Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex pod vplyvom alkoholu a drog

20.marec 2018
Sex pod vplyvom alkoholu a drog

Alkohol, sex a drogy - ide to vôbec dokopy? Ako sa líši sex pod vplyvom od obyčajného sexu? Dozviete sa v dnešnom článku.

Niet pochýb o tom, že užívanie drog či alkoholu predtým, než budete mať sex, má vplyv na vašu sexuálnu aktivitu. Iste je to niečo, o čom ste diskutovali s priateľmi, ale aby váš ďalší rozhovor o rozdieloch v sexe pod vplyvom získal trochu väčšiu váhu, môžete to podporiť faktom, že skupiny výskumníkov z New York University a Johns Hopkins University publikovali 2 samostatné štúdie na túto tému v Archíve sexuálneho správania a psychofarmakológiu.

Prvá štúdia z Archívu sexuálneho správania je hlboká kvalitatívna štúdia, ktorá sa zameriava na podrobnosti o tom, ako marihuana a alkohol ovplyvňujú sex, a sledovala sexuálny život 24 heterosexuálnych účastníkov - 12 mužov, 12 žien. Druhá štúdia z psychofarmakológiu sa zameriava na vplyv kokaínu na sex. Je založená na kontrolovanej administrácii drogy u 12 účastníkov, ktorí nevedeli, či počas štúdie užívajú drogu alebo placebo.

Niektoré z povrchových nálezov sa zdajú skvelé a zábavné - ľudia sú spoločenskejší, sex trvá dlhšie, ľudia chcú mať sex viac, ale medzi nálezmi sú tiež negatíva, ktorá by sa mohli očakávať. Úplná strata pamäti z vyčerpania, pocity ľútosti a údiv, či použili pri sexe kondóm alebo nie. Niektorí účastníci tiež diskutujú o sexuálnej aktivite medzi dvoma ľuďmi, ktorí boli zjavne veľmi opití, čo sa dá považovať za trestný čin. Človek musí byť schopný dať súhlas z vlastnej vôle, čo sa v prípade opitosti len tak nestane. Nie je vhodné používať tieto štúdie ako výhovorku k pokusu o sex pod vplyvom každej drogy pod slnkom. Určite nie. Teraz si však uvedieme spôsoby, ako sa sex mení, keď ste pod vplyvom alkoholu alebo drog.

Keď pijete alkohol, ste spoločenskejší

Táto skutočnosť nie je tak prekvapujúca. Niektorí účastníci štúdií hlásili, že boli viac bezstarostní a lepšie sa im komunikovalo, keď boli opití. Jeden 18-ročný účastník mužského pohlavia povedal: "Po fajčení marihuany nie som ani zďaleka spoločenský, nechcem udržiavať konverzáciu, apod. Keď som opitý, bavím sa s kýmkoľvek." 19-ročná žena uviedla to rovnaké, ale dodala: "Marihuana ma viac rozosmiala a myslím, že keď sa smejete, láka to ľudí. Chcú sa s vami priateliť."

Pri konzumácii alkoholu existuje pravdepodobnosť, že si vyberiete partnera, ktorého by ste si inak nevybrali

Našla sa kopa negatív spojených s užitím alkoholu alebo drog pred sexom, ale jedným z najväčších negatív je pravdepodobnosť, že ľudia, ktorí konzumovali alkohol, si skôr vyberali "atypického partnera" a potom toho väčšinou ľutovali. Ľudia si veľa sťažovali na pocit, že sa zobudili vedľa odlišnej osoby po tom, čo s ňou prežili vášnivú noc.

Ľudia z výskumu hlásili, že sa po fajčení marihuany alebo pitie alkoholu cítili viac sexi

Viac sexy sa predovšetkým cítili po konzumácii alkoholu. Jedna žena tvrdila, že sa cíti natoľko atraktívne, keď je opitá, že si o sebe myslí, že je párty divou. Ďalšia žena tvrdila, že sa cítila ako najatraktívnejšia žena na svete potom, čo fajčila marihuanu. 32-ročná žena tieto 2 skúsenosti porovnala: "Keď som opitá, som opitá a myslím si, že som sexi. Keď si dám trávu, zvyčajne sa cítim viac sexi a šťastná. Som skôr viac nadržaná a pripravená na sex ako sebavedomá."

Niekedy fajčenie marihuany spôsobuje, že sú ľudia nervózni a mlčia

Jeden účastník štúdie uviedol, že pitie alkoholu pomáha otupiť jeho neistoty, ale podľa jeho skúseností s fajčením marihuany sa občas môže zvýšiť jeho nedostatok sebavedomia a to, ako vníma svoje telo. Fajčenie marihuany okrem iného tiež občas spôsobuje, že sú tichší a menej spoločenskí než obvykle.

Po noci plnej alkoholu sa ráno môžete diviť, s kým ste strávili noc

Kokaín zvyšuje sexuálnu túžbu, zároveň sú ľudia po užití nedočkaví

Čím viac kokaínu bolo v systéme človeka, tým vyššia sa zdala byť ich sexuálna túžba. Okrem toho sa zvýšila aj nedočkavosť, ktorá súvisí s menšou pravdepodobnosťou použitia kondómu, pokiaľ nebol ľahko dostupný. Užívanie tvrdých drog je nezákonné a v kombinácii so sexom môže byť aj nebezpečný (minimálna pravdepodobnosť použitia kondómu, ktorý slúži ako ochrana pred nakazením pohlavne prenosných chorôb).

Vďaka fajčeniu marihuany ste vyberavejší

V prípadoch, keď marihuana prinútila ľudí chcieť hovoriť viac, povedali, že majú tendenciu byť vyberavejší v tom, s kým chcú tráviť čas. "Keď som v rauši, chcem sa baviť s ľuďmi, ale som selektívny," povedal 35-ročný muž. "Keď pijem alkohol, nevadí mi, že som v dave ľudí. Sú chvíle, kedy som v rauši a na večierku si vyberiem iba jednu osobu, s ktorou chcem tráviť čas, muža či ženu, ale keď som opitý, bavím sa s každým. "

Alkohol vedie k "agresívnemu" správaniu

Ženy obzvlášť hlásili, že muži sa zdajú byť viac dominantní, keď sú opití, čo sa toľko nestáva, keď sú v rauši. "Keď sa jedná o pitie, vyzerá to, že muži sa stávajú viac bojovní a blázniví a vyžarujú takú podivnú agresívnu energiou," uviedla jedna 31 ročná žena.

Ľudia sú viac nardžení pod vplyvom alkoholu než pod vplyvom drog

Všeobecne ľudia hovoria, že boli aspoň trochu nadšení urobiť čokoľvek, keď boli v rauši. Keď však boli opití, to, čo chceli robiť najviac, bol sex. "Keď som opitá, asi vyhľadám skôr sex, zatiaľ čo keď som v rauši, som rada, že robím iné veci," povedala jedna 31 ročná žena. "Sex je skvelý, sledovanie filmu a odpočinok tiež. Ale keď som opitá, šukanie by bolo super."

Ľudia pod vplyvom drog neznižujú svoje nároky, považujú ostatných ľudí za atraktívnych

Kým alkohol viedol veľa ľudí k tomu mať sex s ľuďmi, ktorých nutne nepovažovali za atraktívnych, niektorí uviedli, že svojich partnerov považovali za "atraktívnejších", keď boli v rauši. "Keď som v raušis ... ľudia, ktorí ma priťahujú, by ma vôbec nepriťahovali za triezva," uviedla 22-ročná žena. "S marihuanou je to horšie ako s alkoholom."

Alkohol a marihuana vedú k sexuálnej dysfunkcii

Muži hlásili, že alkohol spôsobuje ťažkosti pri erekcii, a niektoré ženy tvrdili, že marihuana u nich spôsobuje problém zvlhnúť.

Niektorí ľudia sa nedokážu sústrediť na orgazmus, keď sú v rauši

Niektoré ženy hlásili, že sa nedokázali dostať k vrcholu, keď boli v rauši jednoducho preto, že bolo príliš ťažké sa sústrediť na daný moment.

Chcete si s niekým užiť veľa vášnivých nocí? Urobte tak bez alkoholu a drog, keďže by ste z toho pravdepodobne nemali krásne zážitky. Nemáte partnera na sex? Skúste našú sex zoznamku a jednoducho si vyberte.

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.