Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex na jednu noc: A zažili ste toto ?!

14.október 2021
Sex na jednu noc: A zažili ste toto ?!

Viac ako polovica ľudí v Slovenskej republike niekedy v živote zažila sex na jednu noc - jednorazový sexuálny zážitok s očakávaním, že medzi účastníkmi nedôjde k žiadnemu ďalšiemu vzťahu. Správne vykonaný sex na jednu noc prináša vzrušenie, možnosť spoznať niekoho nového v spálni a sex bez záväzkov.

Dnes sa o týchto druhoch známostí na jednu noc baviť nebudeme. Namiesto toho sa budeme zaoberať príbehmi ľudí, ktorí majú za sebou hlúpe, zábavné, divné, desivé alebo trápne zážitky. Všetci ľudia v našich príbehoch sú anonymní - dôvod pravdepodobne pochopíte, až si ich prečítate.

Varovanie: Okrem sexuálne explicitného obsahu obsahuje tento článok tiež zmienky o zvracaní.

Je čas ponoriť sa do divokej stránky nezáväzného sexu...

Zážitky sexu na jednu noc

Odchod v írskom štýle

"Bola som na univerzite a bola som na narodeninovej oslave kamarátky. Bola som veľa opitá, ale všetci ostatní sa práve veľmi nebavili, a tak to skončilo pomerne skoro. Ale mne sa naozaj ešte nechcelo, aby tá noc skončila. Išla som domov a prechádzala som okolo domu, kde prebiehala obrovská párty a niekto, koho som len matne poznala, vonku fajčil. V podstate som sa pozvala dnu a začala sa baviť s chalanom, ktorý tam podľa mňa býval, ale stále si tým nie som stopercentne istá."

"Nakoniec sme mali sex v spálni, ktorá mohla, ale nemusela, byť jeho. Bolo to hrozné a na konci som ho celého povracala. Aj posteľ. Spanikárila som a nevedela, čo mám robiť, tak som si prehodila šaty cez hlavu, chytila ​​pančucháče a podprsenku, pretože som mala pocit, že by mi trvalo veľmi dlho, než by som si ich obliekla, tak nejako napoly som si obula topánky a utekala domov len s pančuchami a podprsenkou v náručí. Každopádne som na neho potom párkrát narazila a rada by som dúfala, že ma nespoznal, ale myslím, že sa mi možno len nechcel pozrieť do očí."

Miluj sám seba

"Mala som intímnu schôdzku s chlapom, ktorý ma požiadal, aby som mu hladkala bradavky. Váhavo som ich začala trieť a on povedal 'nie rýchlejšie a silnejšie, takto' a potom mi predviedol, ako sa mu páči ich trenie. Pozerala som sa, ako si rýchlo prechádzal bradavky - myslela som, že si ich popáli. Bol taký vzrušený, že ejakuloval."

Úhybný manéver

"V decembri som sa rozišla s priateľom a v marci som v klube na univerzite stretla jedného chlapca a rozhodla som sa pre svoj prvý sex na jednu noc - zdal sa mi sympatický a bola som veľmi opitá, tak som si povedala, že pôjdeme ku mne do bytu. Tak sme sa dostali ku mne - bol v mojej izbe sám, myslím, že som išla na záchod a potom som sedela na záchode a hovorila si 'Ou, ja vlastne nechcem spať s tymto náhodným chlapcom.'"

Sex na jednu noc môže byť niekedy tak trápny, že už znovu s tým človekom nechcete prežiť jedinú noc

"Potom som počula, ako kamarátky vchádzajú do dverí, tak som k nim pribehla a pošepla im, že mám v izbe chalana, ale že s ním nechcem spať, tak či by ho prosím nemohli poslať domov. Vošli dovnútra. Podľa všetkého ležal nahý na posteli a hovoril: 'Ah a vy ste kto?', ja som medzitým v obývačke predstierala plač."

Študentská noc

"Raz na univerzite som sa dala dokopy s chalanom a ráno som vôbec nevedela, kde som. Musela som si zavolať taxík podľa čísla na jeho smetiaku a dôjsť na koniec cesty, aby som zistila názov cesty. Keď som sa potom vrátila na intrák, stála vonku sanitka, pretože môj kamarát mal to ráno záchvat, a ja a) musela som ísť od taxíku na intrák pred záchrannou službou a b) cítila som sa úplne hrozne, že som tam v tú chvíľu nebola."

Robotnica

"Jeden muž ma raz donútil nasadiť si okuliare na virtuálnu realitu, zatiaľ čo ma obchytkával. Spýtala som sa ho, či chce, aby som mu urobila rimming. Povedal, že nie, pretože to nikdy predtým nerobil, a potom sme zaspali pri sledovaní Frasier."

"Potom ma o hodinu neskôr vzbudil, aby ma požiadal, aby som mu ten rimming urobila, a potom ma ráno zobudil, aby ma vyhodil, aby mohol ísť so psom na prechádzku. Áno, a mal 'robotnícku' úchylku, takže ma donútil, aby som si obliekla jeho montérky s roztrhnutým rozkrokom a jeho robotnícke topánky."

Súrodenci

"So spolubývajúccou sme sa zoznámili s dvojicou bratov na nočnej prechádzke v Sheffielde v jednom úplne zapadnutom klube. Boli sme primerane opití a v tej chvíli nám prišlo ako skvelý nápad zažiť nejaké to 'bratské milovanie'."

"Chlapec, s ktorým som mala tú česť, bol u námorníctva a očividne už dlho nevidel/nehovoril/nespal s inou ženou. Keď som ho fajčila, trochu sa vzrušil a strčil mi péro pod jazyk, čím mi roztrhol uzdičku (kúsok kože, ktorý pripevňuje jazyk ku dnu úst), takže mi tiekla krv. Bolo to ako scéna z filmu Quentina Tarantina skrížená so zvukovou knihou, ktorú číta Louie Spence."

"Ráno sa moja spolubývajúca až príliš dobre bavila s druhým bratom a pri čakaní sa môj námorník rozhodol, že jediné, čo chce robiť, je sledovať všetky diely Shreka a túliť sa. Neuveriteľne trápne."

Pri sexe na jednu noc s niekým, koho nepoznáte, vás môže stretnúť (nepríjemné) prekvapenie

Topánky

"Bol tu jeden chlapec, ktorý bol kamarátom môjho kamaráta, a ten sa mi naozaj páčil. Trochu to medzi nami iskrilo. Nakoniec sme sa po jednej noci pobozkali a ja som šla nakoniec k nemu domov. Spočiatku som si hovorila: 'To je super, konečne sa to deje! ' ale potom trval na tom, že si nechá topánky na nohách, a to po celú dobu sexu! A okrem toho mal povlak na vankúš cez televíziu."

"Veľmi rýchlo som si povedala: 'Ach bože, toto sa už nikdy nesmie opakovať'. Druhý deň ráno bol ale veľmi milý. Chcela som to nechať vyšumieť, kým sa o pár týždňov neskôr neocitol na skúške priamo vedľa mňa. Potom sme spolu vo rovnakej chvíli museli odísť a potom ísť 20 minút pešo domov. Tam som mu musela jemne povedať, že to s tými topánkami bolo veľmi divné, pretože sa ma spýtal, či sa ešte uvidíme."

Žirafí overal

"Išla som na vianočný večierok vo svojom rodnom meste a nakoniec som prišla domov s chalanom, ktorý býval o pár dedín ďalej a poznal sa s niektorými mojimi kamarátmi. Samotná noc bola hmlistá a ja som u kamarátky nechala pre istotu kabelku. Pamätám si len, že som bola u neho v izbe, mala som s ním dobrý sex, potom mi pustil DVD Frankieho Boylea a ukázal mi plechovku, kde mal trávu (žiadna tam ani nebola)."

"Ale naozaj trápne to začalo byť, keď som potrebovala na záchod. Požičal mi svoj žirafí overal a povedal mi, kde je záchod. Zbehla som dolu, bez toho aby som oblečenie zapla, a hneď dole pod schodmi som sa stretla s jeho otcom, to bolo to najhoršie, čo som kedy zažila. Hneď potom som si zavolala taxík, a hoci mala kamarátka moju peňaženku, taxík stál 3,90 libier - presne toľko drobných som mala vo vrecku. Brala som to ako znamenie, že mám odtiaľ vypadnúť a už sa nikdy nevracať."

Opakovaná večera

"Raz som si to rozdávala s jedným chlapom v uličke pod stromom. Ten mi svojím žaluďom tak strašne dráždil krk, že som mu na vtáka vyvrhla svoje nachos so salsou, kyslou smotanou, guacamole atď. a musela som to všetko zlízať a znovu prehltnúť, než si to všimol.''

Užívať si v miestnosti, do ktorej môže kedykoľvek niekto vojsť a načapať vás, je veľmi vzrušujúca záležitosť, môže to však viesť k rôznym trapasom

Víťazstvo? ani nie

"Keď som bola na univerzite, išla som domov s jedným chalanom. Boli sme v obývačke u jeho kamaráta, pretože všetky izby boli obsadené, a snažili sme sa to čo najlepšie zvládnuť na pohovke. Všetko išlo dobre, sex bol dobrý, naozaj ma to bavilo a prišlo mi celkom vzrušujúce, že sme v obývačke a niekto môže vojsť."

"Ale potom... bol na mne a mal orgazmus. Keď sa urobil, vykríkol - z plných pľúc - 'Mortal Kombat!!!!' Bola som tak šokovaná a zmätená, že som na neho len pozerala. Potom, o niekoľko sekúnd neskôr, počujem, ako jeho spolubývajúci kričí odpoveď z vedľajšej izby: 'Dokonči ju!!!!!' Čo, ako som sa medzitým dozvedela, je odkaz na videohru. Prinajmenšom morbídne."

Umelec

"Po extrééémne nadšenom cunnilingu (poznáte ten druh), po ktorom nasledovala veľmi krátka akcia 'penis vo vagíne', vedľa mňa spokojne fajčil cigaretu. Bolo to v Kolumbii, takže to bolo tak nejako v poriadku. Po chvíli som sa rozhodla nadviazať rozhovor a opýtala som sa ho, čo je za umelca. Veľká chyba. Začal bláboliť o tom, ako veria, že stredobodom vášne a života a ľudskosti je bla bla bla.... "

"Ukázalo sa, že je to sochár vagín. Robil vagíny z neviem čoho. Maľoval ich. Bol nimi posadnutý. Skoro som omdlela, keď ma napadlo, že si tú moju zapamätal jazykom."

Vôňa omylu

"Prežili sme krásny večer, vrátili sme sa k nej domov a ja som naozaj potreboval nečakane na veľkú. Tak som našiel hore záchod, úplne vypustil obrie hovno, len aby som zistil, že záchod je asi rozbitý a v mise nie je voda. Musel som bobek vyloviť, nevedel som, čo mám robiť, a v opitosti som ho hodil do malého kúpeľňového koša."

"Po krásnom maznaní sme zaspali, len aby teplé letné ráno zavial do izby pach mojich hovien z koša. Utiekol som."

Prežite šťastnejšiu príhodu sexu na jednu noc vďaka sex zoznamke.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.