Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Príšerné príbehy mužov o ženách

23.február 2021
Príšerné príbehy mužov o ženách

Tieto príbehy sa skutočne stali. Najskôr sa stali dokonca mnohokrát. Zdanie totiž neklame - ženy dokážu byť naozaj zlé. Nejako predpokladáme, že ženy sú dobré, milé, sympatické bytosti a výnimočne sa nájdu ženy zlé. Ale ľudia sú všeobecne zlé, sebecké "beštie". Len ženy to často vedia maskovať za namaľovanou tvárou oveľa lepšie ako muži. Tu je pár príbehov veľkého sklamania.

Muži, dajte si na ženy pozor!

Bordel

Boli sme spolu párkrát na víne, v parku a tak. Bola to hrozne milá a energická dievčina. Inými slovami - bola s ňou zábava a túžba po sexe jej vytŕčala z očí. Tešil som sa k nej domov, hoci ma už trochu v parku štval ten jej pes, ako bol nevychovaný. Keď som prišiel k nej do bytu, zarazil ma strašný bordel, ktorý tam mala. Vzhľadom k tomu, že sa schyľovalo k sexu, nejako som to vytesnil. Po akte ma to však zase začalo štvať, zvlášť keď som išiel do kúpeľne: neumyté dlaždice, chrómované kohútiky zašlé nánosy zaschnutých usadenín, všade vlasy a chlpy a hrozný bordel vo veciach.

Aspoň som jej to tam trochu zrovnal a zašrúboval kozmetiku. Ďalšia rana prišla, keď sme sa akože mali najesť. Nastrúhaôa mrkvu a zeler a potom uvarila cícer. A to bolo všetko! Príšerné. Ešte k tomu ponúkla nejaký bio čaj, v ktorom rozhodne žiadny čaj nebol. Korunu tomu nasadila, keď mi začala hovoriť do duše, že by som mal jesť zdravšie a nefajčiť. Keď sme išli spať, tak si ešte vliezol k nám do postele ten blbý pes. Ale ona to považovala za úplne bežné a normálne! Keď som ráno išiel do kúpeľne, mnou uprataná jej kozmetika bola zase rozhrabaná a viečka pohodené. Už to má dievča bohužiaľ vypočítané, to fakt nejde. A pritom dokáže byť tak sympatická!

Zlé vetičky

Nie je možné povedať, že som Katarínu nebalil. Zrejme to tak mohlo pôsobiť. Ale nespali sme spolu. Bola síce milá, ale predsa len trochu odťažitá. Ráno ma neúspech chvíľu mrzel, ale urobil som si dobré raňajky - vajcia, slanina, fazuľa a potom ešte rožok s džemom - všetko bolo opäť v poriadku. Treba sa pozerať do budúcnosti. Aké potom bolo nemilé prekvapenie, keď mi po poludní volala moja priateľka dosť rázne a naštvane. Hovor netrval dlho. Iba mi oznámila, že som pekný hajzel a nech už jej nechodím na oči. Dôvod? Katarína hneď na druhý deň dopoludnia ešte s jednou kamarátkou ako jehovistické procesie išli za mojou priateľkou a tam jej všetko vyzvonili v náležitom vyšperkovanom prevedení.

Na první pohled se může žena zdát v pohodě, ale na ten druhý...

Ako som Katarínu zvádzal, balil, čo som všetko hovoril a aký som vraj mal zámer. Najhoršie na tom je, že tie dve kozy to mysleli vlastne dobre, akože mojej priateľke, s ktorou sa kamarátili, vlastne pomôžu! Tá sa pochopiteľne naštvala nielen na mňa, ale aj na nich a rýchlo ich z bytu vyhodila. Priateľku som potom musel týždeň chlácholiť a sypať si popol na hlavu. Chápete to? Taká úplne zbytočná nepríjemnosť? Prečo majú niečo také za potreby?

Normálka

Bola niečo ako splnený sen. Pekné dievča, sympatická, neafektovaná, skrátka veľmi fajn. Bol som do nej zamilovaný. Všetko prebiehalo príjemne: rande, spoločné cesty, spoločné bývanie. Rok, dva. Lenže postupom času vo mne začal rásť postupne nepokoj a zlosť. Ona totiž je tak strašne normálna! Trebárs sex skvelý, ale akoby to bolo stále len na 85%. Inteligentný je, ale to, čo hovorí, ako by som už niekde počul. Všetci mi hovoria, že si nemám na čo sťažovať, že mám skvelú babu. To je pravda, ale ona je tak neznesiteľne priemerná!

Podlosť

Bol to divoký večierok. Skončili sme s tým dievčaťom u mňa doma traja: ja, kamarát a ona. Nebudem zastierať, že sa veľa pilo a konzumovali sa aj iné látky. Tiež sme blbli nahí vo vani (mám veľkú vaňu) a vôbec bolo veselo. Paradoxne som jej nikam nič nestrčil, ak nepočítame jazyk do ucha. Prečo? Jednoducho ma to po tých rokoch nelákalo. Ani kamarát nezasunul. Sex predsa nie je nutná podmienka dobrej zábavy. Keď to dievča k ránu odchádzalo, mala dosť divnú až útočnú náladu. Mlela niečo o tom, že sme pekne svine a že nám to zavarí. Pričítali sme to klesajúcej hladine psychotropných látok v krvi. Za pár dní však policajti, zatknutie, výsluch, väzba. Tá si to celý deň premyslela, ešte sa nechala nabrífovať od kamarátky a za dva dni nás išla prasknúť, že sme ju znásilnili! Teda nie vaginálne, ale orálne!

Nikdy nevíte, jaké žena v hlavě kuje pikle

Musela to mať dobre nadrtené a ešte dosť zručne zahrala posttraumatický šok. Výsledkom boli skoro 2 mesiace vo väzbe a potom súd, na ktorom sa preberali všetky podrobnosti. Napríklad: Sudca: "Aké mal obžalovaný prirodzenie?" Obeť: "Neviem." Sudca: "Skôr väčšie, alebo skôr menšie?" Obeť: "Skôr menšie." Alebo sudca: "Tvrdíte, že vám pomočil chrbát. Nemohla to byť teplá voda zo sprchy?". Súd nás zatiaľ oslobodil. Bolo to dosť nepríjemné a od tej doby si dávam na dievčatá veľký pozor. A keď si nejakú veziem taxíkom domov k sebe, tak si nechávam potvrdenky z taxíka na dôkaz, že so mnou išla dobrovoľne a v normálnom stave a že som ju domov neodtiahol násilím. Ale na každý sex odvtedy predsa len padá tieň obáv...

Skrytý jed

Po mesiaci bezproblémového vzťahu naraz celé popoludnie mlčala či hovorila úsečne. Povedal som si, nie je vo svojej koži, či snáď ju trápi ekzém. Až po niekoľkých hodinách to vybalila. Vraj som deň predtým neprišiel za ňou v šesť! Namietol som, že sme sa dohovárali, že prídem niekedy večer a že som prišiel - o pol deviatej. Na to mi dosť nepríjemným hlasom vysvetlila, že o pol deviatej je neskoro a že keď to nechápem, že mám prísť skôr, tak som úplný idiot. Pokúšal som namietnuť, že teda mala povedať, aby som prišiel skôr, ale nasledoval ešte ostrejší výstup: Som vraj asociálny idiot, nemám ju rád a navyše som určite sukničkár. Nasledujúci deň bol ale zase pokoj. Zrejme nejaká výnimočná porucha, povedal som si. Ale za tri týždne sa podobná situácia opakovala: prudká výčitka za niečo, čo som vraj urobil zle. A potom zase - skrátka cyklické hysterické až paranoidné výstupy. Chybu som hľadal na svojej strane. Až neskôr som pochopil, že na takých manipulatívnych ľudí platí jediné: raz navždy od nich odísť.

Zvádzanie

Aj keď to naoko vyzerá, že si ženu vyberiete a potom ju (úspešne alebo neúspešne) zvádzate, nie je tomu tak. Ženy zvádzajú vás a z nachystaného predvýberu si potom svojvoľne a bez ohľadu na vaše snahy vyberajú. Aj politici vás zvádzajú. Nevyberáte si ich racionálne. Tvária sa rozhodne, ukrivdene, čechrajú si perie, sľubujú, vyhrážajú, robia dojem. Chcú vaše hlasy, pretože tie im môžu zabezpečiť pohodový život, peniaze, vplyv a postavenie akejsi pseudo celebrity. Akékoľvek správanie politikov voči voličom je len a len zvádzanie - nehľadajte za tým nič reálneho.

Myslíte si, že ženy svádíte? Ony svádí vás!

Možno máte tendenciu vyčítať politikovi: "Ale vy ste predsa sľuboval niečo iné! Prečo to nerobíte?" Je to však úplne isté ako vyčítať žene: "Ale ty si predsa sľubovala, že budeš len so mnou! Prečo si si našla niekoho iného?" Najskôr na tú otázku pokrčí ramenami, druhýkrát sa útrpne usmeje a tretíkrát vás pošle do hája a poradí vám, nech už neotravujete. Našťastie zvádzanie žien je na úplne inom leveli ako zvádzanie politikov. Tu je prehľad dôsledkov, ktoré by nastali, keby ženy boli ako politici.

  • Absolútne neviete, od ktorej sa máte nechať zviesť (rovná sa ktorú si máte vybrať), pretože každá má cez isté sympatické črty asi päťdesiat úplne odpudivých nedostatkov.
  • Všetky ženy sa delia na tri skupiny: tých, s ktorými by ste išli do trojky, tie, s ktorými by ste rozhodne do trojky nešli a tie, s ktorými by ste išli do trojky len preto, že nikto iný by vás do trojky nevzal.
  • V mnohých prípadoch si nemôžete vybrať konkrétnu ženu. Ak sa vám nejaká veľmi páči, tak si musíte zvoliť celú skupinu žien, z ktorých sa vám ani jedna nemusí páčiť. O tom, ktorá žena sa umiestni na čele zoznamu a s ktorou teda budete spať, nerozhodujete vy, ale rozhodujú o tom všetci ostatní, ktorí si túto skupinu žien vybrali.
  • Niektoré ženy sa volia dvojkolovo. V prvom kole si zvolíte ženu, ktorá sa vám páči, ale ktorá skončí na treťom alebo ešte horšom mieste. Do druhého rozhodujúceho kola postupujú dve úplné hrôzy. Ste znechutení a v druhom kole rozhodne nikoho nevolíte. Napriek tomu vám jedna z tých hrôz pripadne.
  • Do druhého kola postúpila jedna úplne škaredá žena a potom jedna celkom sexi milá, hoci trochu hysterická. Volíte tú sexi a milú. Väčšina si však vyberie tú škaredú a blbú. Musíte spať s škaredúou a blbou.
  • Má veľmi rozumné názory, tu a tam ale vyhlási niečo, akože kto neje zeler s mrkvou, má sa odsťahovať.
  • Začnete chodiť so ženou, pretože tvrdí, že je úplne iná ako tie predtým, po mesiaci ju ale zoberú za poisťovací podvody, distribúciu drog a krádež salámy v Tescu.
  • Necháte sa očariť mladou, energickou, neopozeranou ženou bez predsudkov. Po dvoch dňoch ale zistíte, že si nevie ani zaviazať topánky.

Chcete si precvičiť zvádzanie? Skúste to u nás na erotickej zoznamke!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.