Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Aký s ním bude sex? Hviezdy napovedia!

5.január 2021
Aký s ním bude sex? Hviezdy napovedia!

Slávime príchod nového roku 2021. S tým prichádza tiež veľa vianočných predsavzatí, ktoré často obsahujú odhodlané rozhodnutia typu "Tento rok si nájdem partnera (na sex)!" alebo "Tento rok zlepším svoj sexuálny život, budem si viac užívať!" Pozrite sa teda, čo na jednotlivé znamenia zverokruhu hovoria hviezdy.

Nový rok prináša nové možnosti, a keď si budete hľadať novú známosť, určite sa vám bude hodiť vedieť, čo od takého človeka očakávať. Spýtajte sa teda na jeho znamenie (alebo kedy má narodeniny, ak by ste si pripadali trápne) a vyhľadajte si, aký je v sexe!

Baran (21. marca - 20. apríla)

Tento človek neznáša, keď okolo neho ticho našľapujete. A ani hra na tajomného a nedostupného u neho nezaberá. Je priamy a suverénny a ocení, keď sa budete rovnako správať aj vy. Nebojte sa svojmu vyvolenému rovno povedať, že po ňom túžite. Čo ho stopercentne odzbrojí? Keď k nemu domov nakráčate a vybojujete ho. Ženy napríklad môžu za baranom prísť v kabáte a skrývať po ním sexy spodnú bielizeň a rozpálené telo. Za drahú bielizeň ale zas tak moc utrácať nemusíte, pretože v jeho prítomnosti na vás veľmi dlho nezostane.

Býk (21. apríla - 21. mája)

Tento najväčší pôžitkár zverokruhu ocení, keď mu pošteklite všetky zmysly. Čo ho dostane? Naservírujte mu napríklad vlastnoručne pripravenú večeru a navoňajte sa príjemnou vôňou. Tohto spoločníka rozvášni ale aj hebké prádlo - obzvlášť keď bude požiadaný, aby ho sám vyzliekol. Na zmysly nezabudnite ani priamo v posteli, kam si môžete vziať guličky hroznového vína a povedať mu, aby ich z vášho nahého tela ústami zbieral.

Blíženci (22. mája - 21. júna)

Blíženci milujú vtipkovanie a radi svoje pocity prenášajú do slov. Keď tomuto človeku pošlete hravú sexy správu, okamžite svoju pozornosť obráti iba k vám. A verte, že výmenu dráždivých správ si užijete obaja! Pobaví ho ale aj nápaditá predohra, skúste nájsť pár tipov na internete. My odporúčame napríklad poskladať od vchodových dverí až do spálne cestičku zo spodného prádla. Hneď po návrate domov pochopí, čo ho čaká. Po vášnivom milovaní (mimochodom, v posteli sú Blíženci veľmi nesebeckí) vás budú čakať dlhé chvíle plné objímania a rozprávania.

Rak (22. júna - 22. júla)

Zo všetkých zmyslov je pre Raka najdôležitejší hmat. Ak mu chcete urobiť radosť, povedzte mu, aby sa natiahol na posteľ a doprajte mu masáž celého tela. Ocenia tiež veľa láskania pred aj po sexe. To ale nie sú jeho jediné vášne. Ďalšie je dobré jedlo. Cez víkend tohto človeka preto vytiahnite na neskorý obed v luxusnej reštaurácii a celú hostinu zavŕšte sexy koktailom. Nebojte, tieto kalórie budú veľmi rýchlo spálené...

Lev (23. júla - 22. augusta)

Tento človek túži po vzrušujúcom divadle. Za najlepšiu predohru považuje pozeranie z očí do očí. A oči využije aj pri ďalšej situácii - rád sa pozerá, čo máte práve na sebe. Či už ste v športovom, alebo sa chystáte do spoločnosti, upútajú ho nevšedné detaily. Ak chcete Leva zaujať, vezmite si upnuté džínsy, ktoré perfektne obopnú váš zadoček (aj ženy sa rady pozrú na mužské zadky v nohaviciach!) a ženy môžu svoje nohy vytvarovať legínami alebo byť v šatách - tie zvýraznia pohyby ich bokov.

Panna (23. augusta - 22. septembra)

Panny majú rady jednoduchý štýl a nenútenú eleganciu. Najviac tohto človeka oslníte v padnúcich džínsoch, bavlnenom tričku a teniskách. Nie, že by si vyložene zakladal na zdravej strave, ale určite ho potešíte zdravou večerou zo surovín z farmárskeho trhu. Za ideálne rande považuje výlet do prírody. Nemyslite si však, že všetci ľudia znamení Panny sú nudní alebo príliš slušní! V posteli sa totiž dokážu pekne rozdivočit a neočervenie ani nad tým najzvrhlejším návrhom! Je to ideálny spoločník na experimentovanie v sexe.

Váhy (23. septembra - 23. októbra)

Veľmi radi si rozširujú obzory. Prahnú po tom, aby objavili vaše najcitlivejšie miesta a zistili, ktoré dotyky vo vás vyvolávajú slasť. Vy by ste mu na oplátku mali venovať čo najviac nežnej pozornosti. Bude sa vám hodiť aj príjemný parfum, pretože má skvelý čuch, nezabudnite na neho pred každou schôdzkou. Počúvajte ho, čo by rád robil (napríklad vyrazil na koncert) a potom ho tam pozvite. V spálni má rád prekvapenia, napríklad taký striptíz určite neodmietne.

Co má rád v sexu? To se dozvíte podle jeho znamení!

Škorpión (24. október - 22. november)

Zmyselnými dotykmi ho úplne dostanete. Nikdy neodmietne hladenie, láskanie, šteklenie alebo masáž. Určite sa Škorpiónovi zapáčite, keď ho pri každej vhodnej príležitosti objímete alebo pobozkáte, a to v súkromí aj pred ľuďmi. A na dotyky nezabudnite ani potom - pri prechádzke ho držte za ruku, v kine hladkajte po vnútornej strane stehien, pri televízii sa pritúľte. Týmto budete utužovať puto medzi vami. Sex s ním je zmyselný a nežný.

Strelec (23. novembra - 21. decembra)

Šťastie v ňom prebudíte zmršťou rôznorodých zážitkov, a to v posteli aj mimo nej. Preberajte s ním nové nápady, športujte alebo vymýšľajte zaujímavé ciele výletov. Na rande sa vám oplatí experimentovať, napríklad si ho môžete dať na lezeckej stene, aj keď ste liezť nikdy predtým neskúšali. Nebudete sa s ním cítiť trápne. Neustále čaká na podnet, ktorý mu v žilách rozprúdi adrenalín, a ak ste akčný človek, určite mu to aj doprajete. Myslite na to, že ho vyžaduje aj v posteli.

Kozorožec (22. decembra - 20. januára)

Kozorožec je naprostý kľuďas a neznáša akékoľvek zmeny alebo zvraty. Nedajbože, keď prídu znenazdajky! Nemusíte ho nijako ohromovať, užíva si každodenné radosti, napríklad skvelú večeru, voňavý kúpeľ za svitu sviečok alebo fľašu kvalitného vína k večernej pohodičce pri televízii. Zistite, aká je jeho najobľúbenejšia reštaurácia a zarezervujte v nej miesto. Keď sa vrátite domov, poriadne to roztočte a nebojte sa byť dominantný.

Vodnár (21. januára - 20. februára)

S Vodnármi je to trochu zložité, pretože aj keď sú pre všetku zlobu, nie je tomu tak vždy. Niekedy sa správajú trochu rozmaznane. Preto takého človeka poteší, keď mu dáte na výber: chce sa skôr pekne obliecť a vyraziť si do víru veľkomesta, alebo si budete radšej užívať súkromie v spálni? Pôjdete na pivo do vašej obľúbenej reštaurácie/krčmy, alebo si domov objednáte pizzu a pozriete sa na film? Keď s ním budete takto komunikovať a uistíte sa, že je spokojný, bude vám to perfektne klapať (toho sa držte aj v posteli).

Ryby (21. februára - 20. marca)

Človek v znamení Rýb si rád svojho partnera rozmaznáva, ale očakáva to isté aj od neho. V posteli môžete kopírovať jeho pohyby, budete tak skvele zohratí. Neodmietne ale ani zaviazané oči šatkou - to aby ste mohli robiť, čo sa vám zapáči. Chcete si pred sexom dať rande? Tak ho potešte niečím z nasledujúcich možností: nezávislý film, výstava dokumentárnych fotiek alebo akýkoľvek kultúrny zážitok, o ktorom si budete ešte dlho rozprávať (musí vás to tiež baviť).

Ako na sex s novým (ale aj dlhodobým) partnerom?

A čo platí pre všetky znamenia? Vyskúšajte tieto tri tipy, ako urobiť zo svojho partnera (alebo trebárs aj zo seba) lepšieho milenca. Platí pre mužov aj ženy!

Nehanbite sa povedať, čo sa vám v posteli páči

Fakt, že pred vami vyskúšal v posteli už mnoho žien/mužov, ešte neznamená, že práve vás na prvý pokus uspokojí. Každé telo reaguje inak, a keď mu rovno sami nepoviete, po čom túžite, ťažko vám vaše priania vyčíta z hlavy.

Vyhnite sa falošnému vzdychaniu

Občas sa človeku preháňajú hlavou také zvláštne myšlienky, napríklad ako aký signál počas milovania vyslať, aby partner pochopil, že vám jeho pohyby robia dobre? Odpoveďou sú spontánne vzdychy. Určite si však zapamätajte, že ak vás partner práve dvakrát neuspokojuje, tak na akékoľvek stonanie zabudnite (samozrejme okrem toho, keby vás to akokoľvek bolelo). V takom prípade by ste ho totiž do budúcna povzbudzovali v tom, čo sa vám nepáči a dostali by ste sa do začarovaného kruhu. Rovnako to platí aj s orgazmom (to predovšetkým u žien).

Chváľte partnera za to, čo sa vám páči

Zažili ste so svojím (aj novým) partnerom vášnivú noc? Pošlite mu do práce nehanebnú správu: Pri myšlienke na včerajšiu noc vlhnem/sa mi postaví. Zopakujeme si ju? Buďte si istí, že vás na ďalšie divoké stretnutie nenechá dlho čakať. O sexe by ste sa mali baviť aj mimo posteľ. Páči sa vám niečo, čo robí počas dňa? Povedzte mu, že by ste to brali aj pri intímnejších chvíľkach.

Ženy, ako spoznáte, že sa mu páčite? Celkom ľahko!

  • Nedávno ste sa dozvedeli, že miluje špenát, ale v reštaurácii si objednal krvavý steak? Jedna americká štúdia tvrdí, že muži, ktorí sa snažia ženu zaujať, demonštrujú svoju mužnosť práve takto.
  • Akonáhle začne napodobňovať vaše gestá a hovoriť podobné hlášky, máte v podstate vyhrané. Zrkadlenie druhého sa objavuje hlavne u ľudí, ktorí spolu trávia veľa času a sú si teda blízki.
  • Premýšľa, ako sa vám vryť do pamäti. Ale jeho mozog viac činností naraz nezvláda. Takže ak ste počas večere už trikrát zopakovali meno sesternica, s ktorou mierite do Krkonoš, nemajte strach, že ho nezaujímate. Určite sa snaží, ale vlastná hlava ho zrádza.

Až si budete vyberať nového partnera na sex, spomeňte si na štúdiu, ktorá tvrdí, že najlepšími milenci sú Španieli, Brazílčania a Taliani. Najhoršími naopak Nemci, Briti a Švédi. Ale predovšetkým si spomeňte na to, že najjednoduchšie je takého partnera nájsť na online erotickej zoznamke. Stačí si vytvoriť profil a napísať ľuďom, ktorí vás na prvý (ale pokojne aj druhý alebo tretí) pohľad zaujmú.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.