Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

20 najlepších masturbátorov pre mužov

16.január 2023
20 najlepších masturbátorov pre mužov

Milí muži, možno si myslíte, že na masturbáciu nepotrebujete žiadne erotické hračky. Konieckoncov, vaša ruka odvádza skvelú prácu po celé tie roky, aby vás priviedla k vyvrcholeniu. A ako sa hovorí: Keď to nie je rozbité, neopravuj to. Pokiaľ ale chcete silnejšie orgazmy, budete musieť použiť viac než len svoju ruku.

Konieckoncov, vaša ruka nevibruje. Ani sa nezahrieva. Má len mozole, ktoré môžu pri hladení intímnych partií spôsobovať bolesť.

Bohužiaľ spoločnosť dala mužským masturbátorom (a ľuďom, ktorí ich používajú) nespravodlivo zlú povesť. Panuje predstava, že erotické hračky používajú len smutní singles, ktorí žijú pri mamičke. Nie je presne jasné, kde sa toto spojenie vzalo, ale môžeme vám povedať, že je na sto percent nepravdivé. Používanie pánskych masturbátorov a ďalších erotických hračiek môže výrazne zlepšiť váš sexuálny život, a to ako pokiaľ ide o sólo hrátky, tak aj keď si užívate s partnerom či partnerkou. Prečo by ste nechceli mať príjemnejší sex a lepšie orgazmy?

V dnešnej dobe sú na výber stovky (áno, stovky) erotických hračiek pre mužov a možnosti sú kreatívnejšie ako kedykoľvek predtým. Môže byť náročné spoznať, za ktoré z nich stojí za to zaplatiť niekedy nemalé čiastky. Našťastie vám prinášame zoznam tých najlepších erotických hračiek pre mužskú masturbáciu. Užite si to, chlapi!

Objavte najlepšie masturbátory pre mužov

Fun Factory Manta – najlepší masturbátor s otvoreným koncom

Cena: 140 dolárov
Výhody: všestranný, s otvoreným koncom

Pretože je masturbátor Manta s otvoreným koncom, môžete ho používať na rôzne typy hier. Môžete ho použiť pri sólových hrátkach, premeniť svoj penis na vibračnú pomôcku pri párových hrátkach alebo vylepšiť fajčenie tým, že ho použijete na koreni penisu, zatiaľ čo vám partnerka fajčí žaluď. Pozri úvodné fotografie.

Jeden z recenzentov napísal: "Naozaj som skoro omdlel počas prvého skúšania tejto hračky. 10/10, odporúčam."

Podrobnosti o produkte:

Výdrž batérie: 40 - 120 minút
Pohyb: 6 rýchlostí a 6 vzorov
Hmotnosť: 227 g
Doba nabíjania: 6 - 8 hodín

Arcwave Voy – najlepší masturbátor na cestovanie

Cena: 100 dolárov
Výhody: prenosný
Nevýhody: malá hĺbka

"Veľmi málo erotických hračiek na penis zohľadňuje skutočnosť, že penisy majú všetky tvary a veľkosti, ale úplne nový Arcwave Voy má funkciu 'nastavenie tesnosti', ktorá vám umožní uchopiť ho tak pevne alebo tak jemne, ako sa vám páči," hovorí certifikovaný sexuálny pedagóg Bobby Box pre Men's Health. "Je to aj stroker s otvoreným koncom, ktorý vám (alebo niekomu inému) umožňuje stimulovať žaluď, zatiaľ čo sa uspokojujete hračkou."

V jednej päťhviezdičkovej recenzii na Voy sa píše: „Predtým som mal len jeden lacný stroker, ktorý bol totálny šmejd, takže toto je veľký upgrade. Je toho veľa, čo sa mi na tejto veci páči. Pôsobí prémiovo a pevne, ale nie je príliš ťažký na pohodlné používanie. Je veľmi diskrétny, vrátane fantastického balenia, v ktorom prišiel... Môj penis má väčší priemer, ale vyhovuje mi každé nastavenie. Veľmi ľahko sa čistí a návlek je odnímateľný, aby ste ho mohli vyčistiť poriadne. Páči sa mi, že ho môžem nechať na nočnom stolíku a vyzerá ako objektív fotoaparátu alebo bluetooth reproduktor."

Podrobnosti o produkte:

Vnútorná dĺžka: 8,9 cm
Materiál: silikón
Alergény: bez latexu, bez ftalátov

Masturbátor Arcwave Voy

Fleshlight Stamina Training Unit – masturbátor, ktorý najviac pripomína vagínu

Cena: 63 dolárov
Výhody: pocit ako skutočná vagína, môže pomôcť pri predčasnej ejakulácii

Spýtajte sa kohokoľvek na najlepšie mužské erotické hračky na trhu a prvé, čo menuje, bude Fleshlight. Fleshlight, pomenovaný podľa vnútorného materiálu, ktorý pripomína ľudskú kožu, je jednou z najlepších mužských erotických hračiek. Tréningová jednotka Stamina bola vytvorená s cieľom pomôcť mužom zvýšiť sexuálnu výdrž nácvikom odďaľovania orgazmu, čo im pomáha rozvíjať silnejšiu erekciu a väčšiu kontrolu nad orgazmom. Väčšina mužov navyše tvrdí, že je to skutočne príjemné.

Ako napísal jeden z recenzentov, ktorý na Amazone udelil Stamina Training Unit 5 hviezdičiek: "Čo by sa mi na tom mohlo nepáčiť?"

Fleshlight Turbo Thrust Blow Job Masturbator

Cena: 75 dolárov
Výhody: simuluje prijímanie felácie

Pomocou patentovanej simulácie felácie má Turbo tri odlišné časti, ktoré kopírujú pery, jazyk a hrdlo. Hoci to nie je tak dobrý pocit ako skutočné fajčenie, dostáva sa v podobe celkom blízko, a existuje niekoľko skvelých vecí, ktoré ho odlišujú od ostatných Fleshlightov. Napríklad, keď penis rýchlo vytiahnete, "pery" na ňom zostanú, než sa pohnú. "Hrdlo" je tiež o niečo užšie ako u typických Fleshlightov, pretože má kopírovať hrdlo, a nie vagínu.

V jednej päťhviezdičkovej recenzii sa píše: "Bolo mi doporučené, aby som si jeden z nich zaobstaral, aby som vrátil potešenie do masturbácie. Jednak zvýšil moje vlastné potešenie, ale tiež ma prinútil užiť si to s mojou partnerkou."

Podrobnosti o produkte:

Vnútorná dĺžka: 22,9 cm
Materiál: mäkký plast

Fleshlight Turbo Thrust Blow Job Masturbator

Autoblow AI+ – najlepší automatický prístroj simulujúci fajčenie

Cena: 300 dolárov
Výhody: reaguje na hlasové povely, nastaviteľná rukoväť
Nevýhody: vysoká cena

Prišla najnovšia nová verzia Autoblow AI a je skvelá. Rovnako ako predchádzajúci model Autoblow AI má aj AI+ nastavenie umelej inteligencie, takže nikdy nedostanete rovnakú fajku dvakrát.

A aká je novinka pri AI+? Má šesť hlasových príkazov: Go, Pause, Faster, Slower, Next, a Finish Me (Začni, Pauza, Rýchlejšie, Pomalšie, Ďalšie a Dorob ma). Pri príkaze "Dorob ma" aktivuje umelá inteligencia najvyššiu rýchlosť, aby vás Autoblow rýchlo priviedol k orgazmu.

Masturbátor Autoblow AI+

Tenga masturbačné vajíčka – najlepší masturbátor na jedno použitie

Cena: 39 dolárov za 6 kusov
Výhody: lacné
Nevýhody: na jedno použitie

TENGA ponúka niečo pre každého, a to v oblasti, kde jedna veľkosť nesedí všetkým, niečo znamená. "Hračky Tenga patria k našim najpredávanejším produktom," hovorí Jessica Gordonová, spolumajiteľka internetového butiku LUVOQA, ktorý predáva špičkové erotické hračky. "Každý masturbačný návlek má jedinečné vnútro, ktoré ponúka rôzne pocity rôznej intenzity."

Zatiaľ čo TENGA ponúka širokú škálu výrobkov, rad EGG je kolekciou jednorazových návlekov v tvare vajíčka s vnútornými detailmi, ktoré poskytujú rôzne vzory a pocity.

Tenga masturbačné vajíčka

Trojan Vibes Tantrix Pleasure Sleeve

Cena: 6 dolárov
Výhody: lacné, možno použiť hneď po vybalení z krabice, nemusíte čistiť
Nevýhody: iba jednorazové použitie

Trojan má tiež jednorazový návlek na potešenie, ktorý je ideálny pre lenivých mužov, ktorí neradi umývajú svoje erotické hračky. Nie je to nič, čo by ste pravdepodobne používali pri každej masturbácii, ale je príjemné ho použiť pri zvláštnych príležitostiach.

Tenga Zero Flip

Cena: 100 dolárov

Tenga Flip má najdivokejšie "vnútornosti" zo všetkých masturbačných návlekov. Tie sa skladajú z toho, čo Tenga nazýva pevnou koncovou guľou, priečnym valom, ozubeným okrajom a dynamickou guľou. Laicky povedané, môžeme len povedať, že sú tu štyri jedinečné textúry, všetky rôznych tvarov, ktoré vytvárajú odlišné tlaky a pocity.

Jedna päťhviezdičková recenzia znie: "Páni, je to ako skutočná fajka bez zubov!"

Podrobnosti o produkte:

Vnútorná dĺžka: 15 cm
Materiál: mäkký plast

Tenga Zero Flip

Perfect Fit Rocco Jack Daddy Stroker

Cena: 48 dolárov

Jack Daddy od Perfect Fit je funkčný masturbátor, ktorý môžete používať každý deň. Obal v tvare hrnčeka má otvorený koniec, ktorý umožňuje ejakuláciu mimo hračku, nie do nej, čo výrazne zjednodušuje čistenie. Má tiež rukoväť, ktorá je prekvapivo užitočná.

V jednej päťhviezdičkovej recenzii sa píše: "Skvelý výrobok. Vlastnil som už mnoho masturbátorov, ale tento sa veľmi ľahko čistí, je užívateľsky veľmi prívetivý. A hlavne je to zábava!"

Perfect Fit The Rocco Jack Daddy Stroker

Fun Factory Cobra Libre II

Cena: 130 dolárov

Táto mäkká vibračná hračka sa nasadzuje priamo na žaluď a zameriava sa na stimuláciu žaluďa alebo špičky penisu.

Jedna päťhviezdičková recenzia znie: „Najfantastickejší nástroj svojho druhu, aký som kedy použil. Fantastické pocity s mnohými rôznymi vibráciami. Ak ste ako ja a mali ste zdravotné problémy, je to hračka presne pre vás. Tiež je pre chlapcov trochu menšia až strednej veľkosti. Ak máte problémy ho postaviť, žiadny strach, táto hračka vás dokáže postaviť do pozoru. Verte mi. Kúpte si ju a budete veľmi spokojní, ale je to návykové. Boli ste varovaní."

Podrobnosti o produkte:

Farba: čierna/červená

Hotoctopuss Pulse III Solo

Cena: 150 dolárov

Masturbátor Pulse III Solo (alebo Duo) funguje na tvrdé aj mäkké penisy, takže je skvelou voľbou pre mužov, ktorí majú problém s erekciou. Má výkonný motor, ktorý zameriava svoje vibrácie na uzdičku, čo je citlivá spodná časť penisu za hlavičkou.

"Žiadny iný masturbátor sa nezameriava na uzdičku. Sústredenie vibrácií na toto priame miesto vyvoláva veľmi silné orgazmy," hovorí Stacy Rybchin, zakladateľka a generálna riaditeľka webových stránok o sexuálnom zdraví a wellness My Secret Soiree a My Secret Luxury.

Podrobnosti o produkte:

Materiál: silikón
Vnútorná dĺžka: 10 cm
Doba prevádzky: 60 minút
Rýchlosť vibrácií: viac rýchlostí

Kiiroo Natalia Starr

Cena: 79 dolárov

Keď ste zamilovaní do pornohviezdy, môže byť naozaj skvelé mať pocit, že s ňou máte sex. Kiiroo má štyri návleky vytvarované podľa vašich obľúbených herečiek, vrátane Britney Amber, Apolonie Lapiedry, Kenzie Taylor a Natalie Starr.

Lovehoney Blowmotion – najlepší hrejivý masturbátor

Cena: 54 dolárov

Tento masturbátor je ideálny pre mužov, ktorí sa radi zameriavajú na hornú časť svojho penisu. Hračka je hlboká iba 7,5 cm, ale priliehavo vyvíja tlak na tú najcitlivejšiu zónu. (Je to skvelá hračka, ak máte radi edging!)

"Nikdy predtým som si neobjednal ani nepoužil mužský masturbátor, ale včera som sa rozhodol si ho objednať. Akonáhle poštár dorazil, nechal som ho nabíjať," stojí v jednej päťhviezdičkovej recenzii. „Nedočkavo som si namazal penis a bol pripravený. Očakávanie, že si ho nasadím na svoju erekciu, viedlo len k väčšiemu vzrušeniu. Akonáhle som prístroj zapol, spoznal som, že ide o kvalitný výrobok. Experimentoval som s ovládaním vibrácií a tepla a môj bože, ten pocit bol úžasný. Mal som orgazmus s takou silou, že som zostal úplne uspokojený. Škoda len, že som si ho nekúpil skôr!!"

Podrobnosti o produkte:

Vnútorná dĺžka: 7,5 cm
Materiál: silikón
Doba prevádzky: 60 minút
Vodeodolnosť: proti striekajúcej vode

Lovehoney Blowmotion hrejivý masturbátor

Aneros Vice 2

Cena: 150 dolárov

Pôvodný model Vice získal v roku 2011 cenu AVN "O" za vynikajúci dizajn mužského produktu a Vice 2 je ešte lepší. Hlavnou prednosťou Vice 2 je jeho tvar. Zakrivenie Vice 2 môže zasiahnuť ako prostatu, tak hlboké vnútorné steny, keď sedí (alebo je zasunutý) vo vnútri vás.

Jedna päťhviezdičková recenzia znie: "Ak hľadáte čistú silu alebo veľkosť, nie je to produkt pre vás, je jemný (najmä pri nízkom nastavení výkonu) a fantasticky sedí (u mňa každopádne). Nedokážem si predstaviť, že by som ho nemal..."

Aneros Vice 2

Lovehoney Desire

Cena: 100 dolárov

S masturbátorom Desire prestrčíte penis obrúčkou a potom hračku dvíhate a spúšťate hore a dole po penise, čo vyvoláva mrazivé pocity v celom tele.

"Jednoduché použitie so skvelými variáciami rôznych vibrácií," píše jeden z recenzentov. "Dobrý pre rýchle zakončenie ale aj pomalé budovanie vzrušenia."

Podrobnosti o produkte:

Doba prevádzky: 50 minút
Alergény: bez latexu, bez ftalátov

Lovehoney Desire

We-Vibe Vector

Cena: 139 dolárov

Jedinečný tvar C umožňuje tomuto masážnemu prístroju nielen zasiahnuť prostatu, ale aj stimulovať perineum. Perineum je vysoko erotogénna zóna, ktorá je však často prehliadaná. Vyvíjanie tlaku na obe miesta môže viesť k intenzívnym orgazmom celého tela.

Päťhviezdičková recenzia na Amazone znie: „Pomocou nastaviteľného krčku na zasúvacej časti môžete silnejšie tlačiť na prostatu, v kombinácii s osobným vibračným vzorom s intenzitou 10 stupňov v aplikácii; tento vibrátor za tie peniaze naozaj stojí. Nikdy som nevedel, že mám centrum rozkoše v mieste, Kde sa dotýka vonkajší vibrátor, kým som túto hračku nepoužil na úrovni 10. Teraz mám vibrácie nastavené tak, aby sa každých pár minút striedali tam a späť, aby sa moje telo naučilo, ktoré miesto je ktoré, a mohlo si tieto pocity vychutnať individuálne."

Lelo Loki Wave – najlepší masážny prístroj na prostatu

Cena: 219 dolárov

LOKI Wave je stimulátor prostaty s vibračným pohybom "poď sem", ktorý je určený pre vnútornú aj vonkajšiu stimuláciu. Má 10 nastavení pohybu a je úplne vodotesný, čo znamená, že ho môžete s partnerom používať v sprche alebo vo vani.

"V konečníku je mnoho nervových zakončení a mužská prostata je dosiahnuteľná práve cez konečník. Je to obdoba bodu G u žien," hovorí doktorka Laurie Mintz, sexuálna terapeutka a sexpertka spoločnosti LELO. "LOKI Wave je ideálny, ak chcete experimentovať s análnym sexom, či už sami, alebo s partnerom."

Podrobnosti o produkte:

Materiály: Silikón bezpečný pre telo/ABS
Doba používania: 2 hodiny

Lelo Tor 2 – najlepší erekčný krúžok

Cena: 140 dolárov

Tor 2 jednoducho urobí svoju prácu. Má silné vibrácie. Prilieha k telu. Horná, viac "baňatá" časť vibruje proti klitorisu vašej partnerky. Nie je síce nijako prepychový, ale dostanete presne to, čo od vibračného krúžku chcete.

Podrobnosti o výrobku:

Alergény: bez latexu
Vodotesnosť: možnosť ponoriť do vody
Materiál: silikón
Doba prevádzky: 240 minút
Rýchlosť vibrácií: viac rýchlostí

Lelo Tor 2 erekčný krúžok

Lelo Hugo – najlepšia análna hračka

Cena: 169 dolárov
Výhody: lokalizované vibrácie
Nevýhody: drahé

Aj keď zaň dáte pekný peniaz, Hugo za to stojí. Má skutočne lokalizované vibrácie, ktoré ovládate jednoduchým nakláňaním diaľkového ovládača.

Podrobnosti o produkte:

Dĺžka zásunu: 14 cm
Materiál: silikón
Doba prevádzky: 120 minút

Fun Factory Duke

Cena: 96 dolárov
Výhody: pre pokročilejších užívateľov
Nevýhody: pre pokročilejších užívateľov

Duke je masážny prístroj na perineum aj prostatu. Zakrivený dizajn umožňuje, aby sa dostal veľmi hlboko dovnútra vášho ritného otvoru. Dôležité upozornenie: Tento masážny prístroj nie je určený pre začiatočníkov.

Ako sme vyberali najlepšie masturbátory?

Pri hľadaní najlepších masturbátorov pre mužov, ktoré sa teraz oplatí kúpiť, sme sa inšpirovali v pánskom internetovom magazíne Men's Health. Tí využili podnety od sexuálneho publicistu časopisu Men's Health Zacharyho Zanea, certifikovaného sexuálneho pedagóga Bobbyho Boxu, Jessicy Gordon, vedúcej partnerky spoločnosti LUVOQA, Stacy Rybchin, zakladateľky a generálnej riaditeľky spoločností My Secret Soiree a My Secret Luxury, a sexuálnej terapy. Výber sme hodnotili podľa ceny, štýlu a toho, ako dobre fungujú. Zohľadnili sme aj pánske masturbátory, ktoré mali vysoké hodnotenie zákazníkov na webových stránkach e-shopov, ktorým dôverujeme.

Na nič nečakajte a obdarujte aj sami seba erotickou pomôckou!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.