Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

30 sexy otázok pre vášho partnera

16.október 2019
30 sexy otázok pre vášho partnera

Horúce otázky zo sexuálneho sveta nikdy neomrzia. A obzvlášť v prípade, keď s vaším partnerom viazne komunikácia o sexe a vy neviete, ako začať, aj keď vás zvedavosť zožiera. Dnes sa dozviete 30 otázok od odborníčky v odbore. Tak už viete, kedy si urobíte zaujímavý večer vyplnený nasledujúcimi otázkami?

Počas randenia so svojím partnerom ste mu pravdepodobne už položili všetky možné otázky pod slnkom, ako napríklad od "Koľko máš súrodencov?" cez "Prečo v chladničke nemáš nič na jedenie?" až po "Mohol/a by si, prosím, umyť to riad?". Ale možno ste trochu pozabudli na otázky týkajúce sa korenitosti z jeho sexuálneho života. A v takom prípade o veľa prichádzate!

Podľa sexuálnej a vzťahovej terapeutky z Los Angeles, Randi Levinson, neexistuje lepší spôsob, ako niekoho spoznať, ako keď ho poriadne spoznáte z erotickej stránky. A prečo to tak je? "Naučili sme sa držať našu sexualitu pod pokrievkou, a to tak veľmi, že sa z toho stalo tajomstvo, ktoré sa bojíme zdieľať s ostatnými." Keď ale niekomu dovolíte vstúpiť do tohto vášho súkromného vesmíru (a zároveň vy vstúpite do jeho) a to všetko bez toho, aby ste druhého súdili alebo on súdil vás, môžete prežiť úplne nový druh intimity, ktorý bude oveľa hlbší.

Tieto erotické otázky majú ešte aj príjemný vedľajší efekt - zvýši sa vám chuť na sex. Či už v tú súčasnú chvíľu, v ktorej sa budete partnera na otázky pýtať, ale aj do budúcnosti, pretože budete mať stále v mysli jeho odpovede. Keby ste si tieto otázky úplne vymysleli, mohli by niektoré vyznieť trápnejšie, ako ste zamýšľali. Skúste sa inšpirovať zoznamom 30 otázok, ktoré pre vás vymyslela Levinson. Nemusíte ich všetky položiť naraz. Sú rozdelené do 3 kategórií po 10 otázkach, takže si ich pokojne nechajte na 3 krásne večery. A predovšetkým si nezabudnite odpovede vášho partnera poriadne zapamätať!

Otázky o tých najhlbších túžbach

Kedy si najradšej užívaš sex? (Ak vás to zaujíma, môžete sa aj opýtať prečo)

Možno budete odpoveďou prekvapení, pretože vás samotné toto miesto nikdy nenapadlo. Skúste to pri ďalšej príležitosti vyskúšať.

Odpovedz rýchlo: Putá, alebo pierka? Šľahačka, alebo roztavená čokoláda? Orál, alebo ruky? Pierko, alebo placačka?

Ak chcete, môžete si dopredu vybrať aj iné dvojice a podrobiť partnera takému krížovému výsluchu.

Ktorých 5 vecí najčastejšie vyhľadávaš v porne? (Ak máte odvahu, spýtajte sa, či by to chcel/a dnes večer skúsiť)

Nehnevajte sa, keď si bude váš partner vyhľadávať prsnaté blondínky alebo vaša partnerka svalnatých černochov. Sú to skrátka fantázie. Ak si ale vyhľadáva nejakú praktiku, ktorá vás tiež láka, tak prečo to neskúsiť a nedopriať mu to...

Čo je tvoja najdivnejšia alebo najmenej očakávateľná sexuálna fantázia? Nebudem ťa súdiť, len chcem vedieť, čo by ťa mohlo zaujímať a či by som to s tebou chcel/a skúsiť.

Možno, že si túto fantáziu na porno stránkach nevyhľadáva, takže sa môžete dozvedieť úplne nové informácie.

Vďaka čomu sa najrýchlejšie vzrušíš?

Počúvajte pozorne, aby ste to mohli nabudúce skúsiť.

Čo by som ti mal/a šepkať do ucha, aby si sa okamžite vzrušil/a?

Možno, že sa bude trochu hanbiť odpovedať, ale dajte mu čas.

Keď su váš partner vyberie púta, môžete ho večer ešte niečim spútať

Nájdu sa nejaké pesničky, ktoré ťa dostanú do nálady? (Ak ste zvedaví, môžete sa opýtať, prečo práve tieto)

Niekto také pesničky má, niekto nie. Väčšinou sú spojené s nejakými peknými spomienkami.

Ak by si ma za čokoľvek mohol/a prezliecť, čo by to bolo?

To budete ešte len pozerať! Skúste si potom Halloween urobiť trochu v sexi duchu.

Keby si mohol/a mať sex úplne kdekoľvek, kde by to bolo?

Trebárs sa vaše predstavy stretnú.

Akú najhorúcejšiu sexuálnu scénu vo filme alebo seriáli si videl/a a prečo si myslíš, že ťa tak vzrušila?

Buď si túto scénu potom môžete doma zahrať, alebo si ju môžete pustiť, až budete chcieť trochu inú predohru.

Otázky o minulých sexuálnych zážitkoch

Čo bola posledná vec, u ktorej si mal/a orgazmus? Video, alebo skôr nejaká fantázia? Popíš mi to.

Ešte sa môžete spýtať, kedy to bolo.

Aké je najšialenejšie miesto, na ktorom si mal/a sex?

Pre každého znamená šialené niečo iné...

Kedy naposledy si si užil/a v aute? Povedz mi o tom, čo si robil/a, a nevynechaj žiadny detail.

V prípade, že ste veľmi žiarliví a tento sex v aute sa nekonal s vami, vynechajte tú časť s detailmi (pre dobro vás oboch).

Aké časti tela si pri sexe ešte nikdy nestimuloval/a?

Nabudúce to môžete napraviť, pokiaľ sa nezmieni o tom, že by to pre neho bolo nepríjemné.

Aký je tvoj rekord v počte sexuálnych stykov za jeden deň? Chcel/a by si to skúsiť prekonať?

Môže to byť sranda, ale inak ide skôr o kvalitu, než o počet.

Zamerajte sa na iné časti tela ako obvykle

Mal/a si niekedy sex v stane? Na pláži? V lese pri túre? (Ak na niečo z toho odpovie "nie", opýtajte sa, či by to chcel/a skúsiť)

Príležitosť k sexu sa nájde kdekoľvek, kľudne pridajte nejaké ďalšie miesta, ktoré vás napadnú.

Kedy si sa naposledy nečakane vzrušil/a a čo to spôsobilo?

Možno to bude trochu trápne, ale skúste partnera "donútiť", aby povedal pravdu.

Ako si sa cítil/a pri svojom najlepšom orgazme v živote?

Nepýtajte sa, s kým to bolo, mohlo by to vyvolať žiarlivosť. Chcete vedieť len pocity.

Kedy si zažil/a prvý orálny sex? Vďaka čomu sa pri ňom urobíš najrýchlejšie?

Možno, že si to už nebude pamätať, ale kto vie? Druhá časť otázky je však trochu zaujímavejšie a pre vás rozhodne prínosnejšia.

Mal/a si niekedy sex v lietadle? (Ak áno, opýtajte sa, či to bolo tak skvelé, ako to znie)

Pravdepodobne nie - málokto si v lietadle zvládne aj užiť a ešte aby to bolo skvelé...

Otázky o budúcich sexuálnych zážitkoch

Keby si mohol/a pozvať k sebe domov nejakú celebritu, ktorá sa ti páči, kto by to bol a čo by sme robili? (Klaďte dôraz na "by sme")

Trojka s celebritou? Prečo nie! Len či by ste obaja mali rovnaký vkus...

Ako dlho by si vydržal/a, keby som ťa dráždil/a rukami? A čo pusou?

Tieto odhady často bývajú nadsadené, človek si myslí, že by to vydržal nekonečne dlho, ale realita...

Ako dlho by si vydržal/a, keby som ťa dráždil/a (a doplňte čokoľvek, trebárs svoju nahú fotku, sexy prádlo, erotickú hračku atď.)

Radšej by ste partnerra dráždili niečím iným? Čím?

Ako dlho vydrží váš partner pri stumulácií pusou?

Niekto dnes večer bude vytvárať pravidlá ... Kto z nás dvoch by bol vo vedení?

Je váš partner skôr submisívny alebo dominantný? To zistíte, keď položíte túto otázku. Prakticky môže byť oboje, ale čo by sa mu viac páčilo zrovna pre dnešný večer?

Aké je podľa teba najhorúcejšie miesto, kde by si mohol/a mať sex na verejnosti? Chcel/a by si sa tam so mnou v piatok zísť?

Druhá časť otázky je veľmi odvážna a položiť by ste ju mali iba v prípade, že viete, že by ste to zvládli dodržať, pretože nie je nič horšie, než partnera navnadiť a potom sa na neho vykašľať.

Existujú nejaké sexuálne praktiky, o ktorých tvoji kamaráti hovoria, ale ty si ich ešte nevyskúšal/a, aj keď by si chcel/a?

Môže to byť čokoľvek - zvláštne aj v podstate bežné praktiky, ktoré ale ešte váš partner nemal tú česť vyskúšať. A teraz už viete, že by o to mal záujem ...

Otázka pre mužov: Premýšľam o tom, že by som si kúpila nohavičky s vibrátorom a ovládačom. Chcel by si vibrátor na diaľku ovládať, keď by sme boli na párty alebo v bare?

Otázka pre ženy: Keby som ti zaobstaral nohavičky s vibrátorom a ovládačom, nechala by si ma, aby som vibrátor na diaľku ovládal, keď by sme boli na párty alebo v bare?

Nohavičky s vibrátorom a diaľkovým ovládaním sú veľmi rajcovná hračka, s ktorou si užije ako muž, ktorý ju ovláda, tak žena, ktorej to spôsobí rozkoš napríklad aj v tých najmenej vhodných okamihoch. Je to len v rukách muža, ako veľmi sa bude musieť žena snažiť, aby na nej nikto nič nepoznal... Niektorých ľudí to obzvlášť vzrušuje, ste nimi práve vy?

Odfoťte sa v sexi spodnej bielizni alebo nahí a spýtajte sa: Páči sa ti to?

Urobte si dopredu nejakú fotku, na ktorej budete vyzerať zvodne a sexi. Druhému ju neposielajte, alebo áno, ale len v prípade, že sedí vedľa vás, pretože nikdy neviete, kto mu práve stojí za chrbtom a trapasu sa chcete vyhnúť. A aspoň uvidíte tú prvotnú reakciu.

Pošlite svojmu partnerovi odkaz na online sexshop a spýtajte sa: Vybral/a by si tam niečo, čo by si na mňa chcel/a použiť? A vybral/a by si tam niečo, čo by si chcel, aby som ja použil/a na teba?

To je skvelý spôsob, ako sa dopracovať k tomu, aby ste si zaobstarali nejakú erotickú hračku. Alebo dve. Prečo to nevyužiť?

Hups, zabudol/a som... (doplňte treba nejakú domácu prácu alebo čokoľvek, čo ste mali urobiť). Ako ma za to potrestáš?

Možno, že vás nebude chcieť potrestať vôbec, pretože to vášho partnera skrátka nevzrušuje. Ale ak áno, začne vám dopodrobna hovoriť všetko, čo by s vami urobil a pekne rozprúdi atmosféru.

Ak nemáte komu tieto otázky položiť, zájdite na online sex zoznamku a nájdite si partnera, ktorého sexuálne túžby a fantázie vás budú zaujímať. Splňte si ich spoločne.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.