Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Dovolenka sa blíži: 17 tipov pre sex na pláži

3.máj 2022
Dovolenka sa blíži: 17 tipov pre sex na pláži

Keď sa vo filmoch pár miluje na pláži, je to vždy spontánne, romantické, takmer magické. Ale buďme realisti, ak sa o to pokúsite, pravdepodobne skončíte s pieskom tam, kde byť nemá, a nič iné. To ale rozhodne neznamená, že si sex na pláži nemôžete užívať – len sa naň musíte najskôr trochu pripraviť.

"Najdôležitejšie je plánovať vopred," hovorí doktorka Janet Brito, sexuologička a klinická psychologička z Honolulu (takže sa v plážach vyzná). Dokonca odporúča prejsť si niekoľko scenárov "čo keby" - napríklad "Čo keď začne pršať?" - aby ste sa uistili, že máte pokryté všetky základy. Môže to znieť ako práca (opak toho, čo by sex mal byť), ale berte to ako plánovanie mini dovolenky. Dávate sebe aj partnerovi niečo, na čo sa môžete tešiť.

"Je pochopiteľné, prečo toľko ľudí prepadlo túžbe po sexe na pláži," hovorí sexuálna terapeutka Emily Jamea. "Ste v prírode a je to pokojné prostredie, ktoré môže vyvolať pocity uvoľnenia," hovorí. "Len to chce ísť do toho s realistickým očakávaním."

"Pokiaľ ide o skutočné šantenie na pláži, je dôležité rozšíriť svoje definície sexu," hovorí sexuologička a odborníčka na vzťahy Jessica O'Reilly. "Čokoľvek erotické a príjemné môže byť sexuálne, takže sa neobmedzujte len na jeden typ sexu." Odporúča dráždiť, hovoriť sprosto, bozkávať, hladkať, masírovať a používať ruky, ústa a ďalšie časti tela.

Nasledujúce tipy pre ten najlepší sex na pláži pochádzajú práve od týchto odborníčok. Inšpirujte sa a užite si skvelú dovolenku!

Ako si užiť najhorúcejší sex na pláži?

Uistite sa, že je to legálne

Nič nezničí atmosféru rýchlejšie ako zatknutie (skutočné putá sú predsa len oveľa menej sexy ako tie chlpaté). "Než sa pustíte do šantenia v piesku, uistite sa, že poznáte zákony danej krajiny týkajúce sa sexu na verejnom priestranstve," hovorí Brito. Áno, sex na polozakázanom mieste je veľkou súčasťou toho, čo ho robí tak horúcim, ale nestojí za to, aby ste si kvôli nemu zaobstarali záznam v trestnom registri.

Nájdite si súkromnú a odľahlú pláž

Možno sa to zdá byť samozrejmé, ale pre prípad, že by ste uvažovali o rýchlovke na obľúbenej pláži – nerobte to. "Čím izolovanejší, tým lepšie, aby ste sa mohli poriadne odviazať a vyhli sa ľuďom prechádzajúcim okolo," hovorí Brito. V závislosti na lokalite si možno budete musieť počkať až do zotmenia, než sa pláž uvoľní, ale nie je nič lepšie ako milovanie za svitu mesiaca, že?

Príďte pripravení

Chcete byť spontánni, to chápeme, ale určite nechcete, aby sa vám piesok (alebo čokoľvek iné) dostal do intímnych partií. Aby ste zvýšili úroveň svojho pohodlia a znížili popáleniny spôsobené trením, Brito odporúča zostaviť si malú "sadu pre sex na pláži", ktorá obsahuje:

  • prikrývku odolnú proti piesku alebo prikrývku nadmerných rozmerov
  • kompaktný uterák
  • Aj keď nie je nutné brať si so sebou lubrikant, pribaľte si ho, pokiaľ viete, že vám to sex spríjemní. Brito odporúča nenahradzovať lubrikant opaľovacím krémom, pretože ten môže spôsobiť infekciu alebo rozpad latexových kondómov.

Spestrite si dovolenku sexom na pláži

Oblečte si niečo, čo sa dá ľahko zložiť

Určite si budete chcieť obliecť nejaké sexy oblečenie, to je jasné, ale mali by ste myslieť aj na to, aby bolo funkčné. Funkčné pre sex na pláži. Brito odporúča sarong alebo elastické šortky. Aby ste predišli bodnutiu hmyzom, mali by ste tiež zvážiť použitie repelentu ešte predtým, než odídete von.

Vyberajte si miesto pre sex na pláži s rozvahou

Vyhľadajte miesto, ktoré je bez nečistôt a relatívne rovné. A uistite sa, že ste dostatočne ďaleko od mora/oceánu, aby vás nečakane neprepadol príliv.

Než sa usadíte, zarovnajte piesok

Keď už hovoríme o vyrovnávaní, piesok je hrudkovitý, a to práve nevytvára dobrý, rovný povrch pre sex. "Plochu s pieskom vyrovnajte," radí sexuálna terapeutka Debra Laino. "Nie je nič horšie ako hrbole a hrče na piesku pri sexe." Než si položíte deku alebo stoličku, môžete sa pokúsiť pomocou nôh alebo lopatky povrch trochu porovnať. (Možno si odpustite použitie rúk, pretože ich pred sexom nechcete mať celé od piesku.)

Nechajte sa očariť príjemnou atmosférou prostredia

Akonáhle nájdete ideálne miesto, Brito odporúča, aby ste si nechali ponožky a topánky, kým nebudete sedieť na deke odolnej proti piesku. "Týmto spôsobom si do určeného priestoru neprinesiete piesok ako by sa to stalo v sandáloch," vysvetľuje. Akonáhle sa usadíte, na chvíľu sa upokojte a vnímajte krajinu, prírodu a jej zvuky, ale aj jeden druhého. Uvoľnite sa a na nič nemyslite.

Urobte si čas na predohru

To, že máte sex na pláži, neznamená, že sa musíte uspokojiť s rýchlovkou. Namiesto toho Brito navrhuje, aby ste seba aj svojho sexuálneho partnera prikryli uterákom a vzájomne preskúmali svoje telá. Ak máte radi oplzlé reči, zapojte ich tiež. "Nech už vás baví čokoľvek, nechajte svoju predstavivosť plynúť a svoje ruky sa túlať."

Brito vlastne odporúča skôr nepenetratívny sex ako priamo súlož na pláži. "Rozhodne si môžete užiť manuálny alebo orálny sex pod dekou a užiť si veľa príjemnej zábavy bez toho, aby ste na seba príliš upozorňovali," hovorí.

Zaujmite polohu

Nie všetky polohy pri sexe na pláži sú rovnaké (ospravedlňujeme sa, ale je to tak). Aby ste sa vyhli tomu, že sa vám piesok dostane na nežiaduce miesta, Brito odporúča polohy, pri ktorých sú vaše genitálie najďalej od piesku, napríklad pri polohe na psíka.

Ak plánujete sex na pláži, dobre sa naň pripravte

To ale nie je práve najlepšia poloha, ako sa vyhnúť pozornosti, takže by ste podľa nej mali vyskúšať aj polohu lyžičiek. Je to úplne jednoduché: "Zaujmite polohu lyžičiek (na boku vedľa seba), ako by ste sa chystali na spánok, a potom sa hojdajte sem a tam, kým nenájdete rytmus, ktorý vám obom najlepšie vyhovuje."

Pokiaľ ste si priniesli plážové ležadlo (body za pripravenosť), môžete tiež vyskúšať polohu kovbojky, a to buď čelom k partnerovi, alebo čelom od neho. Avšak tá tiež nie je práve nenápadná.

Nech už zvolíte akúkoľvek polohu, použite uterák, ktorým sa prikryjete.

Pokiaľ niekto prejde okolo, nepanikárte

V tej chvíli sa uterák naozaj hodí. Akonáhle si všimnete, že sa k vám niekto blíži, uistite sa, že ste zakrytí, a chovajte sa čo najviac nenútene, vzhľadom na, ehm, situáciu. "Ak máte orálny sex, prestaňte a namiesto toho si oprite hlavu o partnerovo brucho alebo stehná," odporúča Brito. "Ak máte pohlavný styk, prestaňte prirážať a radšej sa pritúľte." Nikto nebude mať ani tušenie...

Pokiaľ sa vám do genitálií dostane piesok, okamžite prestaňte

Prijali ste dosť opatrení, takže by sa to ** nemalo ** stať, ale ak sa to stane, nerobte si starosti. Jednoducho prestaňte vo chvíli, keď si to všimnete (bude to pravdepodobne celkom nepríjemné), a opláchnite sa vo vode.

Až skončíte, schlaďte sa

"Teraz, keď už ste sa poriadne rozpálili, nie je nič lepšie ako sa rýchlo ponoriť do oceánu," hovorí Brito. Len sa pred vstupom do vody uistite, že príboj nie je príliš drsný, a na očistenie použite suchý a čistý uterák. Pokiaľ nie je bezpečné sa schladiť v oceáne, môžete sa tiež doma spoločne osprchovať.

Až budete hotoví, možno sa vám natoľko zapáči, ako sa partnerova koža leskne od vody, že sa rozhodnete pre druhé kolo.

Najlepšie polohy pre sex na pláži

Sex na pláži je špecifický nielen tým, že sa vám piesok dostane všade. Navyše chýba dobrá opora chrbta (ale aj rukou a nohou), takže niektoré osvedčené a vami obľúbené polohy nemusia fungovať. Ale nebojte sa: "Existujú aj dobré polohy pre sex na pláži," ubezpečuje Laino.

Pre zjednodušenie sú tipy na polohy písané pre ženy (keďže to sú to práve ony, kto premýšľa dopredu), ale aj muži ich určite pochopia a môžu prekvapiť svoje partnerky.

Po hrátkach na piesku si môžete dať ďalšie kolo vo vode

Tvárou v tvár

Ako na to: Nechajte partnera sedieť na plážovom ležadle alebo na uteráku a sadnite si mu na lon čelom k sebe.

Prečo: "V tejto polohe môžete kontrolovať hĺbku a rytmus a navyše sa vďaka nej piesok nedostane do vášho prirodzenia," hovorí Jamea. Keď budete mať dlhé šaty alebo cez seba omotaný uterák, pridá to na súkromí.

Misionár

Ako na to: Pravdepodobne to poznáte, ale neuškodí si to zopakovať... Ľahnite si na chrbát, zatiaľ čo partner leží na vás tvárou dole.

Prečo: Táto sexuálna poloha je jednoduchá, elegantná, účinná a prekvapivo všestranná. "Môže to byť veľmi romantická poloha," hovorí Jamea. "Môžete si tiež užívať plný očný kontakt a vzájomne sa objímať."

Na kolenách

Ako na to: Zatiaľ čo partner sedí na deke, kameni alebo na stoličke, sadnite si mu do lona chrbtom k nemu.

Prečo: Ste hore, ďaleko od zákerného piesku, a vyzerá to, ako by ste partnerovi len sedeli na kolenách - čo technicky vzaté robíte... "Pribaľte si skladacie plážové kreslo, aby ste neboli v piesku a mohli sa hrať s viacerými uhlami," radí O'Reilly.

Podoberanie

Ako na to: Jedná sa v podstate o polohu lyžičiek. Obaja si ľahnite na bok, čelom k rovnakému smeru. Vy mierne zdvihnete kolená, zatiaľ čo váš partner vkĺzne pod vašu panvu a vstúpi do vás zozadu.

Prečo: Ste spolu v tesnom kontakte a ľahko sa schováte pod deku. Navyše to vyzerá, ako by ste sa maznali alebo spali. "Poloha lyžíc je rozhodne z tých diskrétnejších," hovorí Jamea.

Na psíka

Ako na to: Kľaknite si na všetky štyri, partner si kľakne za vás a priráža.

Prečo: Tento spôsob sexu si nechajte na úplne opustený ostrov, pretože nie je ľahké skryť, čo robíte. Napriek tomu je to skvelá poloha pre minimalizáciu trenia. "Vaše telo je nad zemou, takže sa doňho nedostane piesok," vyzdvihuje Laino.

Pokiaľ sa chystáte v blízkej dobe na dovolenku k moru a plánujete mať sex, určite si vezmite predchádzajúce rady k srdcu. Ale skvelý sex si užijete aj v tuzemsku – od Bratislavy až po Prešov.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.