Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

O ktorých mužoch ženy najčastejšie snívajú a ako naplniť ich fantáziu

19.apríl 2018
O ktorých mužoch ženy najčastejšie snívajú a ako naplniť ich fantáziu

Muži i ženy majú rôzne sexuálne fantázie, to nie je nič neobvyklé. Niektorí sa za ne dokonca hanbia, ale to nie je nutné, pretože sme všetci na rovnakej lodi. Hoci má žena partnera, ktorého miluje, aj tak sa jej fantázia môže túlať ... Kde? To sa dozviete.

Fantázia nemá koľkokrát nič spoločného s láskou, niekedy ani s príťažlivosťou. Často sa človek až čuduje, čo všetko sa mu v rozbúrenej mysli vzrušením začne odohrávať za scény. Nerobte si kvôli tomu starosti a len si užívajte tú chvíľu.

Žena môže mať doma partnera, ktorý je úplne podľa jej predstáv, ale niekedy jej chtíč zatúži po niečom trochu inom. Nie po niekom, s kým by chcela byť miesto svojho partnera, skôr po niekom nevšednom, ktorého všeobecne pokladá za sexi, ale nie za životného partnera. Niekoho, s kým by si chcela užiť rýchlovku. Väčšinou sa nejedná o konkrétneho človeka, ale skôr o typ človeka s určitými črtami a určitou osobnosťou. Často sa jedná o úplný opak jej samotnej alebo jej partnera. Ale ak chce byť svojmu partnerovi verná, zostane to všetko iba u fantázie.

Ale nemusí zostať len u myšlienok alebo u rýchlovky. Páni totiž môžu svojim ženám ich fantázie splniť, keď budú vedieť, ktoré to sú. To ale pravdepodobne nezistí len tak sami, budú sa ich musieť opýtať a na to je dôležitá dobrá komunikácia v oblasti spoločného sexuálneho života. Možno na nej najprv budete musieť zapracovať, aby si žena nemyslela, že sa niečo stalo, keď sa ich budete len tak z ničoho nič pýtať alebo na ne naliehať.

A teraz už k tomu, po čom ženy túžia. Akí muži ich vzrušujú a prečo?

Rockové hviezdy

Okrem jeho sexy a rozstrapateného vzhľadu ešte tento "bad boy" predstavuje nepredvídateľnosť.

Ako naplniť jej fantáziu: Odstúpte od svojho klasického sexuálneho života a urobte jej pár prekvapení. Skúste mať napríklad sex na verejnosti alebo v kúpeľni na nejakej párty. Hoďte si ju cez plece, až príde z práce a odkráčejte s ňou do spálne, alebo ju ohnite cez kuchynský stôl. Môžete jej skúsiť poslať tú nejsprostejšiu sexy smsku, čo vás napadne.

"Trochu nezbednosti môže byť občas zábava. 'Bad boy' môže byť spontánny a číha z toho predpokladané (ale nie reálne) nebezpečenstvo," hovorí sexuálne, vzťahová a rodinná poradkyňa Amie Harwick, autorka knihy The New Sex Bible for Women (Nová sex biblia pre ženy).

Robotníci

Myslíme typ robotníkov, ktorí sa objavujú v porne - pekní, namakaní chlapi, vďaka horúčave a námahe vyzlečení do pol tela. Nie klasického robotníka, ktorého stretnete na ulici.

"Tento typ mužov je atraktívni, pretože reprezentuje niekoho, kto zvládne mať kontrolu nad dianím, stavať a opravovať veci. Mnoho mužov musí zavolať iných mužov, aby za ne toto urobili, takže tí, ktorí to zvládnu, sú sexy," hovorí manželská a rodinná poradkyňa Sheri Meyers, Psy.D., autorka knihy Chatting or Cheating (Rozprávanie alebo podvádzanie).

Ako naplniť jej fantáziu: Ak niečo vo vašom byte alebo dome potrebuje opraviť, nevolajte opravára. Zožeňte si svoje kladivo a kufrík s náradím a choďte na to. Opravte skrinky, namaľujte dvere alebo utiahnite voľné skrutky, všetko, čo bude potrebné, urobte sami. Vopred si môžete nájsť návod na internete, ak si až tak neveríte. Ženy milujú, keď sa môžu pozerať na svojich mužov, ako pracujú a potia sa pri tom. Tiež určite ocenia, keď sa budete tieto veci snažiť urobiť, zatiaľ čo ony pôjdu na nákup. Až sa vráti, budú príjemne prekvapené, že je práca (skoro) hotová a budú vám to chcieť nejako oplatiť. Môžete to brať ako skvelú predohru.

Robotníci sú sexy

Muži v uniformách

Uniforiem, ktoré môžu muži nosiť v priebehu svojej pracovnej náplne, je veľa. Aj vyššie uvedení robotníci nejaké väčšinou majú. A akí muži ešte ženy vzrušujú? Hasiči, policajti alebo vojaci. Prečo?

"Uniformy reprezentujú autoritu a silu, mozog a svaly. Podľa mnohých žien dokáže taký muž prevziať kontrolu a bude dominantný, čo sa im páči," hovorí sexuálne pedagogička Kait Scalise.

Ako naplniť jej fantáziu: Muž v uniforme tiež môže reprezentovať niekoho, kto je k službám verejnosti, ale v tej dobe bude k službám predovšetkým žene v posteli. Narozdiel od ostatných fantázií, toto je naozaj muž v uniforme, takže by bolo dobré, keby ste si nejakú zohnali. Nie v obchode s kostýmy, ale takú, ktorá bude pôsobiť reálnym dojmom. Nemusíte celú, to by ste si asi pekne priplatili, stačí napríklad hasičský klobúk, policajné čiapku, putá a podobne. Prekvapte ju skvelým Role Play, na ktorý nikdy nezabudne a ktorý si budete čas od času opakovať.

Cudzinci s prízvukom

"Novota a rozmanitosť sú dva kľúčové faktory pre udržanie silnej atraktivity," hovorí Harwick. "Cudzinec perfektne spĺňa oba tieto faktory."

Ako naplniť jej fantáziu: Budete to mať trochu ťažšie, ale určite to nie je nesplniteľné. Harwick hovorí, aby ste sa s tým trochu potrápili a niečo pre to urobili: "Urobte večeru, ktorá bude založená na inej kultúre a naučte sa pár fráz v inej reči. Skúste ju takto zviesť, bude to pre ňu niečo iné, nové." Mnoho žien poteší už len to, že muž urobí večeru, pretože to niektorí moc často nerobia (a niektorí vôbec). Pocíti vzrušenie, vďačnosť a pocit, že sa o ňu staráte. Nemusíte kvôli tomu perfektne zvládnuť francúzsku alebo taliansku kuchyňu, pretože sa počíta už aj len snaha. A efekt môžete zvýšiť ešte pripravením peknej atmosféry. Určite neodmietne sviečky, víno, kvety, peknú hudbu, ... Všetko z toho na ňu bude pôsobiť ako afrodiziakum (niekoľko ich mimochodom môžete pridať do svojej večere).

Doktori

"Nemusíte brať fantáziu o doktoroch úplne doslova, zamyslite sa skôr nad kvalitami, ktoré majú," hovorí sexuálne pedagogička Tristan Taormina. "Dobrí doktori dokážu skvele počúvať, majú súcit a tiež vás dokážu celého vyšetriť."

Ako naplniť jej fantáziu: Začnite tým, že sa jej budete pýtať na otázky: "Aký bol tvoj deň?", "Ako si sa mala na joge?", "Čo pre teba môžem urobiť?". Zameriavajte sa na to, ako sa cíti, predovšetkým potom na jej fyzickej bolesti. To je totiž pre vás skvelá príležitosť. Môžete jej potom urobiť masáž chrbta, pokiaľ ju bolí. Keď ju bolí hlava, masírujte jej spánky. Tiež ju môžu bolieť nohy z práce a masáž nôh väčšina žien miluje. Uistite sa, že sa zameriavate na to, aby sa cítila čo najlepšie a nie je za tým zrejmý nejaký váš sexuálny cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Vyšetrenie celého tela nebude tiež od veci, ale nezačínajte s ním. Niektoré časti sa musí preskúmať viac ako tie ostatné a potom by to bolo moc okaté.

Aj doktori, ktorých sa niektoré ženy inak boja, dokážu byť pekelne sexy.

Učitelia, profesori a intelektuáli

Sčítaní a chytrí muži tiež môžu byť jednou z ženských fantázií. Často nosia okuliare na čítanie a celkovo okuliare na inteligentnom výzoru ešte pridávajú.

Ako naplniť jej fantáziu: Zmeňte obyčajný večer, kedy sa len pozeráte na televíziu, na čítací večer. Keď budete čítať knihu spoločne, bude to mať hneď niekoľko výhod. Nielen, že to posunie váš vzťah na ďalší level intimity, ale tiež vám to ponúkne novú tému, o ktorej môžete hovoriť. Ak je kniha o nejakej kontroverznej téme, môže nasledovať intelektuálna debata, ktorá spôsobí mentálne, ale aj sexuálne vzrušenie. Možno netúži po tom s vami čítať, možno si chcú skôr zahrať role play na učiteľa a nezbedné žiačku. Aj to je možnosť, ktorú musíte vziať do úvahy. Stačí nejaká košeľa, okuliare, prútik, keď bude študentka hnevať ...

Prírodní muži

"Títo muži ponúkajú predovšetkým dobrodružstvo i ochranu," hovorí Scalise. Ide o mužov, ktorí chodia často von, majú radšej prírodu než mesto a mnohokrát zaobchádzajú až do takých extrémov, že žijú napoly ako Robinsoni. Ale aj to má pre ženy svoje čaro.

Ako naplniť jej fantáziu: Silne príťažlivá sexualita, pot, svaly, ktoré sa lesknú na slnku, a dokonca aj trochu telesného zápachu môže prilákať ženské feromóny. V skutočnosti, ako bolo publikované v časopise Journal of Neuroscience, výskumníci z Kalifornskej univerzity v Berkeley zistili, že ženy, ktoré sa zúčastnili štúdie, sa sexuálne vzrušili po vôni mužského potu. Vyrazte niekam do prírody alebo do hôr, vyskúšajte bicykel, hiking, kajak, liezť po skalách, zaobstarajte polená, aby ste mohli urobiť oheň (pritom sa naozaj pekne zapotíte) ... Ponúka sa toho naozaj veľa, čo môžete urobiť, aby ste upútali pozornosť ženy , ktorá túži po sexe s takým mužom.

Muži, pamätajte, že ženy väčšinou netúžia mať s takým mužom vzťah. Ale ich fantázia si ich žiada a ony samy treba ani nevedia prečo. Urobte im radosť a naplňte ich fantáziou, urobíte tým niečo aj pre svoj sexuálny život (rozhodne sa vyhnete stereotypu). Ak v súčasnej dobe žiadnu sexuálnu partnerku nemáte, môžete sa zaregistrovať na erotickej zoznamke a nejakú si nájsť podľa svojich preferencií.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.