Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Najvášnivejší sex môjho života

3.december 2019
Najvášnivejší sex môjho života

Každý z nás určite niekedy videl niečo, čo chcel skúsiť, či už to bolo na porno kazete alebo niekde inde. To, čo vám chcem napísať, sa stalo pred pár dňami. Priateľ sedel až do rána na počítači a ja som sa zobudila tak okolo piatej hodiny ráno.

Dostala som hroznú chuť na cigaretu, a tak som si k nemu sadla a zapálila si. Keď som sa pozrela, čo robí, tak bol na nejakom erotickom chate. Bolo to platené, tak sa moja dušička upokojila. Nie, bolo to celkom zaujímavé. Žena s ktorou sa tam rozprávate je vidieť cez kameru. Neviem, čo sa im tam stalo za zádrhel, ale keď si ju niekto kúpil, videli sme všetci, čo tam robí.

Nádherne si naháňala mušličku a potom plynule prešla do análu. Celkom ma vzrušilo pozorovať, ako jej robertko zachádza do prdelky a von. Chvíľu som sa na to pozerala, ale potom som si šla zasa ľahnúť. Priateľ sa po pár minútach pritúlil ku mne a objal ma. Najhoršie na tom je, že ma vzruší aj takáto banalita. A tak som zase začala pociťovať tú príjemnú bolesť v kundičke. Zrazu som zacítila, ako jeho nenásytné prsty kĺžu po mojom tele. Jeho prsty sa ma dotýkali tak nádherne, že som vysunula riťku čo najbližšie k nemu.

Zacítila som, ako mu zase stojí. To už jeho prsty skúmali mojou mušličku a ja som začala šalieť. Keď sa ma zrazu spýtal: "Chceš to do prdelky?" Anál mi nevadí, aj keď niekedy to prináša aj vedľajšie účinky. Chcela som to veľmi, pretože som si spomenula na tú babu z chatu. Ale napadla ma jedna vec. Čo začať kundičkou a potom pokračovať do prdelky. V ten moment asi nepochopil, čo som presne po ňom chcela, ale to mi nevadilo, pretože už zachádzal do mojej kundičky.

Cítila som ho všade, tak nádherne mi po nej prechádzal a dráždil. Keď zrazu zo mňa vyšiel a začal mi dráždiť riťku. Bola som tak rozrajcovaná, že som sama začala tlačiť. Ani neviem, či mi fungoval zvierač alebo nie. Jednoducho som sa len viac a viac nabodávala na ten jeho (mimochodom nádherny) penis. Cítila som ako mi pomaly zachádza do prdelky a chcela som viac a viac. "Tak mi ho tam sakra už vraz!" Zaťala som všetky svaly a prudko sa nabodol. Bola to nádhera. Vkĺzol do mňa ako po masle.

Začal ma pomaličky šukať. Dneska, ako by mi nič nevadilo, som sama prudko prirážala. Bože to bola nádhera. A potom ako by prišiel na to, čo chcem, znovu zašiel do kundičky. Bola som ako v tranze z tej zmeny. Tak nadržaná som snáď nikdy nebola. "Ach, áno, poď, rob mi to poriadne." Šukal ma ako zmyslov zbavený. Ale ja som chcela ešte niečo iné. Keď sme takto dlhšiu dobu striedali dierky (mimochodom úplne dokonale), spýtala som sa ho, či by mi mohol strčiť ruku do prdelky a urobiť mi to ňou.

Erotická povídka Nejvášnivější sex mého života

Myslela som, že odmietne, pretože je to predsa len trošku divné želanie. Ale asi preto ho mám tak rada, pretože ihneď začal posúvať prstíky do mojej prdelky. Myslela som si pár minút že sa po..., ale nestalo sa. Bola to nádhera. Ako by sa do mňa snažil dostať poriadne veľký votrelec, ale mňa to strašne veľmi rozrajcovalo. Ani som nemyslela na to, kde teraz jeho prsty sú. Iba som vnímala ten pohyb v sebe. To sa nedalo vydržať. "Poď, poriadne mi to urob." Chcela som, aby ma mrdal do obidvoch dierok naraz, a tak som si kľakla na všetky štyri. Pochopil hneď.

Vrazil mi ho do kundičky a začal ma tak nádherne šukať ako snáď nikdy. Kričala som túžbou. Chcela som mu nadávať, aby ma úplne zničil, že nie som z cukru. Počas chvíľky som bola na pokraji orgazmu. Ale on to na mne spoznal a prestal. "Teraz sa ešte nesmieš urobiť." Zase zo mňa vyšiel a znova mi ho vrazil do prdelky. Ako som bola roztiahnutá, ani s tým nemal žiadny problém. Vlastne jeden mal. Akonáhle zacítil tú tesnosť tam, zbavil sa posledného rozumu a to, čo robil potom, sa nedá ani popísať. V živote som ho snáď nadržanejšieho a zbeselejšieho nepoznala. Bolo mu jedno, či ma to bolí alebo nie (ono tiež nebolelo). Proste ho len zavrtával do mňa ako šialený.

Nestačila som ani reagovať na jeho pohyby. Boli tak rýchle, že som ich nestíhala. Držal ma za boky a (ospravedlňujem sa za ten výraz) šukali sme ako zvieratá. Vzdychala som, stonala a do toho som počula aj jeho. Zatínala som prsty všade kam som mohla. Bože, chcela som, aby mi tú moju prdel roztrhol. Neviem, čo to so mnou urobil, ale teraz už mi bolo všetko jedno. Kašlala som na svoje správanie, proste som len kričala, aby ma šukal, stále dookola: "Rob no tak rob. Šukaj láska, no tak rob." To bola aj naša posledná kvapka. Stuhol mi v prdelke a ja som zacítila, ako mi ju nádherne chladí jeho semeno. To som sa aj ja roztriasla v tom najkrajšom orgazme, aký som kedy zažila.

Vždy píšem niečo nakoniec a tak to bude aj teraz. Ak ste to nežili, tak to hneď urobte. Je to nádhera. A myslím, že aj veta, ktorú povedal priateľ ráno po prebudení hovorí všetko za mňa: "To dnes sa mi nezdalo, že nie?"

Chýba vám vášeň? Nájdete ju na sex zoznamke!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.