Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexy staršia žena z autobusu

30.november 2020
Sexy staršia žena z autobusu

Zase jedno nudné pochmúrne ráno a cesta autobusom linky 390 do práce. Každý pracovný deň, rovnaké ráno, rovnakí ľudia v autobuse mestskej dopravy. Ako každé ráno, to aby som si navodil dobrú náladu, bavím sa pozorovaním ľudí, obzvlášť potom ženského osadenstva našej linky. Hrám si pre seba takú hru, vždy si vyberiem nejakú ženu, nenápadne ju pozorujem a upúšťam uzdu svojej fantázii.

Predstavujem si, aké by to asi s ňou bolo, ako by vyzerala za určitých situácií. Pritom sa na ňu pozerám a snažím sa zachytiť jej pohľad. Niektoré na hru pristúpia, pohľad opätujú, na môj ľahký úsmev odpovie teiž pousmiatím. Tak si spestrujem cestu do práce už niekoľko mesiacov. Osadenstvo autobusu sa ale obmieňa, pretože aj u nás začali developeri stavať bytové krabice a tým sa stalo, že sa aj v mojej pravidelnej linke objavili cudzie tváre.

Jedno ráno som zaregistroval v autobuse úplne nový objekt môjho pozorovania. Bola to staršia, ale veľmi zachovalá žena. Musela byť za mlada veľmi pekná, pretože črty jej krásy zostali nezmazateľne vryté v jej tvári. Odhadol som ju tak na štyridsaťpäť. Krásne blonďavé kučeravé vlasy, elegantný kostým, nalakované nechty, vyššie podpätky. Jednoducho nádhera. Nie som žiadny sexuálny borec, pár dievčat som už mal, ale táto žena ma úplne magicky priťahovala. Sadla si na štvorku smerom čelom ku mne, a tak som s ňou mohol nerušene rozohrať svoju hru. Keď som sa na ňu, akoby nenápadne, už po niekoľkýkrát pozrel, stalo sa niečo, čo som nečakal. Nielenže pohľadom nebola vyhla, ale jej modré oči sa na mňa zadívali s takou úprimnosťou, že som z toho až zažmurkal. Ako som zažmurkal, mrkla aj ona. Hovoril som si, že to predsa musí byť náhoda a potom už prišla moja zastávka a ja som musel vystupovať.

Ďalšie dni sa opakovala naša očná hra, keď pristúpila, sadla si vždy tak, aby na mňa videla. Keď som na ňu žmurkol jedným okom, mrkla aj ona! Bol som z to ho dosť vedľa, pretože som si nikdy nepomyslel, že by som mohol mať tak zrelú krásnu ženskú! Počul som síce jasne hlášky kolegov v práci, ktorí razili heslá, že čím staršia, tým lepšia a podobne. Toto bolo ale iné, nikdy by som si ju netrúfol osloviť, určite by sa so mnou vôbec nebavila, vadil by jej asi vekový rozdiel, proste som taký váhavý strelec a veľmi si neverím.

Potom sa jedno ráno stala veľmi zvláštna vec. Keď nastúpila do autobusu, namierila si to priamo k sedadlu, kde som sedel a sadla si vedľa mňa. Krásne voňala po levanduly.
"Mladý muži," naklonila sa ku mne, keď sa autobus rozbehol "to na seba budeme žmurkať celú večnosť?"
Hovorila ticho, aby som ju počul iba ja.
"Nie-e," zhíkol som sa a samozrejme sa mi totálne vyprázdnila hlava.
Chcel som byť nejako vtipný, ale zároveň som ju nechcel odradiť.
"Nie, to samozrejme nie," našiel som stratenú niť "len som vám tým chcel povedať, že sa mi proste páčite," povedal som jej na rovinu, ako som to myslel.
"Som Vlaďka," povedala a jej úsmev bol pre mňa úplne odzbrojujúci. Vzala proste iniciatívu do svojich rúk.
"Pani Vlaďka, ja som Pavol," počul som sa blekotať.

Autobus prechádzal práve okolo zaujímavej lokality, tak som jej začal rozprávať o Trilobite, horninách a dejinách. O tých veciach niečo viem a chcel som ju tiež trošku ohromiť. Viedol som v podstate monológ, rovnako, ako som bol zvyknutý na prednáškach.
"Počúvajte, počkajte chvíľu," prerušila ma, "nechcel by ste so mnou ísť zajtra na prechádzku a tam mi to dopovedať, budete musieť za chvíľu vystupovať," uchopila iniciatívu jednoznačne do svojich rúk. Úplne som zabudol, že sa blížime do mojej zastávky. V rýchlosti mi povedala svoju adresu a ja som jej sľúbil, že u nej zazvoním presne o deviatej hodine ráno.

Druhý deň bola sobota. Stále som si hovoril, že to je nejaké divné a jednej chvíli som sa dokonca rozhodol, že nikam nepôjdem. Nakoniec som samozrejme v deväť hodín zvonil na jej zvonček. Vladislava Kostková, stálo na vizitke a zrazu zabzučal bzučiak a v komunikátore sa ozval jej hlas, nech idem do druhého poschodia. Dvere do jej bytu boli pootvorené, keď som na ne zaklopal, jej hlas ma pozval ďalej.
"Poďte ďalej, pán Pavol, som ešte v kúpeľni."
Vstúpil som do priestrannej chodby plnej dverí. Jedny sa otvorili a vyšla ona. Boli to dvere, ktoré boli zrovna najbližšie ku mne. To, čo som uvidel, mi doslova vyrazilo dych. Mala na sebe ružový župan. z neho pozerali jej nohy v čiernych pančuchách a v krásnych sandálkoch na vysokom podpätku. Ocitli sme sa tesne pri sebe. Jej modré oči sa na mňa zadívali a ja som na ňu automaticky žmurkol. Pozerali sme sa na seba, a ja som pochopil, že z prechádzky nebude nič. Ona sa ku mne pritisla, jemne ma pohladila po vlasoch a jej ruka zišla na moju tvár. Pochopil som to ako jasný signál, opatrne som ju uchopil v páse a jemne pobozkal na líce.

Bola to zase ona, kto vyhľadal moje ústa a úplne sa do mňa vpila. Neprehovorili sme ani slovo. Cítil som, ako ma opatrne smeruje do ďalších dverí. Kútikom oka som v miestnosti za nimi zazrel veľkú posteľ. Keď sme stáli tesne pri nej, tak som jej z ramenách zložil jej župánik. Mala pod ním čierny korzet zdobený krajkou, krásne napnuté podväzky držali čierne pančuchy a na svoje vyholenej mušličke nemala nohavičky. Jej oblečenie ma úplne ohromilo a zároveň vytočilo do červena. Zvalil som ju na posteľ, začal ju prudko bozkávať na tvár, prsia a kúsok bruška, ktorý vykukoval z čipkovaného korzetu.

Erotická povídka Sexy Starší žena z autobusu

Cítil som jej ruky, ako mi sťahujú nohavice a oslobodzujú moje mužstvo z boxeriek. Ako hovorím, nebol som žiadny sexuálny preborník, ale jej ruky ma nasmerovali do jej jaskynky. Začal som sa s ňou milovať, a pretože som pred ňou nemal dlhšiu dobu nikoho, rýchlo sa blížil môj vrchol. Hopsal som na nej ako králik a už už som dochádzal k vrcholu. Zrazu cítim, ako ma chytá za boky.
"Počkaj predsa, neponáhľaj toľko," zašepkala mi do ucha a pritisla si ma k sebe tak, že som sa nemohol ani pohnúť. Dole som avšak cítil, ako jej mušlička zviera v pravidelných intervaloch moje mužstvo. Zostali sme do seba zakliesnený, ona ma striedavo hrýzla do uší, tváre a dole... mi ho úplne masírovala.
Nikdy som nič podobné nezažil, tak som len držal a hladil ju po vlasoch. Zrazu som cítil, ako sa jej telo nadvihne, otáča sa a už na mne sedela ako na koníčkovi. Jej ústa sa prisali k mojim, pomaly začala dvíhať svoje telo a nadskakovať na mne. Zrýchľovala a spomaľovala, podľa toho ako cítila, že sa blíži moje vyvrcholenie. Bol som úplne v jej moci, ale vôbec mi to nevadilo. Úplne som sa jej poddal. Ako hovorím, nikdy som nič podobné nezažil a bolo to veľmi vzrušujúce byť obeťou ženy. Cítil som, ako jej horúce šťavy stekajú po mojich stehnách. Jej pohyby sa zrýchľovali.

"Šukaj ma, šukaj ma, povedz, že som tvoja suka," vyrážala neartikulovane a ja som plnil pokorne jej príkazy, cítil som, že sa blíži jej vyvrcholenie. Ona to určite vedela a mala to presne načasované s mojím. Keď sme obaja vybuchli, ona sa ku mne pritisla tak, že som z nej nemohol utiecť a moja tekutina ju celú vyplnila.
"Strikaj to do mňa," kričala "som tvoja suka !!!"
Niečo podobné som naozaj nezažil. Normálne som bol zvyknutý, že keď som sa urobil, bol proste koniec, ale s ňou to bol len začiatok. Zase sa ku mne pritisla a jej pošvové svaly mi začali masírovať moje mužstvo. To sa samozrejme nenechalo zahanbiť a ona ma doslova znásilňovala. Nikdy by som nepovedal, že mi vydrží stáť tak dlho.

Ona ale vedela presne, čo chce. Teraz som ešte len pochopil, že staršie ženy sú pre chlapa to najlepšie. Presne totiž vedia, čo chcú. Žiadne okolky a rovno na vec.

Zostali sme v posteli asi do troch hodín popoludní. Za tú dobu som zažil ešte niekoľko vyvrcholení a ona mi predviedla toľko orgazmov, že som z toho bol úplne vedľa. Zároveň som na seba bol strašne pyšný, že dokážem uspokojiť takú ženskú, ako bola ona.

Jej šťavy a telo voňali tak krásne, že som sa niekoľkokrát prisal k jej jaskynke a robil som veci, ktoré som nikdy doteraz so žiadnou ženou nerobil. Ona na oplátku, keď už sa zdalo, že zamdlievam, vzala moje mužstvo do svojich teplých dlaní, dlhými nechtami ma na ňom dráždila, a hladkala mi ho svojím horúcim jazýčkom. To ma priviedlo znovu do extázy, ktorú ona okamžite využila k svojmu vyvrcholeniu.

Keď už sme boli úplne spotení a ja som bol dokonale na dne, tak som zo všetkého na chvíľu zaspal. Keď som sa prebudil, bolo vonku ešte svetlo, odniekiaľ z bytu som počul typické zvuky, ktoré vychádzajú len z kuchyne. No a pretože lôžko vedľa mňa bolo prázdne, vydal som sa za zvukmi, ale aj za vôňou vyprážaného mäsa. Zastihol som ju v kuchyni, ako pripravovala niečo na kontaktnom grile. Otočila sa ku mne.

"Musím si ťa trochu vykrmiť," povedala, keď sa ku mne otočila a pobozkala ma na tvár. Pokračovala v príprave jedla, a tak som si stúpol za ňu a celý čas, čo jedlo pripravovala, som ju držal zozadu rukami za jej krásne prsia. Keď sme sa najedli, tak sme sa na jej návrh zase premiestnili do spálne. Nikdy by som nepovedal, že budem ešte v ten deň schopný akejkoľvek akcie. Opak bol ale pravdou. Dostala ma do stavu, kedy už som nemal žiadne svoje šťavy, ale bol som tak vzrušený, že mi brnelo celé mužstvo, vrátane zubov a celého tela.

Keď som neskoro v noci zaspával na jej prsiach, bol som úplne vysilený, ale bol som šťastný. Ona mi ukázala, ako sa má žiť, ona mi otvorila oči do sveta, ktorý mi zatiaľ bol odmietnutý. Bol som pevne rozhodnutý, že sa jej nevzdám a udržím si ju za každú cenu.

Aj teraz, po desiatich rokoch, keď zaspávam na jej prsiach, svojho rozhodnutia vôbec neľutujem. Pre mňa zostáva stále tou krásnou neznámou z autobusu. A vôbec mi nevadí, že sa nakoniec z lovca stala korisť...

Tiež by ste si radi trochu "zalovili"? Skúste to na sex zoznamke! Možno sa z vás nakoniec tiež stane šťastná korisť...

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.