Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ktorých starých zvykov v sexe sa ženy držia?

23.marec 2021
Ktorých starých zvykov v sexe sa ženy držia?

Každý si svojím životom nesie nejaké staré zvyky. Väčšinou ich pochytíte od rodičov, keď sme starší, robíme to často stále rovnako. Ale nie je to zle? Nie je lepšie sa prispôsobiť modernej dobe a využiť všetkého, čo nám ponúka?

Ponožkám v sandáloch, chlpatému podpazušiu a univerzálnej hnedej omáčke s knedľou sa dokáže vysmievať každý. Podľa väčšinovej mienky to sú javy, ktoré sú úplne out.: relikty minulosti, trápne, smiešne, nepekné a nepatričné ​​prežitky, ktoré sa zachovali len zotrvačnosťou. Je možné, že ba dokonca patrí k dobrému tónu sa im vysmievať. Ženy si často zvyšujú svoj kredit praktikovaním podobných, ale nutné dodať celkom neškodných faux paux. Pritom aj ženy v sexe alebo zoznamovaní bežne robia veci, ktoré sú oprávnene out. Držia sa konceptov, ktoré už dávno boli prekonané a ktoré sú naozaj nepotrebné. Tu je prehľad vecí, ktoré na rozdiel od chlpatých podpazuší a rozkroku do súčasného životného štýlu naozaj nepatria.

Sex až potom, čo sa poriadne spoznáme?!

Predstava, že ľudia by sa pred telesným spojením mali spoznať, má bohužiaľ veľmi tuhý korienok. Pritom biblický výraz pre "zasunúť" je práve "spoznať ženu", takže nejaké poznávanie pred tým je logický nezmysel. V príručkách pre dospievajúcich zo 70. a 80. rokov sa dokonca píše o prípadoch, kedy spolu dvaja mladí ľudia pol roka (!) chodili, než vykonali súlož. Chodením sa pritom rozumelo vodenie za ruky, dlhé rozhovory, bozkávanie a hladenie pŕs cez textil. Z nejakého dôvodu súčasnej ženy si túto predstavu rozmaznávajú, a dokonca sa jej riadia. Teda nie že by vydržali pol roka nesúložiť, to väčšinou zďaleka presahuje ich sily. Veľmi často však preukázateľne dodržiavajú zásadu 'dávam až na druhom rande, aby som nebola za štetku", prípadne" najskôr spolu niekam pôjdeme/strávime víkend, než spolu budeme spať".

To je všetko vrcholne nemoderné. Čas sa zrýchlil, život sa objektívne predĺžil, ale subjektívne skrátil. Nie je čas na zbytočnosti, nie je čas na váhanie. Ak chcem s niekým spať, je najlepšie to urobiť hneď. Ak nechcem, nepredlžovať to. Čo keď s niekým chcete byť a po pol roku chodenia zistíte, že v posteli nestojí za nič? Takéto prípady plodí potom veľké a dlhodobé mrzenie, ibaže by ste si na sex mohli nájsť špecialistu, ktorý by vám s tým dokázal pomôcť. Ale predovšetkým: sex s ľuďmi, ktorých nepoznáme, je jednoducho lepší a rozvíja empatiu a postreh. Vášeň srší zo všetkých strán, túžba je nekonečná a človek si to aspoň poriadne užije.

Vždy ale pamätajte na to, že by ste mali prevádzkovať bezpečný sex, to znamená s kondómom. Ten nie je out, naopak je veľmi in a jeho používanie vám môže veľmi spríjemniť budúci život. Alebo možno nie spríjemniť, ale aspoň sa vyhnite tomu, že vás postihne nejaká nepríjemná pohlavná choroba. Aj na orálny sex existuje ochrana - tenký kúsok latexu, ktorý používajú zubári.

Nemusíte mať sex len s ľuďmi, ktorých poznáte, ale vždy by mal byť bezpečný!

Hľadanie dokonalého partnera

Pri stále väčšej špecializácii vo všetkých oblastiach udivuje, čo ženy ešte dokážu vyžadovať od jedného a toho istého muža: mal by byť inteligentný, milý, príjemný, namakaný, odvážny, bohatý, skvelý v posteli, a ešte navyše napríklad Francúz. Pán Dokonalý, pán Božský, princ, hrdina, borec. Je evidentné, že takýto človek je reálny rovnako ako štvorhranný kruh. Ľudia nie sú bohovia, ale nedokonalé tiene hrdinov a bohov, rozbité nádoby, črepy krásneho diela. Na toto však každá žena príde časom sama. Snáď. Rovnako ako by mal každý muž prísť na to, že u žien je to úplne rovnaké. Aj najkrajšie ženy sveta majú svoje tienisté stránky.

Oveľa horšie však je, ak človeka nenapadne, či ako protihodnotu k tomu, čo požaduje, má sám čo ponúknuť. Predpokladajú snáď títo ľudia, že sú sami dokonalí? Keby bol niekto dokonalý, mal by vôbec potrebu nejakého kontaktu so ženami/ mužmi? Prečo sa domnievajú, že niekto aspoň čiastočne dokonalý by o ne mohol mať záujem? To si myslia, že stačí súhlasiť? Dnes už je to skrátka inak.

To, že si žena s niekým užije sex, nič už neznamená. Sex je to najmenšie, čo môžu ponúknuť. Dnešné požiadavky mužov sú iné, nie sme v 90. rokoch. Inteligentný súčasný človek vie, že každý nemôže byť dobrý vo všetkom. To nie je nič strašné, taká je proste situácia, v ktorej sa celkom dobre dá žiť. Je normálne, že s nejakou ženou sa dobre býva, s niektorou dobre pracuje, s inou príjemne hovorí, s ďalšou dobre súloží a s inou zase príjemne chodí na ryby. Omylom by bolo mať všetky tieto ženy v jednej. Univerzálne výrobky neexistujú, a tým menej univerzálny ľudia. Veď si zoberte napríklad len fakt, že šampón 2v1 nikdy nebude tak skvelý, ako keď si kúpite šampón a kondicionér zároveň. S ľuďmi to v podstate platí úplne rovnako. Ak je človek dobrý vo všetkom, potom nie je dobrý v ničom. Ak ma nebaví sex, prečo zakazovať partnerovi/partnerke, aby túto činnosť prevádzkoval/a s niekým iným?

Rovnako tak keď ju nijako neoslovuje jazda na cestnom bicykli, prečo by jej malo vadiť, že na túto činnosť jazdí s kamarátom alebo kamarátkou? Ak ľudia uznajú, že nie sú bohovia, nebudú sa navzájom stresovať prehnanými požiadavkami a každý bude môcť s uspokojením robiť to, v čom je dobrý. A ak si navyše prestanú navzájom zakazovať kontakt s inými ľuďmi, budú šťastní. Byť žiarlivý je vrcholne nevkusné a nemoderné.

Ženy sa niekedy zbytočne v sexe drží starých zvykov

Spoločné bývanie už nie je podmienkou

Ak nie je spoločné bývanie vynútené závažnými okolnosťami, je dnes správnym trendom sa mu vyhýbať. Každodenný vonkajší svet je dnes tak zamorený ľuďmi, či už na ulici, v open space kanceláriách vo firmách, v dopravných prostriedkoch či inde. Príbytok teda zostáva jedinou oázou súkromia, a nie je dôvod si tam ešte niekoho zbytočne brať. Trend oddeleného obývania nestráca ani po rokoch na obľube, čo svedčí o tom, že je to cesta správnym smerom. Tak prečo sa vracať k folklórnej zvyklosti spoločnej svätnice? Dajte si trochu priestoru.

Svadba už stráca svoj význam

Vrchol nevkusu a vyprázdnenosti, niečo ako fialové sako, biele ponožky, Kameňák II a Michal David dohromady. Svadba v čase, keď na rozdiel od minulosti nemá žiadny hodnotný základ a kedy sa polovica párov rovnako rozvedie? Prečo? Ženy si za ňou ale rovnako často stoja, a ak s partnerom chodia už pár rokov a on ich stále nepožiadal, sú z toho skrúšené. Preneste sa cez to! Oslavu vášho dokonalého vzťahu si môžete napríklad aj s celou rodinou a kamarátmi urobiť aj bez svadby.

Sex sa zmenil

V čase, keď znalosť ľudského tela a psychiky nesmierne pokročila, kedy môžeme čerpať z nesmierneho kultúrneho podkladu a skúseností zozbieraných počas tisícročí, sú niektoré ženy v sexe stále niekde v bode nula. Vrcholom telesnej rozkoše už ale dávno nie je zásun a hýbanie tam a späť. Rovnako tak snaha za každú cenu uspokojiť ženu je dávno z módy. Celé mužské telo je zónou, na ktorú sa dá pôsobiť príjemne, ale to si vyžaduje neustále učenie, skúšanie a snahu. Ak si ženy myslia, že si vystačia s tým, čo sa naučili v dvadsiatich a začuli od kamarátok, tak to sa bohužiaľ dosť zásadne mýlia.

Žena by mala učenie o sexe venovať nejaký čas

Pri sexe sa ale môžeme nejakú chvíľku pozastaviť. Predsa len sa jedná o dôležitú súčasť našich milostných životov. Ženy v minulých dobách žili s tým, že sex je prevádzkovaný iba pre plodenie detí. Niektoré si to ako bremeno nesú až do súčasnej doby. Nie, že by s tým súhlasili - len ich telo je takto naprogramované. Preto sa tiež väčšinou rieši to, že žena nechce sex tak často ako muž, a nie opačný problém. Vnútorne by možno aj chcela, vo fantáziách by tiež chcela, ale akonáhle k tomu má dôjsť, "zasekne sa". Často k ničomu nedôjde, a ak áno, väčšinou si to neužíva.

Stále sa musí pracovať na tom, aby ženy boli v sexualite otvorenejšie. Určite to neznamená, aby sa vyspali s každým, len sa musia naučiť poddať chvíli, naučiť sa byť teraz a tu, neriešiť hlúposti (napríklad ako "nevyzerám pri tom hlúpo?", "Nie som v tom tučná?", "Nevzdychám príliš nahlas? "a množstvo ďalších) a byť samy sebou. Za posledné desiatky rokov doba pokročila naozaj obrovským skokom vo všetkých smeroch. Zmenila sa práca, myslenie, ale hlavne pohľad na veľa vecí.

Ženy, aj keď ste sa narodili napríklad pred 40 a viac rokmi, kedy mobilné telefóny, tablety a notebooky, aké poznáme dnes, neboli, počítače boli obrie krabice, ktoré sa k normálnemu smrteľníkovi domov nedostali, a sex bol ideálne prevádzkovaný až po svadbe a len s tým jedným jediným človekom (okrem samozrejme rôznych subkultúr, ktoré ale boli v menšine), nebojte sa to celé zmeniť teraz. Určite si nehovorte, že už je neskoro, alebo že ste na to staré! Skúste naprogramovať svoju myseľ trochu inak, zamerať sa na sexualitu, pôžitky, túžby, fantázie a nedržte sa starých zvykov, ktoré sú v dnešnej dobe jednoducho zastarané. To isté samozrejme platí aj pre všetky mladšie ženy, ktoré majú tieto tendencie.

Ak chcete spoznať partnera s otvoreným prístupom k sexu a celkovo sexualite, zaregistrujte sa na online erotickej zoznamke. Je to skvelý a predovšetkým jednoduchý spôsob, ako sa práve s takými ľuďmi zoznámiť.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.