobené na zlepšenie sexu s partnerom. Nasledujúci pomocníci môžu rýchlo premeniť vanilkový sex na dobrodružstvo, na ktoré váš partner len tak nezabudne.

Velv'Or Rooster Jason Adjustable Hard Silicone Cock Ring - čierny

Cena: 16,99 dolárov

Nastaviteľný erekčný krúžok, ako je Velv'Or Rooster Jason, je pre mužov nevyhnutnou erotickou hračkou. Môže si ho nasadiť nad gule alebo pod ne. Môže ho používať pri sexe alebo masturbácii. A ľahko si ho nastaví podľa svojej veľkosti a úrovne pohodlia. Spríjemňuje sex obom partnerom a jeho orgazmy sú vďaka nemu oveľa silnejšie. Krúžok na penis by mal mať každý chlap!

Nabíjací multifunkčný masturbátor pre mužov Maia PiperVelv'Or Rooster Jason Adjustable Hard Silicone Cock Ring

Vibračný vodotesný erekčný krúžok LELO Tor 2 pre páry - tmavo zelený

Cena: 139,99 dolárov

Zvoliť môžete aj vymakanejší krúžok na penis LELO Tor 2. Tento vibračný krúžok pridáva božské vibrácie na jeho penise a stimuluje jej klitoris, keď sa použije pri sexe s partnerkou. Tento erekčný krúžok je trochu drahší, ale je super pohodlný, vodotesný a dobíjací. Je to elegantný darček, ktorý sa určite stane štandardnou súčasťou jeho/vášho sexuálneho života.

Fun Factory "Be One" dobíjací vodotesný vibrátor na prsty pre páry

Cena: 69,99 dolárov

Tento vibrátor na prsty robí predohru lepšou ako finále. Pomocou tohto vibrátora na prsty môžete preskúmať erotogénne zóny na tele toho druhého. Pridajte vibrácie k ručnej stimulácii – je to rovnako účinné pre neho aj pre ňu. Ako vibrátor ho možno použiť aj na masturbáciu pre milovníkov penisu aj vulvy. Je tiež umývateľný a dobíjací.

Vibračný vodotesný erekčný krúžok LELO Tor 2 pre páryFun Factory "Be One" dobíjací vodotesný vibrátor na prsty pre páry

Sex vankúš Pillo by Dame so snímateľným poťahom

Cena: 95,99 dolárov

Je úžasné, ako veľmi môže lonový sex vankúš zmeniť váš sexuálny život. A nejde len o nové sexuálne polohy. Samotná zmena polohy jeho bokov a slabín môže vytvoriť nové pocity a inú intenzitu, než na akú je zvyknutý. Existujú stovky spôsobov, ako môžu páry využiť sex vankúš Pillo na omladenie svojich aktivít v spálni.

Masážne prístroje na prostatu a análne hračky

"Zadné vrátka" sú pre mužov obrovským centrom rozkoše. Darujte mu masáž prostaty (vlny nepretržitých orgazmov) a už nikdy nebude musieť písať Ježiškovi.

Análny vibrátor a masážny prístroj na prostatu VeDO 'Quaker'

Cena: 33,99 dolárov

Pokiaľ ho bavia análne hrátky (alebo ich len chce vyskúšať), Quaker je všestranná hračka, ktorú je možné použiť ako vibrátor, análny kolík, análne guličky a masér prostaty. Môže začať pomaly s malými korálkami hore a postupne sa prepracovať k veľkému finále. Táto hračka má 12 intenzít vibrácií a využije sa aj pri sexe vo dvojici.

Le Wand Hoop G-Spot a Prostate Massager

Cena: 145,99 dolárov

Hračky na masáž prostaty musia mať správne zakrivenie, aby zasiahli bod P (prostatu) v správnom uhle. Hračka Le Wand Hoop má dokonalé zakrivenie, aby túto úlohu splnila, a on pri tom nebude musieť kriviť ruku ani rameno. Tento masážny prístroj z nerezovej ocele je umelecké dielo - je mimoriadne odolný a krásne vyrobený. Ale čo je najdôležitejšie, s minimálnym úsilím poskytuje omračujúcu masáž prostaty.

LELO Bruno Vibračný análny masér prostaty

Cena: 169,99 dolárov

LELO Bruno = okamžitý orgazmus prostaty, ktorý sa vám zmestí do ruky. Stačí zapnúť vibrácie a zasunúť ho a on urobí všetku prácu. Vďaka extra mäkkému silikónu si ho pohodlne užijú aj tí, ktorí toho so zadočkom veľmi nerobili, a nie je potrebné žiadne prirážanie ani pohyby. Či už váš muž miluje orgazmy spôsobené stimuláciou prostaty, alebo taký ešte nikdy nemal, Bruno vás nesklame.

Le Wand Hoop G-Spot a Prostate MassagerLELO Bruno Vibračný análny masér prostaty

Hi-Tech hračky

Technológia otvorila mužom nové sféry potešenia. Tieto hračky umožňujú prispôsobiť si potešenie pomocou rôznych nastavení, rýchlostí a intenzity. Iné zase umožňujú užívať si stimuláciu bez použitia rúk prostredníctvom diaľkového ovládania. Tieto hračky sú drahšie, ale predstavujú vrchol jednoduchosti a potešenia.

Fun Factory Manta dobíjací vibračný masturbátor pre mužov - čierny

Cena: 139,99 dolárov

Fun Factory Manta je Rolls-Royce medzi masturbačnými návlekmi. Môže ho používať namiesto ruky, a to všetko za súčasného stláčania tlačidiel, ktoré pridávajú množstvo zaujímavých pocitov. Supermäkký materiál ho objíme, zatiaľ čo hrejivé vibračné pocity napodobňujú pocit hlbokého fajčenia s neuveriteľnou presnosťou (len nezabudnite na lubrikant!). Toto je jediný masturbátor, ktorý bude potrebovať.

Masturbačný návlek na penis ovládaný aplikáciou LELO F1S V2X - modrý

Cena: 219,99 dolárov

Jedna z najpokročilejších erotických hračiek, ktorá kedy bola vyrobená, LELO F1S V2X je masturbačný návlek ovládaný aplikáciou priamo z budúcnosti. Stačí, keď si ho nasadia, a senzory rozpoznajú jeho mužstvo. Odtiaľ sa spustí horská dráha plná pocitov z hladenia, sania, vrtenia a zahrievania - to všetko 100% bez použitia rúk. Pomocou aplikácie si môže pocity upraviť a naprogramovať dokonalé orgazmy.

LELO Hugo Premium Vibrating Prostate Massager - čierny

Cena: 189,99 dolárov

LELO Hugo je prémiová verzia masážneho prístroja LELO Bruno z vyššie uvedenej sekcie. Pre masáž prostaty nie je nič lepšie a jednoduchšie ako tento. Má rovnako ľahko nasaditeľný a pohodlný dizajn aj vibrácie dráždiace prostatu ako Bruno. Hugo je však dodávaný s diaľkovým ovládaním, čo mu uľahčuje prispôsobiť si potešenie a vystupňovať ho až do explozívneho finále.

Masturbačný návlek na penis ovládaný aplikáciou LELO F1S V2XLELO Hugo Premium Vibrating Prostate Massager

Hračky pre fetišistov

Vzrušuje vášho partnera nejaká zvláštna vec? Alebo si chce rozšíriť svoje sexuálne obzory? Tieto hračky to zvládnu.

Fetish Fantasy Series Spinning Fantasy Swing - čierna

Cena: 195,99 dolárov

Používanie erotickej hojdačky je fantáziou každého chlapa. Kvalitná erotická hojdačka však musí byť pevná, pohodlná a ľahko sa používať. Preto odporúčame hojdačku Fetish Fantasy Series Sex Swing. Otáča sa o 360 ° a vďaka odolným kovovým karabínkam a pružinám sa ľahko pohybuje nahor alebo nadol. Môže si nájsť správny uhol pre akúkoľvek polohu bez ohľadu na svoju veľkosť alebo výšku. Nylónové popruhy sú navyše pohodlné.

Japonské kvapkacie sviečky sada 3 kusov - rôzne farby

Cena: 10,99 dolárov

Pridajte na jeho potešenie trochu bolesti s týmito bezpečnými japonskými kvapacími sex sviečkami. Sú ideálne na navodenie atmosféry počas predohry alebo na použitie počas sexu, aby dodali teplo a bolesť v tých správnych okamihoch. Voskové hrátky sú bezpečnejšie ako iné BDSM hračky, takže tieto sviečky sú dobrým darčekom pre mužov, ktorí chcú experimentovať s novými pocitmi.

Fetish Fantasy Series Spinning Fantasy SwingJaponské kvapkacie sviečky sada 3 kusov

Je erotická hračka dobrým darčekom pre mužov?

Áno, erotické hračky sú úžasným darčekom pre mužov! Približne 1 z 5 mužov nakupuje erotické hračky a asi 50% z nich už niekedy nejakú použilo. Mužské erotické hračky možno nie sú všeobecne známe ako vibrátory a dildá pre ženy, ale pravdou je, že aj muži milujú erotické hračky!

Nie je ťažké pochopiť prečo. Erotické hračky pre mužov sú navrhnuté tak, aby napodobňovali všetky druhy sexu, od orálneho cez análny až po vaginálny. Dokonca aj základné sex hračky sú oveľa lepšie ako použitie ruky.

Ako postupovať pri darovaní erotickej hračky mužovi?

Sex hračku by ste nemali darovať len tak nejakému mužovi. Tiež myslite na to, že priloženie erekčných krúžkov k tohtoročnému vianočnému prianiu nemusí u priateľov a rodiny vzbudiť práve sviatočnú náladu.

Tu je niekoľko všeobecných pravidiel pre darovanie erotických hračiek mužom:

  • Dajte sexuálne hračky mužom, s ktorými ste sexuálne otvorení alebo sexuálne aktívny
  • Pred nákupom položte základy tým, že sa o nich porozprávate
  • Vezmite do úvahy predovšetkým jeho potešenie
  • Dajte mu darček, keď ste sami alebo na mieste, kde sa cíti dobre

Každý má rád pekné darčeky! Tak sa odhodlajte a venujte svojmu sexuálnemu partnerovi hračku, ktorá zlepší jeho intímny život.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.