Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Letná aj jesenná intimita vás zblíži

31.august 2020
Letná aj jesenná intimita vás zblíži

Viete, že tohtoročný koniec leta môže zlepšiť intimitu vo vašom vzťahu? Naozaj to tak byť môže, ale samo od seba sa to samozrejme určite nestane. Budete sa musieť trochu snažiť, ale snaženie to bude veľmi pekné a príjemné. Čo vám odporúčame urobiť, aby ste svoj intímny život pozdvihli ešte vyššie?

Urobte si chvíľku a zamyslite sa nad tým, ako vyzeral váš vzťah na začiatku. Pravdepodobne bol plný dobrodružných schôdzok, milých darčekov a sexu... Áno, bol naplnený množstvom sexu, ktorý bol vášnivý a zmyselný. Kam sa to všetko podelo? Súčasnosť vyzerá trochu (a u niekoho o dosť) inak, že áno? Je pravdepodobné, že váš vzťah potrebuje zdravú dávku intimity. Každé ročné obdobie má svoje výhody, čo sa týka intimity a zbližovania. V letných sparných dňoch spolu môžete vyraziť k vode, kde sa polonahí (alebo trebárs aj nahí) oddávate radovánkam v rybníku, jazere, mori či bazéne.

Koniec leta ale väčšinou už na kúpanie veľmi nie je, ale viete, čo stále môžete robiť? Chodiť na výlety a stanovať! Nočné teploty ešte neklesnú tak nízko, aby sa človek klepal zimou, a ak náhodou áno, tak je to skvelá príležitosť pre pritúlenie.

Sex pri stanovaní sa občas môže zdať komplikovaný, ale keď budete dodržiavať určité zásady, bude skvelý a vy si ho užijete pravdepodobne oveľa viac ako ten v posteli. Bude to tým, že v posteli prežívate sex po väčšinu svojho života a tiež po väčšinu roka, zatiaľ čo v stane si ho môžete dopriať iba koncom jari, v lete alebo na začiatku jesene. Tiež tak trochu vystúpite zo svojej komfortnej zóny, pretože nebudete mať pohodlnú matrac, veľa priestoru a blízkosti žiadnu sprchu ani záchod. Ale čerstvý vzduch, kvety, zvuky lesa a divoká príroda umocní váš zážitok.

Ako sme však spomenuli, existuje aj druhá stránka veci - nepríjemnosti, ktoré čakajú na každého, kto nie je pripravený...

Ako si čo najviac užiť sex v stane?

Zamyslite sa nad miestom, kde stan postavíte

Ak nebudete stanovať vo voľnej prírode, ale v kempe, vyberte si miesto, ktoré je úplne na kraji a mimo ostatné stany. Nebudete tak musieť riešiť, či niekoho budete rušiť. Rozhodne stan nestavajte blízkosti detských ihrísk alebo rodinných stanov.

Čo si však budeme hovoriť, úplne najlepšie bude, keď vyrazíte na túru a nájdete si nejaké absolútne odľahlé miestečko, kde vás vôbec nikto vyrušovať nebude. Je to síce pracnejšie, ale oplatí sa to.

Ďalej by ste sa mali zamerať na konkrétne miesto - malo by byť rovné a bez akýchkoľvek kameňov a koreňov, ktoré by mohli byť veľmi nepohodlné. Rukami miesto poriadne prehľadajte, môžu sa totiž ukrývať pod vyššou trávou. Mať dostatok pohodlia je pre sex v stane kľúčové.

Dobře si rozmyslete, kde si stan postavíte, abyste nelitovali

Zbaľte si všetko potrebné

A naozaj myslite na všetko! Urobte maximum pre pohodlie fyzické aj psychické.

Spacie vaky by mali byť samozrejmosťou, pod ne by ste ale mali dať ešte karimatku, aby to bolo ešte pohodlnejšie. Do spacáku alebo na ne by ste mali dať obliečky, pretože spacáky sú väčšinou vyrobené z nepriedušného materiálu. To znamená, že keď sa pri sexe pekne zapotíte, nebudete v tom musieť spať celú noc.

Ak na to máte priestor a silu, pokojne zbaľte aj nafukovací matrac, niekoľko vankúšov a ľahkú deku, pod ktorou sa krásne mazná. Investovať môžete aj do spacieho vaku pre dvoch, takže k sebe budete mať stále blízko.

Nezabudnite kondómy a ďalšie maličkosti, ktoré sa budú nepochybne hodiť

To, že si budete užívať nespútaný sex v divokej prírode, ešte neznamená, že by ste mali byť nezodpovední a nevziať si žiadnu ochranu. Zbaliť si balíček kondómov do batohu určite nie je žiadny problém, na to miesto nájdete. Rovnako tak by ste mali vziať aj vlhčené obrúsky (ktoré sa ale hodia na veľa vecí a určite by ste ich so sebou mali rovnako) a tiež cestovné balenie lubrikačného gélu. Tiež nezabudnite plastové vrecká alebo ešte lepšie odpadkové vrecia - určite nechcete, aby sa vám použitý kondóm váľal v stane a rozhodne ho nechcete zahodiť len tak niekde v lese - túžili by ste snáď vy nejaký taký potom stretnúť?

Všetky prípravky radšej voľte bez vône, pretože tá by mohla do vášho stanu pozvať nezvané zvieratká, predovšetkým hmyz. Potom by sa nekonala romantická noc plná vášnivého sexu, ale vášnivé hysterické naháňanie, vyháňanie a zabíjanie otravného hmyzu.

Nalaďte sa

Krásne strávené romantické chvíľky pri stanovaní sa nemusí odohrávať len v stane. Bude lepšie, keď si budete pamätať aj niečo iné, než len zadýchaný stan. Kúpte si stoličku pre dvoch, na ktorej sa môžete skvele túliť pri zvukoch praskania ohňa a popíjania vína. Stanujte blízko jazera, kde nikto iný nebude, a po zotmení (ale pokojne aj pred ním) si dajte závod, kto sa prvý vyzlečie donaha a dobehne do vody. Možno sa vám budú hodiť aj lucerny, ktoré vytvoria ešte krajšiu atmosféru. Než ale pôjdete na vec, nezabudnite všetko svetlo uhasiť a zhasnúť, aby vaši potenciálni "susedia" nevideli vaše siluety v stane. Obdivovať telo svojho partnera môžete aj v mesačnom svite.

Z takéhoto stanovania budete mať veľa nádherných zážitkov a budete mať na čo spomínať.

Když chcete mít ve stanu sex, nezapomeňte zhasnout!

Pár ďalších skvelých tipov

Ak nechcete byť naozaj nechutne spotení od hlavy až k päte a chcete pri sexe aj trochu dýchať, zľahka si otvoríte stan. Väčšina z nich ponúka možnosť ponechania zatvorenej sieťky, čo sa hodí proti hmyzu. Ideálne ho pootvorte na dvoch protiľahlých stranách, ale zase nie úplne dokorán, aby na vás každý videl. S čím tiež súvisí to, že by ste si intímnosti mali nechať len do stanu. Sexom na verejnosti porušujete zákon a navyše vás tam čaká aj hmyz alebo vyrážka zo žihľavy. Stan je skrátka bezpečnejší.

Až budete mať po radovánkach, sprcha pravdepodobne bude na míle ďaleko. Aj tak sa aspoň na tých najspotenejších miestach utrite vlhčenými obrúskami, aby ste ráno neľutovali - môže sa vám vytvoriť vyrážka, vo vlhku sa vedie skvele tiež kvasinkám, ale ani zápach nebude práve príjemný.

Aké sexuálne polohy sa hodia do stanu?

Najviac záleží na tom, aký máte stan. Budeme vychádzať z najpravdepodobnejšej verzie, že váš stan nie je práve vysoký, a tak môžete zabudnúť na polohu na koníčka alebo na psíka. Jasnú voľbu predstavujú misionár a lyžičky, ale určite by ste nemali zabudnúť aj na psíka v ľahu, tvárou v tvár alebo starú, známu 69. Ale nehľadiac na to, akú polohu si vyberiete, vždy v tom bude hrať hlavnú úlohu blízkosť, ktorú v spálni len tak nezažijete. To je to, prečo sa ľudia na sex v stane tešia a prečo si ho užívajú aj cez všetky nástrahy, ktorým sa musí vyhnúť. Puto s vaším partnerom sa prehĺbi a domov bude odchádzať šťastnejší a spokojnejší ako pár.

Zažite intímny sex aj inde ako v stane

Samozrejme stan nie je jediným miestom, kde si môžete užiť intimitu s vaším partnerom, ktorá je pre vzťah neskutočne dôležitá. Zo vzťahu sa v priebehu rokov začne sama vytrácať a sex pre pár začne byť skôr povinnosť než niečo, čo by si naozaj užívali. Veľa z nich to chce napraviť, len nevie, kde začať. Nebojte, nie je na tom vôbec nič ťažké, všetko to vlastne už poznáte, len potrebuje nechať trochu viac pracovať zmysly a emócie a naopak vypnúť myslenie.

Při stanování se dají zkoušet různé intimní sexuální polohy

Zamerajte sa na sexuálne polohy, ktoré umožňujú očný kontakt, na tantrické dýchanie alebo dotyky. Urobte danú chvíľu intenzívnejšiu. Ak stále neviete, ako na to, pozrite sa na to takto: Niektoré polohy vyvolávajú emócie, ktoré ostatné polohy vyvolať nezvládnu. Vytvára pocit bezpečia, dôvery a pocitu, že vás druhý vidí a vníma. Namiesto toho, aby ste neustále premýšľali nad tým, či ste nestonali moc nahlas, či vaša posteľ nie je počuť vo vedľajšej miestnosti alebo či je váš partner spokojný, musíte zistiť váš rytmus a v ideálnej polohe, ktorú vnútorne vycítite, si to užiť. Uvidíte, že sa všetky vaše zábrany rozplynú.

Oživenie intimity vo vašom sexuálnom živote správnymi sexuálnymi polohami je kľúčom k vzplanutiu ohňa, ktorý si pamätáte zo začiatku vášho vzťahu.

Skvelé sú polohy, pri ktorých sa pozeráte jeden druhému do očí. Napríklad keď muž sedí na kraji postele a žena mu sedí na kolenách. Tieto polohy umožňujú sa nielen na seba pozerať, šepkať si do ucha, ale aj bozkávať sa bez akýchkoľvek zábran. Hlavne vypnite mozog a nemyslite na to, ako asi vyzeráte.

Pokiaľ si žena chce oddýchnuť a len si užívať potešenie, môže si ľahnúť na chrbát a nohy si oprieť o partnera. Ten sa môže žene v tejto polohe venovať mnohými rôznymi spôsobmi - penetráciou, stimuláciou rukami, ale aj jazykom alebo erotickou hračkou.

Sexuálnych polôh pre intímne zblíženie existuje naozaj veľmi veľa - na to určite prídete sami, keď budete aktívne skúšať. Stačí sa držať zásad napísaných pár riadkov vyššie a toho, že to vždy musí byť príjemné ako vám, tak vášmu partnerovi. Nerobte nič proti jeho vôli, rovnako tak by on nemal robiť nič, čo sa nepáči vám. Komunikácia je pri sexe vždy veľmi dôležitá.

Ak si chcete takéto intímne sexuálne polohy užívať tiež, ale chýba vám momentálne druhá polovička, zaregistrujte sa na erotickej zoznamke a hľadajte spolu intimitu vo vašom milostnom živote.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.